PDA

Zobacz pełną wersję : Serwer Testowy - część druga: drobne poprawki


Prakt
05-06-10, 13:51
Witajcie wszyscy zainteresowani, jak i ci, którzy trafili tu przypadkiem!

Dla nowych:
[LINK DO KLIENTA] (http://wrzut.net/hr6lnxvh3r7r/AltaronKlient2.zip.html)

Nie wszystko już zostało zrobione, ale kilka poprawek jest.

Jak niektórzy wiedzą, na samym początku Test Serwera mieliście, niestety, szansę wytrenowania bardzo wysoko swoich umiejętności walki i obrony w bardzo małym odstępie czasu. Nie było to zamierzone, ponieważ na serwerze testowym Archipelagu Licor, który nie jest u nas głównym lądem, trudniej było Wam - a co za tym idzie, również nam - ocenić stopień trudności przeciwników w grze.

W związku z tym jesteśmy zmuszeni zresetować wszystkie postaci do stanu ich stworzenia - gdy ponownie się zalogujecie, pojawicie się na początku samouczka, w mieście, które było zapisane jako Wasze. (Jeśli zostaliście stałymi wyspiarzami i wybraliście inną wyspę jako swoją, to tam też zaczniecie samouczek.)

Na chwilę obecną wprowadziliśmy kilka drobnych zmian. Umiejętności są obecnie bardzo trudne to wbicia normalnym sposobem ('skillowaniem') i pracujemy nad naszym innowacyjnym systemem, który z czasem wprowadzimy. Na chwilę obecną nic nie mogę zdradzić;)

Teraz, gdy wszystkie opinie nt. stworów i poziomu trudności gry są o wiele rzetelniejsze, jesteśmy gotowi otworzyć Archipelag Licor na ludzi zupełnie nieznajomych, dlatego niedługo nasz Serwer Testowy zawidnieje na największych listach OTSów.

Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, nie dochodziły przez jakiś czas maile aktywujące do konta. Każdy, kto założył konto i go nie mógł aktywować proszony jest o wejście w link
http://www.forum.altaron.pl/register.php?do=requestemail

Jeśli ktoś z tego powodu założył drugie konto na forum z mailem na innym serwerze (na gmail podobno dochodziły), proszony jest o powiadomienie o tym któregoś z Administratorów (najlepiej Trava) w celu usunięcia jednego z kont.

PRZYPOMINAMY: Na chwilę obecną niemożliwe jest przypomnienie hasła do gry (te, które ustawiacie poraz pierwszy klikając w Postacie na stronie głównej), dlatego uważajcie przy wpisywaniu go.

Przepraszamy za utrudnienia i życzymy miłej gry.

inferniak
05-06-10, 13:56
Zastanawiałem się właśnie, dlaczego nie mogę się zalogować na serwer. Szkoda tylko, że postacie zostały zresetowane, ale to jest test serwer i można to wybaczyć. ;)

@edit
Pobrałem sam plik .exe i zamieniłem go zamiast tamtego starego. Wyskakuje teraz mi błąd, że nie widzi pliku dat, a ten jest obok niego. Jak napisał Emeryt, usuńcie możliwość pobrania samego pliku .exe, bo to nie ma sensu, skoro jego wersja nie jest kompatybilna z resztą plików.

"Taki nick znajduje się już w bazie danych." - bierzcie się do roboty, bo popsuliście nieco. Serwer też jest na razie wyłączony.

Emeryt
05-06-10, 14:05
a po co pobierać sam plik .exe ??

I już lepiej by było, gdybyście usunęli wszystkie postacie i od nowa trzeba było by robić. Poza tym, jak wchodzę na stronę główną Altaronu, to w "Postacie" nie ma żadnej, czyli pokazuje że jeszcze nie założyłem, a jak chcę założyć z tym samym nickiem, co poprzednio , to jest, że zajęta nazwa. wtf?

@Edit" To pobierać tego klienta? Czy nie? Zmienialiście coś? Czy to tylko dla nowych?

Prakt
05-06-10, 14:07
Proszę o cierpliwość, baza danych musi zostać ponownie wgrana.

@edit: Na chwilę obecną zakładka Postacie została zablokowana, prosimy o cierpliwość.

yetj
05-06-10, 14:32
Serwer już działa. Zapraszamy do gry ;)

Morves
05-06-10, 15:10
Poskillowane ;<! Ale tak przecież będzie lepiej... ;)

inferniak
05-06-10, 19:28
Serwer już działa. Zapraszamy do gry ;)

Twoje zaproszenie zbytnio nie przyciągnęło, bo po resecie gra max 4 osoby. Lepiej cudujcie, bo wam test w końcu nie wypali.

Recordinho
02-07-10, 15:23
Może zrobicie serwerowi jakąś reklamę, np. na otserv.pl?
Jest jedna osoba online tylko..

WODZU95
12-09-10, 09:34
Nie da sie pobrac klienta a pogral bym sobie..

Zlociutenki
12-09-10, 21:18
Jako ze duzo osob ma problem ze sciagnieciem klienta to wstawiam link ;)

http://www.speedyshare.com/files/24225331/AltaronKlient3.zip