PDA

Zobacz pełną wersję : Kostka Transmutacji, skórowanie


maketakunai
30-05-11, 08:20
Witam.
Kiedyś już pisałem o jednym i myślałem, że błąd zostanie szybko naprawiony ale widzę, że po 20 dniach macie to nadal głęboko w d... tak więc napisze jeszcze raz. W kostce transmutacji nie można ulepszać używając surowej stal,i jest napisane, że potrzeba więcej metalu a surowa stal nie jest stackowana tak więc przywróćcie możliwość enchantu bo jeżeli wychodzicie z założenia, że jak coś nie działa(? sam nie wiem czemu jak pracowaliście nad grą tyle czasu i nagle wychodzicie z założenia - "a ch...było tak od początku ale zabierzemy alchemikom to i nie wiadomo kiedy przywrócimy i na jakich zasadach") to trzeba to usunąć, musicie się liczyć z faktem, że ludzie poodchodzą po takim traktowaniu. Napiszę wam pewien przykład z gry, w którą kiedyś grałem: administracja tak samo jak wy usuwała umiejętności kiedy im coś nie pasowało i nie robiła z tym nic więc z 3k+ online zrobiło się 100 a serwer w końcu padł. Drugą sprawą jest fakt, że bagiennych smoków nie można skórować co jest jakimś absurdem ponieważ dropią skóry. Proszę o rychłe przywrócenie dawnego enchantu za pomocą surowej stali i mam nadzieję, że nie napiszecie, że kiedyś surowa stal będzie stackowana i KIEDYŚ będzie to działać.

Slythia
30-05-11, 09:25
Dodanie stackowania wymaga aktualizacji klienta, dlatego nie zostało jeszcze to zrobione.

maketakunai
30-05-11, 14:32
Napisałem, żebyście PRZYWRÓCILI wcześniejszy enchant póki nie zaaktualizujecie a nie zabieracie coś i nie wiadomo kiedy zrobicie porządek... Tak jak myślałem, odpowiedź typu "kiedyś będzie działać"

Slythia
30-05-11, 14:48
A co miałam napisać?

Zaraz to naprawimy, specjalnie dla jednego itemka proszę ściągnąć nowego klienta.

Poza tym, który wcześniejszy? Jaki znów enchant? Pisz jaśniej...

maketakunai
30-05-11, 16:40
Kostka transmutacji ma opcje enchantowania (ulepszania) broni, kostka posiada dwa sloty. Wcześniej enchantowało się surową stalą broń na zasadzie włożenia do kostki broni i jednej surowej stali, od prawie miesiąca nie można (komunikat informujący o zbyt małej ilości metalu). Chodzi mi o to, że jeżeli chcecie wprowadzić jakieś zmiany to zróbcie to od razu a nie wyłączacie starą opcje a naprawicie bliżej nie określonym terminie...

Slythia
30-05-11, 16:46
Enchantowanie broni jedną sztuką stali było błędem, dlatego zostało to zabrane. Nawet w instrukcji masz ilość surowej stali na enchant.

voagar
30-05-11, 22:21
A jak bedzie z skorowaniem bagiennych, jezeli moge wtracic?

maketakunai
31-05-11, 14:58
Widze, że nic nie wskóram i nie dowiem się o skórowaniu ^^ więc mam dla Was administracji radę - zacznijcie chociaż coś pisać w dziale "Aktualności" np. "Wyłączyliśmy to, to i to przewidziany update 'data' ". Myślę, że zasługujemy na informacje co się zmieniło a nie mamy dochodzić do tego sami....

Trav
31-05-11, 15:37
Piszemy zazwyczaj o zmianach:
http://altaron.pl/Articles-more/id-24/

Skórowanie bagiennych smoków dostępne, skoro tak chcesz. Ale nie zdziw się ani, że rzadziej skóry się zdobywa niż ze zwykłych, ani gdy czer**** (zieloną! zmieniam to!) otrzymasz, bo oba zagrania celowe.

O kostce już powiedziano, że surową stalą na ten moment nic nie ulepszysz. Ruda żelaza działa. Hartowana stal również. Będzie zmienione w końcu.

maketakunai
31-05-11, 16:17
I to mi się podoba.

UP co do kostki - niektórych runek nie można stackować w kostce, np. ładunek świętości (a ładunek mroku, ognia, wody można - te sprawdzałem). Moja propozycja jest taka aby jakiś MG zsummonował sobie wszystkie możliwe runy i posprawdzał, które nie chcą działać w kostce.

EDIT. Jakieś info czy ktoś się tego podjął?