PDA

Zobacz pełną wersję : Co by było gdyby..


Ememems
16-11-14, 07:10
Ankieta X - Jakbyś mógł zostać Mistrzem Gry, to co zmieniłbyś w pierwszej kolejności?

:uśmiech7: Na obu serwerach dodałabym bezludną wyspę, na której byłoby protection zone, dużo zieleni, mnóstwo kwiatów, plaża, woda. Może znalazłabym też jakiegoś grafika, który by zrobił uśmiechnięte chmurki, tęcze, po wyspie fruwałyby motylki, skakały żabki, gdyby się znalazł grafik to może nawet różowe jednorożce :uśmiech8: Gracz nie miałby możliwości w jakikolwiek sposób zranić/zabić jakiegokolwiek stworka, a wyspę zabezpieczyłabym tak, żeby nikt kto tam trafi nie mógł się w jakikolwiek sposób wydostać. Trafialiby tam wszyscy gracze łamiący regulamin. Zmieniłabym regulamin. Znikłyby niektóre kary, np.
A 7,14,30 - liczba dni blokady konta,
Gracz zostałby zesłany na określoną ilość dni na wyspę.

B DEL - usunięcie konta,
Gracz zostałby zesłany na wyspę na stałe.

C N - notatka (3 notatki są równoważne z blokadą konta na 7 dni),
Po otrzymaniu 3 notatek gracz byłby zesłany na 7 dni na wyspę.

D U - upomnienie gracza,
:uśmiech:

E NL - blokada imienia postaci, która wymusza jego zmianę.
:uśmiech:

Poza tym dla chętnych graczy, którzy chcieliby się tam dostać, a nie łamaliby regulaminu byłaby możliwość zarówno dostania się na wyspę jak i opuszczenia wyspy. Jak? Rozwiązań tego problemu pewnie jest wiele, wybrałabym najlepsze rozwiązanie :uśmiech:

I dodatkowa opcja specjalnie dla Morgiana - brak możliwości podnoszenia jakichkolwiek itemów, które znajdują się na wyspie :uśmiech7:

W wizji mej jawi się długi tunel w podziemiach wyspy.. Do tego tunelu mają dostęp tylko osoby, które zostały zesłane na wyspę za złamanie regulaminu.. Na każdym kroku słychać przeraźliwe jęki i głosy "To nie jest sen.." "Wypuśćcie mnie stąd!" "Błagam! Pomóżcie mi.." "Jeszcze tylko 30 dni.." "Dlaczego.." "To nie ma sensu.." "Zabijcie mnie!".
Na końcu tunelu jest wyjście na powierzchnię wyspy i dla osób pewnych tego, że łamiąc regulamin zrobiły dobrze jest teleport prowadzący do komnat tortur.. Po wejściu w teleport gracz pojawia się w okropnym, pełnym krwi i trupów miejscu.. głos niewiadomego pochodzenia zaczyna drwić z osoby, która weszła do pomieszczenia "Hahahaha!! Stąd nie ma już wyjścia!! Twoja kara nie dobiegła jeszcze końca!! Hahahaha!!" Dalej znajdują się oznaczone wejścia do komnat. Każda komnata jest związana z łamaniem określonego punktu regulaminu. Gracz może doświadczyć na własnej skórze jak czują się inne osoby, gdy on kradnie, oszukuje, zabija moby, tworzy obraźliwe nicki, etc. Po wejściu do komnaty nie ma z niej wyjścia. Gdy gracz umrze w komnacie, pojawia się w niej ponownie, nie traci doświadczenia, traci tylko skille, widzi tylko swoje trupy, przedmioty, które stracił, ale nie może ich wziąć, nie może ich podnieść z ziemi.

---
Nie przejmuj się Morgian :uśmiech7: i tak nigdy nie zostanę MG :uśmiech: Chociażby z tego względu, że nie chcę. Sama nie jestem idealna, a upominanie i karanie graczy byłoby obłędem.Znajdź sobie zajęcie Karmelia, albo chłopa. Słyszałem, że Selbo wolny. Kappa.

:tańczy:
Dzięki Tron, genialny jesteś!! :uśmiech7:

Walles
16-11-14, 11:26
Ankieta X - Jakbyś mógł zostać Mistrzem Gry, to co zmieniłbyś w pierwszej kolejności?

Dożywotni ban za kradzieże i oszustwa oraz brak możliwości zrobienia nowego konta dla morgiana.

Zrobienie rang dla graczy które widniałyby nad nazwą postaci np.

---Złodziej---
morgian ems

Bohater Wojenny
-----Selbo-----

Tyrond
16-11-14, 12:41
Co bym zrobił mając taką władzę?

Po pierwsze nałożył bym -15% dmg w single target alchemikom(albo tą karę zdjął elementalistą i duchownym). Sytuacja gdzie alchemik robi największy dmg to jakaś parodia. Wygląda to tak jakby ktoś chciał usilnie uatrakcyjnić alchemika lub po prostu lobby alchemików było tak silne.

Drugą rzeczą jaką bym zrobił to przerobił system wnęk. Itemki które można zdobyć na licorze nie mogą mieć wnęk. Następnie itemki do setu maga/mosiężnego mogą mieć 1 wnęke, sety do bitewnego/złotego mogą mieć 2 wnęki, 3 najlepsze sety mają możliwość posiadania 3 wnęk. To jak to teraz wygląda jest nie do przyjęcia. Gówna, dosłownie gówna są więcej warte niż itemki które powinny być najlepsze. Jeśli system wnęk działa tak jak chcieli tego autorzy to byli oni totalnymi kretynami.

Windykator
16-11-14, 19:55
nie, bo kamerzysta z workiem : >

Mervakis
16-11-14, 20:02
Od mojego worka to Ty się przynajmniej na metr trzymaj!

Gdybym był OeMGie to bym zamknął Altarony 3 lata temu i uruchomił dopiero na nowym silniku.

Tron
16-11-14, 21:17
Znajdź sobie zajęcie Karmelia, albo chłopa. Słyszałem, że Selbo wolny. Kappa.

Windykator
16-11-14, 23:58
Gdybym był mistrzem gry to kupowałbym u NPC bez używania macro recordera.... blokada na wypowiedzi w przypadku kanału NPC boli najbardziej...