PDA

Zobacz pełn± wersję : Domki


Wymiatacz788
11-10-14, 22:21
Po tym jak spakowało mi całe gh do depo wpadłem na pewien pomysł. Z tego co dowiedziałem się od Pana Altrela system/skrypt który zrzuca itemki z domku jest dla mnie bardzo dziwny i nie przewiduje domków w których mieszka więcej niż 1 osoba. Fajnie by było wprowadzić co¶ takiego aby itemki były pakowane do paczek/skrzyń/worków/plecaków lub innych pojemników z uwzględnieniem każdego pokoju osobno. np pokoje były by numerowane według wskazówek zegara 1,2,3 itd. i pakowane z pokoju nr 1 do worka 1 z pokoju nr 2 do worka 2 itd. Dzięki temu nie trzeba tracić dużo w moim przypadku bym napisał, że nawet bardzo dużo czasu na rozdzielanie i przenoszenie przedmiotów.

Uiop
11-10-14, 22:23
++++++++++

Siupek
12-10-14, 00:57
Pomysł jest dobry. Rzeczywi¶cie to istna katorga segregować rzeczy po utracie wypełnionego po brzegi GH. Przydałoby się ułatwienie w tej kwestii.

Obles
12-10-14, 09:27
Co w momencie, gdy w danym pomieszczeniu, będzie luzem leżało więcej przedmiotów, niż slotów zawiera paczka?

cewix
12-10-14, 09:58
@Up
To samo co dzieje się w dp, itemy pokaż± się dopiero jak wybierzesz z niej te co widać

Arkon
12-10-14, 11:56
wła¶nie, przed dodaniem paczki z domku itemy zapierdalały nam depo, i nic nie mogłe¶ wyci±gn±ć np. pustego plecaka. Skrzynka to już ułatwienie życia, może by działało tak, że paczka dociera do wła¶ciciela pokoju w gh ((ten co ma klucz) je¶li ma więcej osób niż jedna można dodać jaki¶ znak specjalny np. # czy ! i wtedy do niego trafi paczka.)
oczywi¶cie pomysł wymiatacza jest dobry, pewnie wielu już się to marzyło. : ]