PDA

Zobacz pełną wersję : Turniej 12 wyzwań - start!


Siupek
03-11-14, 06:56
Witam serdecznie. Zapisy zakończyły się wraz z dniem 2 listopada. Ruszamy z turniejem! Oto lista uczestników oraz kilka informacji i zasad:

LISTA UCZESTNIKÓW I AKTUALNA PUNKTACJA:


1. Lilith Warhallyah 22 pkt
2. Xazax 21 pkt
3. Wymiatacz 16 pkt
4. Lutzipher 5 pkt
5. Broom 4,5 pkt
6. Laramlir 4 pkt
7. Ark The Shadow 3 pkt
8. Marańcza 2,5 pkt
9. Marilyn 2 pkt
10. Lord Hordan 0 pkt
11. Hajabuza 0 pkt
12. Bard 0 pkt

Zwycięzcy turnieju poza obiecaną pulą pieniędzy (144k) zostanie wręczony, specjalnie przygotowany przez Administrację, unikatowy przedmiot, którego nie będzie można nigdzie indziej zdobyć.

1. Wykonanie zadań nie wymaga posiadania statusu szlacheckiego.

2. Wyzwania wykonać można niezależnie od posiadanej klasy postaci i poziomu – zostało to sprawdzone. Trzeba jednakże opuścić Licor.

3. Gramy zgodnie z zasadami fair play.

4. Proszę uczestników i osoby śledzące turniej o nie udzielanie podpowiedzi oraz jakichkolwiek wskazówek, a Administrację, w wypadku pojawienia się nieregulaminowych postów, proszę o ich kasację i ukaranie autorów.

5. Każdy uczestnik biorący udział w zadaniu może tylko raz w trakcie zadania udzielić odpowiedzi, w której udokumentowane zostanie jego wykonanie. Nie ma możliwości udzielenia kilku odpowiedzi i publikacji kilkunastu wersji wykonanego zadania licząc, że któraś będzie poprawna. W wypadku kombinowania i oszukiwania, żadna odpowiedź nie zostanie uznana.

6. Zadania zostają zaliczane, gdy uczestnicy wykonają je poprawnie i udokumentują to zgodnie z zaleceniami opublikowanymi w treści wyzwania. Nagradzane są wyłącznie pierwsze trzy osoby, które wykonają misje dobrze. Pierwsza osoba 3 pkt, druga osoba 2 pkt, trzecia osoba 1 pkt.

7. Informację o tym kto wykonał zadanie poprawnie i komu ile punktów zostało przyznanych będę publikował wraz z kolejnym zadaniem, bądź na krótko przed ogłoszeniem go.

8. Dane wyzwanie można wykonywać wyłącznie do momentu ogłoszenia kolejnego.

9. Dla przypomnienia zadania będą ukazywać się w poniedziałki, środy i soboty w godzinach 17-20, po jednym zadaniu w dany dzień - począwszy od dzisiaj (w tym temacie). W przypadku jakichkolwiek zmian, nagłych wypadków lub czynników związanych z moim rodzajem pracy, poinformuję Was o ile czasu przesunie się publikacja zadania. W ekstremalnych przypadkach turniej może potrwać 3-4 dni dłużej, jednakże obecnie nie biorę tego pod uwagę.

10. Lista uczestników turnieju zarówno jak i aktualna punktacja wyświetlana będzie w pierwszym poście tego tematu. Aktualizować ją będę po ogłoszeniu wyników i przydzieleniu punktów z danego zadania.

11. Zachęcam również wszystkich uczestników do ponownego przeczytania pierwszego posta z tematu z zapisami: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13524


Serdecznie pozdrawiam. Powodzenia!

Siupek
03-11-14, 17:01
UWAGA, UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE I !

Dla Was będzie to rozgrzewka, dla niego nie...

Cyrus to człowiek posiadający olbrzymią wiedzę, ale jednocześnie niesamowicie wybuchowy temperament. Dał popalić już niejednej osobie...złośliwi twierdzą, że to właśnie dlatego wybrano go na kapłana Neolith'ckiej kaplicy Ogiona. To dobry człowiek, ale dużo osób w mieście ma go dosyć. Wszystko przez jego kąśliwe uwagi, ciągłe krzyki i przesadne palenie się do umoralniających kazań. Czas ostudzić jego zapał...wiadro wody powinno wystarczyć. Myślę, że wiecie co z nim zrobić...

Poproszę o screena z wykonanym zadaniem. Pierwsze trzy osoby, które wykonają zadanie poprawnie otrzymują punkty. Powodzenia!

kaos
03-11-14, 17:06
http://i.imgur.com/ak6tbRg.jpg?1

Lilit
03-11-14, 17:08
Zadanie wykonane.
http://i.imgur.com/j41KAPj.jpg?2

brave12013
03-11-14, 17:10
to i ja
http://i.imgur.com/OzvC7QY.png

Arkon
03-11-14, 17:22
ice bucket challenge - Altaron version.

Moim skromnym zdaniem to zadanie a raczej sama treść zadania dała odpowiedź, wiem miały być wyzwania dla każdego (bez ss/low lvl/niezbyt zaznajomieni ludzie z grą), ale to było dość proste, nie ma co gratulować. Rozumiem, że była to rozgrzewka a następne zadania będą trudniejsze do odgadnięcia!

Pozdrawiam,
Ark

brave
03-11-14, 17:27
Broom wygrywa przez Nokaut. :zły:
http://i.imgur.com/QKrLkKu.jpg

P.S Bo od razu zarzucono mi, że bez SS, tę runę może każdy sobie kupić :)

Rebella
03-11-14, 17:42
Co Wy zrobiliście! Biedny Cyrus...

=**

http://i.imgur.com/EOxfoa9.jpg?1

Siupek
05-11-14, 07:06
Zwycięzcami I wyzwania zostali:

1. Lutzipher - 3 punkty
2. Lilith Warhallyah - 2 punkty
3. Laramlir - 1 punkt

Marilyn również wykonała zadanie poprawnie, jednakże nagrodzone zostają wyłącznie pierwsze trzy osoby.

Dzisiaj pomiędzy 17-20 pojawi się kolejne wyzwanie, tak więc bądźcie czujni!

Siupek
05-11-14, 17:42
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE II !

Po ciężkim dniu wchodzisz do karczmy, aby się zrelaksować. Kątem oka dostrzegasz krzyczącego i wymachującego w Twoim kierunku pijaka. – To by było na tyle, jeśli chodzi o relaks – myślisz. Ruszasz w jego stronę, bo wiesz, że nie ustąpi, po czym wysłuchujesz...

Eee <hik!> maam pewną sprawę. Choooodzi o zemsteee...niezały miesiąc <hik!> temu pochlałem trochę i zawiało mnje na <hik!> na farme Thar..Trah..Thrak Tra<hik!>koba. Gdy łusnołem na polu <hik!> Maaaarcel ten żarrrrtowniś połustawiał snopki ziana <hit!> tah, że pół godziny nie mogłem wyjźdź z tej <hik!> puapki, a do tego jeszcze łozbiłem sobie ryyło. On pewwwnie <hik!> jusz tego nie pamięta, ale ja mom <hik!> pamięć baaaaaardzo dobrą.

Co to ja...A! Trza <hik!> zrobić z <beeek> tego żartownisia jidji...ijdi...idioteee! Gdy <hik!> ten świniopas zobaczy gadającom kurhe <hik!> łalbo świnie i...i..i to do tego martfą...to łocpi...zgłupieje! Potszebna bedzie do tego <hik!> łodrobina magiji, aaleee z tym nawet wojak da se <hik!> rade. Na peeeewno cosik wymyślisz....

Pijaczyna wraz z ostatnim słowem kończy dzień uderzając łbem w stół. Rozlega się głos nieprzyjemnego chrupnięcia, a po chwili drewno przyzdabia się czerwienią...– Lepiej stąd pójdę, nim ktoś pomyśli, że to moja sprawka...– dodajesz w duchu i ruszasz w stronę drzwi...

Poproszę o screena z wykonanym zadaniem. Pierwsze trzy osoby, które wykonają zadanie poprawnie otrzymają punkty. Powodzenia!

Marancza
05-11-14, 17:46
już wrzucam

http://vpx.pl/image/Ym6l

nie umiem w załączniku ;)

Pozdrawiam Marańcza

PS. na pewno źle... :zdziwiony:

brave
05-11-14, 18:02
http://i.imgur.com/LIN33Vy.jpg
już więcej nie będzie sobie zartował, haha

Wymiatacz788
05-11-14, 18:33
Tak więc o :
http://i.imgur.com/WU6Pcwa.png

Rebella
05-11-14, 18:42
Ok... ;_;


http://i.imgur.com/sKRVIwc.jpg?1

Xerion
05-11-14, 21:37
Mozna tutaj wrzucać takze opinię odnośnie Waszych zadań? Nie chce Was w żaden sposób krytykować, ani nic, ale te zadania to nie są na myślenie, tylko na to kto jest aktualnie online (szybkość wykonania). A chyba Wam o to nie chodzi. W sumie z drugiej strony ciężko jest wymyślec jakieś trudne zadanie, dlatego zastanawiałem sie jakie to będą zadania.
Qass

Arkon
06-11-14, 01:50
http://i.imgur.com/2SrbCWV.png

BENG. ?

Siupek
06-11-14, 06:56
Mozna tutaj wrzucać takze opinię odnośnie Waszych zadań? Nie chce Was w żaden sposób krytykować, ani nic, ale te zadania to nie są na myślenie, tylko na to kto jest aktualnie online (szybkość wykonania). A chyba Wam o to nie chodzi. W sumie z drugiej strony ciężko jest wymyślec jakieś trudne zadanie, dlatego zastanawiałem się jakie to będą zadania.
Qass

Pewnie, że można oby tylko była merytoryczna! Twoja taka jest, jednakże...

Turniej polegał będzie na jak najszybszym wykonywaniu wymyślonych przeze mnie oraz Dunedaina zadań.

Takie jest główne założenie, ale...

Zadania będą rozmaite, wymyślane w taki sposób aby można było je wykonać nawet na niższych poziomach bez względu na to jaką klasą postaci się gra.

Zadania, tak jak jest napisane w powyższym cytacie, będą naprawdę RÓŻNE. Opublikowane zostały dopiero dwa, a zatem dajmy sobie czas ^^.

Będzie z pewnością jedno zadanie, gdzie będzie trzeba zdecydowanie bardziej pomyśleć, jednakże nie siliłem się, aby każde z zadań wymagało potężnego główkowania. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Większości osób nie chciałoby się siedzieć i rozgryzać tego...i po jakimś czasie, np. bezowocnych prób, zapewne powiedzieliby brzydko mówiąc "walić to" i daliby sobie spokój. Raz wymyśliłem zagadkę, której nikt nie rozwiązał przez 5 dni...a to, nie ukrywajmy, psuje zabawę obu zainteresowanym stronom, zarówno graczom jak i organizatorowi.

Jako, że w turnieju bierze udział tylko 12 osób z czego, z tego co wiem, dwie są na razie offline z powodu "nagłych wypadków" (a zatem zostaje 10 osób) staram się wymyślać zadania przystępne dla wszystkich, zarówno jeśli chodzi o czas, poziom, znajomość gry, klasę postaci oraz SS/brak SS, tak aby jak najbardziej zachęcić ludzi do aktywności - co by to nie uszczuplić składu uczestników :P.

Xerion dziękuję za opinię! Pozdrawiam.

Siupek
07-11-14, 17:31
"Nagły wypadek" sprawił, że jutro będę miał bardzo mało czasu, tak więc wyniki drugiego zadania publikuję dzisiaj.
Zwycięzcami II wyzwania zostali:
1. Broom - 3 punkty
2. Wymiatacz - 2 punkty
3. Ark The Shadow - 1 punkt
Gratuluję! Kolejne zadanie pojawi się jutro pomiędzy 17-20. Gdyby przez wspomniany wyżej "nagły wypadek" coś jeszcze miało się zmienić to oczywiście Was poinformuję. Pozdrawiam.

ReeZo
08-11-14, 02:14
[B]Jako, że w turnieju bierze udział tylko 12 osób z czego, z tego co wiem, dwie są na razie offline z powodu "nagłych wypadków" (a zatem zostaje 10 osób)

Bierze udział tylko tyle osób bo nie ma możliwości dopisania się. Uważam, że powinna być mimo wszystko, a gracze którzy zapisali się wcześniej już mają przewagę punktów więc nie sądzę, żeby im to przeszkadzało :)

Siupek
08-11-14, 18:43
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE III ! W TYM ZADANIU NAGRODZONE ZOSTANĄ WYŁĄCZNIE DWIE OSOBY. I MIEJSCE - 3 PUNKTY, II MIEJSCE - 1 PUNKT !

Spacerując ulicą Kościelną słyszysz potężny ryk gniewu. Niewiele z niego rozumiesz, ale z pewnością padło w nim słowo "nie" i jeszcze kilka innych...niecenzuralnych. Rzucasz się pędem do źródła tego wrzasku i wpadasz do wielkiego domu. Uspokajasz się, bo widzisz w nim lekko pijanego mężczyznę skaczącego po stercie papieru. Wszędzie dookoła latają pióra, a w Twoje nowe buty wsiąka rozlany z kałamarza atrament. Wzrok podchmielonego jegomościa tępo spoczywa na Tobie. Słyszysz: Pomóż! Zaraz potem mężczyzna recytuje jakiś wiersz...

Po raz ...... zasiadam nad ............... papieru
Chce coś ........ lecz nie widzę w tym celu
Nie widzę potrzeby, nie mam na to chęci
Wciąż mnie coś trapi, ciągle coś mnie ............

Patrząc na kartki wciąż czyste ............
Pogrążam się w ........ , bledną me źrenice
Nie mogę myśli zebrać i ...... dobrać nie mogę
Głosu Twego echo wciąż dudni mi w .............

Pomóż znanemu pisarzowi dokończyć wiersz wypełniając w nim luki (jedno słowo) tak, aby wszystko się rymowało i miało sens. Gdy to zrobisz wypowiedz przy pisarzu (tak, tak musisz go znaleźć) uzupełniony tekst i zrób dwa screeny – po jednym z każdą strofą wiersza.

Nie ma tylko jednej poprawnej jego wersji, gdyż w wersie 1, 2, 4 i 6 w pustych miejscach pasuje więcej niż jedno słowo, które się rymuje i nie psuje sensu tej poezji. Nie możecie zatem, w tych wersach, uzupełnić wiersza dokładnie tak samo jak osoba przed Wami. Chyba, że osoba udzielająca odpowiedzi wcześniej popełni jakiś błąd i odpadnie z zadania. W tym wyzwaniu będę na bieżąco informował Was, kto podał poprawną odpowiedź, a kto nie – będzie to dla Was niezbędna informacja.

Przykład 1: gracz X udziala poprawnej odpowiedzi zgarniając 3 punkty. Ja informuję Was o tym fakcie i wtedy osoby walczące o drugie miejsce muszą w tych czterech, wyżej wymienionych, wersach uzupełnić wiersz inaczej niż osoba, która zajęła pierwsze miejsce.

Przykład 2: gracz Y udziela błędnej odpowiedzi odpadając z zadania. Ja informuję Was o tym i wtedy osoby pozostające w grze mogą wykorzystać pomysły osoby, która odpadła i w pewnych miejscach podobnie uzupełnić wiersz. Niesie to jednak za sobą pewne ryzyko, gdyż nie będziecie wiedzieli, gdzie taka osoba zrobiła błąd. Pozostaje Wam zatem zdać się na intuicję, bądź po prostu w całości na Waszą pomysłowość.

Puentując, najlepiej zrobicie, gdy po publikacji czyjejś odpowiedzi poczekacie, aż ja potwierdzę czy jest to odpowiedź dobra czy zła. Powodzenia!

Lilit
08-11-14, 18:57
http://i.imgur.com/Xho0jON.png?1

http://i.imgur.com/jjfLkTy.png?1

Siupek
08-11-14, 19:49
Gratuluję! Zgarniasz trzy punkty! Nie tak brzmi oryginał, ale wszystko się rymuje, a co najważniejsze dalej ma sens!

Pozostaje zatem czekać na drugiego zwycięzcę, który musi uzupełnić, w konkretnych miejscach, wiersz inaczej niż Lilith Warhallyah.

jopi
08-11-14, 20:44
http://i.imgur.com/GvlJR5k.jpg (http://imgur.com/GvlJR5k)

http://i.imgur.com/kTQ7FZS.jpg (http://imgur.com/kTQ7FZS)

widzezekogosbolirzyc
08-11-14, 20:51
Mozna tutaj wrzucać takze opinię odnośnie Waszych zadań? Nie chce Was w żaden sposób krytykować, ani nic, ale te zadania to nie są na myślenie, tylko na to kto jest aktualnie online (szybkość wykonania). A chyba Wam o to nie chodzi. W sumie z drugiej strony ciężko jest wymyślec jakieś trudne zadanie, dlatego zastanawiałem sie jakie to będą zadania.
Qass
Pewnie, że można oby tylko była merytoryczna! Twoja taka jest, jednakże...


Więc moja opinia jest taka, że wszystkie chętne osoby powinny brać udział w konkursie. Chcesz zachęcić ludzi do aktywności, a ograniczyłeś niektórym osobom udział w konkursie. Zastanawiam się tylko dlaczego tak zrobiłeś, bo według mnie to jest pozbawione sensu.

--

A teraz proszę tamtą osobę, która mi usunęła posta o usunięcie tego i zbanowanie konta "widzezekogosbolizyc" za to, że posty są na temat i nazwa konta nie łamie regulaminu.

Siupek
08-11-14, 21:33
Więc moja opinia jest taka, że wszystkie chętne osoby powinny brać udział w konkursie. Chcesz zachęcić ludzi do aktywności, a ograniczyłeś niektórym osobom udział w konkursie. Zastanawiam się tylko dlaczego tak zrobiłeś, bo według mnie to jest pozbawione sensu.

--

A teraz proszę tamtą osobę, która mi usunęła posta o usunięcie tego i zbanowanie konta "widzezekogosbolizyc" za to, że posty są na temat i nazwa konta nie łamie regulaminu.

Twój post (drugi) nie jest na temat, co więcej łamiesz świadomie regulamin tego turnieju i co najgorsze psujesz ludziom zabawę (pierwszym postem), a po tym to chyba już każdy ma w nosie twoją opinię. Był ponad tydzień na zapisywanie się do tego turnieju. Mogłaś to zrobić w każdej chwili - cały czas stałaś przed depo (dzień w dzień), a ja wysyłałem linka na czacie ogólnym i wielu osobom na PW w grze. Dostałaś link na PW, ponad to stałaś obok mnie cały czas i rozmawiałaś z Marańczą - a ona nawet wspominała, że bierze udział w turnieju. To też zignorowałaś. Ewidentnie nie byłaś zainteresowana, więc nie rozumiem co próbujesz teraz wszystkim udowodnić? To, że specjalnie (trzy razy) piszesz z konta założonego dla "beki", zamiast z ze swojego głównego, tłumaczy twoje intencje...

Tydzień to wystarczająco dużo czasu, aby się zapisać. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie zdąży albo ktoś, kto przegapi okazję. Takie jest życie...jakoś nigdy nie widziałem aby w jakimkolwiek turnieju zawodnicy dołączali w trakcie jego trwania...a fakt faktem 1/4 wyzwań już za uczestnikami.

widzezekogosbolirzyc
08-11-14, 21:42
Tydzień to wystarczająco dużo czasu, aby się zapisać. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie zdąży albo ktoś, kto przegapi okazję. Takie jest życie...jakoś nigdy nie widziałem aby w jakimkolwiek turnieju zawodnicy dołączali w trakcie jego trwania...a fakt faktem 1/4 wyzwań już za uczestnikami.

Moim zdaniem robisz z tego turnieju jakieś igrzyska olimpijskie, o to Ci chodziło? Ma to jakiś sens? Gdzie tu zabawa? Gdzie zachęta do pozostania w grze? Tyle osób rezygnuje, bo nie widzi sensu..

Jako, że w turnieju bierze udział tylko 12 osób z czego, z tego co wiem, dwie są na razie offline z powodu "nagłych wypadków" (a zatem zostaje 10 osób) staram się wymyślać zadania przystępne dla wszystkich, zarówno jeśli chodzi o czas, poziom, znajomość gry, klasę postaci oraz SS/brak SS, tak aby jak najbardziej zachęcić ludzi do aktywności - co by to nie uszczuplić składu uczestników :P.[/B]

Możliwe, że są jakieś osoby, które chciałyby wziąć w tym udział, może i zachęcasz do aktywności, ale nie wszystkich graczy tylko graczy, którzy są na liście i mogą brać udział w Twoim turnieju. Cóż.. Twój turniej, Twoje zasady, widzę, że nie ma co tu dyskutować.

Siupek
08-11-14, 23:38
Moim zdaniem robisz z tego turnieju jakieś igrzyska olimpijskie, o to Ci chodziło? Ma to jakiś sens? Gdzie tu zabawa? Gdzie zachęta do pozostania w grze? Tyle osób rezygnuje, bo nie widzi sensu...

Tak. Dokładnie o to chodziło. Ma to z pewnością większy sens niż twoje psucie zabawy innym. Zabawa? Była z tego co słyszałem od zainteresowanych nawet niezła - przed opublikowaniem twojego posta. Tyle osób rezygnuje? Ile? Ponoć piszesz właśnie dlatego, że są ludzie, którzy chcą wziąć udział a nie mogą.

Możliwe, że są jakieś osoby, które chciałyby wziąć w tym udział, może i zachęcasz do aktywności, ale nie wszystkich graczy tylko graczy, którzy są na liście i mogą brać udział w Twoim turnieju. Cóż.. Twój turniej, Twoje zasady, widzę, że nie ma co tu dyskutować.

Zachęcałem do aktywności wszystkich...a Ci którzy chcieli zapisali się na turniej. Twierdzisz, że "możliwe", że są "jakieś" osoby, które chcą wziąć w "tym udział" - dopiero sama chciałaś. Ja rozumiem, że kobieta zmienną jest, ale bez przesady...przeczysz sama sobie.

Masz racje tylko w jednym. Mój turniej, moje zasady. Ja poświęcam swój wolny czas na organizowanie tego i jeśli cokolwiek ci się nie podoba nie musisz brać w tym udziału. Są jednak osoby osoby, którym się to podoba i które przystają na wymyślone przeze mnie zasady, więc proszę nie psuj im zabawy.

Do jakiejkolwiek dalszej polemiki zachęcam w grze. Mój nick na NON-PVP to Liara. Nie piszmy już offtopów w tym temacie.

Siupek
09-11-14, 01:03
Xazax jesteś drugim zwycięzcą! Zdobywasz 1 punkt! Gratuluję!

Siupek
09-11-14, 18:38
Pierwszy tydzień turnieju za nami i jako, że 1/4 wyzwań została już ukończona to jest to doskonała okazja na aktualizację i prezentację punktowej tabeli uczestników!

1. Lilith Warhallyah 5 pkt
2. Broom 3 pkt
3. Lutzipher 3 pkt
4. Wymiatacz 2 pkt
5. Xazax 1 pkt
6. Ark The Shadow 1 pkt
7. Laramlir 1 pkt
8. Marańcza 0 pkt
9. Lord Hordan 0 pkt
10. Hajabuza 0 pkt
11. Marilyn 0 pkt
12. Bard 0 pkt

Na razie prowadzi Lilith Warhallyah! Zostało jednak jeszcze 9 wyzwań, tak więc sytuacja może ulec zmianie. Wszystko rzecz jasna w waszych rękach! Najbliższa okazja do wprowadzenia zmian w tej tabeli już jutro pomiędzy godziną 17 a 20. Bądźcie czujni! Pozdrawiam.

Siupek
10-11-14, 17:57
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE IV !

Gdzieś na froncie jest potężny rycerz. Fechmistrz z niego niezrównany, nic więc dziwnego, że niewielu jest w stanie się z nim mierzyć. Plotki głoszą jednak, że jego siła nie leży wyłącznie w technice i doświadczeniu. Wielu wierzy, że wojownik ten czerpie też siłę ze swojego krzyku czyniąc nadludzkie rzeczy. Jednakże...jak głosi znane przysłowie "Nec Hercules contra plures" i on nie jest w stanie wiecznie opierać się wciąż nacierającym falom abitańskiego najeźdźcy. Chodzą plotki, że ten dzielny mąż ostatnio podupadł na zdrowiu. Wraz ze swoim oddziałem dalej dzielnie stawia opór, lecz nie jest już tak zajadły jak wcześniej...złapał bowiem straszliwą chrypę. Odnajdź go i wraz z nim wykrzycz jego charakterystyczny, dodający sił okrzyk bojowy. Niech siła Twego głosu go wesprze!

Tym razem screena z wykonanym zadaniem wysyłacie mi jako WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ na forum. Pierwsze trzy zwycięskie screeny zostaną później opublikowane, a ich autorzy nagrodzeni punktami. Powodzenia!

Wymiatacz788
10-11-14, 18:04
Proszę :


Wysłane tu a nie pw bo uważam, że to powinno być jawne :/ najwyżej dupa z zadaniem

Mervakis
10-11-14, 18:07
Problem w tym, że publikując screeny na forum zdradzacie rozwiązanie, więc druga osoba, która wkleja screena nawet nie musi czytać zagadki wystarczy, że powieli to co zobaczy. Prywatne wiadomości sprawiają, że konkurs jest uczciwszy. :D

kaos
10-11-14, 18:07
Wymek nie doczytał do końca.... :p

Wymiatacz788
10-11-14, 18:10
To zasady się pisze na początku a nie najpierw na forum później pw a w środe listem?

Siupek
10-11-14, 18:23
Ogólne zasady są w pierwszym poście tego tematu oraz w temacie z zapisami. Specyfika zadań wymaga jednak aby lekko je modyfikować dla konkretnego wyzwania. Dokładnie, tak jak zauważył Mervakis, w niektórych wypadkach inni gracze po prostu ściągali by rozwiązanie od poprzednika.

Siupek
11-11-14, 17:33
Zwycięzcami IV wyzwania zostali:

1. Wymiatacz - 3 punkty

http://i.imgur.com/nda8tL0.jpg?1

2. Lilith Warhallyah - 2 punkty

http://i.imgur.com/F2hgh1y.jpg?1

3. Marańcza - 1 punkt
http://i.imgur.com/RdORvqd.jpg?1


Lutzipher i Broom byli bardzo blisko poprawnego rozwiązania...udałoby się im zdobyć punkty, ale niestety nie krzyknęli razem z Darenem! Xazax wykonał zadanie jak najbardziej poprawnie - niestety już jako czwarta osoba.

Gratuluję uczestnikom, którzy zdobyli punkty i przypominam, że kolejna okazja do zdobycia następnych już jutro pomiędzy godziną 17 a 20. Pozdrawiam!

Siupek
12-11-14, 17:25
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE V ! ZASADY PRZYZNAWANIA PUNKTÓW TYM RAZEM LEKKO ZMODYFIKOWANE !

Przemierzając ulicę Gildyjną słyszysz delikatny gwizd. Z początku myśląc, iż jest to powiew wiatru nie zwracasz na to specjalnej uwagi, jednakże gdy sytuacja powtarza się kilka razy zmysł słuchu kieruje twą uwagę na pobliski płot. Dostrzegasz za nim mężczyznę w zielonym skórzanym pancerzu pozbawionym rękawów, ewidentnie skrojonym tak, by nie krępował ruchów. Ruszasz w jego stronę. Mężczyzna kuśtyka kawałek wychodząc Ci naprzeciw, po czym z ulgą opiera się o płot i mówi:

Przyjacielu nie zechciałbyś wyświadczyć mi niewielkiej przysługi? Jak już pewnie zauważyłeś pogruchotałem sobie nogę...hehe zabawna historia z tym wychodkiem poślizgnąć się na własnym...ekhm! W każdym razie mój stan zdrowia nie pozwala mi na razie polować. Nie byłoby w tym nic złego, jedzenia chwilowo mamy pod dostatkiem, ale widzisz...zobowiązałem się zdobyć kilka rzeczy dla pewnego kupca...a on baaaardzo nie lubi, gdy nie dotrzymuje się obietnic. Honor nie pozwala prosić mi innego myśliwego czy też kogokolwiek z gildii łuczników, ale Ty wyglądasz na osobę, która da sobie radę z tym zadaniem. Nie, nie chodzi o jakieś przenoszenie gór...co to, to nie! Potrzebuję skóry z lisa, wilka i niedźwiedzia oraz poroża rogacza. Haha! Twoja mina już mówi, że uważasz to za błahostkę. Tak też jest! Jednakże...haczyk tkwi w tym, że nie możesz tych zwierząt pochlastać z gracją rębajły, czy też spalić, zamrozić...czy cholera tam wie co jeszcze byłbyś w stanie zrobić za pomocą magii. Futra byłyby wtedy nic nie warte. Dlatego musisz te zwierzęta upolować...za pomocą łuku i strzał. Podstawy jak mniemam znasz, a zatem nie potrzeba nic więcej...za którymś razem na pewno Ci się uda. Pamiętaj tylko o utrzymywaniu należytego dystansu...strzelanie z łuku do przeciwnika, który jest zaledwie dwie, trzy stopy od Ciebie mija się z celem. Haha! Cóż za fenomenalna gra słów! Nieprawdaż? Ehkm! Głowisz się jak zdobyć poroże? Hmm...wiesz co? Załatw mi pierwsze trzy rzeczy, o których wspomniałem. Co do poroża to...po prostu dostarcz mi materiału. Nie! Nie! Nie musisz tachać truchła rogacza do Neolithu! Mam pewne hmm...umowy z Leopoldem i Franciszkiem, zatem wystarczy, że załadujecie rogacza na wóz któregoś z nich. Pamiętaj mieć przyjaciela w dobrym myśliwym to wspaniała rzecz!


Zadanie polega na zabiciu lisa, wilka, niedźwiedzia i rogacza (dokładnie w takiej kolejności). Jednakże musicie te zwierzęta zabić za pomocą łuku i strzał, zachowując należyty dystans. Wraz z ostatnim śmiertelnym strzałem musicie zrobić screena, którego potem zamieszczacie na forum pod tym wyzwaniem. Screenów musi być 6 – zabicie lisa, wilka, niedźwiedzia i rogacza oraz załadowanie tego ostatniego na wóz Franciszka lub Leopolda. Ponad to na samym końcu musicie opublikować zdjęcie z NPC'tem, o którym mowa w zadaniu (na samym końcu!).

Zadanie to ma wyłącznie jednego zwycięzcę, ale jest to pierwsze zadanie, w którym punkty mogą dostać wszyscy! Za każdego z wyżej wymienionych screenów dostajecie po 0,5 punktu (opłaca się więc wrzucać screeny pojedynczo). Punkty przyznawane są do momentu aż jakiś uczestnik opublikuje wszystkie 6 screenów (muszą być poprawne). Powodzenia!

brave
12-11-14, 17:39
http://i.imgur.com/mRkGqBo.jpg
http://i.imgur.com/CwU3i9k.jpg

http://i.imgur.com/nusmXIX.jpg

http://i.imgur.com/JcXiyQa.jpg
http://i.imgur.com/TLoL5vX.jpg

http://i.imgur.com/OCweTiI.jpg

Wymiatacz788
12-11-14, 17:44
http://i.imgur.com/gx0PelW.png
http://i.imgur.com/EjAESPa.png
http://i.imgur.com/sT5kuj1.png

http://i.imgur.com/QRIYtfc.png
http://i.imgur.com/BdOmnD4.png

http://i.imgur.com/6s8tDDJ.png

Marancza
12-11-14, 17:46
Lis - http://imgur.com/BChBD8J

Wilk - http://imgur.com/FMyetdx

Niedźwiadek - http://imgur.com/WxLrzDo

Rogacz - http://imgur.com/xMiKN29

Załadowany Rogacz - http://imgur.com/r6oMczt

Rozmowa z NPC - http://imgur.com/r1kDJyv
Rozmowa niestety przez płot, bo jakiś inteligent (nie powiem kto) zamykał mi drzwi...

Mcree
12-11-14, 17:51
https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3512&stc=1&d=1415814635
https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3513&stc=1&d=1415814595
https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3514&stc=1&d=1415814595
https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3515&stc=1&d=1415814595


Pas, idę na żarłacza.

jopi
12-11-14, 18:09
Wyszło troche nieciekawie, a to z racji że musiałem dzisiaj skorzystać z dobrodziejstw painta.

http://i.imgur.com/wUwg96O.jpg

http://i.imgur.com/1I8JLIV.jpg

http://i.imgur.com/8JS09Ug.jpg

http://i.imgur.com/2OiKEnz.jpg

http://i.imgur.com/zqGzC2b.jpg

http://i.imgur.com/cLrEBbq.jpg

Siupek
14-11-14, 19:55
Zwycięzcą V wyzwania i zdobywcą 3 punktów został:

Wymiatacz
Broom dzięki wrzuconym screenom wywalczył 1,5 punkta. Zdobyłby pół punkta więcej, gdyby tylko nie pomylił kozła z rogaczem.

1,5 punkta trafia też na konto Marańczy, która wykonała całe zadanie poprawnie, niestety połowa jej screenów została zrobiona już po ostatnim screenie zwycięzcy.
Lord Hordan i Xazax byli na dobrej drodze do zdobycia punktów lecz ich screeny nie załapały się już na ich przyznawanie.

Gratuluję uczestnikom, którzy zdobyli punkty i przypominam wszystkim, że kolejne wyzwanie, a zarazem okazja do wprowadzenia zmian w tabeli punktowej, już jutro pomiędzy godziną 17 a 20. Pozdrawiam!

Siupek
15-11-14, 16:17
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE VI !


Idziesz na pocztę by wysłać list urodzinowy do znajomej z Ankardii. Rozmyślając, nad życzeniami wchodzisz do budynku witając się z pracownikiem poczty. Sekundę po tym słyszysz:

- Czy możesz z łaski swojej chodzić trochę ciszej?! I nie witaj się ze mną tak głośno nie widzisz, że boli mnie głowa?
- Ale...zaraz...o co cho... - próbujesz powiedzieć lecz listonosz Ci przerywa.
- No wiesz jak to bywa praca listonosza wcale do łatwych nie należy. Człowiek czasem musi się zrelaksować...zwłaszcza jeśli musi gnać taki kawał do sąsiedniej wioski. No i wiesz, przy drodze prowadzącej do tej wiochy, mój przyjaciel prowadzi gospodę. Cyryl mu na imię. Ten to ma metody, żeby człowieka rozluźnić. 98% skuteczności, że tak zażartuję, hehe. Tylko wiesz... on to wydaje spod lady. Z resztą nie dziwię się, po 10 minutach wyżarło mi dziurę w kubku! Dosłownie zrywa papę z dachu! Ałć dlatego też boli mnie łepetyna.

Listonosz patrzy na Ciebie swoim mętnym wzrokiem. Ewidentnie bada czy może Ci zaufać.

- A powiedz mi, chciałbyś może pomóc biednemu Rufuskowi? Bo wczoraj wypiłem już strzemiennego i gdy czołgałem...znaczy wychodziłem ponownie na szlak w kierunku Neolithu, zaczęły mnie gonić jakieś wstrętne lisy! Uciekałem im z zawrotną prędkością, wszakże miałem do dyspozycji o dwie kończyny więcej niż zwykle Niestety mój plan nie był do końca przemyślany. Nietypowa pozycja sprawiła, że moja torba z listami musiała się otworzyć! To jedyne co pamiętam, później była już tylko ciemność...i tak obudziłem się rano z okrutnym kacem. Porównałem jednak rejestr listów z tymi które posiadam i okazało się, że brakuje 20 z nich. Nie mam dziś siły i głowy na spacery i poszukiwania...może Ty zechciałbyś mi pomóc? Nawet jeśli znajdziesz tylko kilka to ułatwi mi to życie!

Zadanie polega na znalezieniu zgubionych listów, które wiatr porozwiewał po szlaku pomiędzy Karczmą "Po Drodze" a Neolith'em. Znalezione listy należy dostarczyć Rufusowi i z każdym z nich (otwartym) zrobić screena i umieścić go potem pod tym wyzwaniem. Można zrobić też te kilka screenów z treścią listów i połączyć je w jeden np. w paintcie.

Pierwsze trzy osoby, które zbiorą najwięcej listów zostaną nagrodzone€“ o ile nie będzie sytuacji, gdy wszystkie listy znajdzie jedna bądź dwie osoby. W wypadku, gdy wszystkie listy odnajdzie jedna osoba dostanie ona 1 punkt dodatkowy (tzn. 4 punkty). W wypadku odnalezienia listów wyłącznie przez dwie osoby punktacja wygląda standardowo, jednakże bez przyznania 1 punktu dla trzeciego miejsca. Każdego z listów jest wyłącznie jeden egzemplarz, a zatem gdy już listy odnajdziecie to nie musicie na zabój i połamanie nóg szybko wrzucać screenów - ostatecznie i tak liczy się ich odnaleziona ilość. ZADANIE TO MOŻNA WYKONAĆ DO RESTARTU SERWERA.

Wymiatacz788
15-11-14, 17:06
5 listów :
http://i.imgur.com/7s9Tmwv.png
http://i.imgur.com/ADJdD0I.png
http://i.imgur.com/FoSDQir.png
http://i.imgur.com/C4MhoA5.png
http://i.imgur.com/ttnWbrJ.png

kaos
15-11-14, 17:12
http://i.imgur.com/YQwPBZ2.png

jopi
15-11-14, 17:19
Tylko 11.

http://i.imgur.com/gwXHu4N.jpg

http://i.imgur.com/ZpISf6E.jpg

Siupek
16-11-14, 12:40
Zwycięzcami VI wyzwania zostali:

1. Xazax – 11 listów – 3 punkty
2. Wymiatacz – 5 listów – 2 punkty
3. Lutzipher – 4 listy – 1 punkt
Rufus jest Wam bardzo wdzięczny za pomoc! Ja z kolei chciałem podziękować graczowi o nicku Panakeja, który jest w głównej mierze autorem tego zadania. Dziękuję ^^!

Jako, że jesteśmy już na półmetku turnieju to wklejam też aktualną punktację:

1. Wymiatacz 10 pkt
2. Lilith Warhallyah 7 pkt
3. Broom 4,5 pkt
4. Xazax 4 pkt
5. Lutzipher 4 pkt
6. Marańcza 2,5 pkt
7. Ark The Shadow 1 pkt
8. Laramlir 1 pkt
9. Lord Hordan 0 pkt
10. Hajabuza 0 pkt
11. Marilyn 0 pkt
12. Bard 0 pkt

Kolejne wyzwanie już jutro pomiędzy godziną 17 a 20! Bądźcie czujni! Pozdrawiam!

Siupek
17-11-14, 16:50
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! OTO WYZWANIE VII!

W Neolith'ckiej depozytowej skrzynce znajdujesz kopertę ze swoim imieniem i nieudolnie narysowanym sercem. Z zaciekawieniem i wypiekami na twarzy ją otwierasz...niestety nie jest to list miłosny, niemniej jednak jego treść przykuwa Twoją uwagę.

Haha! Zapewne chcesz wiedzieć, kto jest nadawcą tego tajemniczego listu? Chcesz prawda?! Haha! Zatem znajdź mnie!

Rusz w stronę czterech gildii! Przy drugim skrzyżowaniu ulic niech instynkt łowcy skieruje Cię w dobrą stronę. Podążaj przed siebie, a za miejscem sprawiedliwości niechaj boska ręka wskaże Ci drogę. Gdy wszystko dookoła mienić się będzie kolorem nadziei odbij w niewielką ścieżkę. Widzisz ją? Jej błękit tryska ku górze – tam też skieruj swoje kroki. Słyszysz ten zgiełk? Ruszaj w jego kierunku! Pomiędzy dwoma symbolami poczty kieruj się na północ. To już koniec Twej wędrówki. Jeśli dobrze trafiłeś znajdziesz w tym miejscu niemałą wskazówkę, która podpowie Ci kim jestem. Czekam! Zobaczymy czy Ci się uda!
JSC

Waszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki i pokonanie drogi prowadzącej do wskazówki, która podpowie Wam, kim jest nadawca listu. Jako dowód wykonanego zadania musicie przesłać mi w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI NA FORUM (inaczej nie zaliczam) dwa screeny. Jeden z miejscem, w którym jest wskazówka, a drugi z NPC'tem, który Waszym zdaniem jest nadawcą tego listu. Pierwsze trzy osoby, które poprawnie wykonają zadanie zostaną nagrodzone punktami. Powodzenia!

Siupek
18-11-14, 12:32
Nie ma jeszcze trójki zwycięzców. Czyżby zagadka okazała się za trudna :P?

jopi
18-11-14, 15:17
A jak wyślę 3 razy odpowiedź to mam szansę na trzy pierwsze miejsca?

@down
Dziś nie jestem pewny. Jutro będę wiedział.

Siupek
18-11-14, 21:58
Niestety nie :P poza tym pewien jesteś, że udzieliłeś poprawnej odpowiedzi ^^? Rozwiązanie wyzwania opublikuję jutro przed wrzuceniem kolejnego zadania.

Siupek
19-11-14, 06:58
Zwycięzcami VII wyzwania zostali:

1. Xazax - 3 punkty

http://i.imgur.com/T3fvweE.jpg?1

http://i.imgur.com/O223xRg.jpg?1?2965

2. Lilith Warhallyah - 2 punkty

http://i.imgur.com/oDxIZLb.jpg?1

http://i.imgur.com/gzl5wCm.jpg?1

Smok będący wskazówką doprowadził tych śmiałków do nadawcy listu, którym był Jeździec Smoków Chrysaor (JSC). Gratuluję! Niestety nie było trzeciej osoby, która poprawnie wykonała to wyzwanie, a zatem 1 punkt nie zostaje w ogóle przyznany.

Kolejna okazja do zdobycia punktów już dziś pomiędzy godziną 17 a 20. Pozdrawiam!

Siupek
19-11-14, 16:39
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE VIII!

W okolicach Neolith'ckiego depozytu widzisz młokosa biegnącego z niewyobrażalną prędkością, który powtarza "zakupy, rezydencja sędziego, kucharz". Przemyka ci tuż przed nosem i znika gdzieś w pobliskiej uliczce. Dostrzegasz frywolnie opadającą w powietrzu kartkę. Gdy ją podnosisz możesz odczytać:

Zapasy w kuchni zrobione. Kup jeszcze:

5 mięsistych surowych steków
4 dorodne buraczki
3 cebule
3 kiście ładnych winogron
dużego arbuza
bochen świeżego chleba

Weź jeszcze gorzałkę...albo dwie. Pomyl coś znowu a osobiście cię wybatożę!

Dostarcz odpowiedniej osobie wyżej wymienione rzeczy i zrób screena, którego następnie opublikuj pod tym wyzwaniem. Pierwsze trzy osoby, które wykonają zadanie dobrze otrzymają punkty. Powodzenia!

Marancza
19-11-14, 16:49
http://i.imgur.com/AAWsRJD.jpg

Ale czy to kucharz, czy barman?

Lilit
19-11-14, 16:52
http://i.imgur.com/62FTh2G.png

jopi
19-11-14, 17:00
http://i.imgur.com/LQYaXGn.jpg

kaos
19-11-14, 23:54
http://i.imgur.com/nynf6Ow.jpg?1

Siupek
21-11-14, 19:19
Zwycięzcami VIII wyzwania zostali:

1. Lilith Warhallyah - 3 punkty
2. Xazax - 2 punkty
3. Lutzipher - 1 punkt
Gratuluję zdobycia punktów i wszystkich uczestników zachęcam do brania udziału w ostatnim wyzwaniu trzeciego tygodnia turnieju! Zadanie opublikuję jutro, tradycyjnie pomiędzy godziną 17 a 20. Pozdrawiam!

Siupek
22-11-14, 16:42
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE IX!

Plotki głoszą, że gdzieś na północy Neolith'u, Orkowie w swoim obozie przetrzymują w niewoli jednego ze swoich ziomków. Prawdopodobnie związane to jest z jego podejrzanymi kontaktami z ludźmi. Roahim polecił Ci dotrzeć do tego więźnia i wydobyć z niego ewentualne cenne informacje, jednakże kategoryczne zabronił zapuszczać się w tamte tereny samemu.

- Gdyby coś Ci się stało...nie, nie możemy pozwolić sobie na takie bezsensowne straty. Nie możesz iść tam sam to pewne, jednak oddział nie może być też zbyt duży, inaczej zaarmujecie Orków nie tylko z obozu, ale i okolic...hmm...zabierz ze sobą jeszcze dwie znające się na rzeczy osoby...

Zadanie to wymaga kooperacji, musicie w drużynach 3 osobowych dostać się do więźnia i gdy już go odnajdziecie zrobić wspólnego screena, którego następnie umieścicie pod tym wyzwaniem. Teraz uwaga! Waszymi towarzyszami mogą być wyłącznie osoby biorące udział w turnieju – a zatem chciał, nie chciał musicie współpracować. Samotne krucjaty nie będą zaliczane. Punkty otrzymają pierwsze dwie drużyny śmiałków, które wykonają zadanie poprawnie! Powodzenia!

Lilit
22-11-14, 17:07
http://i.imgur.com/ZcntCO0.png

Arkon
22-11-14, 19:30
http://i.imgur.com/z4KsjZU.png

magiem nie mogę bez blokera się nie zaloguje.

Siupek
23-11-14, 16:30
Zwycięzcami IX wyzwania zostali:

Drużyna I: Lilith Warhallyah, Laramlir, Xazax - 3 punkty
Drużyna II: Ark The Shadow, Marilyn, Wymiatacz - 2 punkty

Gratuluję zwycięzcom! Przestrzegam jednak przed robieniem screenów postaciami innymi niż te zgłoszone do konkursu. Drużynie Arkona punkty zaliczyłem wyłącznie dlatego, że mam 100% pewność, że postać Arkon Waleczny i Ark The Shadow należy do tej samej osoby - poza tym pod screenem umieszczone zostało wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Przed nami ostatni tydzień turnieju! Wykonanie kolejnych trzech zadań wyłoni zwycięzcę! Niemniej jednak trzy wyzwania to dużo, zwłaszcza gdy punktacja prezentuje się w następujący sposób:

1. Lilith Warhallyah 15 pkt
2. Xazax 12 pkt
3. Wymiatacz 12 pkt
4. Lutzipher 5 pkt
5. Broom 4,5 pkt
6. Laramlir 4 pkt
7. Ark The Shadow 3 pkt
8. Marańcza 2,5 pkt
9. Marilyn 2 pkt
10. Lord Hordan 0 pkt
11. Hajabuza 0 pkt
12. Bard 0 pkt
Kolejne wyzwanie już jutro tradycyjnie pomiędzy godziną 17 a 20. Bądźcie czujni! Pozdrawiam!

Siupek
24-11-14, 16:28
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! ZADANIE X!

Uzupełniając zapasy przed kolejną przygodą natykasz się na dziwnego jegomościa. Próbujesz go wyminąć lecz on ewidentnie zachodzi Ci drogę. Kiedy stajesz w miejscu, a Twoja dłoń kieruję się w stronę pochwy z ukrytym sztyletem mężczyzna odskakuje od Ciebie, składa ręce w błagalnym geście i mówi:

- Ejjj! Nie szukam zwady...pomyślałem tylko, że może Ty jesteś w stanie mi pomóc! Widać, że znasz się na rzeczy, nieobce Ci jest zarówno wyszkolenie bojowe jak i magia. Lubisz zabijać wielkie kreatury, młócić abitańczyków, bądź za pomocą magii upuszczać, życie ze swoich wrogów prawda? Aż rączki Cię świerzbią aby podjąć się takiego wyzwanka, co nie? W każdym razie...moja prośba w ogóle nie będzie związana z walką, tak więc trochę urozmaicisz sobie życie! Widzisz...piszę książkę i traktuje ona o różnych egzotycznych miejscach z moich podróży oraz o ciekawych przedmiotach. Są w niej również wątki historyczne, wojenne...z lekka zabarwiam ją też legendami i...więcej nie zdradzę! W każdym razie potrzebuję tytuły dwóch książek, gdyż będą one niezbędne do tworzenia dzieła mojego życia. Złośliwość losu chciała abym zapamiętał cytaty z tych książek, a ich tytuły zapomniał. Cóż za dziwactwo! W każdym razie jeden z nich brzmi jakoś tak: "Przybyli, niezwłocznie oczekuję zebrania triumwiratu pod Zarionem." Drugi zaś brzmiał: "W przeddzień równonocy, która to znana jest ze swych magicznych właściwości, na zamku barona pojawiła się młodziutka, dwunastoletnia może, dziewuszka, prosząc o rozmowę...". Sam mógłbym się udać do największego Neolith'ckiego mola książkowego i przejrzeć wszystko w poszukiwaniu tych tytułów, ale widzisz...jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Haha! Ale wymyśliłem co? Może kiedyś ludzie będą używać tego powiedzonka! Ekhm! W każdym razie z powodów finansowych zmuszony jestem chwilowo pozostać w cieniu, ale Ty masz wolną rękę, więc bez problemu przejrzysz kilka książek i znajdziesz to co mnie interesuje. Zapewniam Cię, że kiedyś się odwdzięczę...a i w ogóle to miło mi poznać jestem Korwin. To co? Ruszaj w drogę! A tytuły książek podeślij mi listem, gdyż za chwilę wyruszam w kolejną podróż do Ankardii – tam też adresuj list!

Zadanie polega na znalezieniu wyżej wymienionych cytatów w 2 konkretnych książkach. Musicie zrobić screeny z tymi książkami, a następnie ich tytuły wysłać Korwinowi w liście adresowanym do niego, do Ankardii. Z wypisanym, otwartym listem robicie ostatniego screena. Wszystkie 3 screeny wysyłacie mi JAKO JEDNĄ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ. W innym wypadku punkty nie zostaną Wam naliczone. Tradycyjnie nagrodzone zostaną pierwsze trzy osoby, które wykonają zadanie poprawnie. Powodzenia!

Siupek
25-11-14, 21:26
Zwycięzcami X wyzwania zostali:

1. Xazax - 3 punkty


http://i.imgur.com/MbEjYZz.jpg

2. Lilith Warhallyah - 2 punkty

http://i.imgur.com/TyCHcYq.jpg?1

3. Wymiatacz - 1 punkt

http://i.imgur.com/KAdQxoZ.png

Gratuluję zwycięzcom! Kolejne zadanie już jutro tradycyjnie pomiędzy 17 a 20. Bądźcie czujni!

Siupek
26-11-14, 16:37
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE ZADANIE XI!

Wychodzisz z banku w dobrym humorze, gdyż właśnie udało Ci się wpłacić na swoje konto pokaźną sumkę. Tuż za progiem tracisz przyczepność z podłożem, świat zaczyna wirować, a Ty ku uciesze kilku obserwujących osób wywijasz potężnego orła. Kiedy wstajesz z ziemi i otrzepujesz się z przeróżnych drobiazgów, których genezy powstania nie chcesz znać, Twój wzrok pada na sprawcę wypadku. Dostrzegasz frywolnie rzucony list.

- Rufus...ty cholerna moczymordo znowu pogubiłeś korespondencję... - klniesz z lekka pod nosem. Zauważasz jednak, że list nie ma wypisanego nadawcy i adresata. Podejrzana sprawa...bez namysłu otwierasz kopertę i wczytujesz się w treść nabazgraną na kartce...

Miły Mój.

Wszystko już gotowe. Porzuć dotychczasowe życie. Uciekaj z Neolithu. Wyjeżdżamy dziś o północy. Czekam na obrzeżach miasta przy naszym "stokrotkowym bohaterze"...tak jak w pierwszym dniu naszego spotkania.

Twoja Luba
Zagadkowa treść i celowy brak imion...widzisz już, że list nie miał nawet trafić na pocztę. Ktoś po prostu miał przekazać go wskazanej osobie, ale zamiast tego korespondencję najwidoczniej zgubił. Adresat nigdy nie dostanie tej wiadomości, a to z pewnością może zmienić życie zarówno jego jego, jak i nadawcy tego listu. Nie ustalisz do kogo ta wiadomość miała trafić, ale może udałoby Ci się dotrzeć do kobiety, która list napisała? Hmm...zapewne byłoby to możliwe, w końcu znasz godzinę spotkania.
Pozostaje zatem odgadnąć jego miejsce...

- "Stokrotkowy bohater" cóż to może znaczyć? - mówisz na głos zerkając na zegarek, który pokazuje, że zostało jeszcze trochę czasu.

Zadanie to polega na dotarciu do miejsca spotkania i zrobieniu screena. Rzecz jasna trzeba się tam zjawić o wyznaczonej porze, a do tego niezbędny jest zegarek, który na screenie ma pokazywać konkretną, wyznaczoną godzinę. Screena wysyłacie mi w WIADOMOŚCI PRYWATNEJ NA FORUM (inne odpowiedzi nie będą uznawane). Nagrodzone zostaną trzy pierwsze osoby, które wykonają to zadanie poprawnie. Powodzenia!

ReeZo
26-11-14, 16:55
Wysyłanie prawidłowej odpowiedzi na PW ? przecież to mataczenie. A skąd pewność, że gracz X nie wysłał wiadomości jako 1 a nie jako 4 ? Swoją drogą po wprowadzeniu tej zmiany nagle gracze tylko od was z gildii zajmują 3 pierwsze miejsca...

Taka moja teoria. Dziękuję za uwagę !

Siupek
26-11-14, 17:31
Wysyłanie prawidłowej odpowiedzi na PW ? przecież to mataczenie. A skąd pewność, że gracz X nie wysłał wiadomości jako 1 a nie jako 4 ? Swoją drogą po wprowadzeniu tej zmiany nagle gracze tylko od was z gildii zajmują 3 pierwsze miejsca...

Taka moja teoria. Dziękuję za uwagę !


Myślę, że doszukujesz się teorii spiskowych tam, gdzie ich nie ma. Niektóre zadania muszą rozwiązane w ten sposób, bo inaczej wykonywałaby je jedna osoba, a wszyscy pozostali postępowaliby w ślad za nią. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zrobię screena i pokaże, w jakiej kolejności były wysyłane wiadomości.

Co do osób z mojej gildii to owszem tylko one zajmują trzy pierwsze miejsca ponieważ są jedynymi osobami, które wysyłają jakiekolwiek odpowiedzi (akurat trafia się, że są dobre). Do tego aktywnie w turnieju uczestniczy też Marańcza, która udziela odpowiedzi, niestety często niepoprawnych. Hajabuza i Bard nie udzielają się wcale, a Lord Hordan i Marilyn wzięli ot taki, okazyjny udział w jednym czy dwóch zadaniach (co daje już 4 osoby nieaktywne). Poniżej jest lista uczestników. Odejmij sobie graczy nieaktywnych i zobacz kto został. Myślę, że tu kończą się teorie spiskowe i zaczyna się matematyka. Na 8 uczestników 6 osób jest z mojej gildii, z czego trzy pierwsze biorą aktywny udział i obserwują forum w określonych dniach pomiędzy godziną 17 a 20 (prawie zawsze). Te osoby prowadzą zasłużenie, bo właśnie one i Marańcza najczęściej i najszybciej udzielają odpowiedzi.

1. Lilith Warhallyah
2. Xazax
3. Wymiatacz
4. Lutzipher
5. Broom
6. Laramlir
7. Ark The Shadow
8. Marańcza
9. Marilyn
10. Lord Hordan
11. Hajabuza
12. Bard

Zostały dwa ostatnie zadania, zatem nic dziwnego, że z gry wykruszyli się też gracze, którzy są poza podium i nie mają już matematycznych szans na zwycięstwo. Nie każdy lubi kontynuować coś "4 fun" wiedząc, że i tak już nie wygra :P, aczkolwiek będzie mi miło jeśli taka osoba się znajdzie. Pozdrawiam.

Siupek
27-11-14, 17:32
Oto zwycięzcy XI wyzwania:

Lilith Warhallyah, Wymiatacz, Xazax
Wszyscy Ci uczestnicy wysłali mi screena z poprawną odpowiedzią w tym samym czasie, dokładnie o 20:22. Dodatkowo, na każdym z nadesłanych przez nich screenów obecni są wszyscy Ci śmiałkowie. Aby nikt nie czuł się pokrzywdzony każdy z tych uczestników otrzymuje po 3 punkty. Były to jedyne nadesłane screeny, a zatem punkty za drugie i trzecie miejsce po prostu nie zostają przyznane nikomu.

Oto rozwiązanie wyzwania tj. "Stokrotkowy bohater"

http://i.imgur.com/IpZ6at5.png

W sobotę pomiędzy godziną 17 a 20 opublikowane zostanie finałowe wyzwanie, którego wyniki wyłonią zwycięzcę całego turnieju! Rywalizacja na podium jest zacięta, nic nie jest jeszcze przesądzone, a zatem bądźcie czujni! Pozdrawiam!

Siupek
29-11-14, 16:56
UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! OSTATNIE XII WYZWANIE!

Wchodząc do karczmy obok miejskiego, neolith'ckiego depozytu widzisz Jankiela krzyczącego i rwącego sobie włosy z głowy. Gdy zbliżasz się ku niemu słyszysz coraz to wyraźniej:

- ...mogła? Lafirynda, jak ona mogła mi to zrobić? Żeby od razu tak reagować...człowiek się stara, daje godne warunki zatrudnienia, a ona się tak odwdzięcza!

Jankiel spostrzega, że stoisz za nim. Odwraca się i widząc Twoją pytającą minę już udziela odpowiedzi na pytanie, którego nawet nie udało Ci się zadać.

- Uciekła! Kelnerka! Zebrała zamówienia na beczułki piwa i zwiała z moimi talarami! Ale nie to jest najgorsze! Zamazała nazwy klientów zamawiających piwo, a zamiast tego powpisywała jakieś debilne zagadki i rymowanki! Nie mam pojęcia komu teraz dostarczyć beczułki, nie wiem też z czyjej strony spodziewać się reklamacji i żądania zwrotu pieniędzy. Moja biedna karczma...tyle lat pracowałem na dobrą reputację, a teraz wszystko legnie w gruzach! Chyba...chyba, że...rzuć na to okiem może coś wymyślisz! Błagam!

Jankiel podaje Ci wymiętoszoną zamazaną kartkę, w którą powsiąkały jego łzy. Ledwo możesz rozczytać:

1. 2x beczułka dla <ZAMAZANE> Jest to rzecz ciekawa, ale nie wiem czemu stereotyp maga o jego jest imieniu...

2. 2x beczułka do <ZAMAZANE> Różne trunki lubią łykać - wszakże piją piwo. Nie jest jednak tajemnicą, iż preferują wino...

3. 5x beczułka dla <ZAMAZANE> Gdy na froncie błoga cisza wiesz, że zjawił się...NO DOKOŃCZ RYMOWANKĘ CYMBALE

4. 2x beczułka dla <ZAMAZANE> Zlewki, kolby, ekstraktory do ważenia jest on skory. Tworzy, miesza swe mikstury jak fachowiec mało który...

5. 1 beczułka dla <ZAMAZANE> Najprawdziwsza prawda, prosta rzecz nie skryta. Kto się tobą zajmie, gdy wyciągniesz kopyta?

Jankielu! Ostatni raz złapałeś mnie <DZIURA W KARTCE>. Nigdy więcej! A i puknij się w ten swój głupi cymbał! Żegnam!


Zadanie polega na odgadnięciu zagadek i zrobieniu screena z NPC'tami o których mowa. Za rozwiązanie zagadki gracz otrzyma 1 punkt.

Screeny wraz z odpowiadającymi im zagadkami publikujemy pod tym wyzwaniem, pojedynczo (jeden post = jeden screen z przypisaną zagadką). Edytowane posty nie zostają uznane, a zatem odradzam ich edycję.

Tym razem wyzwanie odbywa się drogą eliminacji zagadek tj. punkt za rozwiązanie zagadki otrzyma tylko ta osoba, która rozwiąże ją jako pierwsza. Jankiel to cwaniak, więc z pewnością pomaga mu kilka osób (:D). Jeśli uważacie, że gracz przed Wami wrzucił błędne rozwiązanie jakiejś zagadki możecie śmiało wrzucać swoje (przestrzegając zasad). Być może macie rację i dopiero rozwiązanie zaproponowane przez Was będzie tym poprawnym.

Każdy gracz do jednej zagadki może udzielić tylko jednej odpowiedzi, więc dobrze się zastanówcie zanim to zrobicie. Powodzenia!

jopi
29-11-14, 17:04
Nr 5

http://i.imgur.com/doQCpxF.jpg

Nr 4

http://i.imgur.com/54gRzeb.jpg

Lilit
29-11-14, 17:07
Nr 2
http://i.imgur.com/ImpXlPg.png

jopi
29-11-14, 17:11
Nr 1

http://i.imgur.com/yjdmn0v.jpg

Lilit
29-11-14, 17:11
Nr 3
http://i.imgur.com/Aar4xuZ.png

Siupek
30-11-14, 10:53
Zwycięzcami XII wyzwania zostali:

1. Xazax -€“ 3 punkty
2. Lilith Warhallyah - €“1 punkt

Lilith wpadła w małą przygotowaną przeze mnie zasadzkę dotyczącą poniższej zagadki:

Różne trunki lubią łykać - wszakże piją piwo. Nie jest jednak tajemnicą, iż preferują wino...

Otóż chodzi o "duchownych" to prawda, jednakże nie chodzi o zakon Dugiona, ale o odpowiednik księży, zakonników. Zatem poprawną odpowiedzią w tej zagadce była Katedra Miłosierdzia, co za tym idzie któryś z obecnych tam NPC. Ta zagadka pozostała niestety nierozwiązana...

Wszystko to sprowadza się do następującej sytuacji...zarówno Lilith Warhallyah jak i Xazax mają po 21 punktów. Aby wyłonić zwycięzcę zostanie opublikowane XIII wyzwanie, w którym weźmie udział tylko tych dwoje graczy.

Dodatkowe wyzwanie będzie przygotowane przez Mervakisa - za co serdecznie dziękuję ^^. Będzie ono odrębną częścią turnieju tzw. dogrywką i wezmą w nim udział wyłącznie Lilith Warhallyah i Xazax. Zadanie opublikowane będzie w czasie obecności obu uczestników. Dlatego też proszę napiszcie mi w odpowiedzi pod tym postem czy pasuje Wam poniedziałek godzina 20? Gdy oboje będziecie gotowi opublikuję zadanie, a wtedy...cóż niech zwycięży lepszy!

Na koniec korzystając z okazji chciałem ponownie podziękować graczowi o nicku Panakeja, który jest autorem zagadki z XII wyzwania dotyczącej alchemików. Dzięki!

Lilit
30-11-14, 12:56
Mi pasuje.

jopi
01-12-14, 14:58
Dzisiaj o 20.
Pasuje.

Siupek
01-12-14, 15:29
A zatem dzisiaj o 20 ^^. Będziecie oboje online to wrzucę zadanie. Tylko bardzo proszę bez spóźniania się. Pozdrawiam!

Siupek
01-12-14, 18:58
UWAGA! UWAGA! LILITH WARHALLYAH, XAZAX OTO DODATKOWE XIII WYZWANIE!

Wychodząc ze swojej posiadłości zahaczasz o donicę z kwiatami, która z wielkim impetem rozbija się o podłogę. Odgłos tłukącej się ceramiki przypomina Ci słowa "pomóż mi". Co to było? Wizja? A może to przez wczorajsze hulanki do późna masz omamy?

- Gadające naczynia...niedorzeczne - myślisz. Jednak nie daje Ci to spokoju, coś Ci to mówi... i nagle przypominasz sobie jak przed kilkoma dniami bladym świtem zerwałeś się zalany potem...echo następujących słów rozbrzmiewało w Twej głowie...

Udaj się tam gdzie mówiące naczynie zakończyło swą podróż, najstarsze spośród jego utrapień znajdź...

Zadanie polega na rozwiązaniu tej misternej, trudnej zagadki i zrobieniu screena w miejscu z jej rozwiązaniem. Kto pierwszy ten lepszy - zwycięzca otrzyma 1 punkt, co za tym idzie wygra turniej. Powodzenia!

Marancza
01-12-14, 19:26
A co się stanie jak nikt tego nie rozwiąże bądź rozwiąże źle? Wyzwanie 14/12?

Siupek
01-12-14, 19:49
Jeśli chodzi o finalistów to abyście mieli kapkę łatwiej możecie udzielać odpowiedzi do woli - aż zgadniecie. Zasada jest prosta - odpowiedzi udzielacie w turach. Jedna odpowiedź gracza A i potem musi odpowiedzieć gracz B aby gracz A ponownie mógł udzielić odpowiedzi. Myślę, że takie rozwiązanie będzie rozsądne, gdyż dysponując jedną odpowiedzią nikt jej nie udzieli nie mając 100% pewności, iż jest właściwa :P.


P.S Marańcza mam nadzieję, że nie będzie trzeba wymyślać kolejnego zadania :).

jopi
01-12-14, 19:58
Żeby nie było że nic nie robimy.

http://i.imgur.com/kBUmrdU.jpg

Strzał w ciemno:)

@dół
Skoro pudło to chyba nie dostanę bana za edycję tego posta.
Ogólnie takie skojarzenie zielarka - kwiatki, dodatkowo ma kwiaty doniczkowe w sklepie

Siupek
01-12-14, 20:10
Pudło xD hehe. Myślę, że ani ja ani obserwujący ten temat nie pogardziliby ewantualnymi argumentami, dlaczego strzelacie, tak jak strzelacie :D. Czas na odpowiedź Lilith!

Lilit
01-12-14, 20:15
http://i.imgur.com/T2813ve.png
Bo cenne kwiaty ojca Mateusza oraz naczynia używane przez zakonników mogę być ceramiczne.

Siupek
01-12-14, 20:25
Niestety nie :P, zła odpowiedź.

jopi
01-12-14, 20:26
http://i.imgur.com/eqJdEgF.jpg


Wychodząc ze swojej posiadłości zahaczasz o donicę z kwiatami, która z wielkim impetem rozbija się o podłogę.

"Moją posiadłością" jest aktualnie gh.


... i nagle przypominasz sobie jak przed kilkoma dniami bladym świtem zerwałeś się zalany potem...echo następujących słów rozbrzmiewało w Twej głowie...

Udaj się tam gdzie mówiące naczynie zakończyło swą podróż, najstarsze spośród jego utrapień znajdź...


Zgodnie z moimi snami naczynie zakończyło podróż przed moja posiadłością.

Lilit
01-12-14, 20:34
owo naczynie mogło zakonczyc swą podróż na podłodze w karczmie
http://i.imgur.com/WbFbZEz.png

Siupek
01-12-14, 20:37
Ciekawie kombinujecie, niestety poprawnej odpowiedzi dalej nie ma :P.

Mervakis
01-12-14, 21:19
Zagadka jest dużo prostsza niż myślicie. Pamiętajcie, że rzadko jestem poważny i nie wszystko co piszę należy brać dosłownie. :>

Powodzenia!

Yooshi
01-12-14, 21:29
Zagadka z serii "ma 2 nogi"
odp:
człowiek

ALE! Mervakis rzadko jest poważny...
to odp będzie...

Niedźwiedź w cyrku!

Mervakis
01-12-14, 21:43
Brak powagi =/= brak logiki, odpowiedź jest tylko jedna. Zagadki nie mogą mieć wielu rozwiązań.

Lilit
01-12-14, 21:54
Jedna odpowiedź gracza A i potem musi odpowiedzieć gracz B aby gracz A ponownie mógł udzielić odpowiedzi. Myślę, że takie rozwiązanie będzie rozsądne, gdyż dysponując jedną odpowiedzią nikt jej nie udzieli nie mając 100% pewności, iż jest właściwa :P.

:).

Czyli w teraz muszę czekać do jutra aż Xazax wrzuci swoją odpowiedź.

Siupek
02-12-14, 08:10
Czyli w teraz muszę czekać do jutra aż Xazax wrzuci swoją odpowiedź.

Tak. Macie nieskończoną ilość strzałów, ale żeby było uczciwie to musicie udzielać odpowiedzi turowo. Inaczej miałaby przewagę osoba, która więcej czasu jest online i udzieliłaby po prostu więcej odpowiedzi :P. Czekamy zatem na Xazaxa, chyba że dzisiaj nie odpowie to pomyślimy co z tym zrobić, bo nie możemy za bardzo tego przeciągać.

jopi
02-12-14, 15:22
http://i.imgur.com/okt5tJ3.jpg

Może Twardowski oprócz przywoływania potworków, sprawia że naczynia zaczynają mówić.


Ps. Czy istnieje szansa aby za jakiś czas otrzymać małą podpowiedź, bo zabawa może się nie skończyć dopuki nie "sfotografujemy" całego altaronu.

Mervakis
02-12-14, 15:39
Nie jest to Twardowski, podpowiedzi będą, gdy Raffard uzna, że nie dacie rady, na razie w Was wierzymy. :)

Lilit
02-12-14, 16:39
A ja sądzę, że chodzi o kosz na śmieci.
Właśnie tam lądują wszystkie potłuczone naczynia.

http://i.imgur.com/RnOBFZ2.png

Siupek
02-12-14, 16:47
Dokładnie, dalej w Was wierzymy. Jeśli to pokrzepi Wasze serca to zdradzę Wam, że kilka osób niebiorących udziału w turnieju już wpadło na rozwiązanie, a zatem zagadka jest jak najbardziej logiczna i rozwiązywalna, kwestia podejścia :). Jeśli zajdzie taka potrzeba to oczywiście pojawi się podpowiedź.

P.S Nie jest to niestety kosz :P

jopi
02-12-14, 16:59
http://i.imgur.com/NDE35DN.jpg

A może to są pozostałosci tego naczynia?

Siupek
02-12-14, 17:04
Nie jest to poprawna odpowiedz, ale śmiało próbujcie dalej!

Lilit
02-12-14, 17:18
http://i.imgur.com/Cxs7tls.png Gadającym naczyniem jest NPC Waza.

A utrapieniem Wazy były wiedźmy które ukradły mu butelkę.
http://i.imgur.com/BazlQxM.png

Siupek
02-12-14, 17:39
Hmm...dalej nie jest to konkretna poprawna odpowiedź.

Siupek
03-12-14, 15:53
Oto wiadomość od Xazaxa:
Nie mam chwilowo pomysłu co do zadania, a muszę znikać i będę najprawdopodobniej dopiero jutro po 16. Nie chce blokować zabawy, i jeśli jest taka możliwość to niech Lilka wrzuca odpowiedzi hurtem, a jak nie to dam walkowera i będzie po sprawie.

A zatem Lilith droga wolna, odpowiadaj.

Lilit
03-12-14, 16:13
http://i.imgur.com/wcXmBXY.png?1
sądzę że utrapieniem Wazy są wiedźmy, a oto zapewne najstarsza z nich

Siupek
03-12-14, 17:33
Niestety...ŻARTUJĘ! Brawo! To poprawna odpowiedź, a zatem jesteś zwycięzcą turnieju! Gratuluję! Oficjalne wyniki i specjalne informacje dla graczy z podium zostaną opublikowane jutro wieczorem! Pozdrawiam!

Siupek
04-12-14, 14:10
Turniej dobiegł końca! Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom za wzięcie w nim udziału oraz Panakeji i Mervakisowi za pomoc przy zadaniu VI, XII i dodatkowym zadaniu XIII. Dziękuję też administracji, która zgodziła się wesprzeć to wydarzenie i dla jego zwycięzcy stworzyć specjalną nagrodę.
Jako, że punktacja graczy z podium nie różniła się diametralnie (zwłaszcza minimalna różnica była pomiędzy pierwszym a drugim miejscem) postanowiłem poza zwycięzcą nagrodzić także dwa pozostałe miejsca.
Miejsce I , 22 punkty, 144k i unikatowy przedmiot zdobyła Lilith Warhallyah
Miejsce II , 21 punktów i 50k zdobył Xazax
Miejsce III , 16 punktów i 30k zdobył Wymiatacz
Unikatowy, jedyny taki na serwerze przedmiot i jego działanie zostaną niedługo ujawnione (w tym temacie). Przedmiot ten pojawi się jakoś w drugim tygodniu grudnia wraz z małą aktualizacją. Wtedy zwycięzca otrzyma główną nagrodę, zostanie to uwiecznione screenem. Podobnie z miejscem II i III -€“ screeny również będą, jednak nagrodę wręczę Wam gdy tylko spotkamy się w Altaronie. Screeny z wręczenia nagród zostaną, rzecz jasna, opublikowane w tym temacie. Gratuluję, dziękuję i pozdrawiam!

Wymiatacz788
05-12-14, 19:47
Gratuluję zwyciężczyni i nie mogę się doczekać publikacji cech unikatowego przedmiotu :) Pozdrawiam.

Marancza
13-12-14, 15:38
to jaki był ten unikatowy przedmiot?

Lilit
13-12-14, 16:24
Jeszcze go nie otrzymałam, więc nie wiem :zdziwiony:.

Maciek
13-12-14, 16:50
Pewnie stateczek :uśmiech7:

ReeZo
13-12-14, 16:59
Pewnie stateczek :uśmiech7:

Stateczek ja mam 😊

Siupek
13-12-14, 22:22
Nie, nie będzie to stateczek ^^. Przedmiot ten jest już gotowy i działa! Jednakże, aby uniknąć nieporozumień i podać Wam dokładne jego właściwości i opis po tzw. "kliknięciu" trzeba będzie zaczekać do jutra. Zdradzić mogę, że jest to element ekwipunku.

ReeZo
13-12-14, 23:14
Ja i tak się śmieje z tego zróżnicowania... za jedne eventy dostaje się "Stateczki" a za drugie Orła lub jak sam mówisz inne elementy ekwipunku.

No chyba, że mam nosić stateczek w plecaku :D

makmej
14-12-14, 09:37
Na mojej łajbie to ja jestem kapitanem :uśmiech2:

Marancza
14-12-14, 17:01
to jaki to ten przedmiot? coś świecącego jak na początku obstawiałem :uśmiech6:?

Siupek
14-12-14, 19:49
PANIE I PANOWIE OTO GŁÓWNA NAGRODA:

http://i.imgur.com/9ghA5w3.jpg?1

Jest to "hełm", który odnawia co 2 sekundy 2 życia i 2 many. Nie ulega zużyciu i sumuje się ze wszystkimi bonusami jakie dają pierścienie.

Nagroda powinna pojawić się do końca tego roku, jednakże ze względu na trwające prace nad aktualizacją gry ten czas może się wydłużyć. Sam przedmiot też musi zostać przetestowany na wszystkich frontach, a zatem proszę o cierpliwość. Pozdrawiam.