PDA

Zobacz pełną wersję : Hej Hello ; ) tu Łucz Mistrz Hawkeye.. mam pytanie prośbę..


hawkeye
16-01-15, 23:29
czy jest ktoś tu kto gra długo? mógłby mi powiedzieć co i jak co do Łucznika.. może wspomóc mnie jakimiś itemkami czy coś ? zebym mógł zacząć grać.. dopiero zaczynam przygodę z Altaronem.. ma on swój klimat z tego co widzę chętnie wejdę w szeregi Altarońskich mieszkańców.. pozdrawiam mój nick :Łucz Mistrz Hawkeye

Czorny3303
16-01-15, 23:42
Polecam grę duchownym - alchemikiem. Wszędzie zarobek i ogólnie jest git:)

hawkeye
16-01-15, 23:49
ogólnie podziwiam i lubie łucznika na każdym ots ; ) wiec chętnie gram nim :D

Arkon
17-01-15, 00:11
to nie jest zwykły OTS. Jeśli chcesz grać łucznikiem licz się z ciężkim zarobkiem, najlepiej
jakbyś zważał na wszystko i sam się domyślił co jest ważne.
Rycerz jest dość prostą do ogarnięcia postacią, Ja tlyko nie wyrabiam z maną, bo przyzwyczaiłem się, ze mam jej dużo :/
Mag... zależy jak grasz. o Magu wiem bardzo mało ogólnie.

hawkeye
17-01-15, 12:18
halo halo jest ktoś ? pomoze? wiem ze sami dochodziliscie do swoich lvl i rzeczy ale moze mozecie pomoc.. ludzie z natury sa dobrzy wiec moze i mnie wasza dobroć dopadnie ?

mario
17-01-15, 12:57
Kolejny Białostoczanin na altaronie :D a co tu mówić o łuczniku jak to syf ;D

Nehoslav
17-01-15, 13:10
Według mnie - najlepiej będzie jak powoli sam będziesz do wszystkiego dochodzić. W ten sposób najlepiej wczujesz się w klimat, zwiedzając świat, wykonując zadania i powoli się bogacąc. Dlatego w moim przekonaniu rozdawanie itemów trochę mija się z celem.
Co do rad - bierzesz łuk, strzały i idziesz zwiedzać świat XD. To co uda Ci się zebrać i znaleźć - sprzedajesz i kupujesz więcej strzał. Hah...

prazyk123
17-01-15, 13:12
Nie graj w to

brave12013
17-01-15, 13:19
Moja rada NIE GRAJ ZWIADEM. A jak już chcesz to graj, albo zwiadowcą nekromantą-alchemikiem(lub elementalista). Licz się z tym, że nie będzie to łatwa gra i nie jest to palladin jak w Tibi.

paaaprikos96
17-01-15, 13:39
Witamy kolejnego białostoczanina :uśmiech8:
Co do gry palkiem, jak się wie, gdzie i jak zdobywać kolejno doświadczenie, to wszystko idzie gładko :oczko:
Zacznij robić misje na rooku, kup dobre wyposażenie, miecz etc.
Jak wyjdziesz z rooka coś dopomogę :oczko:

hawkeye
17-01-15, 14:34
widzie białostoczanie trzymają sie razem ; ) pozdrawiam z Nowego Miasta - ul. Pogodna ; )

dzięki ;) lubie trudne zadania także spróbuję sił zwiadowcą ; ) co wyjdzie to wyjdzie ;) wiem, że to nobskie ale jakies eq chętnie przyjmę.. zawsze to jakiś lepszy początek ; ) mój nick znacie do niczego nie namawiam ; ) ale byłoby miło ; ) aa pograć chce czuję, że to wyludniony ale b.dobry server ; )

paaaprikos96
17-01-15, 15:07
To widzimy się na głównym kontynencie :oczko:

Arkon
17-01-15, 15:14
na licorze jak bić to tylko z łapy ;o

sokoskiiii
17-01-15, 16:49
Jak masz zamiar robić palka to tylko nie duchownego ;d

hawkeye
17-01-15, 22:36
jesteście kochani ! ; ) tyle rad ; ) zapamiętam ; ) i mega dziękuję ; )


także tego ;) mam 10 lvl i jestem na Neolith ;)

Przywitanie dostałem nieziemsko dobre ; 0
17 sty 23:56 10 Pokonany przez Heniek Łańcuch
17 sty 23:55 10 Pokonany przez Cywa, Heniek Łańcuch

paaaprikos96
18-01-15, 08:08
Pamięta, że pierwsze trzy razy możesz zginąć bez konsekwencji, tj. bez utraty ekwipunku i poziomu. Potem już się to traci.
Ps. Uważać na osoby: Heniek Łańcuch, Cywa, Piona, Terrible Nadchodze, Berith, Posępny Dzik, Pancerny Dzik. Wpisz sobie ich do vip listy i jak któryś zaloguje to bądź ostrożny, kup sobie czar lokalizacji (tibijska exiva) i lokalizuj sobie co jakiś czas jak daleko są od Ciebie.
Do innych, nie wierzyć w bajeczki o tym, że przestali pkować, dalej zabijają i nie przestaną. Tępić ile wlezie :)
Łuczmistrz, pisz jbc do mnie :oczko:

hawkeye
18-01-15, 08:39
dzięki ;) zrobilem sobie nową postać : Krolewski Rycerz ; ) zwiadowca trudno sie gra jak na początek doradzili mi ze łatwiej będzie mi się grało Ryckiem ; )

hawkeye
19-01-15, 13:46
Jeśli znalazła by się jakaś dobra duszyczka żeby podzielić się itemkami w grze.. to zapraszam do napisania do mnie Królewski Rycerz na świecie PVP ; )

hawkeye
21-01-15, 15:06
a wiec jak szybko zaczęła się moja przygoda z altaronem.. tak i szybko sie konczy..
kilka postaci które zabijają małe poziomy.. i im nie da rady nic zrobic bo 12 lvl z 120 magicznym lvl to co ja moge ; ) ale piszą mi - nie poddawaj się graj pomozemy.. ale jak.. zabijesz go on odrobi lvl w 10 min.. a Tobie spadnie exp eq itd.. ale co tam graj.. skiluj wbij 100 siły 101 h1 110 tarczy i nie masz szans z max 15 lvl ; ) śmieszne ale co tam ; ) przecież o tylko żale noba który tylko skomli ; )

ale dziękuje ludziom za rady!
za to że pomogli mi słownie oraz mentalnie ; )
za eq kase i bronie ; ) jesteście wielcy i to Wy trzymacie piecze nad altaronem ; )

mam nadzieje ze kiedys moze sie to zmieni ze bedzie mozna pograc na jednym z lepszych polskich otsów klimatycznym typowo rpg ! : )

pozdrawiam Krolewski Rycerz.

ps. może kiedyś się spotkamy jeszcze ; )

Uiop
21-01-15, 15:08
Można grać na non pvp

Arkon
21-01-15, 15:09
jeszcze masz npvp. lol ;0