PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Buffy


Veliothe
04-06-11, 14:56
Można by było stworzyć na terenie dla SS jakiegoś NPC Buffera ; p - Na czas xxx zwiększałby obrone/atak/maksymalną ilość many/hp. Mozna to powiązać z subprofesjami/profesjami oraz drobna opłatą, co by nie było nic za darmo np jakimiś gemami wypadającymi z przeróżnych potworów. Np gem życia zwieksza na godzinę x% hp. oczywiście gemy byłyby lepsze/gorsze w zależności od klasy potwora albo odwrotnie.. Zeby jeszcze bardziej nie "udoskonalać pro elo serverowych bossów" można zrobic, ze lepsze gemy byłyby dostępne na niższym poziomie a te słabsze na wyższym. Np majac lepszy gem taki 80+ lv nie doda sobie xxx many gdyż npc powie nam, ze nasz poziom jest zbyt duży na tego gema ; ) Gemy też można zrobić - im większy bonus tym mniej czasu trwa.

Nawiązanie do tematu "Więcej możliwości Statusu Szlacheckiego"

Wicked
04-06-11, 15:56
Nie podoba mi się ten pomysł. Już prędzej wprowadzimy właśnie przedmioty, które będzie można wykorzystać. I nie zapominajmy, że alchemik ma mikstury wzmacniające. ;)

Sosna
04-06-11, 16:22
ż0l a tak na poważnie to chyba drugą subkę wezmę tego alchemika ^^

maketakunai
07-06-11, 06:42
Jakoś nie zauważyłem efektu mikstur (np. szermierki) w statach nic sie nie zmienia nie ma żadnej ikonki buffa, nie wiadomo ile trwa i czy działa, równie dobrze moge sobie wmawiać, że po wypiciu miksturki bije mocniej przez 3 dni...

dusieqq
07-06-11, 07:58
Jakoś nie zauważyłem efektu mikstur (np. szermierki) w statach nic sie nie zmienia nie ma żadnej ikonki buffa, nie wiadomo ile trwa i czy działa, równie dobrze moge sobie wmawiać, że po wypiciu miksturki bije mocniej przez 3 dni...

albo po wypiciu wódki jesteś niezniszczalny xD

co do buffera... ta jasne i może jeszcze opady talarów na ankardii?