PDA

Zobacz pełną wersję : Legion Dziewięciu


negrula
22-09-14, 12:58
Legion Dziewięciu


Gdzieś w górach istnieje Legion Dziewięciu, składający się z dziewięciu wojowników dobra i zła. Pojawiają się niezwykle rzadko, przeważnie pojedynczo na znak potrzeby równowagi w świecie. Po zabiciu - w zależności od natury legionisty - pojawia się świetlisty lub mroczny duch, który po chwili znika.*


Unus - z tego bossa wypada: HEŁM LEGIONU (ś) lub HEŁM LEGIONU (m)
Duae - z tego bossa wypada: PANCERZ LEGIONU (ś) lub (m)
Tertius - z tego bossa wypada: NOGAWICE LEGIONU (ś) lub (m)
Vicus - z tego bossa wypada: BUTY LEGIONU (ś) lub (m)
Quintus - z tego bossa wypada: TARCZA LEGIONU


*duch legionisty daje nam znak jaka była jego natura i jaki będzie loot:
ś - zaczarowany od świętości -> w ciągu dnia +1pkt do jakiejś umiejętności, np. obrony, ataku
m - zaczarowany od mroku -> w ciągu nocy +1pkt do jakiejś umiejętności, np. obrony, ataku"Nawet najstarsi nie pamiętają, że Legion Dziewięciu zawsze był niepełny. A może raczej odmienny, gdyż czterech z pięciu inną formę przynależeć mogli. Piąty zaś pozostawał jak skała niezmienny i być może to on był kluczem i łącznikiem Legio."Kiedy gracz zabije co najmniej raz wszystkich Legionistów otwiera się przed nim portal/drzwi/ przejście do expowiska pomniejszych legionistów (nazwa do wymyślenia). Siłą będą odpowiadali Praojcom - loot może być nieco odmienny - jakieś nowe itemy (tutaj głównie dla rycerza/ zwiadowcy), składniki czy materiały potrzebne do stworzenia OUTFITU LEGIONISTY. Prócz składników, niezwykle rzadko z nich wypada swojego rodzaju "przepis" jak ten outfit zrobić (gdy go zdobędziemy, zanosimy do krawca który wyznacza nam wg niego wskazówki).


Natomiast kiedy gracz zdobędzie cały zestaw LEGIONU (ś) lub (m) - set nie może być mieszany, tylko Ś lub tylko M (tarcza nie wymagana) [bez setu dostęp będzie niemożliwy] - wtedy za expowiskiem legionistów pojawiają się wielkie, kamienne wrota, które trzeba zniszczyć za pomocą ONAGERU - katapult, w które trzeba włożyć odpowiednie składniki (pozyskać można z pomniejszych legionistów) i podpalić. Katapulty niszczą kamienne wrota, a gracz uzyskuje dostęp do bossa - LEGIO.


LEGIO - boss siłą odpowiadający Amokowi lub Borucie. Atakujący w zwarciu, niekiedy czar obszarowy. Przywołuje kilku legionistów, praktycznie co chwilę. Loot w postaci eq świętego, chaosu itp. - główny loot to MIECZ (1h/2h) (najlepsze z dotychczasowych) - rzadko ale jednak i rar item: ZNAK LEGIONU niezbędny do uzyskania outfitu legionisty.


Nie zapominajmy o magach i zwiadowcach. Już niedługo.

Cannabis
22-09-14, 14:02
Brzmi ciekawie :oczko: Ciekawe, co z tego wyniknie :)

carlcoxxx
22-09-14, 14:11
Zgadzam się z przedmówcą - ciekawy pomysł. Jednak tak jak wiele pomysłów wysuwanych przez graczy na tym forum czeka go jedna z dwóch opcji : 1) gracze skomentują, administracja oleje albo 2) administracja bądź jej poplecznicy od razu rzucą argument: czekamy na klienta, nad którym w pocie czoła pracuje sztab ludzi, to priorytet !!

neccoz
22-09-14, 17:07
Ciekawie się zapowiada, lecz nie dla low lvli :P

negrula
25-09-14, 10:23
Zgadzam się z przedmówcą - ciekawy pomysł. Jednak tak jak wiele pomysłów wysuwanych przez graczy na tym forum czeka go jedna z dwóch opcji : 1) gracze skomentują, administracja oleje albo 2) administracja bądź jej poplecznicy od razu rzucą argument: czekamy na klienta, nad którym w pocie czoła pracuje sztab ludzi, to priorytet !!


Wiadomo, że mają swoją koncepcję, ale zawsze liczą się świeże pomysły. ;) I gracze nie robią to na przekór, tylko po to by pomóc udoskonalić/poprawić grę. Ale zgadzam się z Toba.. często jest tak jak napisałeś.