PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa Gra - jakieś info?


ostatnisamuraj
07-11-14, 16:05
witajcie, mam pytanie odnośnie nowe gry;)

Kiedy można się spodziewać premiery, ponieważ przez otoczkę jaka panuje, i w sumie wielką niewiadomą, nie widzę sensu grania na tą chwilę i po prostu nie gram na Altaronie

Uhh
07-11-14, 16:30
Informacje typu "kiedy bedzie up" są sciśle tajne kolego, wydaje mi się że nawet admini nie mają do ty ch informacji dostępu. Jednak niedawno na czacie gry pewien osobnik twierdził że wyrobią się do wakacji.

Smakosz Chmielu
19-11-14, 18:20
Nawet nie wiadomo jak to wygląda, więc wątpię, że wyrobią się do wakacji, bo pokazali by chociaż screeny jak to mniej więcej będzie działać i na jakich zasadach. Jak do tej pory są tylko bezsensowne ankiety, w których głosuje się w ciemno...

Tyrond
19-11-14, 19:43
Wakacje to chyba najbliższa data z którą można wiązać jakiekolwiek nadzieje. Każdym bądź razie wcześniejsze daty uznałbym za kłamstwo.

Smakosz Chmielu
19-11-14, 21:03
Miałem zacząć grac, ale wieje pustkami i 0 newsów, więc poczekam do tej nowszej wersji może się rozrusza :) A szkoda bo Altaron ma potencjał.

Kagrenak
15-12-14, 14:25
Na jakim silniku jest gra ? Może autorski ? Stawiam na Unity :/

Kolejny raz oferuje swoją pomoc jako programista. Pracuje jako Java Dev, ale w pythonie, js napisze.

cewix
15-12-14, 15:16
Nowa gra będzie na własnym silniku co było mówione wiele razy, więc nie rozumiem po co pytasz ^^.

Kagrenak
24-12-14, 21:20
Nowa gra będzie na własnym silniku co było mówione wiele razy, więc nie rozumiem po co pytasz ^^.

Uwierze jak zobaczę ;) Programowanie takich rzeczy to nie jest dzień roboty, jednak po takim czasie co były zapowiedziane prace, jakies pre-alphy można zademonstrować :]