PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Opcjonalne info o loot'cie


wioslo93
29-05-11, 10:59
Witam wszystkich!

Moja propozycja dotyczy zmiany informacji o przedmiotach wypadających z potworków. Niedawno administratorzy gry zdecydowali się wyłączyć na jakiś czas to info, lecz zauważyłem że w dniu dzisiejszym je przywrócili. Gracze są różni i gusta estetyczne są różne. Ja na przykład wolę aby tej informacji nie było. Dlatego proponuję aby taka informacja była opcjonalna w ustawieniach klienta Altaronu.

Zapraszam wszystkich do dyskusji!

Kosiara
29-05-11, 12:10
Signed, znów zielony spam.

tygrys21
29-05-11, 12:24
Proszę sprawdzić temat:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1264

btw
info zostało już spowrotem wprowadzone wiec nie ma sie juz co rozczulac bo wiekszosc bo ponad az 80% graczy jest za tym zeby byla

wioslo93
29-05-11, 12:46
Ehh, widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Dlatego nie powiedziałem o wyłączeniu tej opcji, tylko o wyborze jej widoczności. :B

tygrys21
29-05-11, 13:01
Chodzilo mi rowniez o to ze nie ma sensu sie rozczulac bo takie zrobienie funkcjonalnosci w kliencie moim zdaniem nie bedzie latwe i trzeba troche zaprogramowac taki interfejs znaczy sie te opcję. Chyba byłoby z tym trochezachodu. Albo bedzie albo nie bedzie.

wioslo93
29-05-11, 14:10
Ja z kolei myślę iż dodanie takiej opcji to nie problem. Skoro twórcy unowocześnili inne opcje klienta to myślę że z tym też by sobie poradzili.

P.S. Jeżeli wejdzie w ten temat jakiś GM to proszę o wypowiedzenie się co do mojej propozycji.

Kaeste
29-05-11, 14:17
Nie można zapominać o tych 20%.

Podpisuję się pod tematem.

tomakeo
29-05-11, 14:35
Proszę sprawdzić temat:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1264

btw
info zostało już spowrotem wprowadzone wiec nie ma sie juz co rozczulac bo wiekszosc bo ponad az 80% graczy jest za tym zeby byla

Powiedz mi jak to obliczyłeś ? ...
Do tematu to oczywiście jestem za tym aby info o locie odeszło w niepamięć.

Van Taron
29-05-11, 16:00
Tak jak już mówiłem i powtórzę 3 raz, żeby ten komunikat był w komunikatach a a nie na ekranie gdzie gramy :)

tenzuy
29-05-11, 19:34
@tom
ktoś zadał sobie trud i policzył wszystkie głosy w postach w tamtym temacie. Wyszło mi 81% za i 19% przeciw