PDA

Zobacz pełną wersję : [non-pvp] Turniej Wyklętych! - propozycja


Siupek
24-10-14, 16:07
Wyklęci! Witam Was ponownie. Dunedain wpadł na pomysł zmiany formy naszych obecnych gildyjnych wyzwań. Jako, że dał mi w tej kwestii wolną rękę, pomyślałem, pokombinowałem i oto moja propozycja. Zapraszam do czytania!

Wyzwania miałyby formę turnieju. Oto jak to widzę!

W turnieju biorą udział wyłącznie główne postacie członków gildii. Postacie te tworzyć bedą listę uczestników. Zadania, misje i rozmaite wyzwania pojawiać się będą trzy razy w tygodniu – poniedziałki, środy i soboty o godzinie 18.

Będę się starał aby wyzwania były ciekawe, zabawne i żeby każdy mógł je wykonać bez względu na klasę i poziom swojej postaci. Jako, że jesteśmy gildią przewiduję też misje drużynowe, bądź coś, co wymaga kooperacji.

Pierwsze trzy osoby, które uporają się z daną misją i wkleją dowód jej wykonania w tym temacie (screen lub film) i otrzymywać będą punkty. Pierwsza osoba – 3 punkty, druga osoba – 2 punkty, trzecia osoba 1 punkt.

O co walczymy? Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę. Fajnie byłoby stworzyć, coś czego w Altaronie jeszcze nie było i jakoś zapisać się w historii tej gry :P. Poza tym jest to też dobra okazja aby porywalizować ze sobą jednocześnie integrując się. No i rzecz jasna urozmaicić jakoś rozgrywkę...

Co czeka na zwycięzców? Cóż...plan i moja propozycja jest taka...ponieważ w miesiącu będzie 12 zadań do wykonania to każdy członek gildii płacić będzie swoją turniejową składkę – 1k za zadanie. Ostatecznie wygląda to w taki sposób, że każdy z członków gildii wpłacać będzie miesięcznie 12k, które trafi do puli.

Wielu z Was narzeka, że nie ma kasy będzie to zatem okazja aby dosyć łatwo się wzbogacić. Jakby nie patrzeć w naszej gildii sporo graczy jest aktywnych zatem myślę, że bez problemów około 15 osób w turnieju wzięło by udział, co za tym idzie pula wynosiłaby +/- 180k. Tyle też zgarniałby zwycięzca.

Rzecz jasna nikt nie bedzie Was zmuszał to brania udziału w tej grze i do przymusowego wpłacania 12k co miesiąc. Myslę jednak, że byłaby to fajna zabawa. Co o tym sądzicie? Październik się kończy, więc może warto by wystartować z tym pomysłem wraz z początkiem nowego miesiąca?

Jeśli pomysł się spodoba to z czasem można by pomyśleć nad zorganizowaniem takiej zabawy dla wszystkich graczy z serwera NON-PVP.

Bardzo proszę, aby w tym temacie wypowiadać się merytorycznie. Proszę też Administrację o usuwanie wszystkich postów niezwiązanych z tematem. Pozdrawiam.

Yooshi
24-10-14, 20:23
Mi ta propozycja się podoba. Pozostaje tylko popytać ludzi w grze.

Lilit
24-10-14, 21:21
Pomysł super. Będę miała co robić, jak nie będzie mi się chciało skillować.

Yooshi
24-10-14, 22:36
Może wypowie się leader gildi?

Wymiatacz788
25-10-14, 00:29
A wypowiem się :P Pomysł super. Sprawdzimy jak to wyjdzie u nas i można coś takiego zrobić na większą skalę.

brave
25-10-14, 12:37
Jak dla mnie super, każde urozmaicenie gry jest dobre.

jopi
25-10-14, 16:21
Pomysł fajny.

Siupek
25-10-14, 22:08
Dzięki za dobre słowo :D. Zainteresowanych zapraszam tutaj https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=115917#post115917 - zapisy już ruszyły ^^.