PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Odnośnie Planu B.


globus9
29-05-11, 09:50
Byłem z Planem B aby skończyło się PA na serwerze (czyli mieliśmy wytępić securum), ostatnio zostałem wywalony z gildii za to ze niby się wjebałem komuś na spawn. Dzisiaj Wawro wlazł mi na spawn i mnie zabił ale to już nie było PA co Waski?
A więc:
-ustalacie jakieś zasady których sami nie przestrzegacie
-walczyliście przeciwko takim ludziom, jakimi staliście się po przejęciu władzy
Chłopaki, jeżeli coś ustalacie to tego dotrzymujcie i nie róbcie wyjątków, mieliście być szanowaną i lubianą gildią, a niedługo wszyscy was znienawidzą jak securum...
Pozdrawiam

zelithan
29-05-11, 10:07
Toszto ja odrazu mowiłem jaki Plan B jest ;d

Mervakis
29-05-11, 10:16
Jeśli krzyczysz do kogoś na vt "chyba Cię popi**doliło" i mu się wbijasz na respawn nie pierwszy zresztą raz to czego oczekujesz. Co do tego deda sprawdzę jak to było.

Klawizna
29-05-11, 10:21
wawro is good boy never pa :/


@topic
Jak ktos kogos bije/wywala z respa robi typowe pa, powinien pisac do lidera albo vice lidera klanu. Nie tolerujemy PA i nie robcie więcej takich prowokacji :/


/S

Kaeste
29-05-11, 10:22
Obie gildie nie szczędzą w używaniu siły. Nie raz mi się wbijali na respa, i ludzie z Securum i z Planu B. Ba, nawet mnie z niego wywalali.

@Down
Czyli dałeś mu wystarczający powód, żeby Cię zabił. EOT.

globus9
29-05-11, 10:23
Powiedzialem ze go popierdolilo ale na spawn mu nie wlazlem ok?

@up
Powiedzialem tak wczoraj do ormo... na vencie jak jeszcze z nimi bylem ok? :>

sadysta
29-05-11, 10:51
Byłem z Planem B aby skończyło się PA na serwerze (czyli mieliśmy wytępić securum), ostatnio zostałem wywalony z gildii za to ze niby się wjebałem komuś na spawn. Dzisiaj Wawro wlazł mi na spawn i mnie zabił ale to już nie było PA co Waski?
A więc:
-ustalacie jakieś zasady których sami nie przestrzegacie
-walczyliście przeciwko takim ludziom, jakimi staliście się po przejęciu władzy
Chłopaki, jeżeli coś ustalacie to tego dotrzymujcie i nie róbcie wyjątków, mieliście być szanowaną i lubianą gildią, a niedługo wszyscy was znienawidzą jak securum...
Pozdrawiam
globus9 jest teraz aktywny Raportuj zły post Odpowiedź z Cytatem

To nie był pierwszy raz , jak próbowałeś komuś ukraść respawn, więc ludzie jak Ty tylko psuli reputacje naszej gildii. Nie tolerujemy PA i wywalamy za to bezapelacyjnie , jesteś doskonałym przykładem, że tak właśnie jest.


Jak ktos kogos bije/wywala z respa robi typowe pa, powinien pisac do lidera albo vice lidera klanu
Tak właśnie trzeba robić,wyjaśnić sprawę do końca, a nie płakać i się żalić.

peace

globus9
29-05-11, 10:59
Nie tolerujemy PA i wywalamy za to bezapelacyjnie , jesteś doskonałym przykładem, że tak właśnie jest.

Wawro jest doskonałym przykładem, że tak nie jest.

sadysta
29-05-11, 11:05
Wawro jest doskonałym przykładem, że tak nie jest.

Sam się przyznałeś z jakim "szacunkiem" odnosisz się do ludzi , więc nie dziw się, że tak Cię traktują

Wojtek81
29-05-11, 11:08
Wawro to gnojek jakich mało.Kiedyś pomogłem mu w quescie a skubany zabił mnie na koniec(byłem w party).Gratuluje wam że takich ludzi macie w klanie którzy swoim w plecy nóż wbijają.Tak bardzo tępiliście Securum a sami lepsi nie jesteście.Zachowujecie sie jak małe rozkapryszone dzieci którym w życiu realnym nie udaje się nic to w grze swoją agresje wyładowują na słabszych.Polecam wam jakomś odskocznie typu siłownia,kickboxing jak ja to robie.Tam sobie szacunek do ludzi wyrobicie.
Pozdrawiam Kaoklai

Agri
29-05-11, 11:15
Wojtek, powiało lansem , ale mniejsza :>.
Jeśli myślisz że na 40 osób w gildii WSZYSCY będą idealni i bez wad to się mylisz, czarna owca jest w każdym stadzie, tak jest, było i będzie.
Po prostu należy to zgłaszać odpowiednim osobom, a one się już tym na pewno zajmą (jakaś reprymenda, ostrzeżenie, ew. usunięcie z gildii..). I nie warto przez 1 człowieka podważać autorytet CAŁEJ gildii, gdyż jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś z Planu B wbił mi się na respa bez pytania.. Zawsze pytają, są kulturalni, da się bez problemu dogadać. Więc chyba robisz z igły widły .. :)

globus9
29-05-11, 11:15
Sam się przyznałeś z jakim "szacunkiem" odnosisz się do ludzi , więc nie dziw się, że tak Cię traktują
Heh.. Moze dla was to zabrzmi dziwnie ale dla mnie osoba ktora od 12 do rana nastepnego dnia ma zamiar expic na jednym respie (gdzie sa 3 potwory) jest popierdolona :)

Agri
29-05-11, 11:18
Heh.. Moze dla was to zabrzmi dziwnie ale dla mnie osoba ktora od 12 do rana nastepnego dnia ma zamiar expic na jednym respie (gdzie sa 3 potwory) jest popierdolona :)

Gdzie ten resp Orszabajlo :D ?

globus9
29-05-11, 11:18
Resp nekro na raindar, respia sie tam 2 nekro i 1 licz ;)

Wojtek81
29-05-11, 11:30
Wojtek, powiało lansem , ale mniejsza :>.
Jeśli myślisz że na 40 osób w gildii WSZYSCY będą idealni i bez wad to się mylisz, czarna owca jest w każdym stadzie, tak jest, było i będzie.
Po prostu należy to zgłaszać odpowiednim osobom, a one się już tym na pewno zajmą (jakaś reprymenda, ostrzeżenie, ew. usunięcie z gildii..). I nie warto przez 1 człowieka podważać autorytet CAŁEJ gildii, gdyż jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś z Planu B wbił mi się na respa bez pytania.. Zawsze pytają, są kulturalni, da się bez problemu dogadać. Więc chyba robisz z igły widły .. :)
Nie no sorka może żle to sformułowałem
Ale chyba lider klanu obserwuje co robią jego ludzie.Właśnie przez jednego człowieka reszta klanu cierpi na tym.Jeden za wszystkich wszyscy za jednego(czy jakos tak)
Co do reszty z klanu nie mam zastrzeżeń,z kilkoma z nich gadałem o podprofesjach i chętnie odpowiadali na pytania,a co do wawro to jest to gnojek dla mnie:) i mój stosunek do niego się nie zmieni.(inaczej bym zareagował gdyby mnie zabił zwykły PK ale szczeniakowi pomogłem a on tak mi się odwdzięczył)
Pozdrawiam Kaoklai
Pozdrawiam Kaoklai

Kosiara
29-05-11, 11:42
Nie widziałem jeszcze żeby Wawro odwalał jakieś numery.. A ty Sirion jak to wczoraj mi skomentowałeś o queście, którego service robię (nie pamiętam dokładnie co powiedziałeś, ale kulturalne to nie było) to nie dziwie się, że poszło jak poszło.

globus9
29-05-11, 11:46
@Eskterminator
Nie dziwie sie ze nie widziales zeby Wawro cos odpierdalal bo 90% czasu na vencie siedzisz na innym kanale niz wszyscy ;D
Nie przypominam sobie abym pisal ci cos niekulturalnego na temat questu, napisalem co najwyzej 'pierdole nie bede 20k placil za questa' bo dla 40 maga 20k to sporo ;)

tygrys21
29-05-11, 12:15
own3d
wszyscy jesteście pokręceni :D

pocket lajcik ziomek

sadysta ty grałeś na beryli ?

leavemealone!
29-05-11, 12:34
ojoj ojoj ojoj. Niedobry Ormo!

Mervakis
29-05-11, 12:37
To że Ormo zajął resp do rana nie znaczy, że jest "popierdolony", w tygodniu prawie w ogóle nie gra i Ty tam siedziałeś bo było wolne, jak ma w weekend czas i sobie zajął to nie masz prawa mu wbijać i go wyzywać.

globus9
29-05-11, 13:43
To że Ormo zajął resp do rana nie znaczy, że jest "popierdolony", w tygodniu prawie w ogóle nie gra i Ty tam siedziałeś bo było wolne, jak ma w weekend czas i sobie zajął to nie masz prawa mu wbijać i go wyzywać.

Nieogarniam... Ja mu na resp nie wbilem wczoraj (mowie to po raz 99999999) czyli wtedy gdy stwierdzilem ze jest popierdolony... wiem ze dla was expienie przez 20h na respie z 3 potworami to jest zaden wyczyn, ale dla wiekszosci ludzi jest to popierdolone... NIE KAZDY JEST CYBORGIEM!

apollo
29-05-11, 13:52
Byłem z Planem B aby skończyło się PA na serwerze (czyli mieliśmy wytępić securum), ostatnio zostałem wywalony z gildii za to ze niby się wjebałem komuś na spawn. Dzisiaj Wawro wlazł mi na spawn i mnie zabił ale to już nie było PA co Waski?
A więc:
-ustalacie jakieś zasady których sami nie przestrzegacie
-walczyliście przeciwko takim ludziom, jakimi staliście się po przejęciu władzy
Chłopaki, jeżeli coś ustalacie to tego dotrzymujcie i nie róbcie wyjątków, mieliście być szanowaną i lubianą gildią, a niedługo wszyscy was znienawidzą jak securum...
Pozdrawiam
Napierdalasz na vt ze kazdy resp jest twoj.Przykład:
Ktos:jest ktos na cycach
Ty: Ja jestem wypierdalaj nawet tu nie przychodz bo cie zajebie
Ktos:lol?
za 5 min
Ktos: jest ktos na randarze?
Ty: spierdalaj kurwa ja tam ide wlasnie, bo sobie tam zaplanowalem wczoraj i bede tu expil caly dzien. a jak przyjzdiesz to cie zajebe.

to tyle na twoj temat. nikt nie chce cie spowrotem bo sam stwarzasz PA.

Van Taron
29-05-11, 15:55
Wojtek, powiało lansem , ale mniejsza :>.
I nie warto przez 1 człowieka podważać autorytet CAŁEJ gildii, gdyż jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś z Planu B wbił mi się na respa bez pytania..

To prawda, nie powinno się w ogóle oceniać na podstawie jednej osoby całej gildii/klanu ale niestety tak jest i ludzie tak myślą. Ktoś zostanie zabity przez kogoś z waszego klanu, i już będzie nagłaśniał że ten klan to zabijacy, na podstawie jednej śmierci.

A co do wbijania się na respa.. też nie jestem za tym. Musze przyznać że czasami też to niechlujność innych, bo ktoś nie zostawił liściku i zestresowany wraca z poziomu niżej, krzycząc, wyzywając, a nawet czasami grożąc. Czasami lepiej się dogadać, może nawet podzielić, znam miejsca które spokojnie można podzielić na 3 osoby - po piętrze na łebka bo resp jest szybki i piętra duże.

Ludzie z klanu powinni się szanować, jeśli ktoś wyzywa, prowokuje no to musi się liczyć z odejściem :) Dlatego jestem za Planem B w tym temacie z d**y.

hafcik
29-05-11, 16:02
Koki jestes smieszny... bylem przy tym i wygladalo to tak.
wbijasz na vt i z tekstem: kto to jest ten ormo kurva? no chyba go pojebalo ze bedzie tam cala noc, bo ja chcem tam expic, zaraz go stad wypierdole jak nie wyjdzie i chuj mu w oko.
sory za bluzgi ale tylko cytowalem kokiego

globus9
29-05-11, 16:14
Nie tolerujemy PA i wywalamy za to bezapelacyjnie


A co do PA tak będzie ale tylko w stosunku do Ciebie.

Nadal twierdzicie że się nie wykluczacie? :>

leavemealone!
29-05-11, 16:34
So bad ormo

sadysta
29-05-11, 17:43
Nadal twierdzicie że się nie wykluczacie? :>

Nie tolerujemy PA wobec normalnych,neutralnych graczy, którzy mają pewien szacunek, ty go nie masz więc licz się z konsekwencjami.

globus9
29-05-11, 17:52
Nie tolerujemy PA wobec normalnych,neutralnych graczy, którzy mają pewien szacunek, ty go nie masz więc licz się z konsekwencjami.

A jak mam byc normalny jak z rana wpada mi Wawro na spawn, pyta sie mnie kiedy skoncze. Odpisuje ze expie do rana (tak jak mi pisal Ormo wczoraj), a on mnie zabija...

!Aadie.
29-05-11, 21:26
a mnie zabijają za to, że jestem niby z securum :< mimo, że nigdy tam nie wstąpiłem. co to ma być?

ziomboy1101
29-05-11, 22:34
Gram na tym serverze od początku i jak od początku servera powstało securum tak w nim byłem i jest z paroma ludzmi do dzisiaj...

I plan B musiał przejść długą droge reform zanim coś udało sie im ogarnąć
1. Fallem Angels+Collegium+jakieś tam smiecie jeszcze
2.Spectrum+Collegium+znowu jakies smiecie
3.Plan B....
4. ?

Plan B to z 30 osób z ktorych 10 wyjdzie od razu po zaliczeniu pierwszego zgona na wojnie a kolejne 10 po 2dniach siedzenia w depo :) a kolejne 10 to osoby które wyjdą z servera i bedzie ekstra everybody pomarańczki jak zwykł mawiać Mjr.Zięcina

Ludzie którym się nie podoba to że plan B rządzi niech tworzą opozycje a jeżeli nie chce wam się ogarniac opozycji wystarczy napisać do "Stary Bohater" i się przyłączyć narazie jest nas 8 stara ekipa z securum.

Gram na tym serverze od początku i jak od początku servera powstało securum tak w nim byłem i jest z paroma ludzmi do dzisiaj...

I plan B musiał przejść długą droge reform zanim coś udało sie im ogarnąć
1. Fallem Angels+Collegium+jakieś tam smiecie jeszcze
2.Spectrum+Collegium+znowu jakies smiecie
3.Plan B....
4. ?

Plan B to z 30 osób z ktorych 10 wyjdzie od razu po zaliczeniu pierwszego zgona na wojnie a kolejne 10 po 2dniach siedzenia w depo :) a kolejne 10 to osoby które wyjdą z servera i bedzie ekstra everybody pomarańczki jak zwykł mawiać Mjr.Zięcina

Ludzie którym się nie podoba to że plan B rządzi niech tworzą opozycje a jeżeli nie chce wam się ogarniac opozycji wystarczy napisać do "Stary Bohater" i się przyłączyć narazie jest nas 8 stara ekipa z securum.

A jeżeli mam wtrącić swoje 5gr to powiem tak....
30K dałem za bycie neutralnym i miałem szczere chęci być neutralem do czasu kiedy pan eksterminator swoim noob charem mnie zaczoł bić dostał exori na sandały i niestety włączyło sie u niego "Emo Furry!!!"
OczyWwiśle ponioslem tego konsekwencje z 58lvl na 57lvl bo padł 17lvl który się prosił o bencki, zapytany eksterminator o to skąd mialem wiedziec ze noob char byl jego odpowiedzial "Stałem przy pocket cos tam" a ja na to czy każda postać stojąca przy pokecie to jego noob char i jego ironiczne stwierdzenie "tak" noo chwile pozniej wpada armia Emo Zombie slina leci chodnikami az mozna w tym neolicie zbierać sline do baniek........

Więc do rzeczy nie oceniamy panie Agri i inni ich na podstawie jednej osoby bo gdyby była to jedna osoba temat by nie powstał, i nikt by nie wiedzial o co chodzi a zainteresowanie tematem jest duże :) Pozdrawiam "Cyganom nie wolno ufac" Z filmu przekręt cytat :D

hafcik
29-05-11, 23:18
A ja ci Stary powiem tak... Wypłaciles sie... Ale miales pasc juz wczesniej dlatego ze dalismy ci szanse a ty sie sprzedales dla Gippa. Wiec to byla kwestia czasu kiedy padniesz. Jakos Ozi i Evul Zombie zaplacili (spora sume) ale mysle ze sa zadowoleni, nikt nich nie obraza, nie wygania z respow i moga expic kiedy tylko chca, ty tez tak mogles.. ale to tylko i wylacznie twoja wina, wiec nie mow o tym jacy my jestemy skoro sam psujesz reputacje o sobie :)

apollo
30-05-11, 05:35
A jak mam byc normalny jak z rana wpada mi Wawro na spawn, pyta sie mnie kiedy skoncze. Odpisuje ze expie do rana (tak jak mi pisal Ormo wczoraj), a on mnie zabija...
zostales zabity juz za wczesniejsza akcje

siwyus
30-05-11, 06:20
a mnie zabijają za to, że jestem niby z securum :< mimo, że nigdy tam nie wstąpiłem. co to ma być?

Skoro tak to wyjaśnij to z Waskim...

jacobs93
30-05-11, 08:01
@Wawro

Nie chodzi mi tu o zatargi gildii, bo sam w żadnej nie jestem i nie obchodzi mnie o co wy tam sie nawalacie, ale nie mówcie, że Wawro taki grzeczny i że bijecie tylko ludzi który Wam podpadną... Sam wczoraj wysiadłem od Wawro na 1 "SD" za nic >.>

hafcik
30-05-11, 08:16
O czym my tu w ogole gadamy?!
To, ze staramy sie grac bez PA to tylko i wylacznie nasza sprawa, jest to server RPG wiec mysle, ze mozemy zabijac kogo chcemy i kiedy chcemy bo nasze lvle nam na to pozwalaja... Prawo dzungli... A to, ze wielu ludzi nie lubimy to tez nasza sprawa.
Kiedy securum was zabijalo i polowa serva nie mogla expic to bylo dobrze prawda? Ale jak my zabilismy kilka osob to nagle pojawil sie bunt na forum.

A co do sprawy z Kminie... jestes ziomkiem Kazana i za to padles. Proste?
Dziekuje. Pozdrawiam.

!Aadie.
30-05-11, 08:43
@hafcik

niestety, nie jestem jego ziomkiem, nawet w vipach go nie mam :B dostałem zaproszenie do jego gildii, propozycję odrzuciłem, więc wciąż nie rozumiem agresji z waszej strony.

hafcik
30-05-11, 10:34
Life is brutal...
Robimy to co widzimy, widzielismy zaproszenie wiec kazdy myslal ze jestes z nim :) a jezeli chcesz sie tlumaczyc to do Waskiego lub kogos z vice :)

ziomboy1101
30-05-11, 12:24
wiec mysle, ze mozemy zabijac kogo chcemy i kiedy chcemy bo nasze lvle nam na to pozwalaja... Prawo dzungli...

Kiedy securum was zabijalo i polowa serva nie mogla expic to bylo dobrze prawda? Ale jak my zabilismy kilka osob to nagle pojawil sie bunt na forum.

A co do sprawy z Kminie... jestes ziomkiem Kazana i za to padles. Proste?
Dziekuje. Pozdrawiam.



Jezeli chodzi o securum to zabijalismy tylko was i sianie propagandy było niesamowite, nie zabijalismy randomow bo szkoda było na nich fragów.

Druga sprawa odnosnie prawa dżungli, macie 100% racji ale po co w takim razie tlumaczysz sie na forum? Czyżbyście się zaczynali bać rosnącego sprzeciwu wobec was? Bo tak to wygląda panowie zaczynacie się tłumaczyć co wydaje się zabawne

Trzecia sprawa natomiast nie pozwólcie sie traktować w ten sposób że za wasze przyjaznie z innymi ludzmi jestescie karani oni mogą was w dupe pocałować zacznijcie się sprzeciwiać bo nie długo będziecie miec haracze za wyjście z depo :)

zipek
30-05-11, 12:36
Ty ten haracz juz masz ...

bilsom
30-05-11, 12:50
Niech administracja zmieni ten system unjustów, na ten który był kiedyś na starej tibii, a mianowicie frag za zadanie najwięcej obrażeń bądź dobicie przeciwnika, a wtedy wojny miedzy klanami staną się ciekawsze o ile wogóle jakieś będą. Gdyby ten system został wprowadzony dużo wcześniej to może wojna miedzy Planem B a Securum miała by inny przebieg a nawet może dalej by trwała.

Klawizna
30-05-11, 13:35
Payout = retard tyle Ci powiem pionku ;)



/S

hafcik
30-05-11, 13:59
[QUOTE=ziomboy1101;11572]Jezeli chodzi o securum to zabijalismy tylko was i sianie propagandy było niesamowite, nie zabijalismy randomow bo szkoda było na nich fragów.

No chyba se zartujesz.. nie bylo nas przez tydzien a u was all wbili rs'y na randomach...

draknostorin
30-05-11, 18:27
Life is brutal...
Robimy to co widzimy, widzielismy zaproszenie wiec kazdy myslal ze jestes z nim :) a jezeli chcesz sie tlumaczyc to do Waskiego lub kogos z vice :)


-Zaproszenie do klanu daje lider i może to zrobić bez wiedzy i zgody osoby zapraszanej.
-Ja poleciałem z klanu, bo .. ? nie wiem do tej pory. Pewnie byłem za mało aktywny na wojnie ( mówi się trudno a niebo nad Altaronem wciąż niebieskie )
-Plan B rządzi, może robić co chce i zawsze nazwie to „prawem”.
- a Pana założyciela tematu nie kojarzę z „wojny” więc nie wiem po co płacze.
Gramy dalej.

~~Zuen.
edit:
@Pocket~~ Piszesz, że ktoś jest retarde#m bo się wypłacił, a sam expiłeś jak inni walczyli.

slawek21
30-05-11, 18:32
masz racje raz jak byłem w kolejce na hunta to wje..al mi sie jakies koles i mówił ze jest od wawro i poted do mnie pisał ze jego ziomek expi i chu.. go obchodzi ze bylem zapisany na lisci i czekałem w kolejce
:\

globus9
30-05-11, 19:17
- a Pana założyciela tematu nie kojarzę z „wojny” więc nie wiem po co płacze.


To se przypomnij nicki Backen, Face Kuroya, Faceman

@edit

Tak czytam ten temat i czytam, doszedlem do wniosku ze najpierw mowicie o tym ze nie ma z waszej strony PA pozniej mowicie ze obowiazuje prawo dzungli, a na koniec okazuje sie ze huncicie kogos za to ze mial inva do securum ... POZDRO

!Aadie.
30-05-11, 19:21
huncicie mnie, b ktoś puścił fame, że jestem od Kazana, a zapytaliście się mnie o zdanie? macie na to dowód? dowodów brak, a ja i tak 2 lvle w plecy, to nie jest prawo, widzicie ile poleciało podobnych skarg, a wy się bronicie, że nie atakujecie randomowo, połowa w tym klanie to hipokryci nie mający szacunku do innych ludzi, bo przecież dzieli nas tylko kabel. takie jest moje zdanie na ten temat, czekam aż Waski się odezwie i powie, że NIE MAM tego hunta, bo nie ma najmniejszego sensu się logować i iść na spota, żeby tracić kolejne osiągnięcia.. a dp nie będę grzać bezcelowo, mam inne zajęcia

Mervakis
30-05-11, 20:50
@Kminie

Ile poleciało "podobnych skarg" ja widzę tylko Twoją i osoby, której kolega Wawro wbił się na expa o czym nikt to lider/vice nie raczył napisać. Jeśli macie jakiś problem z członkiem klanu B piszcie śmiało.

p.s. Zuen jeśli chodzi o to że Cię wyrzucili to hmm, myśleliśmy że przestaliscie grac bo byliście długo nieaktywni msg Waski in game i się to ogarnie ;)

hafcik
30-05-11, 21:21
zuen... nadal z nami jestescie ;D tylko myslelismy ze poszliscie na hiberne i tu juz nie gracie :) u nas zawsze mile widziani jestescie

!Aadie.
31-05-11, 01:16
@Marv
swój problem przedstawiłem w postach powyżej

Wasi
31-05-11, 14:34
wohoho co to się stało przejeli serva żydy z planu B i teraz oni są źli, a tak do nas płakali jak widac kazdy kto sie do wladzy dorwie leci na PA dlaczego?bo moze i chuj;) zobaczymy jak plan b powalczy vs rowna ilosc przeciwnikow z fragami:) SECURUM FOR LIFE
a co do ciebie pocket, to ciesz sie ze ty i eksterminator MOGLISCIE expic bo fasol byl przekonany ze nie bedziecie zydami, ja odrazu mowilem zeby was jebac;) zyda wyczuje odrazu

amronux
31-05-11, 15:16
Wasi, z tego co pamiętam nawet Gippo ostatnio sie bulwersował jak ktoś napisał o Was "żydy", że powinien ban z miejsca za to lecieć. A ja w Twojej wypowiedzi naliczyłem 3 takie określenia na Plan B. "plx ban dla tego pana, plx plx"

siwyus
31-05-11, 15:22
@2up

Śmiech na sali ...

"Plan B vs równa ilość przeciwników z fragami"- twoim zdaniem walka na początku była równa ?? Bushahaha (sorka za ten szyderczy śmiech ale nie mogłem się powstrzymać) -byliście masówką, mieliście przewagę. Rzeczywiście super równa walka 3v1,2v1... Ale co tam jak się chce to można i takich "PRO OGARÓW" jak wy pokonać...

A co do eksterminatora i pocketa to z tego co wiem to dołączyli do nas kiedy zaatakowaliście eks-a. Wcześniej byli neutralni.

"żyda wyczuje odrazu"- rada: nie chuchaj sobie w nos.

Kosiara
31-05-11, 15:24
@up

Nie, problem polegał na tym, że Kazan wywalił typka z mojej neutralnej wtedy gildii z respa. Nie mówiąc o innych drobnych nieporozumieniach to właśnie ten czyn przelał czarę goryczy xD

draknostorin
31-05-11, 15:34
Niestety dzięki pracy, ilość mojego wolnego czasu pozwala mi na „aktywne” granie w tylko jedną grę, chwilowo Hiberna jest ważniejsza, zobaczymy po war modzie. Na razie nie chce wracać do Planu B, choć nie powiem że przykre było kiknięcie z klanu z dnia na dzień. Nie mam urazy.
~@Mervakis – dobrze się biło z tobą w ekipie.
~~Zuen.

amindos
31-05-11, 16:12
Zastanówcie sie wszyscy czy jakby was dopuścili do władzy czy nie wykorzystywalibyście tego na swoją korzyść:) nie ma świata PvP gdzie PA nie występuje więc przestańcie płakać tylko szukać innych expisk:)


dziękuje dobranoc

hafcik
31-05-11, 23:21
Zastanówcie sie wszyscy czy jakby was dopuścili do władzy czy nie wykorzystywalibyście tego na swoją korzyść:) nie ma świata PvP gdzie PA nie występuje więc przestańcie płakać tylko szukać innych expisk:)


dziękuje dobranoc
w 100 % masz racje :) a tak naprawde zebysmy juz chcieli stosowac to PA to chyba tylko my bysmy expili... jedni narzekaja inni jakos sie ciesza :) nie placzcie na forum... bo to i tak wam nic nie da

Kosky
01-06-11, 12:08
Nie traktujcie tego posta jak wazeline.
Wiadomo, ze jak ktos dochodzi do wladzy, ma konkretny lv, to nie bedzie zawsze czekal w kolejce na expa, czasem kolejka sie troche przesunie w dół ;)

Co do Planu B:
1. na respa wbil mi koles z Plan B akademia. Na kozaka, bo przeciez jest w akdemii Planu B... Wystarczylo, ze napisalem do Wawro(był to jego znajomek), jaka jest sytuacja i juz mi gosciu na respa nie zaglądał- plus dla Planu B

2. Eksterminator pare razy odpowiedzial mi na rozniste pytania dot. gry, bez olewki typu "masz 3x nizszy lvl, wal się"- plus dla Planu B

Jeśli dalej będą mnie traktować fair jak do tej pory, nie będę miał nic przeciwko ich dominacji :) Co prawda jestem na maxa neutralny, nie mieszam sie w spory, moze to dlatego ?
Polecam wszystkim najpierw zasięgnąć mocy negocjacji a dopiero po nieudanych kilku próbach chwytać za bron- w 80 % przypadkach dojdziecie do kompromisu !

maja1414
02-06-11, 06:25
Piwo dla pana wyżej :D

Wanel Rost
02-06-11, 08:05
Przynajmniej jest porządek na serverze gdy jeden klan rządzi :d
Poza tym jeśli chodzi o ludzi z planu b to nie mam żadnych zastrzeżeń. Z moich obserwacji : grzecznie czekają na swoja kolej na respa, pomagają słabszym graczom nie tylko broniąc ich ale i doradzając co do profesji czy po prostu rozmową na temat gry :)

Poza tym wątpię żeby znalazła się grupa graczy potrafiąca zdetronizować plan b
:)

Okocim
02-06-11, 10:10
Gdyby było tragicznie tak jak przy securum na 100% znalazła by się ekipa.
Co do tematu ze spota zostałem wyrzucony jak dotąd tylko 2x w obu przypadkach było to Securum. Teraz jest dużo spokojniej.

apollo
02-06-11, 15:19
Ja tylko mam nadzieje ze reszta planu b otworzy oczy i zauwazy ze wybrała lidera z wysokim lvl ktory nic poza nim nie reprezentuje i wezmie ze mnie i kakaja przykład. Pozdrowienia dla tej reszty Planu B którzy okazali sie spoko ziomkami;D

apollo
02-06-11, 16:52
Nie płacz na forum...

Nie pie**ol na forum...wystarczy ze musialem sluchac cie na vt;/

marcelasek
02-06-11, 17:41
Już masz problem z głowy;)

Nie spinaj już pośladków ...

problemem byles ty :) jak to cie nazywalismy jak cie nie było? zerowcu ktory masz wszy na pempku? xD
nie oszukujmy sie. nie nadajesz sie a lidera takiej ekipy nie potrafisz nic ogarnac hehe.

marcelasek
02-06-11, 18:01
No jak mnie nie było bo na żywo nie odważyłeś się leszczyku:p A co do ogarnięcia to chyba nie masz racji bo gdyby nie ja i pare osob z gildii nie woził byś się tak na grze bo gdy my się bilismy wy zakładaliscie nowe postacie.

Tyle w temacie!

ja nie powiedzialem ze ja tak mowilem ale nikt nie ma odwagi sie przyznac bo masz wiekszy lvl i mysla ze jestes lepszy w pvp(a oboje wiemy jak jest) jedna akcja z securum na ktorej mnie nie bylo? Ozonem wbilem rsa 2 dnia wiec 20lvl to sie wbija 1 dzien next samozabijaka jako spy gowno bys sie wyexpil gdybym nie mowil ci kiedy ida(a trzeba bylo przyznac ze trzepałeś portkami) teraz mam 3 postac no chyba ze mialem jej nie zakladac i czekac miesiac az mi Samozabijake odbanuja?
"my się bilismy" nie oszukujmy sie jetes w tej gildi bo ci sie dobrze expi na warach gowno robiles nawet na fallow nie ptorafiles biegac. a swoja droga twoje commanderowanie:
-za 5 min zbiorka w dp (10min potem) no chodzcie do dp i sie obkupcie (30min potem) jak chcecie isc na akcje to ja czekam w dp. oczywiscie nie doczekales sie.
a i jeszcze cos takiego jak bys powiedzial ze cie obchodza losy planu B
-ja sie o lidera nie prosilem jak chcesz moge ci go dac (szkoda ze mnie zbanowali);/
skoro sie juz rozpisuje moge wymienic takie nicki ktore cos robia w tej gildi jak rookie, Mervakis-chyba najbardziej ogarniety chociaz bez mikro,Hardy, mara,thor,kakaj i inni ktorych mam uwiecznionych na filmach, ty jestes na polowie z nich i tylko sobie biegasz taka prawda. nie mowie ci tego zeby cie obrazic tylko po to zeby inni tez sie na tobie poznali ze bez expienia byl bys nikim sorry;/

sadysta
02-06-11, 18:17
No jak mnie nie było bo na żywo nie odważyłeś się leszczyku:p A co do ogarnięcia to chyba nie masz racji bo gdyby nie ja i pare osob z gildii nie woził byś się tak na grze bo gdy my się bilismy wy zakładaliscie nowe postacie.

Tyle w temacie!

I tak właśnie było, nowe chary, płaciliście paymenty i błagaliście , żeby Was nie zabijali ludzie z przeciwnej gildii.

Reszta teraz płacze na forum, bo nie pozwalamy na PA.w sumie od tego się zaczęło, prawda Koki?
Samozabijaka, poszedłeś jako "spy"(chodz o spyowaniu nie masz pojęcia) , bo zapewne byłeś taki posrany, i wiedziałeś , że jeżeli będziesz spyem to nikt Cię nie będzie zabijał, tak samo zresztą jak Seya. Gdybyśmy przegrali wojnę jestem pewien,że zmieniłbyś stronę.

Co do Wąskiego, jest on jednym z najwytrwalszych graczy na tym serverze, i jest dobrym leaderem Planu B. I to nie on podejmuje wszystkie decyzje związane z klanem, są jeszcze vice-leaderzy i reszta graczy z gildii.

peace

marcelasek
02-06-11, 18:25
I tak właśnie było, nowe chary, płaciliście paymenty i błagaliście , żeby Was nie zabijali ludzie z przeciwnej gildii.

Reszta teraz płacze na forum, bo nie pozwalamy na PA.w sumie od tego się zaczęło, prawda Koki?
Samozabijaka, poszedłeś jako "spy"(chodz o spyowaniu nie masz pojęcia) , bo zapewne byłeś taki posrany, i wiedziałeś , że jeżeli będziesz spyem to nikt Cię nie będzie zabijał, tak samo zresztą jak Seya. Gdybyśmy przegrali wojnę jestem pewien,że zmieniłbyś stronę.

Co do Wąskiego, jest on jednym z najwytrwalszych graczy na tym serverze, i jest dobrym leaderem Planu B. I to nie on podejmuje wszystkie decyzje związane z klanem, są jeszcze vice-leaderzy i reszta graczy z gildii.

peace
nie założyłem nowego chara, nie płaciłem paymentu, nikogo o nic nie błagałem. Wiec nie wiesz co mowisz
Nie poszedłem tylko zostałem wysłany, to nie była moja decyzja tylko ktoregos z vicow albo lidera jeszce fallen angels. A co do odejscia gdybysmy przegrali wojne to ci powiem ze mialem mozliwosc do nich dojsc to doszedlem do Fallen angels akurat jak dostawali w dupe i podupadali wiec nie mow znow czegos o czym nie masz pojecia.

a co do ciebie to wolisz zabic kolege z gildi, bo zabil kogos kto mu naubliżał mam nadzieje ze jak tobie ktos naubliża to normalni z planu b tez cie upierdola:) bo zauwazylem ze ty sadysta i waski mozecie napierdalac kazdego kto wam wbije na respa ale jak zipek chcial tamtego ujebac to odrazu ded, ban na vt, kajak sie postawil... pozegnal sie, ja powiedzilem slowo prawdy... tez sie pozegnalem. mam nadzieje ze kazdy tak odejdzie szybko i powstanie nowa gildia bez was. Dawanie lidera waskiemu i sadyscie to był najgorszy wybor planu b, dobrze bylo dopuki mara byl liderem. to by było na tyle.
a co do waskiego to szybko sie wyexpil wiec nie oplacalo mu sie zakladac nowego chara juz nie wspomne o tym jak sie tlumaczyl bloodowi na vt ze on tej wojny nie chcial.
Ja wiem waski ze ty bys sie z nimi najlepiej bratał zeby sobie poexpic mam to w dupie. czołem:)

sadysta
02-06-11, 18:34
nie założyłem nowego chara, nie płaciłem paymentu, nikogo o nic nie błagałem. Wiec nie wiesz co mowisz
Nie poszedłem tylko zostałem wysłany, to nie była moja decyzja tylko ktoregos z vicow albo lidera jeszce fallen angels. A co do odejscia gdybysmy przegrali wojne to ci powiem ze mialem mozliwosc do nich dojsc to doszedlem do Fallen angels akurat jak dostawali w dupe i podupadali wiec nie mow znow czegos o czym nie masz pojecia.

a co do ciebie to wolisz zabic kolege z gildi, bo zabil kogos kto mu naubliżał mam nadzieje ze jak tobie ktos naubliża to normalni z planu b tez cie upierdola:)
a co do waskiego to szybko sie wyexpil wiec nie oplacalo mu sie zakladac nowego chara juz nie wspomne o tym jak sie tlumaczyl bloodowi na vt ze on tej wojny nie chcial.
Ja wiem waski ze ty bys sie z nimi najlepiej bratał zeby sobie poexpic mam to w dupie. czołem:)

Zostałeś wysłany jako spy , ale spyem tak naprawdę nie byłeś bo to co robiłeś to CZASEM strzelałeś info z dupy jak po kogoś szli. Tak jak już pisałem, nie masz pojęcia o spyowaniu człowieku.Także dla mnie po prostu byłeś zwykłym dwulicowcem.
Nie doszedłeś , bo wiedziałeś , że Securum prędzej czy pózniej i tak dowie sie kim jestes :) więc nie czaruj.
Zabiłem kolege z gildii.. mm , nie. Ja tylko wyciągnąłem konsekwencje z pewnej sytuacji, podczas której zabito niewinnego gracza, mimo tego , że mówiłem żeby przestali go bić. Ale mniejsza o to , sprawa została już wyjaśniona, więc nie wiem dlaczego do tego wracasz, brakuje Ci już argumentów do płakania na forum, co?
Nie mam ochoty odpowiadać więcej na twoje posty, które niczego nie pożytecznego nie wnoszą.

peaaaaace



@down

Neol/samozabijaka i tak jestes zerem.wiesz o tym :]

marcelasek
02-06-11, 20:07
Zostałeś wysłany jako spy , ale spyem tak naprawdę nie byłeś bo to co robiłeś to CZASEM strzelałeś info z dupy jak po kogoś szli. Tak jak już pisałem, nie masz pojęcia o spyowaniu człowieku.Także dla mnie po prostu byłeś zwykłym dwulicowcem.
Nie doszedłeś , bo wiedziałeś , że Securum prędzej czy pózniej i tak dowie sie kim jestes :) więc nie czaruj.
Zabiłem kolege z gildii.. mm , nie. Ja tylko wyciągnąłem konsekwencje z pewnej sytuacji, podczas której zabito niewinnego gracza, mimo tego , że mówiłem żeby przestali go bić. Ale mniejsza o to , sprawa została już wyjaśniona, więc nie wiem dlaczego do tego wracasz, brakuje Ci już argumentów do płakania na forum, co?
Nie mam ochoty odpowiadać więcej na twoje posty, które niczego nie pożytecznego nie wnoszą.

peaaaaace
tylko to co CZASEM moglo kosztowac cie pare lvli jak innych. To co twoim zdaniem powinien robic prawdziwy SPY. skoro nazywasz to strzelanie z dupy to widocznie przyganiał kocioł garnkowi... Hmmm dwulicowcem po czym tak twierdzisz? po tym ze zostajac spayem narazilem sie na najwiekszego hunta i teraz obraze? kiedys nie miales z tym problemow a teraz dwulicowiec..spoko.
Chodzi mi o to doszedlem do was zanim zostalem spayem u nich czytaj ze zrozumieniem bo tylko robisz niepotrzebne ploty. wiec nazywam twoją starą kurwa ze ssie za rogiem i co tez jestem niewinny?spoko ciagnijcie to tak dalej im szybciej dotrze do was ze tym niczego nie osiagniecie tym lepiej, narazie z tego co widze wypada coraz to wiecej osob i w szybszym tempie. Brakuje mia argumentow? człowieku mozemy dyskutowac cały rok bo jak narazie wytykasz nie moje błędy. A to ze mam prawo do własnego zdania z ktorym nie musicie sie liczyc to jest inna sprawa.

Kubush
02-06-11, 20:15
Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/

marcelasek
02-06-11, 20:22
Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/

siwyus nie ładnie :DD
ale wierz mi ze to jest tak ze lider i vice lider mowia na vt: bicjcie tego i tego, albo ten i ten jest do ujebania. a dlaczego? bo mi wjebal sie na respa.
a ci co sa juz w gildi prawie od samego początku nie moga zabic jakiegos neutrala za to ze cie obraża. I właśnie dla tego, waski i sadysta mysla ze moga sobie na wszystko pozwalac i wprowadzaja jakis reżim gdzie nie mozna wyrazic swojego zdania. A jak chcialem powiedziec co do Mary do waski powiedzial :Jak chesz kurwa pogadac sobie z kims to wypierdalaj na inny kanał a nie mow tego do wszystkich...

Klawizna
02-06-11, 20:56
pa = msg waski / vice liderzy

/S

hafcik
02-06-11, 21:13
Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/

kubush co Ty tam pokazujesz? List byl? Byl. Wiec?

DavisX
02-06-11, 21:43
kubush co Ty tam pokazujesz? List byl? Byl. Wiec?

Dobrze, skoro tak twierdzisz, zostawię sobie liściki na wszystkich expowiskach, że expie od xx godziny.. chuj z tym, że mnie tam nie będzie.. list był? był. więc według Twojego myślenia będę miał zajęte wszystkie te miejscówki i na każdej będę mógł dowoli sobie biegać, a inni będą okupować depozyt _/

Toku
02-06-11, 21:54
Dobrze, skoro tak twierdzisz, zostawię sobie liściki na wszystkich expowiskach, że expie od xx godziny.. chuj z tym, że mnie tam nie będzie.. list był? był. więc według Twojego myślenia będę miał zajęte wszystkie te miejscówki i na każdej będę mógł dowoli sobie biegać, a inni będą okupować depozyt _/

Można jeszcze postawić liścik pod depozytem:B

Kubush
02-06-11, 22:17
pa = msg waski / vice liderzy

/S

Co do Twojej wypowiedzi to pisalem do Lidera w pierwszej kolejności i nic mi nie odpisał a vicków nie było online. Mam napisać do Ciebie następnym razem!? Ktoś powinien się zajmować a nie zlewać każdego?
Pozdrawiam

apollo
03-06-11, 06:13
Co do Twojej wypowiedzi to pisalem do Lidera w pierwszej kolejności i nic mi nie odpisał a vicków nie było online. Mam napisać do Ciebie następnym razem!? Ktoś powinien się zajmować a nie zlewać każdego?
Pozdrawiam
nie przejmuj sie czasami w na vt tez nie odpowiadal, ale za chwile sie do kogos odzywal. Gdybys był dziewczyna napewno by odpisał, ale z reguły waski woli expic niz robic cos dla gildi wiec pisz do vicelidera Sadysta bo on np wierzy osobom z poza gildi wiec bedziesz miał lajty:)

globus9
03-06-11, 07:04
I tak właśnie było, nowe chary, płaciliście paymenty i błagaliście , żeby Was nie zabijali ludzie z przeciwnej gildii.

Reszta teraz płacze na forum, bo nie pozwalamy na PA.w sumie od tego się zaczęło, prawda Koki?
Samozabijaka, poszedłeś jako "spy"(chodz o spyowaniu nie masz pojęcia) , bo zapewne byłeś taki posrany, i wiedziałeś , że jeżeli będziesz spyem to nikt Cię nie będzie zabijał, tak samo zresztą jak Seya. Gdybyśmy przegrali wojnę jestem pewien,że zmieniłbyś stronę.


Ze niby co? Ze ja placilem paymenty? Chyba mnie z kims mylisz :) Nowe chary.. no jak zawsze gadacie idz malym lvl przynajmniej fragi powbijaja.. to pozniej mialem zmarnowane chary... Przynajmniej bylem na wiekszosci akcji (jak walczylismy z securum, nie chodzilem na akcje na dobijanie [w sensie ze wpadacie po kogos bo to moze byc kolega kolegi z securum] bo juz mi was zal bylo), poza tym.. Samozabijaka jako spy pomogl bardzo.. nie wiem czy bysmy wygrali zeby nie on.. i temu nie zaprzeczysz. Seya... on nie byl zadnym spyem.. jest to moj kumpel, zaprosilem go na vt byl na 1 czy 2 akcjach, stwierdzil ze nie ma sensu sie bic (mial niecaly 30 lvl z tego co pamietam) i woli grac RPG to sobie poszedl.

siwyus
03-06-11, 09:27
Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/

Było zajęte wróciliśmy się po poty. A list leżał już od paru godzin, że zajęte...

http://img62.imageshack.us/img62/4916/beztytuuklu.jpg

Wpisana jest 20:45 bo jak widzicie ktoś się wpisał, że next na 2 dni :D.

Sosna
03-06-11, 13:31
mała rada dla super grindera. Zacznij żyć xD a tak ogólnie miło by było jakby powstalo więcej spotów z cycami bądź zwiększono stare :p

Kubush
03-06-11, 15:11
Było zajęte wróciliśmy się po poty. A list leżał już od paru godzin, że zajęte...

http://img62.imageshack.us/img62/4916/beztytuuklu.jpg

Wpisana jest 20:45 bo jak widzicie ktoś się wpisał, że next na 2 dni :D.
Ogarnij sie... u mnie na ss napisałe ze nie było was 40 min a Ty napisałeś że ci net padł a teraz piszesz ze byłeś po poty... po co kłamiesz, chcesz sie wymigać, wytłumaczyć. Wszystko widać na ss a ty mi teraz po fakcie zmyślasz?! koniec tematu każdy wie jak było i nara.
Pozdro

apollo
03-06-11, 15:56
znam siwyusa nie był taki jak piszesz ale jak sie ma takich wzorców to nie ma sie czemu dziwic;)
waski sie nie udziela bo go prawda w oczy kole? czy moze zaraz sie bedzie rzucał ze strzelam z dupy, co mu sie tak bardzo podobało:)

marcelasek
03-06-11, 17:27
tobie jakos nie odwalało jak byles liderem

Tron
03-06-11, 17:49
Żeby się zniżyć do Twojego poziomu musiał bym się chyba kur... położyć błaźnie bez ambicji.

:D No to dopiero jest riposta

marcelasek
03-06-11, 20:47
faktycznie leże i kwicze z bólu. Murzyn dlaczego nie odpsiuejsz na PW? czyzbym ciebie tez zgasil, a bedziesz tlumaczyl ze nie chcesz sie znizac do mojego poziomu? jestescie zalosni, sami sobie zaprzeczacie. to tyle z mojej strony.bb

a tak wogole w planie b miala zostac zrobiona ankieta kto jest za tym ze "zasadysta" przesadzil i co wycofal sie? twoje slowa sadysta: poczekamy jak bedzie wiecej osob jak uwazacie ze przesadzilem to odejde. I jak tam sie sprawy mają?;]

DavisX
04-06-11, 18:51
Proszę bardzo popis jednego z członków Planu B:
Wbijam sobie legalnie na Raindar za rzeczkę, żadnego liściku, więc idę ubić kilku kościeji. W pewnym miejscu spotykam niejakiego Ormo, który zamiast powiedzieć 'aktualnie ja tutaj poluję, przyjdź później', lub bardziej prostackie 'zajęte, ja tu expię' chamsko i grubiańsko zaczął swój głęboki wywód od słów 'Wypad!', czym już na starcie stracił w moich oczach. Potem było coś w rodzaju 'Poszedł już!!' i gdy ja zacząłem udawać się do wyjścia ten zaczął mnie atakować i grozić coś a la 'Nie pograsz już' czy tam 'Chcesz mieć pograne'. Co jak co, ale czy mi się wydaje, czy to nie jest wykorzystywanie swojej pozycji do celów osobistych? :) Załączam 2 zdjęcia z tego wydarzenia:
http://i163.photobucket.com/albums/t302/DavisX/pa.jpg

http://i163.photobucket.com/albums/t302/DavisX/pa2.jpg



Pozdrawiam uczciwych graczy, Orma nie pozdrawiam.

Kosiara
04-06-11, 18:54
Nieładnie Davis, nieładnie XD Dlaczego labelki kroisz z respów?

Mervakis
04-06-11, 19:02
Proszę o zrobienie screena począwszy od 19:20 i wklejenie Twoich wypowiedzi pod adresem Ormo.

ps label zostawiony przez Ormo można zobaczyć w Twoim bp -.-

siwyus
04-06-11, 19:24
Zostawić Davisa !!! ;p

BTW. Czemu zostawiacie zawieszki zamiast listów?! Ich prawie nie widać ...

DavisX
04-06-11, 19:37
Proszę o zrobienie screena począwszy od 19:20 i wklejenie Twoich wypowiedzi pod adresem Ormo.

ps label zostawiony przez Ormo można zobaczyć w Twoim bp -.-

O 19:20 byłem w mieście, a rozmowa zaczęła się od tego co widać na pierwszym screenie. Label jest mój, co mogę udowodnić innym screenem z dziś:
http://i163.photobucket.com/albums/t302/DavisX/legi.jpg

tomekex
04-06-11, 22:52
Oni maja takie wytlumaczenie odrazu ze ukradles label czy cos w tym stylu ogolnie banda bachorow.

Pozdrawiam
Wielbiciel Planu B

Luop
04-06-11, 23:39
Strasznie ten Ormo to PA. A tak ludzie serio, wypowiem sie raz tylko na dyskusji jakiejs, to popatrzcie na siebie jak wbijacie na resp "ja tylko po loot" a bloczycie resp, bijecie potwory i nawet nieraczycie zapytac. Sam wiem jak to jest bo ilekroc biegne sobie na respie a tu kolega zbiera łuki i ani be ani kukuryku zbiega na nizsze poziomy. A gdzie pytanie czy wolno? Brak kulturki, a to czy tam kogos ubijemy czy nie wierzcie ze zawsze powod mamy. BTW czekam na jakies rozrywki bo nuda tak caly czas lvl bic :(

tomekex
04-06-11, 23:43
Strasznie ten Ormo to PA. A tak ludzie serio, wypowiem sie raz tylko na dyskusji jakiejs, to popatrzcie na siebie jak wbijacie na resp "ja tylko po loot" a bloczycie resp, bijecie potwory i nawet nieraczycie zapytac. Sam wiem jak to jest bo ilekroc biegne sobie na respie a tu kolega zbiera łuki i ani be ani kukuryku zbiega na nizsze poziomy. A gdzie pytanie czy wolno? Brak kulturki, a to czy tam kogos ubijemy czy nie wieszcie ze zawsze powod mamy. BTW czekam na jakies rozrywki bo nuda tak caly czas lvl bic :(

"wieszcie" ?

kto Ci kaze expic? jest tyle zadan do wykonania... ja jeszce nie expilem a Wy tylko przeszkadzacie banda lobuzow

leavemealone!
04-06-11, 23:46
So bad ormo :<

fifli
05-06-11, 00:23
Takie zycie, kto ma siłe ten rządzi i robi co chce;) go system 2 unjustów i może ktos inny wygra nastepna wojne

leavemealone!
05-06-11, 01:31
Śmieszy mnie takie podejście panie Davis.
Swoją postawą zasłużyłeś sobie na to żebym cię nie lubił.
Mam do tego pełne prawo i nie traktuj tego jako afront ze strony Planu B, a raczej jako mój prywatny kaprys.
Mam prawo zabić, nie jako członek Planu B, ale jako gracz Ormo.
Co do sytuacji, która miała miejsce...
Nie interesuje mnie, to co masz do powiedzenia.
Nie interesuje mnie to, że ktoś w danym momencie sobie zwiedza, zbiera dusze, czy bezczelnie wybija mi resp. Jeżeli widzę kogoś na respie, który sobie zająłem i ta osoba nie chce niezwłocznie go opuścić, to musi liczyć się z konsekwencjami.
W twoim przypadku, błędem był zwrot "moż egrzeczniej".
Nie interesuje mnie czy widziałeś label, który zostawiłem.
Mam gdzieś to czy zabrałeś go ty, czy może zrobił to kto inny. Faktem jest to, że po tym jak powiedziałem Ci żebyś spływał z respa, powinieneś to uszanować i bez podejmowania, żadnej dyskusji zastosować się do tego.
Ci którzy zdążyli mnie trochę poznać, wiedzą że jestem osobą raczej bezkonfliktową i opanowaną. I trzeba sobie zasłużyć na agresję z mojej strony.

Pozdrawiam i nie czekam na(konstruktywną bądź nie) odpowiedź.

Nathaniel1991
05-06-11, 07:56
Nie spotkałem się jeszcze z PA ze strony planu B, wiec wierze ze ludzie którzy się tu skarżą robią to z czystej zawiści (nie wiem tylko z zawiści do czego? lvl? fajny outfit? na prawdę nie mam pojęcia) lub by siać propagande przeciw tym ludziom, a są oni naprawde bez konfliktowi jeśli tylko umie sie rozmawiać z nimi a nie odrazu z mordą i na forum.

Pozdrawiam Nataniello.

Rysiek2727
05-06-11, 10:17
Brawo plan B jestescie tacy sami jak nie gorsi od Securum
Zajołem sobie respa na necro na raindarze a jako ze byłem po tehacenie miałem pełne prawo sobie siedziec i je bić aż tu nagle wpada wasz typek Zipek i sie sapie ze to on tu jest Chociarz mialem dowod rzeczowy z rozmowy z tehacenem ze ja jestem nastepny /można do niego napisać/ale to jest cały plan B czyli PA gdzie sie tylko da
2011-06-05 10:58:46 Gracz zginął na poziomie 24 , zabity przez Szumbur, Zipek, , zabity przez truposza.
Gdzies na Forum wyczytalem ze niby Wasi "SZEFOWIE" potrafia pogadac z kazdym i wgl sa obiektywni i prosze oto ich obiektywnosc
http://img850.imageshack.us/img850/2531/cwele.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/850/cwele.jpg/)

Securum=Plan B było jedno gówno przyszlo gorsze.

Mationus
05-06-11, 10:27
OMG ale zescie sie wkrecili uhahahaha o maj gat.

Jak czytam to forum to zalewam smiechem wchuj :D:D traccie wiecej czasu na otsa ktory i tak padnie :D:D

Wbijcie 150lvle przy carshu bedzie wiekrzy placz o stracony lv, czas, skile etc.

A crashe i tak beda w przyszlosci:D:D

Mervakis
05-06-11, 10:28
tak tak płacz będzie "wiekrzy" idź trollować do podstawówki.

Rysiek2727
05-06-11, 10:34
http://www.youtube.com/watch?v=64QkD5pBWWE :))

Płakusiu powiedziałem Ci że bez ss nie mogę nic poradzić. A z tego co wiem to przez Moja gildie od rana raindar był oblegany kopiowanie jakis msg priv nic mi nie daje.

Ps... nazwa zdjecia "cwele" w ogole wiesz co to slowa oznacza... bo wydaje mi się że nie masz bladego pojęcia

No Woman No Cry;);););)

Płakać to możesz ty i ta twoja gildia placzusiów co za czasów securum chowała sie po kątach i płakała na forum jak to jest źle a robicie dokładnie to samo kropka w kropke.ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIE BYŁ

A propo tej sytuacji ile razy mozna napisac ze TEHACEN był świadkiem ze ja jestem nastepny? przecierz sie mijalismy z twoi ziomem jak TEHACEN schodzil zreszta co za problem sie go spytac czy bylem wczesniej sie zapytac o respa?

Pozdro i bez Odbioru.

Rysiek2727
05-06-11, 10:45
A Ciasny Wisiek jest świadkiem że liżesz stopy u alchemika... i to całkiem za "friko" Uwierz w to?? czy dla Ciebie to żaden dowód ?? Zastanów się zanim coś jeszcze napiszesz.

Serdecznie pozdrawiam.

To pokaż mi twoj folder ze zdjeciami jestem ciekawy czy za kazdym razem gdy wchodzisz na respa cykasz fotke ze wolny? Skoro Tehacen jest od nikogo to kto moze byc bardziej obiektywny?MG?Robcie tak dalej a sie posypiecie szybciej niż securum.
Bez pozdrowien od złamasów szacunku mi nie trzeba panie Pseudo"PA nierobimy" a dzien w dzien mozna uslyszec o coraz to wyzszych Paymentach

Myxir
05-06-11, 10:52
Patrze że praktycznie nic się nie zmieniło od naszego czasu.

Na tym serwerze wygrywa gildia, która ma więcej fragów, i która potrafi myśleć.
Pierdolicie tak na Samoozabijake, powinniście go na rękach nosić i obsypać kasą, dzięki niemu Waski się wyexpił, i wygraliście wojnę. Teraz z Securum już nikt nie gra każdy ma bany, lub zrezygnował. Eksterminator i Pocket podziękujcie Al'Eremce że bronił was na vt, nie macie pojęcia o pvp, Stary Bohater złożył Cię solo.

Wątpię że ktoś wam się przeciwstawi, bo nakładacie na każdego PA, i zostawiacie listy na 2 dni, wywnioskowałem to z tego tematu. Jeśli został by wprowadzony tu war system i całe Securum by wróciło to jestem pewny na 99% że skończylibyście tu grę hmm w tydzień.

Pozdrawiam Thorus.

zipek
05-06-11, 11:01
Co do mojego "PA" to było tak że poszedłem zobaczyć czy necro wolne no i akurat TEHACEN wychodził z respa i mi napisał:

T:Jak chcesz
T:to wolne
Z: ok

Koniec tematu

Mationus
05-06-11, 11:09
A masz dowod na to ze tak napisal? jak zobacze screena ze stales kolo niego i on tak napisal to uwierze.


Buhahahaaha Ale beka xDDD

Rysiek2727
05-06-11, 11:13
jw.jak widać kij ma 2 końce..

leavemealone!
05-06-11, 12:01
Moim zdaniem nie ładnie się zachowałeś ;(, ja zawsze z ludźmi kulturalnie rozmawiam bo wiem na swoim przykładzie że tekst typu "wypadaj stąd" czy "wyjazd" jest denerwujący i osoba do której się tak powie może nie okazać strachu i na złość wrąbać się na exp. Ja jeżeli kiedykolwiek w tibii/altaronie się wrąbałem na exp to własnie dzięki takiemu gadaniu. Kultura przede wszystkim.

Nie mam najmniejszego zamiaru zatrzymywać się i rozmawiać z każdą osobą która postanowi wejść na resp, który zająłem.
Takich osób spotykam w ciągu dnia bardzo dużo.
Stwierdzenie "A poszedł mnie stąd", jest raczej żartobliwe i nie ma w nim żadnej agresji.
Zachowanie w stylu "na złość babci, odmrożę sobie uszy", ociera się o śmieszność. I przez to właśnie zachowanie Davis spotkał się z agresją z mojej strony. Wypłakując się na forum tylko ją spotęgował.


%%BTW.
Nie masz prawa go zabić jako gracz Ormo. Dochodząc do gildii przyjąłeś zasady. Nie robimy PA, gramy kulturalnie, nie bijemy nawet skulli o ile nam nie zawinili. Tak więc nie zgadzam się że masz prawo go zabić o ile dalej jesteś w Planie B.

Tu się właśnie mylisz. Mam prawo kogoś nie lubić. To pociąga za sobą możliwość wysłania tej osoby do świątyni w trybie przyśpieszonym.
Klan nie ma tu nic do rzeczy. Odbywa się to bez jego ingerencji.
Proponuję Ci zapoznać się z definicją Power Abusing'u. Odnosząc się do twoich słów "nie bijemy nawet skuli o ile nam nie zawinili", ten gość mi zawinił.
Jeżeli masz problemy ze znalezieniem związków przyczynowo skutkowych zaistniałych w tej sytuacji, polecam cofnąć się o kilka stron na tym forum i przeczytać wszystkie wypowiedzi raz jeszcze.

Pozdrawiam

apollo
05-06-11, 12:01
Nie spotkałem się jeszcze z PA ze strony planu B, wiec wierze ze ludzie którzy się tu skarżą robią to z czystej zawiści (nie wiem tylko z zawiści do czego? lvl? fajny outfit? na prawdę nie mam pojęcia) lub by siać propagande przeciw tym ludziom, a są oni naprawde bez konfliktowi jeśli tylko umie sie rozmawiać z nimi a nie odrazu z mordą i na forum.

Pozdrawiam Nataniello.

a moze w ten sposob: wogole nie spotkales sie z planem b?

apollo
05-06-11, 12:14
Zastanów się co mówisz. Nawet jak by securum teraz wróciło to co z tego skoro zanim oni by wbili 100 to my byśmy mieli 200, zresztą nas jest 2x więcej niż Securum za czasów ich świetności.

To jest kwestia czasu jak dotrze do was ze waski i sadysta nie sa esencją tej gilidi i jej zwyciestw. Pamietaj ze byla taka sytuacja ze to securu byla masowka oni mieli 30 lvl a nas z 10 na vt max 25lv (nie liczac waskiego ktorego gowno obchodzila wojna tylko exp exp exp) i jakos dalismy rade pozbylismy sie ich raz na zawsze. (nie mowie ze chce zrobic jakies powstanie hahaha xD bo Plan B 4ever po za malymi szczegółami;])

Myxir
05-06-11, 12:42
Zastanów się co mówisz. Nawet jak by securum teraz wróciło to co z tego skoro zanim oni by wbili 100 to my byśmy mieli 200, zresztą nas jest 2x więcej niż Securum za czasów ich świetności. Bany, jak myślisz dlaczego mają? Przecież nie za darmo. Klonowali itemy, to dostali nauczkę. Jak by nie te klonowanie nawet by nie mieli na poty na warach.

Dla mnie możecie mieć nawet te 200lv'le, a my 45 oby było czym się bić z kim i za co.
Nie raz widziałem takie sytuacje że 200lv'le dostawały od 50lv, wiem że na real tibi była taka sytuacja, ale nie pamiętam na jakim serwerze. Wystarczy dobre zgranie, dobry generał(commander), oraz full ogar.
Jeśli powstał by war system, mogę od razu ściągnąć dwie stałe gildie z war ots'ów, które mają po 50 ludzi.


To jest kwestia czasu jak dotrze do was ze waski i sadysta nie sa esencją tej gilidi i jej zwyciestw. Pamietaj ze byla taka sytuacja ze to securu byla masowka oni mieli 30 lvl a nas z 10 na vt max 25lv (nie liczac waskiego ktorego gowno obchodzila wojna tylko exp exp exp) i jakos dalismy rade pozbylismy sie ich raz na zawsze. (nie mowie ze chce zrobic jakies powstanie hahaha xD bo Plan B 4ever po za malymi szczegółami;])


Tak? A kiedy to tak było że wy mieliście 25 lv'e a my 30 i nas zoraliście? Nie przypominam sobie tego. Wygraliście dopiero wtedy gdy Blood przestał grać, a nam skończyły się fragi. I podkreślam to WY mieliście wtedy większe lv'le od nas nie licząc Gwandera.

Dla mnie możecie się spinać, sapać, ale starzy gracze dobrze wiedzą jak było.

Tron
05-06-11, 13:05
Powiem jedno, za czasów Securum były takie momenty gdzie zajmowali oni tereny. Ale wtedy nikt nie mógł wejść nawet na Cyklopy. Teraz kiedy oni zostali obaleni przez Plan B, role się zamieniły chodź w mniejszym stopniu. Widać bycie dominującym klanem do czegoś zobowiązuje ;)

Myxir
05-06-11, 13:12
Powiem jedno, za czasów Securum były takie momenty gdzie zajmowali oni tereny. Ale wtedy nikt nie mógł wejść nawet na Cyklopy. Teraz kiedy oni zostali obaleni przez Plan B, role się zamieniły chodź w mniejszym stopniu. Widać bycie dominującym klanem do czegoś zobowiązuje

Tak zgadza się nie wpuszczaliśmy Collegium, Fallen Angels, Planu B, Grubych Jointów i wszystkich gildi, które były przeciwko nam, a z wami w sojuszu. Neutralnych ludzi nie ruszaliśmy, chyba jeśli był podejrzany o to że jest noob charem z waszych gildi. Nie ruszaliśmy graczy neutralnych, jeśli dalej masz zamiar trzymać się swojego zdania, niech wypowie się tu gracz, który był neutralny i został przez nas zabity.

Tron
05-06-11, 13:16
Tak zgadza się nie wpuszczaliśmy Collegium, Fallen Angels, Planu B, Grubych Jointów i wszystkich gildi, które były przeciwko nam, a z wami w sojuszu. Neutralnych ludzi nie ruszaliśmy, chyba jeśli był podejrzany o to że jest noob charem z waszych gildi. Nie ruszaliśmy graczy neutralnych, jeśli dalej masz zamiar trzymać się swojego zdania, niech wypowie się tu gracz, który był neutralny i został przez nas zabity.

Na pewno by się ktoś znalazł. Pamiętasz może zabawy Gewandera (nie pamiętam jego nicku), kiedy zaczął on sobie zabijać ludzi na Bandytach? Albo Starego Bohatera co odstraszył wszystkich graczy, także na Bandytach, atakując ich? Myślę że to byli neutralni gracze ;)

Myxir
05-06-11, 13:23
Jeśli nawet to robili w co bardzo wątpię, to zostaliby tak opierdoli przez Blooda że to poezja. Straszyć mogli, ale tylko wtedy gdy ktoś wwalał im się na respa.

Tron
05-06-11, 13:25
Jeśli nawet to robili w co bardzo wątpię, to zostaliby tak opierdoli przez Blooda że to poezja. Straszyć mogli, ale tylko wtedy gdy ktoś wwalał im się na respa.

Możesz wątpić, ale faktycznie tak było. Siedziało wtedy 5 osób na terenie Bandytów, wparował Bohater i zaczął atakować ludzi puki nie wyszli, a skwitował to krótkim "muszę wbić level, wypad!". A zabawy Gwandera opisywać nie będę.

Myxir
05-06-11, 13:30
Nie byłem przy tym, nie widziałem, nie uwierzę. Gwander miał takie odloty, ale Bohater niemożliwe.

Kosiara
05-06-11, 13:45
Tak zgadza się nie wpuszczaliśmy Collegium, Fallen Angels, Planu B, Grubych Jointów i wszystkich gildi, które były przeciwko nam, a z wami w sojuszu. Neutralnych ludzi nie ruszaliśmy, chyba jeśli był podejrzany o to że jest noob charem z waszych gildi. Nie ruszaliśmy graczy neutralnych, jeśli dalej masz zamiar trzymać się swojego zdania, niech wypowie się tu gracz, który był neutralny i został przez nas zabity.


Typów z mojej neutralnej gildii wywalił kazan pod pretekstem 'jestes od eksterminatora'. A następnie razem z sebkiem wrocili zadowoleni pod dp (czyli nie chodziło nawet o spawn.)


I tak powstał czokapik.

Myxir
05-06-11, 13:50
A czy widziałeś może że Kazan był wtedy w Securum? A Sebek Cię bił lub coś? Bo ja nic takiego nie widziałem.

Nathaniel1991
05-06-11, 14:02
a moze w ten sposob: wogole nie spotkales sie z planem b?

Hmm... wydaje mi się że jednak parę razy spotkałem się z graczami z planu b na respie i żaden nie robił problemów jak był liścik "zajęte".

Ale możesz być pewny ze jeśli spotkam się z PA z ich strony natychmiast się tym ze wszystkimi podzielę właśnie w tym temacie. Ale jakoś jestem spokojny póki co. Nie wiem może mam szczęście a może po prostu szacunek za szacunek?

Blonek
05-06-11, 14:02
ebebebebebebebebe gówno a nie PA, PA to było za czasów securum, wpadło Ci 2 typów na expa i wypad lamusie a zaraz blonek z kumplami pedałami po matce cisnęli i groźby i puacz


Hahaha Blonek wjeżdżał na starą ??? weż człowieniu zmień dillera :) nigdy nie wjechałem na starą :) to TYLE :)

apollo
05-06-11, 14:11
Tak? A kiedy to tak było że wy mieliście 25 lv'e a my 30 i nas zoraliście? Nie przypominam sobie tego. Wygraliście dopiero wtedy gdy Blood przestał grać, a nam skończyły się fragi. I podkreślam to WY mieliście wtedy większe lv'le od nas nie licząc Gwandera.
było.
wtedy kiedy blood, al'eremce i ktos tam jescze mieli juz hape odes. Wtedy bylismy tak zdesperowani, zalozylismy spectrum i juz od wtedy kiedy zaczelsimy pierwszą openke w ktorej byl remis a juz w nastepnych akcja bylo coraz lepiej. a blood gral jescze jak był plan b wiec nie mow ze po jego odejsciu zaczeliscie przegrywac, a odszedl bo odkad wbil rsa padal raz po razie zobacz na jego liste dedow kiedy przestal grac... ale on i tak lepiej ogarnial wszystkie akcje niz cala wasza gildia razem:) Nam tez sie skonczyly fragi wiec bilismy tylko rsow i sie posypaliscie...
a dodam jeszcze ze wlasnie podziwialismy jak al'eremce i fasol biegali na hape odes i robili znas sobie smiechy bo nie moglismy ich dogonic:DD wtedy od nas tylko waski mogl miec hape odes ale po co mu było? do expienia? nie, wiec nie kupowal :D

Jeśli nawet to robili w co bardzo wątpię, to zostaliby tak opierdoli przez Blooda że to poezja. Straszyć mogli, ale tylko wtedy gdy ktoś wwalał im się na respa.

rejczel ;D

Myxir
05-06-11, 14:21
Samoozabijaka żebym miał jakiś kontakt do Blooda to bym Ci udowodnił że Spectrum z nami przegrało bo wy się logowaliście raz na tydzień, a jeśli już ktoś się zalogował to zaliczał zgona! Blood wszystkie akcje zapisywał na bierząco, kiedy wygrywaliśmy i przegrywaliśmy. Zaczęliście wygrywać kiedy to NAM się skończyły fragi, i kiedy powstał Plan B, pamiętasz może akcje jak ganialiśmy was po thais z fire elementalami, i cieliśmy was jak szmaty? Wtedy Al'Eremce, Blood, Tilkor i kilku typów miało rs'y. Oni wbili je tylko po to aby mieć więcej fragów, co potem okazało się błędem w regulaminie...

@PS
A tak w ogóle to gra ktoś jeszcze ze starego Securum?

Kosiara
05-06-11, 14:49
A czy widziałeś może że Kazan był wtedy w Securum? A Sebek Cię bił lub coś? Bo ja nic takiego nie widziałem.

Mnie osobiście nikt nie bił. A że byli u was na vt to wszystko jasne..

apollo
05-06-11, 14:57
Samoozabijaka żebym miał jakiś kontakt do Blooda to bym Ci udowodnił że Spectrum z nami przegrało bo wy się logowaliście raz na tydzień, a jeśli już ktoś się zalogował to zaliczał zgona! Blood wszystkie akcje zapisywał na bierząco, kiedy wygrywaliśmy i przegrywaliśmy. Zaczęliście wygrywać kiedy to NAM się skończyły fragi, i kiedy powstał Plan B, pamiętasz może akcje jak ganialiśmy was po thais z fire elementalami, i cieliśmy was jak szmaty? Wtedy Al'Eremce, Blood, Tilkor i kilku typów miało rs'y. Oni wbili je tylko po to aby mieć więcej fragów, co potem okazało się błędem w regulaminie...

@PS
A tak w ogóle to gra ktoś jeszcze ze starego Securum?

sorka ale nie pamietam jak nas po THAIS ganialiscie;p pamietam jak ganialiscie z FE wtedy blood zaczynal padac mam to na filmiku nagrywalem kazda akcje jak bylem w securum vs spectrum:) nie zgadzam sie z waskim ze powinnismy sie złaczyc ale was troche poznalem i wiekszosc bylo spoko procz blonka ;DDD sorka blonek ale nie trawie typow co zachowuja sie jak szczeniaki;]
A to jest najlepszy przykład jak mozna stac sie chujem w 3 minuty
http://img854.imageshack.us/img854/2572/zipek.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/854/zipek.jpg/)
odszedlem z gildi bo stanolem w obronie zipka za to ze go zabil sadysta. a oto wdziecznosc jaka od niego otrzymałem :)

zipek
05-06-11, 15:33
Kurwa chłopie skilowalismy i podbil PK i zaczol z flama walic i zabil w ten sposob 4 os. a ze potionow nie mialem przy sobie to jak mialem cie uleczyc?!

apollo
05-06-11, 16:01
Kurwa chłopie skilowalismy i podbil PK i zaczol z flama walic i zabil w ten sposob 4 os. a ze potionow nie mialem przy sobie to jak mialem cie uleczyc?!

jedna kratka i byl bym w dp, bedac w planie b powinienes umiec pushowac;]
ale tak wiem teraz jestem zydem;]

zipek
05-06-11, 16:43
Chłopie ty ćpasz?

apollo
05-06-11, 16:59
Chłopie ty ćpasz?

nie ćpam ale jak ktos na mnie pluje nie udaje ze deszcz pada, moze kiedys zrozumiesz sens tych zdan;]

Blonek
05-06-11, 19:05
Hehe Samozabijaka Ty u nas w teamie byłeś pionem :) siedziałeś jak odludek sam na channelu a tylko wtedy wiedziałeś co sie dzieje jak przeżucił Cie Nemezis na channel :) Ogolnie Hmm też nie dażyłem Cie szacunkiem :)

Ps. Nadal nie daże :)

Myxir
05-06-11, 19:44
Dobra ludzie nie spinajcie. Samozabijaka pokaż te filmiki z chęcią je obejrzę.
Jak ty mogłeś być w Securum kiedy my biliśmy się z Spectrum? Dołączyłeś do nas dopiero jak powstał Plan B. Współczuje Ci typie, dzięki tobie wygrali wojnę, a teraz Cię zabijają echh. Life is Brutal.

Co do Altarona, kiedy my rządziliśmy to grało przynajmniej 500+ osób i cały czas były pobijane rekordy. A teraz graczy jest coraz mniej. Słyszałem że Eksterminator z Waskim ganiają po Neolicie i graczy zabijają. Waski wbiłeś rs'a na randomach? <lol2>

Eksterminator chłopie nie ukrywajmy że dołączyłeś do Planu B jedynie po to żeby mieć plecy. Zobaczyłeś że przegrywamy wojnę to od razu z Pocketem poszedleś do Waskiego. Sebek bił jakiegoś z twojej gildi? NIE!

Tron
05-06-11, 19:49
Co do Altarona, kiedy my rządziliśmy to grało przynajmniej 500+ osób i cały czas były pobijane rekordy. A teraz graczy jest coraz mniej.

Po pierwsze, nigdy nie padł rekord 500 graczy. Po drugie, graczy było coraz więcej bo serwer był nowy, a reklama Altarona nadal wisiała na t...a.pl, więc to normalne że dochodziło coraz więcej, myślisz że ludzie grali bo wy byliście na serwerze? Co za głupi argument, wkleił bym zdjęcie facepalm ale mi się nie chce.

Myxir
05-06-11, 19:54
Zapytaj Slythi czy nie padł rekord 500 graczy. Wtedy chciało im się grać, a teraz odchodzą z powód takich jak napisałem wyżej. Proszę wklej sobie zdjęcie "facepalm".

Tron
05-06-11, 19:57
Powodów że ludzie odchodzą jest mnóstwo, i to na pewno nie jest wina Planu B, który prowadzi o wiele mniej krwawe rządy. Po ostatnich awariach to normalne że gracze odeszli, nie?

Co do rekordu: http://www.facebook.com/Altaron
Sądzę że jakby takowy padł, to by się tam znalazł. Więc nie mów że miesiąc temu, kiedy walczyliście z Spectrum to było 500 graczy, ok?

Myxir
05-06-11, 20:16
Dobra byłem blisko, człowiek nie dysk twardy wszystkiego nie zapamięta. A to ciekawe że Plan B prowadzi nie mniej krwawe rządy...

Mam taką propozycję, aby zaspokoić waszą chęć wojny ;]
Zbiorę ekipę 30-50 osób, dajecie wyexpić się nam do 50lv'la, żebyśmy mieli jakieś szanse wygrania, i zaczynamy wara.

Tron
05-06-11, 20:23
Mam taką propozycję, aby zaspokoić waszą chęć wojny ;]
Zbiorę ekipę 30-50 osób, dajecie wyexpić się nam do 50lv'la, żebyśmy mieli jakieś szanse wygrania, i zaczynamy wara.

"Waszą" chęć wojny? Ja nie jestem z Planu B :D Poza tym, w takim składzie Securum prowadziło wojnę, założyło masówkę z 50 osobami z większymi poziomami, i zaczęło bić Fallen Angels/Spectrum które liczyło 20 osób, do dziś pamiętam spam Blood'a na wszystkich kanałach:

"Rekrutujemy ludzi, którzy chcą się bić!"

Wtedy to było fair? Wtedy wy nie daliście nam "wyexpić", a jakoś daliśmy radę. To wy zaczęliście wojnę. To wy powiedzieliście że chcecie się po prostu "pon***erdalć". Wtedy to szukaliście zaczepki, bo myśleliście że jak macie mnóstwo pachołków w klanie to możecie wszystko.

Myxir
05-06-11, 20:31
Zgadza się chcieliśmy się "ponapie*****". Znów muszę się powtarzać nie mieliśmy 50 osób w klanie, mieliśmy nie więcej niż 35 osób, byliśmy w jednej gildi, a nie w czterech jak wy, to że u was w każdym klanie było po 15 osób to już nikt nie napisze...


...myśleliście że jak macie mnóstwo pachołków w klanie to możecie wszystko.

Tym zdaniem obrażasz również mnie, nie byliśmy żadnymi "pachołkami", jedynie graczami, którzy chcieli sobie pograć oraz powalczyć...

"Waszą" chęć wojny? Ja nie jestem z Planu B Poza tym, w takim składzie Securum prowadziło wojnę, założyło masówkę z 50 osobami z większymi poziomami, i zaczęło bić Fallen Angels/Spectrum które liczyło 20 osób, do dziś pamiętam spam Blood'a na wszystkich kanałach:

Cytat:
"Rekrutujemy ludzi, którzy chcą się bić!"

A jak miał pisać?
Rekrutujemy ludzi którzy chcą expić?

Tron
05-06-11, 20:39
Tym zdaniem obrażasz również mnie, nie byliśmy żadnymi "pachołkami", jedynie graczami, którzy chcieli sobie pograć oraz powalczyć...

Tak, a co my wtedy mówiliśmy? Po pierwszych atakach, jeszcze wam wybaczyliśmy, nie atakowaliśmy. Po drugiej "fali", mówiliśmy wam że nie szukamy wojny, że "chcemy sobie normalnie pograć", ale w mieliście to w czterech literach. Już nie napiszę jak nas zwyzywaliście, bo słowo "pachołki" maleje do zera. To wy zauważyliście w nas zagrożenie i zaczęliście nas atakować, nic wam wtedy nie zawiniliśmy, a wręcz przeciwnie. I jak powiedział kiedyś Eksterminator: "tak powstał czokapik" I tak się to wszystko zaczęło. Wojna, w której brałem udział w niewielkim stopniu, i trochę tego żałuję.

Myxir
05-06-11, 20:46
Tak, a co my wtedy mówiliśmy? Po pierwszych atakach, jeszcze wam wybaczyliśmy, nie atakowaliśmy. Po drugiej "fali", mówiliśmy wam że nie szukamy wojny, że "chcemy sobie normalnie pograć", ale w mieliście to w czterech literach. Już nie napiszę jak nas zwyzywaliście, bo słowo "pachołki" maleje do zera. To wy zauważyliście w nas zagrożenie i zaczęliście nas atakować, nic wam wtedy nie zawiniliśmy, a wręcz przeciwnie. I jak powiedział kiedyś Eksterminator: "tak powstał czokapik" I tak się to wszystko zaczęło. Wojna, w której brałem udział w niewielkim stopniu, i trochę tego żałuję.

Czy widziałeś kiedykolwiek żebym ja zwyzywał twoich ludzi? Nie rozumiem dlaczego zwalasz winę na całą gildie, nie ukrywam że w Securum było kilka ludzi z nadmiarem andrenaliny, ale to nie powód żeby zwalać winę na całą gildię. Wy chcieliście sobie pograć spokojnie tak? Pamiętam kiedy dokładnie po "moim" wyjściu z rooka Mara koxił i zabijał ludzi na cmentarzu, żeby wbić expa ponieważ było wtedy pvp enfo. Zachowałem tą nienawiść w sobie i doszedłem do Securum.

apollo
05-06-11, 20:55
Hehe Samozabijaka Ty u nas w teamie byłeś pionem :) siedziałeś jak odludek sam na channelu a tylko wtedy wiedziałeś co sie dzieje jak przeżucił Cie Nemezis na channel :) Ogolnie Hmm też nie dażyłem Cie szacunkiem :)

Ps. Nadal nie daże :)

stary co ty sobie wkręcasz? kiedy siedziałem sa jak odludek? po co spy ma siedziec na innym channelu? zawsze bylem tam gdzie najwiecej osob wszyscy przewaznie siedzieli na jednym;) twoj post był taką nie udaną próbą zmyslonej riposty i nie wiem po co ;o a moze i u was byłem pionem po co mi było jakies wywyższanie się, starczylo mi (nam) wiedziec to co chiałem, miałęm mowic kiedy lecą po kogos, zasłużyć na zaufanie blooda, a nie twoje; wbijając fragi na jakis naszych noob charach, czasem mowiłem leci po kogos, ale z planu b ostrzegałem wtedy;D (najczesciej proponowalem johnny wallkera bo wy tez mowiliscie ze to najwiekszy nie ogar z nich) tyle;]

Tron
05-06-11, 20:58
Czy widziałeś kiedykolwiek żebym ja zwyzywał twoich ludzi? Nie rozumiem dlaczego zwalasz winę na całą gildie, nie ukrywam że w Securum było kilka ludzi z nadmiarem andrenaliny, ale to nie powód żeby zwalać winę na całą gildię. Wy chcieliście sobie pograć spokojnie tak? Pamiętam kiedy dokładnie po "moim" wyjściu z rooka Mara koxił i zabijał ludzi na cmentarzu, żeby wbić expa ponieważ było wtedy pvp enfo. Zachowałem tą nienawiść w sobie i doszedłem do Securum.

Dochodząc do Securum wybrałeś drogę jaką chciałeś podążać. Ludzie patrzą na klan, i na graczy którzy wyrabiają zdanie o klanie do którego należą. Chciałoby się powiedzieć "wszyscy za wszystkich, wszyscy za jednego". A chcesz znać wersję Securum, że niby z jakich powodów rozpoczęli wojnę? Wasza wersja opowiadała historyjkę o mnie, że ja niby obraziłem Blood'a. Niestety, dziwnym trafem on nie ma żadnych dowodów, a ja mam kilkoro ludzi którzy widzieli mojego trupa, po tym jak Blood mnie zabił. A mszcząc się my zabiliśmy jego. I tak Blood wielce obrażony rozpoczął waśń przeciwko nam. Czyli Securum biło całą nas tylko dlatego że Blood sobie coś ubzdurał, czyli zapytam się teraz ciebie:

Czy widziałeś kiedykolwiek żebym ja zwyzywał twoich ludzi (Blood'a w tym przypadku)? Nie rozumiem dlaczego zwalasz winę na całą gildie[...] ale to nie powód żeby zwalać winę na całą gildię.

Więc? Używam twoich argumentów przeciwko tobie.

Akurat przy mnie ten rekord pobili

500 graczy? Dziś? Miesiąc temu? Czyli administracja olała stronę Altarona na FB?

apollo
05-06-11, 20:59
Dobra ludzie nie spinajcie. Samozabijaka pokaż te filmiki z chęcią je obejrzę.
Jak ty mogłeś być w Securum kiedy my biliśmy się z Spectrum? Dołączyłeś do nas dopiero jak powstał Plan B. Współczuje Ci typie, dzięki tobie wygrali wojnę, a teraz Cię zabijają echh. Life is Brutal.

oj chyba ktos jest slabo poinformowany:) dołączyłem do was zaraz po upadku fallen angels. No mnie tez to irytuje ze taką wdzięcznościa sie odpłacaja:D

Blonek
06-06-11, 09:56
Jak ktoś już napisał gdyby losy Securum się inaczej potoczyły byłbyś dalej z nami :))
Jednym Słowem Jesteś Dwulicową Szmatą :) ( za przeproszeniem )
Dbałeś tylko i wyłącznie o swoją dupe :)

Ps. To było do Samozabijaki :)

bilsom
06-06-11, 11:06
a kogo to obchodzi ile grało osób na początku, ważne ile teraz gra a gra o połowę mniej jakieś 200+ osób

fifli
06-06-11, 11:53
dopóki war system nie wejdzie i nie wejda 2 fragi za osobe ten ots padnie, nikt nowy nie przyjdzie z innych otsow a reklamy na tibia.pl juz nie ma

Nathaniel1991
06-06-11, 11:58
I to jest własnie dobry klimat :D Gdy jakis dym wisi w powietrzu. Moim zdaniem po to jest PVP zeby sie napierdalac, i licze na to ze bedzie tu jakas ciekawa wjenka. Wiec scigaj tych swoich 50 chlopa expta i walimy sie beda jaja :D

Zgadzam sie war system musi wejsc obowaiazkowo, i jakas reklama tez by sie przydala.

Klawizna
06-06-11, 12:00
dopóki war system nie wejdzie i nie wejda 2 fragi za osobe ten ots padnie, nikt nowy nie przyjdzie z innych otsow a reklamy na tibia.pl juz nie ma

nigdy nie bedzie war systemu bo to fail, a co do 2 unjustow za 1 gracza to mam nadzieje ze to będzie ;)




/S

bilsom
06-06-11, 12:15
ja się dziwię że administracja w ogóle zdecydowała się na początku na ten system unjustów który mamy wiedząc że jest on kompletną klapą na rl tibii...

fifli
06-06-11, 13:58
Jak zmienia to znowu bedzie wojna, i tym razem FAJNA a nie akcje typu seucurum vs plan b 10vs10 a walcza tylko 2-3 osoby bo albo nie ma fragow, albo padnie tylko ten kto ma white skulla red skulla bo NIE MA FRAGA, i takie stanie trapowanie przesuwanie a bicia nie ma, bo fragow nie ma....

Krzychu2
06-06-11, 14:17
dopóki war system nie wejdzie i nie wejda 2 fragi za osobe ten ots padnie, nikt nowy nie przyjdzie z innych otsow a reklamy na tibia.pl juz nie ma

Wejdź na tibia.pl i zobacz czy reklamy nie ma ok? Jak nie było jej tydzień temu czy kiedy to nie znaczy że nie ma jej znowu !!

kaka
06-06-11, 14:40
wooo super, i myslisz ze znow 500 online bedzie? jebnij sie w glowe

apollo
06-06-11, 16:45
Jak ktoś już napisał gdyby losy Securum się inaczej potoczyły byłbyś dalej z nami :))
Jednym Słowem Jesteś Dwulicową Szmatą :) ( za przeproszeniem )
Dbałeś tylko i wyłącznie o swoją dupe :)

Ps. To było do Samozabijaki :)

myslisz ze to był moj pomsyl zebym do was doszedl? tak dbałem o swoją dupe w ten sposob ze jak mnie odkryliscie to bede mial najbardziej przejebane oooo to dobry pomysl -.-
dwulicowa szmata? a to ciekawe... chyba nie rozumiesz tego sformułowania, ja nie byłem z wami i nie doszedelm do nich. tylko bylem z nimi i spyowalem u was, dlaczego masz tak mały mozg i nie potrafisz tego ulokowac gdzies?! swoja droga przezywasz mnie bo powiedzialem ze cie nie lubilem(zreszta jak wiekszosc securum ci nie trawila za twoje pierdolenie: pomoge ci jak oddasz za poty...) jeszcze do tego ze dbam o swoja dupe to gdy skonczyla sie wojna i odszedlem z gildi skonczylem grac bo nie widze sensu dalszej kariery... tak wiec zastanow sie co piszesz jesli masz sciemniac to lepiej nie pisz wogole

baster
06-06-11, 17:12
A ja krótko i na temat :)
JEBAĆ KLAN B!

tenzuy
06-06-11, 17:44
@baster
Abstrachując od mojej i czyjejkolwiek opinii na temat Planu B, czy jakiejkolwiek innej gildii, muszę Ci wyznać, że wręcz urzekła mnie głębia przekazu twojej wypowiedzi. Twe argumenty są tak podniosłe, tak długie i tak wyczerpujące, że uniemożliwiają jakąkolwiek polemikę z Twoimi przekonaniami. Jednocześnie udało Ci się kunsztownie dobrać słowa, by kreowały harmonię i cudowny świat języka polskiego. Czymże jest naście stron wywodów, argumentów i zażartych dyskusji, wobec przekazu, który tak wiarygodnie udowodniłeś, popierając to żywymi, obrazowymi i autentycznymi przykładami.

Nathaniel1991
06-06-11, 18:23
Hahaha :D Ja to sie tylko zastanawiam... Czy wy sie serio nienawidzicie czy to takie walenie w chuja... bo ja tu widze ze ludzie z planu B pomagaja tym z securum i wzajemnie :D nic do tego nie mam tylko w takim razie po co te pociski od 10 stron :P

apollo
06-06-11, 18:36
tak długie i tak wyczerpujące

tak ziemniaki i tak kartofle, tak ser biał i tak twarożek, tak makaron i tak kluski:D
oj zaprezentowales ubogi słowniczek:) ale zgadzam sie z reszta;D

Krzychu2
06-06-11, 18:36
wooo super, i myslisz ze znow 500 online bedzie? jebnij sie w glowe

Może napisałem że 500 osób będzie online??? Chyba nie umiesz czytać lub za dużo siedzisz przed komputerem i już ślepniesz!!
Jebnąć to by ci się przydało w głowę ale lepiej tego nie rób bo ci coś się jeszcze wgniecie bo zapewne masz tam dużą pustkę :D
A po za tym komu potrzebne jest 500 osób na serwerze do szczęścia?

Tron
06-06-11, 19:04
2011-05-31 20:18:14 Gracz zginął na poziomie 19 , zabity przez Sadysta

Porażka boli:)

Jaka Policja!

A co się stało że nie jesteś już liderem Planu B? Ba! W ogolę w nim nie jesteś.

Blonek
06-06-11, 19:50
myslisz ze to był moj pomsyl zebym do was doszedl? tak dbałem o swoją dupe w ten sposob ze jak mnie odkryliscie to bede mial najbardziej przejebane oooo to dobry pomysl -.-
dwulicowa szmata? a to ciekawe... chyba nie rozumiesz tego sformułowania, ja nie byłem z wami i nie doszedelm do nich. tylko bylem z nimi i spyowalem u was, dlaczego masz tak mały mozg i nie potrafisz tego ulokowac gdzies?! swoja droga przezywasz mnie bo powiedzialem ze cie nie lubilem(zreszta jak wiekszosc securum ci nie trawila za twoje pierdolenie: pomoge ci jak oddasz za poty...) jeszcze do tego ze dbam o swoja dupe to gdy skonczyla sie wojna i odszedlem z gildi skonczylem grac bo nie widze sensu dalszej kariery... tak wiec zastanow sie co piszesz jesli masz sciemniac to lepiej nie pisz wogole
Samozabijaka jesteś smieszny ;) nie lubiły mnie 2 osoby :) i to zera takie jak i ty :)<3 Marcin i ty :)

Tron
06-06-11, 20:57
Bo mnie nie lubia:(

Dobrze cię wspominałem z VT, byku! :D Czyli gadanina Samozabijaki zrobiła swoje?

Mervakis
06-06-11, 21:01
Taaaaaak! Waski dostał klapsa w pupe :(

tenzuy
06-06-11, 22:30
Pozwolę sobie na krótki offtop i ukłon w stronę Samozabijaki:
Zgadzam się, ze moje słownictwo nie jest wyrafinowane, nie mam do tworzenia zdań ani wprawy, ani talentu.

Pragnąłbym jednak zauważyć, że długa wypowiedź nie jest równoznaczna z wyczerpującą wypowiedzią.

Już spieszę z wyjasnieniem: Otóż długa wypowiedź trwa długi okres czasu, a wyczerpująca wypowiedź wywołuje wyczerpanie mówcy.
Moi wykładowcy potrafią tworzyć długie, czterogodzinne wypowiedzi, i wcale nie są wyczerpani, idą na kolejny podobny wykład.
A wyczerpująca odpowiedź może być krótka. Chociażby można przytoczyć szwaba próbującego wymówić "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" w filmie "Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową". Wypowiedź składa się z dwóch słów, mimo to jest wyczerpująca.

thosek551
06-06-11, 23:32
Co tutaj się dzieje ?...
Post zaczął się od skargi na niejaki klan Plan B, a przerodził się w Hydepark...
Co do Planu B

1."Zabawy" pod depo latanie na skullach i bicie ludzi, którzy na to nie zasłużyli.
2.Kwestia wbijania na spoty - Słowo takie jak "spokojnie" albo poprostu "Cześć" wywołuje u niektórych członków Planu B nieugiętą potrzebę pozamiatania kogoś
Aurix - Wchodzę na spota (nie było labela, listu, czegokolwiek) idę i idę a tu wyskakuje Aurix nie zdążyłem powiedzieć słowa od razu SD...
3.Słowa typu - "masz pograne" ,"wyjdź z pz" ,"dorwę Cię" Bla Bla Bla, powinny być karane gdyż jest to pozbawienie drugiej osoby możliwości gry i mile spędzonego czasu...
4.Zawsze mają wytłumaczenie "JASNE !!! LIST LEŻAŁ, NIE WIDZIAŁEŚ ZDECHNIESZ"
5.Ogromna liczba członków w klanie uderzyła do głowy niejednemu...
6.Sprzedawanie tzw. "Pro" - Teraz to już mnie całkiem dojechali.
Weźmie pieniądze a potem zlewka , co to dla niego 10-20 lvl...
7.Niedługo będą pisać "KTO NIE KUPI PRO MA POGRANE, JUZ MOŻECIE ZBIERAC PIENIĄDZE"
8.Prowokacja - stanie pod dp w 3-5 osób i rozmowy typu "Cio*a" "Su*a"
Nie będę wymieniał poszczególnych osób bo nie mam tego na celu.
Celem mym jest całokształt 50 % ludzie dosyć ogarnięci, spokojni 50 % agresorzy, chciwce chcący się wzbogacić kosztem innych

Podsumowując - Władza na altaronie = DESTRUKCYJNA IDEOLOGIA członków klanu

Dziekuję

apollo
07-06-11, 05:02
Samozabijaka jesteś smieszny ;) nie lubiły mnie 2 osoby :) i to zera takie jak i ty :)<3 Marcin i ty :)

japierdole stary z tobą jest cos nie tak? w podstawowce nie miales czytania ze zrozumieniem? czy jeszcze nie doszliscie do tego tematu ;o no przechuj nie mam pytan, jak mowilem jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. 2 osoby : blood, al'eremce, marciin, ja, gwander, ozi i jescze inni ktorych nie pamietam za twoje dziecinne zachowanie. To ze nie mowili tego przy tobie nie znaczy ze tak nie było, najwidoczniej to ty malo siedziac na channelu na ktorym było najciekawiej.

Pozwolę sobie na krótki offtop i ukłon w stronę Samozabijaki:
Zgadzam się, ze moje słownictwo nie jest wyrafinowane, nie mam do tworzenia zdań ani wprawy, ani talentu.

Pragnąłbym jednak zauważyć, że długa wypowiedź nie jest równoznaczna z wyczerpującą wypowiedzią.

Już spieszę z wyjasnieniem: Otóż długa wypowiedź trwa długi okres czasu, a wyczerpująca wypowiedź wywołuje wyczerpanie mówcy.
Moi wykładowcy potrafią tworzyć długie, czterogodzinne wypowiedzi, i wcale nie są wyczerpani, idą na kolejny podobny wykład.
A wyczerpująca odpowiedź może być krótka. Chociażby można przytoczyć szwaba próbującego wymówić "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" w filmie "Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową". Wypowiedź składa się z dwóch słów, mimo to jest wyczerpująca.

chyba błędnie interpretujesz "wyczerpująca"spytaj sie kogos na wykładach ze tu nie chodzi o zmęczenie fizyczne tylko doszczętne wyczerpanie tematu...

leavemealone!
07-06-11, 09:31
Pozwolę sobie na krótki offtop i ukłon w stronę Samozabijaki:
Zgadzam się, ze moje słownictwo nie jest wyrafinowane, nie mam do tworzenia zdań ani wprawy, ani talentu.

Pragnąłbym jednak zauważyć, że długa wypowiedź nie jest równoznaczna z wyczerpującą wypowiedzią.

Już spieszę z wyjasnieniem: Otóż długa wypowiedź trwa długi okres czasu, a wyczerpująca wypowiedź wywołuje wyczerpanie mówcy.
Moi wykładowcy potrafią tworzyć długie, czterogodzinne wypowiedzi, i wcale nie są wyczerpani, idą na kolejny podobny wykład.
A wyczerpująca odpowiedź może być krótka. Chociażby można przytoczyć szwaba próbującego wymówić "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz" w filmie "Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową". Wypowiedź składa się z dwóch słów, mimo to jest wyczerpująca.

Twoje zdolności lingwistyczne mnie urzekły.
Próbujesz używać barokowego stylu wypowiedzi, obfitującego wyszukane słownictwo.
Bardzo mnie cieszy, że jesteś studentem, który uczęszcza na wykłady i dzielisz się swoimi sukcesami na łamach forum. Doprawdy wzruszyłem się.
Abstrahując od tego, w twojej wypowiedzi pojawiło się kilka błędów logicznych. Przykładem może być stwierdzenie: "okres czasu".
Słów tych nie zwykło się używać w jednym ciągu myślowym obok siebie, dlatego że okres jest określeniem czasu. Możesz na przykład powiedzieć: "w okresie całego mojego życia nie zamoczyłem mojego penisa w wilgotnej pochwie kobiety", co jak przypuszczam jest zgodne z prawdą.
Według mnie próbujesz na tym forum zabłysnąć stawiając tezy oparte na całkowitym braku wiedzy i doświadczenia w danym temacie. W tym przypadku jest to elementarna umiejętność korzystania z piękna języka polskiego.
Określenie wyczerpujący, które to tak dogłębnie usiłowałeś nam tu zgromadzonym wyjaśnić, w tym konkretnym przypadku ma zgoła inne znaczenie.
Użyty do określenia słowa: "wypowiedź", ma za zadanie przekazać informację o zupełnym wyczerpaniu tematu, który to mówca słuchaczom referował.
W żadnym wypadku nie odnosi się do fizycznego wyczerpania mówcy.

Pozdrawiam, Naczelny PA i źródło wszelkiego zła, ORMO

voagar
07-06-11, 09:54
Myślę, Ormo, że będziesz przyczyną braku odcisków palców u wyczerpanego kolegi. "Abstrahując" od przewracania stron w słowniku i szukania mądrych słów w guglach (co oczywiście wiąże się z pisaniem na klawiaturze), kolega przy obgryzaniu paznokci uszkodzi sobie opuszki!

@down
No muszę przyznać,
signed with both hands ;d

Kosiara
07-06-11, 09:55
@up + 2x up.

Full own@ge

tenzuy
07-06-11, 11:32
@ormo
BRAWO! Dawno nikt tak pięknie i skutecznie mi nie pojechał!

leavemealone!
07-06-11, 11:52
polecam się

Van Taron
07-06-11, 14:25
... bo ja tu widze ze ludzie z planu B pomagaja tym z securum i wzajemnie :D

:o:o:o:o:o:o:o:o

No chyba Cie Boli :p:p

Na własne oczy widziałem tera :

Fasol (http://altaron.pl/p/fasol/)

2011-06-07 15:19:27 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Tharoo, Jinkin,

#EDIT

A co mi tam, zrzut ekranu też zapodam.

http://www.netblog.pl/uploads/k/Kushin/43322.jpg

siwyus
07-06-11, 15:01
@up
hahaha, dobre ;] nie ma to jak zalogować się raz na 2 tygodnie na 10 min i jeszcze paść przed dp ;p (mowa o graczu nickiem Fasol ;p)

A tak odośnie tematu to nie wiem na co i na kogo narzekają tu niektórzy gracze...

Pewnie latamy pod depo i dedamy te wszystkie 10 lvl, które sobie skillują ...

Mervakis
07-06-11, 15:19
Walka pod depo i w mieście odbywała się tylko i wyłącznie między członkami gildii Plan B, każdą osobę którą "zahaczyłem" odes rago przeprosiłem, żadna z tych osób nie padła oprócz pewnego hatera, który zaczął wyzywać nas od kurw bez powodu. Jeżeli ktokolwiek został wtedy zaatakowany i zabity przez Plan B proszę go o wypowiedzenie się tutaj, inne osoby proszę o zaprzestanie pisania tutaj rzeczy, które nijak się mają do zaistniałej sytuacji.

@Van Taron

Odnośnie Fasola, jak sam widzisz gracz ten jest w gildii Securum, z którą prowadziliśmy "wojnę" więc nie było to random pk, osobiście tego nie pochwalam bo jak dla mnie to marnowanie fragów, ale nie było to zachowanie PA.

leavemealone!
07-06-11, 15:45
Nie prawda to! Ormo jest być złyyy.
Biegać pod dp i próbować zabić każdy. Ale one uciekać te ludzie!
Ormo smutny

Tomek119
07-06-11, 15:55
Ormo zaiste zły ! Ormo próbować mnie zabić swoim super mega wypasiony czar ! ja prawie tego nie przeżyć, ale że mieć riflix (reflex) to sie schować do dp i przeżyć \o/

Plan B to już całkowicie mnie nie lubi ;D nie znam już żadnej osoby z Planu, która nie miałaby do mnie jakiejś urazy czy ignora ;D

Nathaniel1991
07-06-11, 16:28
@ormo
BRAWO! Dawno nikt tak pięknie i skutecznie mi nie pojechał!

No stary zniszczył Cie ja na Twoim miejscu zmienił bym nick... :p

:o:o:o:o:o:o:o:o

No chyba Cie Boli :p:p

Na własne oczy widziałem tera :

Fasol (http://altaron.pl/p/fasol/)

2011-06-07 15:19:27 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Tharoo, Jinkin,

#EDIT

A co mi tam, zrzut ekranu też zapodam.

http://www.netblog.pl/uploads/k/Kushin/43322.jpg

A tak... nastapiła pomylka a ja jestem czasami zabyt porywczy i odrazu wyjeba*em post na forum jak skonczony noobek. Sorry;p

Van Taron
07-06-11, 19:30
@Van Taron

Odnośnie Fasola, jak sam widzisz gracz ten jest w gildii Securum, z którą prowadziliśmy "wojnę" więc nie było to random pk, osobiście tego nie pochwalam bo jak dla mnie to marnowanie fragów, ale nie było to zachowanie PA.

Ja wiem, ogarniam, zacytowałem Nathaniello, który mówił że wy trzymacie z Securum, udowodniłem że tak nie jest :)

bilsom
11-06-11, 15:48
pare osób odeszło z "Planu B" czyżby pachniało wojną??

Tron
11-06-11, 19:36
Z tego co widzę to "czołg" Eksterminator założył swój (http://altaron.pl/Guild-show/id-82/) klan, ciekawe dlaczego :) Oj, następna wojna nie wyszłaby wszystkim na dobre... chociaż nudno się robiło.

bilsom
11-06-11, 20:58
wojna!!! w końcu coś się dzieje :)

Tron
11-06-11, 21:39
Widać że ten klan Eksterminatora to pozostałości z Securum i niedobitki serwera którym nie udało się dojść do Planu B, ciekawe, ciekawe ;) Tylko proszę, niech Eksterminator nie idzie w ślady Securum, i niech nie robi masówki...

Mark my words, boys.

@edit:
Eksterminator 2011-06-11 23:26:54 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Yobak, Wawro, Tharoo, Waski, Aurix, Vo'Rith, Zipek, Johnny Walker, Agri, Tisaya, Hafcik, Sadysta, Lai, Zly On, Kozako, Noon, Embaa Embaa, Ormo,

Powodzenia panowie :)

Kosiara
11-06-11, 22:48
I did it for teh lulz.

Btw, +4 rs?

@zryte uhy + full trap, siemanko ;D

Tron
11-06-11, 22:49
Jak Ty to robisz że zawsze dobrze i szybko poinformowany? :P

Gram na tym serwerze od początku, więc mam wtyki :) Można by powiedzieć, że ja tą wojnę zacząłem, chociaż nie z mojej winy.

@up: Racja, widziałem depozyt wypełniony czerwonymi czachami :)
@edit: Poza tym:
22:45 ****** [***]: w 10 sekund padl (eksterminator)
Myślałem że 108 wojownik dłużej się trzyma.

@up: Ano chyba że tak :D

bilsom
11-06-11, 22:53
Widać że ten klan Eksterminatora to pozostałości z Securum i niedobitki serwera którym nie udało się dojść do Planu B, ciekawe, ciekawe ;) Tylko proszę, niech Eksterminator nie idzie w ślady Securum, i niech nie robi masówki...

To Ty nie widziałeś przed chwilką masówki jaką jest Plan B. Ja tam nie widziałem nigdy żeby securum biegało w 20 + osób :)

Agri
11-06-11, 22:56
Myślałem że 108 wojownik dłużej się trzyma.

Masz w każdym temacie najwięcej do powiedzenia, a w ogóle nie grasz, typowe dziecko forum.
Sprawdź ile osób go biło, a potem wyobraź sobie combo 18 osób ;)

Tron
11-06-11, 22:56
To Ty nie widziałeś przed chwilką masówki jaką jest Plan B. Ja tam nie widziałem nigdy żeby securum biegało w 20 + osób :)

Kiedy prowadziliśmy wojnę Fallen Angels vs. Securum to ci drudzy biegali sobie już na Odesie z 30 poziomami, a ich klan liczył +50 graczy, nasz - 20. To że wyruszali na wojnę w małych ekipach, świadczy tylko o tym że reszta klanu nie potrafiła po prostu grać. Mieli przewagę liczebną jak i poziomową, ale i tak nasz klan wygrał.

@up: To że nie tłukę na serwerze 24/7 jak niektórzy to nie oznacza że nic nie wiem :) Poza tym, nie życzę sobie żeby mnie ktoś obrażał nie sprowokowany.

bilsom
11-06-11, 23:09
Kiedy prowadziliśmy wojnę Fallen Angels vs. Securum to ci drudzy biegali sobie już na Odesie z 30 poziomami, a ich klan liczył +50 graczy, nasz - 20. To że wyruszali na wojnę w małych ekipach, świadczy tylko o tym że reszta klanu nie potrafiła po prostu grać. Mieli przewagę liczebną jak i poziomową, ale i tak nasz klan wygrał.


Z tego co mi wiadomo to fallen angels, collegium, potem spectrum dostalo po dupie. Dopiero jak powstał Plan B to coś się ruszyło i to nie od poczatku bo każdy expil swoimi nowymi postaciami. W tamtym okresie (początki Planu B) na vt Planu B czasami było po 15 osób a na akcje szło może z 5 bo reszta wolała expic swoje nowiuśkie chary więc twoim zdaniem jeżeli Plan b wtedy tez ruszał w małych ekipach to reszta tez nie potrafiła grać??

Tron
11-06-11, 23:13
Z tego co mi wiadomo to fallen angels, collegium, potem spectrum dostalo po dupie. Dopiero jak powstał Plan B to coś się ruszyło i to nie od poczatku bo każdy expil swoimi nowymi postaciami. W tamtym okresie (początki Planu B) na vt Planu B czasami było po 15 osób a na akcje szło może z 5 bo reszta wolała expic swoje nowiuśkie chary więc twoim zdaniem jeżeli Plan b wtedy tez ruszał w małych ekipach to reszta tez nie potrafiła grać??

To było już wałkowane setki razy na tym forum. Wszyscy wiedzą że klęska FA była winą częściowo beznadziejnego dowództwa obecnego lidera - Mara'Nocy, ale kiedy Waski złapał się za jego robotę wszystko poszło inaczej. Sam niestety musiałem zaprzestać grać z powodów osobistych i żałuję. I powiedz mi, czy ludzie z Securum nie grają teraz na nowych kontach? Oczywiście że tak. Ostatni raz mówię, przewaga Securum opierała się tylko na liczebności i przewadze poziomowej ich postaci.

Belisariusz
11-06-11, 23:16
Masz w każdym temacie najwięcej do powiedzenia, a w ogóle nie grasz, typowe dziecko forum.
Sprawdź ile osób go biło, a potem wyobraź sobie combo 18 osób ;)

No nic więcej, tylko +1.

Evul Zombie Jesus
11-06-11, 23:16
@ Zwariowany Alkocholik
Jak czytam twoje posty, to aż nie wierzę w to co czytam.
*Securum gildią z ponad 50 graczami?
*Że niby my mamy być masówką? Plan B czym w takim razie jest?
*Fallen Angels wygrało z Securum xD?!

Coś mi się zdaje, że te twoje źródła, są kiepskiego pochodzenia.
I skończ się udzielać w tematach o których nie masz zielonego pojęcia, to że jest Ciebie dużo na forum, masz mnóstwo postów etc. nie zrobi z Ciebie sławnego "altarończyka", raczej trolla, którego posty się pomija, bo już ma się ich dość.
Proszę Cię o jedno, nie zgrywaj wielkiego znawcy, bo Ci to kiepsko idzie.

Tron
11-06-11, 23:22
@ Zwariowany Alkocholik
Jak czytam twoje posty, to aż nie wierzę w to co czytam.
*Securum gildią z ponad 50 graczami?
*Że niby my mamy być masówką? Plan B czym w takim razie jest?
*Fallen Angels wygrało z Securum xD?!

Coś mi się zdaje, że te twoje źródła, są kiepskiego pochodzenia.
I skończ się udzielać w tematach o których nie masz zielonego pojęcia, to że jest Ciebie dużo na forum, masz mnóstwo postów etc. nie zrobi z Ciebie sławnego "altarończyka", raczej trolla, którego posty się pomija, bo już ma się ich dość.
Proszę Cię o jedno, nie zgrywaj wielkiego znawcy, bo Ci to kiepsko idzie.

O proszę, wielcy członkowie Securum powracają na łamy forum, ciekawe co się stało, Eksterminator przyjął was pod swoje skrzydła i wróciła odwaga. Czas leczy rany. Nigdzie nie powiedziałem że FA wygrało z Securum. To że mam mnóstwo postów nic nie znaczy, równie dobrze mogłoby ich nie być, piszę wtedy kiedy mam coś do powiedzenia, a to jak na razie nie jest zakazane, prawda? I niestety, coś wiem na ten temat. Znawcy nie zgrywam, ale coś wiem gdyż założyłem Fallen Angels z Marą. I nawet mi nie wmawiaj że Securum nie miało 50 graczy w klanie, bo zaczynasz być śmieszny. Teraz Plan B ma 24 graczy i to nazywasz masówką?

Ale może cię ucieszę, ale w nową wojnę która teraz powstaje nie będę się mieszał :)

@down: Tak, tak masz rację. Wracaj do piaskownicy.

Mrowa
11-06-11, 23:30
O proszę, wielcy członkowie Securum powracają na łamy forum, ciekawe co się stało, Eksterminator przyjął was pod swoje skrzydła i wróciła odwaga. Czas leczy rany. Nigdzie nie powiedziałem że FA wygrało z Securum. To że mam mnóstwo postów nic nie znaczy, równie dobrze mogłoby ich nie być, piszę wtedy kiedy mam coś do powiedzenia, a to jak na razie nie jest zakazane, prawda? I niestety, coś wiem na ten temat. Znawcy nie zgrywam, ale coś wiem gdyż założyłem Fallen Angels z Marą. I nawet mi nie wmawiaj że Securum nie miało 50 graczy w klanie, bo zaczynasz być śmieszny. Teraz Plan B ma 24 graczy i to nazywasz masówką?

Ale może cię ucieszę, ale w nową wojnę która teraz powstaje nie będę się mieszał :)

Powiem ci tak... Od początku byłem z Securum, lecz nie ujawnie nicku... Obecnie ze starego securum gra tylko Ozi reszta odeszła, wchodze na forum po to by wiedzieć co się dzieje. Uważam że jesteś nieudacznikiem nieumiejącym grać <skończyłem z powodów osobistych> czyli <dostawałem pod dupie za każdym razem i mi się odechciało grać>.
Powodzenia;)

1. Securum nigdy nie miało nawet 30+ graczy
2. Jeśli nawet miało to nie 50 a wiekszość charów było 1 osoby. Typ mial 7 nb charów w gildi.
3. Napisałeś strone wcześniej że FA wygrało z Securum
4. Jesteś dupolizem Planu B, bo gdy Eksterminator był w gildi było wszystko na cacy a tera Eksterminator be.
5. 15 graczy lecących na 1 gracza to już jest masówka łosiu.

bilsom
11-06-11, 23:35
no ładna masa ich było na akcji 20+ osób przeciwko 8 osobom, więc przyznasz mi rację że w tym przypadku to jest masa w chuj

Mrowa
11-06-11, 23:38
no ładna masa ich było na akcji 20+ osób przeciwko 8 osobom, więc przyznasz mi rację że w tym przypadku to jest masa w chuj

Yup:rolleyes:

Tron
11-06-11, 23:39
2. Jeśli nawet miało to nie 50 a wiekszość charów było 1 osoby. Typ mial 7 nb charów w gildi.
Zero dowodów, super wymówka.

4. Jesteś dupolizem Planu B, bo gdy Eksterminator był w gildi było wszystko na cacy a tera Eksterminator be.
Żadnym "dupolizem", co by mi to dało. Nawet tutaj już nie gram, więc nie potrzebna mi ich łaska.

5. 15 graczy lecących na 1 gracza to już jest masówka łosiu.

A jak Securum wpadało całym klanem po jedną osobę, to było w porządku?! Nie ma czegoś takiego jak PvP 1vs1, poza tym to jak sobie wyobrażałeś zabicie 107 poziomu w kilka osób... to jest wojna. Przystosuj się. Po wojnie z Securum zrozumiałem jak to wszystko powinno wyglądać, nie ma honorowych wojen na tym serwerze. Można by rzecz "wszystkie chwyty dozwolone". No ale życzę powodzenia obu stronom, ciekawi mnie zakończenie tej wojny. Spokojnie, bo zjecie mnie przez kabel, wyluzujmy trochę, nie rzucajcie się na mnie wszyscy na raz.

@edit: Chociaż ta wojna będzie ciężka, praktycznie każdy ma RS'a.
@down:
http://zryte.pl/zryte/media/upload/memy/mini/mam_to_w_dupie_22618.jpg
@3x down: Twoja wypowiedź jest tak głupia, że aż klawiatura odmówiła mi posłuszeństwa. Obrażasz ludzi gdy braknie ci argumentów, których nie potrafisz poprzeć dowodami.

Kicok
11-06-11, 23:48
nioch, nioch, nioch. Czcze gadanie.



Zero dowodów, super wymówka.



Ups, mój błąd. Źle się wtedy wyraziłem.



Żadnym "dupolizem", co by mi to dało. Nawet tutaj już nie gram, więc nie potrzebna mi ich łaska.



OH RLLY?! A jak Securum wpadało całym klanem po jedną osobę, to było w porządku?! Nie ma czegoś takiego jak PvP 1vs1, poza tym to jak sobie wyobrażałeś zabicie 107 poziomu w kilka osób... to jest wojna. Przystosuj się. Po wojnie z Securum zrozumiałem jak to wszystko powinno wyglądać, nie ma honorowych wojen na tym serwerze. Można by rzecz "wszystkie chwyty dozwolone". No ale życzę powodzenia obu stronom, ciekawi mnie zakończenie tej wojny. Spokojnie, bo zjecie mnie przez kabel, wyluzujmy trochę, nie rzucajcie się na mnie wszyscy na raz.

@edit: Chociaż ta wojna będzie ciężka, praktycznie każdy ma RS'a.


http://i53.tinypic.com/fcl45u.gif

blanko2222
11-06-11, 23:54
@edit: Chociaż ta wojna będzie ciężka, praktycznie każdy ma RS'a.

Plan B ma rsy ,a niektórym zostało pewnie bardzo mało fragów jestem ciekaw jak ta wojna będzie wyglądać.

@alkoholik Prawda jest taka ,że wielu osobom znudziło się expienie. Więc mogą sobie w ramach rozrywki popekować z sdków neutrali co nie??

Mrowa
12-06-11, 00:02
Alkoholik jesteś tępym baranem i tyle ;) Zawsze musisz mieć swoje ale. Jebie mnie to że nie ma dowodów na noobchary w gildi. Poza tym twoje OHH RLLY świadczy o tym że masz 15 lat i jesteś w fazie buntu ;P Tak jak napisałem <~~co by mi to dało jak i tak już nie gram> nie grasz bo na początku dostałeś tak w dupe że do teraz wstać nie możesz, nawet jak byś chciał to każdy juz dawno się wyexpił a kolegów h lev nie znajdziesz normalnie bo jestes forum-trollem, jedynie przez właśnie takie dupolizanie.

Powodzenia kolego i dobranoc, pamiętaj jutro niedziela czas się pouczyć bo za rok egzamin. :rolleyes:

Van Taron
12-06-11, 00:57
Przede wszystkim... Sama nazwa jaką jest Plan B... pytałem się o nią wielokrotnie chodź można samemu się domyślić czym jest następny plan zaraz po planie A...

http://altaron.pl/Cache//images/gavatars/5.jpg

A więc... Plan A czyli Securum... Ich planem było :

1. Zdecydowanie pokazanie jak największych umiejętności, które okazały się być wątpliwe w walce mimo uzyskanego poziomu, chodź wcale nie zakańczane podczas gdy następne treningi po porażkach były coraz to bardziej częstsze.
2. W późniejszym etapie nastąpiły konieczności utrzymania, wzbudzanie szacunku u innych graczy, korupcja i tego typu inne czynności. Najprostsza nazwa to PA (Power Absurding), który został wprowadzony w życie Altraończyków, poprzez różnego rodzaju haracze, wyrzucanie z najkorzystniejszych miejsc zdobywania doświadczenia w grze, zabijanie dla zabawy (bo jak by nie było, respect must be).

Względem tych wszystkich wykroczeń, z którymi rzecz jasna Administracja gry nie mogła sobie poradzić, ba! To nie jest ich obowiązkiem i jak by nie było... gra kieruję się trochę innymi zasadami... to... Musiał powstać plan zastępczy, który kierował się odmiennym charakterem względem Securum...

http://altaron.pl/Cache//images/gavatars/40.jpg

Tak powstał Plan B :)

Resztę poczynań znamy, większość możemy się dowiedzieć od graczy, którzy byli członkami i rozgromili bandę Securum. Był to duży sukces. Gracze z Planu B okazali być się życzliwi, mimo swojego podejścia do gry sprzecznego z ideą RPG, umożliwili innym graczom dojście do etapów, do których nie mogli dojść podczas panowania Securum.

Mimo tego że ich wysoko poziomowa postawa była dominująca względem niskich graczy, nie okazywali specjalnie "zbyt brutalnej" taktyki gry. Przepuśćmy tak zwane "Testy", które są próbą sprawdzenia swojej siły na innych graczach w postaci run Śmierci czy fizycznych obrażeń obszarowych. Bywały momenty śmiertelne, stąd mogły się pojawić oskarżenia ale ... mimo tego że sąd jako taki istnieje w Altaronie, to sami strażnicy mają to gdzieś...

Nagle zaczęły się pojawiać następne oskarżenia, czasami bezpodstawne, czasami objęte takimi dowodami, że zaczęły być nieodwołalne i jakże prawidłowe. Ale nawet tutaj, stawało się to tylko i wyłącznie zwykłą dyskusją i porozumieniem między graczami. Zastanawia nas tylko fakt, czy udanym porozumieniem i czy obie strony mogły dojść do zakopania topru.

I tu okazuję się że niestety "nie" :) Na forum wrócili dawni członkowie Securum, ukazując nam fakty wcześniej nam nieznane, ukazując nam fakty, które można powiedzieć... były dosyć wiarygodne, a i inne też zgadzały się bezpodstawnie.

Znak zapytania pojawia się tylko w kwestiach wojennych i nieuczciwych. Każdy kto jest Liderem pewnej grupy, zdaje sobie sprawę że ciężka jest organizacja dużej ilości członków. Securum nie bierze odpowiedzialności za członków, którzy wprowadzali systematyczne PA, oraz brutalność wobec innych graczy. Niestety ponieśli za to surową karę, bo jak to mówią na Altarońskim targowisku... Jak chłopi Twoi robią źle, tak organizacja urok w diabły śle...

http://altaron.pl/Cache//images/gavatars/82.jpg

No i kolejny znak zapytania, ale jak dla mnie... Nie wbiegający w życie Altarończyków... Bo wojna was nie dotyczy, powiedzmy że jest wręcz prywatna, która miała prawo się pojawić w świecie dominacji i niezgodności.

Agri
12-06-11, 11:14
Co do tematu z fragami to proponuję zedytować do następującej formy :

Plan B, Akademia Planu B, Sunblade, Collegium vs BmF

Ewentualnie : Masówa vs BmF :)

zipek
12-06-11, 11:47
Akademia to tez Plan B :) i to nie nasza wina ze nie macie żadnych sojuszników ...

Agri
12-06-11, 11:49
2011-06-01 18:40:37 Gracz zginął na poziomie 40 , zabity przez Sadysta.

A teraz zadaj sam sobie pytanie "co ja tu kurwa robię" , oraz " po chuj się wypowiadam".

hafcik
12-06-11, 12:15
Agri, w dupie byles gowno widziales. Nie wiesz za co padl to sie nie udzielaj i kij ci to obchodzi kto z nami jest. Akademia to tez Plan B, collegium jest z nami od poczatku servera. I nie dziw sie ze mamy duzo ludzi poniewaz trzymamy wladze juz okolo miesiaca wiec dziwne abysmy nie mieli sojusznikow. Wiec przestan spinac bo dokad byles neutral to siedziales jak mysz pod miotla :) a teraz wielce szaleniec 2x padl.

Mervakis
12-06-11, 12:22
hmm a ja bym zedytował.

Plan B vs BMF, Alkoholicy, Lifestyle

hafcik
12-06-11, 12:25
no i patrz Agri wy takze nie jestescie sami... W sumie dziwne troche jestes w BmF a nie wiesz kto jest z wami? ojojoj chyba troche przytkalo

Tomek119
12-06-11, 12:37
Mervakis - Z tego co wiem to Alkoholicy nie mieszali się w żadną wojnę..

Agri
12-06-11, 12:38
Siedziałem jak mysz pod miotłą ponieważ nie obchodziły mnie wojny i pvp na serwerze. Grałem na nim tylko i wyłącznie dla RPG, dla rozrywki, dla wspólnych huntów.. Nawet nigdy nikogo nie ubiłem. Raz zdarzyło mi się zaatakować jednego biednego Daarka, który wbił mi się na respa, ale tylko i wyłącznie w celu postraszenia. Oczywiście PLAN B wykorzystał to jako pretekst do ubicia mnie, bo przecież jak w topce może być ktoś "nie od Was".
Padłem 2 razy to nie znaczy że jestem szaleniec, tylko że bronię swego, oraz na swoim chcę postawić, to chyba normalne w czasie wojny .. :).

Merv: Tak, Lifestyle - 1 osoba, Alkoholicy - cóż, chyba jestem słabo doinformowany x).

I może gówno widziałem i nie wiem nic o tamtej akcji, ale nigdy nie trzymałbym z kimś kto mnie ujebał. Jak widać koleś się obsrał i zaprzyjaźnił się z osobami które go dojebały tylko po to, żeby móc sobie normalnie w spokoju poexpić, btw pokazał tym swoją wartość i honor :D

Mervakis
12-06-11, 12:39
To widocznie ja jestem ślepy i sobie wymyśliłem pana Libertine. Agri napisał, że Collegium jest z nami a był z nami wyłącznie Lai, dlatego piszę, że Alkoholicy z nimi bo również była od Was 1 osoba. Tyle mam do powiedzenia.

Padłeś bo po tym jak Ozi zwolnił expa 1 osobie z Sunblade, bezczelnie po 30 minutach tam poleciałeś, napisałeś że Ty tam expisz masz gorszy dzień i kazałeś mu wyjść z respa, powiedział że on tam expi już jakiś czas a Ty go zacząłeś bić. Więc nie mów jaki to Ty jesteś dobry bo właśnie za to padłeś. Piszesz, że my robimy PA a sam nie jesteś lepszy.

Agri
12-06-11, 12:44
To widocznie ja jestem ślepy i sobie wymyśliłem pana Libertine. Agri napisał, że Collegium jest z nami a był z nami wyłącznie Lai, dlatego piszę, że Alkoholicy z nimi bo również była od Was 1 osoba. Tyle mam do powiedzenia.

Padłeś bo po tym jak Ozi zwolnił expa 1 osobie z Sunblade, bezczelnie po 30 minutach tam poleciałeś, napisałeś że Ty tam expisz masz gorszy dzień i kazałeś mu wyjść z respa, powiedział że on tam expi już jakiś czas a Ty go zacząłeś bić. Więc nie mów jaki to Ty jesteś dobry bo właśnie za to padłeś. Piszesz, że my robimy PA a sam nie jesteś lepszy.


No tak, mamy wielkiego sojusznika, hail 35 zwiad, już po Was xD.

Pf, nie wiesz jak było, szukaliście zaczepki bo było nudno i tyle. Znając życie, oceniasz sytuację po tamtych 2 SSach, którymi zaspamował mnie PLAN B, od płaczącego Darka ;(

Edit. I może jeszcze nie wpuściliście nam spy'a Yobaka żeby zrobił małą prowokację a potem rozróbkę co ? Proszę, przestańcie się tłumaczyć bo to się robi śmieszne. Szukaliście wojny bo się Wam znudziło, przyznajcie się do tej oficjalnej wersji :)

Mervakis
12-06-11, 12:57
My szukaliśmy wojny? Eksterminator bił Aurixa, trapneliśmy go aby Aurix uciekł, nikt nawet Eksa nie bił, on sam napisał "właśnie wybrałem stronę" nie chciał na spokojnie porozmawiać z Aurixem wolał go bić, więc to on szukał zaczepki nie my.

Stros
12-06-11, 12:57
Co do tematu z fragami to proponuję zedytować do następującej formy :

Plan B, Akademia Planu B, Sunblade, Collegium vs BmF

Ewentualnie : Masówa vs BmF :)

Plan B oraz BmF są osią konfliktu.
Obie grupy mają sojuszników (również bez klanów).

blanko2222
12-06-11, 13:11
Jest jak jest coś się dzieje co nie? Obydwie strony są zadowolone.



@ Stone Skin Amuleeeeeeet!

Kosiara
12-06-11, 13:32
My szukaliśmy wojny? Eksterminator bił Aurixa, trapneliśmy go aby Aurix uciekł, nikt nawet Eksa nie bił, on sam napisał "właśnie wybrałem stronę" nie chciał na spokojnie porozmawiać z Aurixem wolał go bić, więc to on szukał zaczepki nie my.


E, nie przekręcaj tego co napisałem panie Morvakis bo sie wkurze :D


off to work

Klawizna
12-06-11, 13:52
Ok i dont care

Nie będzie odwrotu. Czy na pewno chcesz to uczynić? Tak


Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas / Bey


Kisses


/S

hafcik
12-06-11, 14:35
I może gówno widziałem i nie wiem nic o tamtej akcji, ale nigdy nie trzymałbym z kimś kto mnie ujebał. Jak widać koleś się obsrał i zaprzyjaźnił się z osobami które go dojebały tylko po to, żeby móc sobie normalnie w spokoju poexpić, btw pokazał tym swoją wartość i honor :D[/QUOTE]

Wiesz... zaprzyjaznil to on sie najpierw potem padl... zastanow sie co piszesz... a on sam dobrze wie co zrobil :)

apollo
13-06-11, 23:15
Co ty wiesz o szacunku? Kryjesz dupe za planem b np teraz waski to twój loffciany kumpel<3 a jak go wyjebią to nie będziesz go poznawał więc mi kurwa tu nie pierdol o szacunku skoro sam siebie nie szanujesz.

Kosiara
14-06-11, 00:20
hAFCIK (kto wie ocb pozdro ;> ) pro elo ogarynka juz pokazał co potrafi. Drzeć morde na vt ofc.

A o mnie gówno wiesz więc stul morde <3 thx.

Wanel Rost
14-06-11, 04:41
Hmm. Nie ćpaj tyle bo Cie zjedzą motyle. Do Ludzi po Ludzku , a K ... do piachu ;>

<Lubie to>

apollo
14-06-11, 17:57
Hmm. Nie ćpaj tyle bo Cie zjedzą motyle. Do Ludzi po Ludzku , a K ... do piachu ;>

nawet nie zaprzeczysz... tak ten post świadczy o twoim ilorazie inteligencji. sam sobie cisniesz wiec do piachu.

apollo
14-06-11, 19:51
Nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w żadne zbędne przepychanki słowne , Brechty mam z Twoich puaczy na 4um tylko tyle Ci powiem :D:D:D

Widzisz twoje zachowanie nie jestes smieszn, jest wręcz żałosne.

hafcik
14-06-11, 20:11
ale po co sie odzywasz jeszcze zabijaka? Skoro i tak nie grasz? Ty jestes zalosny zalac sie na forum...

Sacred
15-06-11, 15:38
Zabijaka, mam prosbe. Nie wypowiadaj sie tu juz wiecej. Byles w securum bo mialo przewage na poczatku. Potem poszedles do planu b bo mieli duzy ally i przewage liczebna. Potem cie wywalili i wylewasz swoje smutki. Pomyslec tylko ze ci pomagalem jak jeszcze u nas byles. ZENADA!

daarko88
16-06-11, 00:18
Siedziałem jak mysz pod miotłą ponieważ nie obchodziły mnie wojny i pvp na serwerze. Grałem na nim tylko i wyłącznie dla RPG, dla rozrywki, dla wspólnych huntów.. Nawet nigdy nikogo nie ubiłem. Raz zdarzyło mi się zaatakować jednego biednego Daarka, który wbił mi się na respa, ale tylko i wyłącznie w celu postraszenia. Oczywiście PLAN B wykorzystał to jako pretekst do ubicia mnie, bo przecież jak w topce może być ktoś "nie od Was".
Padłem 2 razy to nie znaczy że jestem szaleniec, tylko że bronię swego, oraz na swoim chcę postawić, to chyba normalne w czasie wojny .. :).

Merv: Tak, Lifestyle - 1 osoba, Alkoholicy - cóż, chyba jestem słabo doinformowany x).

I może gówno widziałem i nie wiem nic o tamtej akcji, ale nigdy nie trzymałbym z kimś kto mnie ujebał. Jak widać koleś się obsrał i zaprzyjaźnił się z osobami które go dojebały tylko po to, żeby móc sobie normalnie w spokoju poexpić, btw pokazał tym swoją wartość i honor :D

Dla mnie Agri jesteś poprostu śmieszny i płaczesz jak zwykły noob. Po 1. nie wbiłem ci się na respa... Po 2. Kiedy się zalogowałem byłeś w depo i jeszcze z tobą rozmawiałem czy idziesz na bagienne smoki, odpowiedziałeś mi że nie, ponieważ dajesz loga. Więc poszedłem sobie tam, expił tam Ozi, poczekałem aż wyjdzie i wszedłem po nim było to przed godziną 21:00. ty Przyszedłeś tam o 22:00 i mnie perfidnie wyrzuciłeś i to już drugi dzień z rzędu, to jest czyste PA, i musi być karane i tępione, ogólnie mój klan jest neutralny ale jeśli takie rzeczy się dzieją to chętnie wspieramy Plan B, żeby tępić takich jak ty.
Więc nie pisz mi tutaj że ja kiedykolwiek się wbiłem tobie na respa...

Over and Out SsssSSsss...

radypp
20-06-11, 11:18
Wawro brawo inteligencji. Wpadles dzis po mnie twierdzac, ze jestem noob'charem Juste Championa. Szkoda tylko, ze odrazu po rozpoczeciu wojny jak rozmawialem z Marvekisem na temat tego, ze nie mam zamiaru uczestniczyc w konflikcie do ktorego doszedl Juste, rozmawial ze mna i z nim w tym samym czasie... Ladne macie preteksty, zeby cisnac niewinne osoby. ;)

leavemealone!
20-06-11, 14:36
napisz do mnie na prv.

Ormo

Luop
22-06-11, 09:05
Wawro brawo inteligencji. Wpadles dzis po mnie twierdzac, ze jestem noob'charem Juste Championa. Szkoda tylko, ze odrazu po rozpoczeciu wojny jak rozmawialem z Marvekisem na temat tego, ze nie mam zamiaru uczestniczyc w konflikcie do ktorego doszedl Juste, rozmawial ze mna i z nim w tym samym czasie... Ladne macie preteksty, zeby cisnac niewinne osoby. ;)

A ty to pewnie Feliks wiec padleś tylko i wyłącznie przez Juste Champion. Wyjaśnię ci to. Juste udawał spy i pierwsze co napisał to by cie nie bić i jednego jeszcze ziomka. Gdy inna pewniejsza osoba powiedziała mi, że Juste leci w w kulki to automatycznie wszystkie jego prośby staja się niewykonalne. Więc podziękuj koledze gdyż nie ma ludzi związanych z Eksem, Juste, Agrim etc. neutral. Są tylko potencjalni wrogowie, którzy się leveluja. Więc jak masz, żale to do Juste bo to on Cię sprzedał tak byś nie był tykany. :)

Kubush
22-06-11, 10:21
Plan b jebie takie PA ze szkoda gadać a wy im lizecie dupe i dajecie sie tym jebanym smarkacza co nie maja zycia poza Altaronem... bija kogo chca kiedy chca. Lidl squad ma hunta za nic i przez tych pedalow polowa nie gra. Szkoda serva bo na normlanej tibii to jak ktos robi takie pa to szybko sie to tepi i sa jakies zasady a tutaj to kazdy robi co chce. Powodzenia w dalszym lizani dupy. nara

Toku
22-06-11, 10:49
A moim zdaniem trochę przesadzacie... Wydaje mi się, że gracze planu B robią to co wszyscy gracze z takim wyjątkiem, że są z planu B.
Chodzi mi mniej więcej o takie coś...
Gracz aaa nie jest z planu b i zabił gracza xxx... Inni gracze "na pewno miał powód, widocznie mu się należało, zabił bo na tym polega ta gra
Gracz bbb jest z planu b i zabił gracza xxx... Inni gracze "jebany PA, za kogo on się uważa!? Plan B to pierdoleni PA" itp itd...
Jeżeli jakiś klan przejmie "władzę nad serwerem" też będzie tak gnojony, że niby gnębi innych i się wywyższa...

blanko2222
22-06-11, 11:48
A ty to pewnie Feliks wiec padleś tylko i wyłącznie przez Juste Champion. Wyjaśnię ci to. Juste udawał spy i pierwsze co napisał to by cie nie bić i jednego jeszcze ziomka. Gdy inna pewniejsza osoba powiedziała mi, że Juste leci w w kulki to automatycznie wszystkie jego prośby staja się niewykonalne. Więc podziękuj koledze gdyż nie ma ludzi związanych z Eksem, Juste, Agrim etc. neutral. Są tylko potencjalni wrogowie, którzy się leveluja. Więc jak masz, żale to do Juste bo to on Cię sprzedał tak byś nie był tykany. :)


Przecież ja na samym początku zaznaczyłem ,że Feliks i Mindslayer nie mieszają się do wojny i macie ich zostawić. Cos tu sie nie zgadza ,teraz twierdzisz ,ze padł bo ja jestem związany z eksem i każdy związany ze mną jest z eksem ;) ,a przecież on padł bo myśleliście ,że to moj noobchar. Sprzedałeś się

leavemealone!
22-06-11, 17:06
Proszę podać jakieś przykłady PA, które to rzekomo robimy.
Jeśli miejsce ma jakaś nieciekawa sytuacja, to proszę o wiadomość prv na forum.
Zostanie ona wyjaśniona. Wypłakiwanie się publicznie tylko zaognia ewentualny konflikt.

pzdr, Ormo

bilsom
22-06-11, 20:45
A ty to pewnie Feliks wiec padleś tylko i wyłącznie przez Juste Champion. Wyjaśnię ci to. Juste udawał spy i pierwsze co napisał to by cie nie bić i jednego jeszcze ziomka. Gdy inna pewniejsza osoba powiedziała mi, że Juste leci w w kulki to automatycznie wszystkie jego prośby staja się niewykonalne. Więc podziękuj koledze gdyż nie ma ludzi związanych z Eksem, Juste, Agrim etc. neutral. Są tylko potencjalni wrogowie, którzy się leveluja. Więc jak masz, żale to do Juste bo to on Cię sprzedał tak byś nie był tykany. :)

z tego co napisałeś wychodzi na to że bijecie wszystkich tych którzy są kolegami osób z gildii eksa.... nieźle oby tak dalej :)

Luop
23-06-11, 10:22
z tego co napisałeś wychodzi na to że bijecie wszystkich tych którzy są kolegami osób z gildii eksa.... nieźle oby tak dalej :)

A czemu by nie ?

Przecież ja na samym początku zaznaczyłem ,że Feliks i Mindslayer nie mieszają się do wojny i macie ich zostawić. Cos tu sie nie zgadza ,teraz twierdzisz ,ze padł bo ja jestem związany z eksem i każdy związany ze mną jest z eksem ;) ,a przecież on padł bo myśleliście ,że to moj noobchar. Sprzedałeś się

Ja się sprzedałem ? W jakim znaczeniu ? Bo nie przypominam sobie, żebym ci coś obiecywał? Pamiętam co napisałeś i to na pewno nie są te słowa :P Zresztą cóż mnie to obchodzi podczas gdy go zabijali był na bocie:P To może być powód dlaczego uderzył o glebę. Co do płakania ludzi na forum, większość z nas ma to gdzieś. Ci co nas znają wiedzą kim jesteśmy i że idzie z nami pogadać. Jakoś coraz więcej ludzi wraca po wojnie i coraz więcej ludzi jest online. Często po około 150 osób online i ta liczba ciągle wzrasta więc chyba tacy źli nie jesteśmy. A to, że kontrolujemy server to hmmm... zawsze możesz spróbować nam odebrać tą kontrolę nikt wam tego nie zabrania.

don browaro
23-06-11, 11:42
Witam

miałem nie pisać o tej sprawie, ale skoro wszyscy piszą Ci którzy spotkali się
z nie przyjemną dla nich sytuacją ze strony teamu rządzącego to czemu ja mam nie pisać, a przy okazji ostrzeże "magów nekromantów". Sama sprawa wygląda tak:

Dzisiaj w nocy, gdy zdobywałem sobie doświadczenie na oficerach swoim magiem nagle dostałem priv wiadomość. Była to wiadomość od "Noon" i brzmiała coś w stylu :kim jesteś?? nie byłem w stanie od razu na tą wiadomość odpisać gdyż miałem na karku resp oficerów. Noon po chwili powtórzył wiadomość a ja gdy już byłem pewny że mojej postaci nic nie zagraża ustałem w kąciku i odpisałem:a kim mam być?/ odzew na to co napisałem był nastepujący:

2011-06-23 02:56:26 Gracz zginął na poziomie 43 , zabity przez Lord'Pall, Daarko, , zabity przez krasnoludzkiego oficera. - oczywiście noon nie istnieje na liście osób które mnie zabiły ale o tym dowiecie sie czytając dalej posta :)


a samo to zdarzenie wyglądało tak że gdy zaczęli mnie bić próbowałem pisać za co mnie biją Noon coś tam napisał w stylu "zapraszamy do pz"tylko w sumie ciężko było pisać i wyjaśnić całą sytuację skoro cały czas dostawałem obrażenia od pozostałych dwóch panów w tym czasie Noon stał i przyglądał sie jak jego kompani mnie katowali a ja sobie skakałem góra dół na rope place aż w końcu zaliczyłem deskę. Nie ukrywam że się wkurw.... jak pojawiłem się w temple. Poszedłem do dp tam spotkałem Mervakisa i napisałem do niego czy mógł by się dowiedzieć za co padłem po krótkiej chwili Mervakis skopiował mi wypowiedz Noon z priva która brzmiała coś w stylu że nie mieli mnie zabijać a to był przypadek, po czym sam Mervakis dodał że nie mieli mnie zabijać ale czemu bili to sam nie wie...na tym moja konwersacja z Mervakisem się skończyła.
Po chwili pod dp zjawili sie sami sprawcy całego zajścia, już miałem pisać do Noon za co padłem ale ubiegł mnie i na publicznym kanale wysłał wiadomość która była definitywnie kierowana do mnie :"koniec PG" po tej wiadomości myślałem że wywine orła na moim bujanym siedzeniu i nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać z tego co napisał Noon, bo skoro ja wbijając w 21 dni z 22 lvl na 43 lvl (21 lvli - można to zobaczyć po mojej liście dedów) i jest to określone jako Pg gdzie średnio wychodzi praktycznie 1 lvl dziennie to jak to można nazwać nie inaczej jak nie - POWER ABUSING.

W dalszej konwersacji dowiedziałem się jeszcze że mój exp lock wynosi 2 lvl tygodniowo, że nie jestem hunted, że wszyscy mogą sobie spokojnie expić prócz magów nekromantów i najciekawsze, że miałem ssa bo niby po 1 mnie któs tam od nich bił, gdy tak ta rozmowa się ciągnęła z tymi ssa zostałem nazwany kłamcą bo oczywiście się wypierałem tych ssa, a jedyny amulet jaki miałem to był czosnkowy amulet.

Po głębszym zastanowieniu przyszło mi na myśl że Pan Noon poprostu pomyślał że ja niby noob char pewnie którejś osoby od Eksterminatora a wywnioskowałem to po tych ssa których nie miałem :) bo padł tekst w stylu :"to ciekawe skąd byś miał te ssa:) i coś jeszcze wojna jest wojną czy coś takiego...


Ogólnie dzięki za deskę>
Pozdrawiam

blanko2222
23-06-11, 12:00
A czemu by nie ?



Ja się sprzedałem ? W jakim znaczeniu ? Bo nie przypominam sobie, żebym ci coś obiecywał? Pamiętam co napisałeś i to na pewno nie są te słowa :P Zresztą cóż mnie to obchodzi podczas gdy go zabijali był na bocie:P To może być powód dlaczego uderzył o glebę. Co do płakania ludzi na forum, większość z nas ma to gdzieś. Ci co nas znają wiedzą kim jesteśmy i że idzie z nami pogadać. Jakoś coraz więcej ludzi wraca po wojnie i coraz więcej ludzi jest online. Często po około 150 osób online i ta liczba ciągle wzrasta więc chyba tacy źli nie jesteśmy. A to, że kontrolujemy server to hmmm... zawsze możesz spróbować nam odebrać tą kontrolę nikt wam tego nie zabrania.


Sprzedałeś się ,bo się tłumaczysz jak winny jakbyś naprawdę miał gdzieś to ,że ludzie na forum płaczą bo ich zabijacie to byś tu wgl nie wchodził.
@up nie będzie drugiego maga 100lvla za duże ryzyko dla wawra ;p

Stiff
23-06-11, 12:01
po prostu boja się magów nekromantów boty i pamiętajcie Planie B coraz więcej macie wrogów róbcie dalej PA i przestańcie gadać jacy to wy jesteście dobrzy i wogule robicie syf na servie, juz wolalem te securum
PS
nie mieli Cie zabijać ciekawe czy Ci loot oddali? dam se rękę uciąć ze nie...

Luop
23-06-11, 23:47
Witam

miałem nie pisać o tej sprawie, ale skoro wszyscy piszą Ci którzy spotkali się
z nie przyjemną dla nich sytuacją ze strony teamu rządzącego to czemu ja mam nie pisać, a przy okazji ostrzeże "magów nekromantów". Sama sprawa wygląda tak:

Dzisiaj w nocy, gdy zdobywałem sobie doświadczenie na oficerach swoim magiem nagle dostałem priv wiadomość. Była to wiadomość od "Noon" i brzmiała coś w stylu :kim jesteś?? nie byłem w stanie od razu na tą wiadomość odpisać gdyż miałem na karku resp oficerów. Noon po chwili powtórzył wiadomość a ja gdy już byłem pewny że mojej postaci nic nie zagraża ustałem w kąciku i odpisałem:a kim mam być?/ odzew na to co napisałem był nastepujący:

2011-06-23 02:56:26 Gracz zginął na poziomie 43 , zabity przez Lord'Pall, Daarko, , zabity przez krasnoludzkiego oficera. - oczywiście noon nie istnieje na liście osób które mnie zabiły ale o tym dowiecie sie czytając dalej posta :)


a samo to zdarzenie wyglądało tak że gdy zaczęli mnie bić próbowałem pisać za co mnie biją Noon coś tam napisał w stylu "zapraszamy do pz"tylko w sumie ciężko było pisać i wyjaśnić całą sytuację skoro cały czas dostawałem obrażenia od pozostałych dwóch panów w tym czasie Noon stał i przyglądał sie jak jego kompani mnie katowali a ja sobie skakałem góra dół na rope place aż w końcu zaliczyłem deskę. Nie ukrywam że się wkurw.... jak pojawiłem się w temple. Poszedłem do dp tam spotkałem Mervakisa i napisałem do niego czy mógł by się dowiedzieć za co padłem po krótkiej chwili Mervakis skopiował mi wypowiedz Noon z priva która brzmiała coś w stylu że nie mieli mnie zabijać a to był przypadek, po czym sam Mervakis dodał że nie mieli mnie zabijać ale czemu bili to sam nie wie...na tym moja konwersacja z Mervakisem się skończyła.
Po chwili pod dp zjawili sie sami sprawcy całego zajścia, już miałem pisać do Noon za co padłem ale ubiegł mnie i na publicznym kanale wysłał wiadomość która była definitywnie kierowana do mnie :"koniec PG" po tej wiadomości myślałem że wywine orła na moim bujanym siedzeniu i nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać z tego co napisał Noon, bo skoro ja wbijając w 21 dni z 22 lvl na 43 lvl (21 lvli - można to zobaczyć po mojej liście dedów) i jest to określone jako Pg gdzie średnio wychodzi praktycznie 1 lvl dziennie to jak to można nazwać nie inaczej jak nie - POWER ABUSING.

W dalszej konwersacji dowiedziałem się jeszcze że mój exp lock wynosi 2 lvl tygodniowo, że nie jestem hunted, że wszyscy mogą sobie spokojnie expić prócz magów nekromantów i najciekawsze, że miałem ssa bo niby po 1 mnie któs tam od nich bił, gdy tak ta rozmowa się ciągnęła z tymi ssa zostałem nazwany kłamcą bo oczywiście się wypierałem tych ssa, a jedyny amulet jaki miałem to był czosnkowy amulet.

Po głębszym zastanowieniu przyszło mi na myśl że Pan Noon poprostu pomyślał że ja niby noob char pewnie którejś osoby od Eksterminatora a wywnioskowałem to po tych ssa których nie miałem :) bo padł tekst w stylu :"to ciekawe skąd byś miał te ssa:) i coś jeszcze wojna jest wojną czy coś takiego...


Ogólnie dzięki za deskę>
Pozdrawiam



<beczy> <beczy>

po prostu boja się magów nekromantów boty i pamiętajcie Planie B coraz więcej macie wrogów róbcie dalej PA i przestańcie gadać jacy to wy jesteście dobrzy i wogule robicie syf na servie, juz wolalem te securum
PS
nie mieli Cie zabijać ciekawe czy Ci loot oddali? dam se rękę uciąć ze nie...

No ciebie to juz sie boje gosciu :(

hafcik
24-06-11, 10:56
ale to jest perfidne... Podam przyklad.
Po servie biega dajmy na to 5 osob i pekuje zabija kilku ludzi i pretensji nie ma nikt !
Wystarczy, ze od nas ktos wbije skulla nawet miss clickiem to sprawa od razu leci na forum ! Jacy to my nie dobrzy, kurwa, ludzie moge wam przysiadz ze nie zabijamy bez powodu ! I co z tego ze piszecie o tym tutaj ? da wam to cos?

bilsom
24-06-11, 11:19
ale to jest perfidne... Podam przyklad.
Po servie biega dajmy na to 5 osob i pekuje zabija kilku ludzi i pretensji nie ma nikt !
Wystarczy, ze od nas ktos wbije skulla nawet miss clickiem to sprawa od razu leci na forum ! Jacy to my nie dobrzy, kurwa, ludzie moge wam przysiadz ze nie zabijamy bez powodu ! I co z tego ze piszecie o tym tutaj ? da wam to cos?

to po prostu napiszcie - Jesteśmy gildią rządzącą, że to co robicie nie powinno nikogo obchodzić, że możecie bić kogo chcecie i robić co chcecie,a nie ciągle piszecie nie my nie robimy pa bo dobrze wiesz że są osoby które robią pa u was w teamie :)

co do tego co napisał don browaro to się nazywa właśnie power abusing i temu chyba nie zaprzeczysz??

Luop
24-06-11, 11:30
to po prostu napiszcie - jesteśmy gildią rządzącą, że to co robicie nie powinno nikogo obchodzić, że możecie bić kogo chcecie i robić co chcecie,a nie ciągle piszecie nie my nie robimy pa bo dobrze wiesz że są osoby które robią pa u was w teamie :)

co do tego co napisał don browaro to się nazywa właśnie power abusing i temu chyba nie zaprzeczysz??

me pa and me bad :(

siwyus
24-06-11, 14:35
Mała propozycja :

Zróbmy 1 dzień PA a potem będziecie mogli sie zalic. Co wy na to ??

Bo jak na razie to połowy ludzi tu nie rozumiem a drugiej połowy hmm... również nie rozumiem ...

laskowcowy
24-06-11, 14:46
me pa and me bad :(

Możesz mi wytłumaczyć w ludzki sposób co chciałeś nam przekazać ? bo nie widzę w tej wypowiedzi żadnej wartości merytorycznej. W ogóle twoje ostatnie 2 posty są pozbawione jakiejkolwiek sensownej treści, jeśli masz z tym problem warto może pomyśleć o nauce ?

Luop
24-06-11, 18:28
Możesz mi wytłumaczyć w ludzki sposób co chciałeś nam przekazać ? bo nie widzę w tej wypowiedzi żadnej wartości merytorycznej. W ogóle twoje ostatnie 2 posty są pozbawione jakiejkolwiek sensownej treści, jeśli masz z tym problem warto może pomyśleć o nauce ?

Typek, o moje wykształcenie się nie obawiaj tytuł inż. już tuż tuż wiec stfu? A tym postem chciałem wam pokazać że śmiało odważ się zaatakować. No i jeszcze to, że nie będę tolerować cwaniakowania i kozaczenie, i płaczu na forum ze my PA skoro tak uważasz to śmiało wypowiedz nam wojnę :P

Kosiara
24-06-11, 20:44
@up


Mwheuheheuuehue po glosie z vt to max daje koncówke gimnazjum.

Luop
24-06-11, 21:28
@up


Mwheuheheuuehue po glosie z vt to max daje koncówke gimnazjum.



Nie chcę mi się nawet odpisywać na twoje posty bo musiał bym się położyć na ziemi by osiągnąć ten poziom.

Tron
24-06-11, 21:29
Nie chcę mi się nawet odpisywać na twoje posty bo musiał bym się położyć na ziemi by osiągnąć ten poziom.

Riposta Waskiego :)

Żeby się zniżyć do Twojego poziomu musiał bym się chyba kur... położyć błaźnie bez ambicji.

A co do tematu: przeszkadza wam sposób rządzenia Planu B? Zbierzcie wszystkich pokrzywdzonych zbitych graczy z podkulonym ogonem, stwórzcie klan i zacznijcie krwawą waśń. Tak zostało rozbite Securum. I zakończcie do ku*wy nędzy te narzekania. Pozdrawiam starych graczy z Fallen Angels i Spectrum!

Luop
24-06-11, 21:43
up : POPIERAM

Karooleq
24-06-11, 22:36
Ty noon to powinienes zamknac morde i siedziec cicho bo jestes najwiekszym pjonem w tej gildi tzn w jej akademii ;] a twoje posty sa zbedne , robisz pa jak malo kto i dalej sie wypieraj ze nie a niech cie gildia broni i tlumaczy ze nie robisz

i raczej nie masz co byc dumny z tego rsa bo 1 frag fakt wbiles w sumie wbiliscie w 20 na eksterminatorze a 2 inne rano na ranomach zapewne ;)

@ don browaro

haha nie miales pasc :D uslyszalem ten sam argument jak mnie ten lord'pall zabil ze niechcacy mu odes kpiro siadlo bo obok ma hota z mf i sie pomylilo szkoda tylko ze to bylo kolejne odes kprio z rzedu ;]

moglibyscie chociaz wymyslic na kazda osobe jakas wymowke

a ze przed magami nekro sracie jak niewiadomo co to widac i slychac ^^

moge sie zalozyc ze jestem w stanie w tydzien od 0 zrobic taka postac zeby cie leszczu polozyc ;] tak wiec uwazaj i upier***** wszystkich magow nekro bo ktorys to na pewno ja ;]


@ luop

no tez tak sadze :)

Mervakis
24-06-11, 23:30
Prosiłbym jednak o zachowanie elementarnej kultury zarówno członków gildii jak i osoby wypowiadające się, jak już musicie używać wulgaryzmów chociaż je wykropkujcie ***** nie zapominajcie, że jest to gra i grają tu również dzieci...

Zamaskowany
24-06-11, 23:45
Ehh...! Zaczyna się :( druga Tibia ...

Luop
25-06-11, 17:31
Ty noon to powinienes zamknac morde i siedziec cicho bo jestes najwiekszym pjonem w tej gildi tzn w jej akademii ;] a twoje posty sa zbedne , robisz pa jak malo kto i dalej sie wypieraj ze nie a niech cie gildia broni i tlumaczy ze nie robisz

i raczej nie masz co byc dumny z tego rsa bo 1 frag fakt wbiles w sumie wbiliscie w 20 na eksterminatorze a 2 inne rano na ranomach zapewne ;)

@ don browaro

haha nie miales pasc :D uslyszalem ten sam argument jak mnie ten lord'pall zabil ze niechcacy mu odes kpiro siadlo bo obok ma hota z mf i sie pomylilo szkoda tylko ze to bylo kolejne odes kprio z rzedu ;]

moglibyscie chociaz wymyslic na kazda osobe jakas wymowke
a ze przed magami nekro sracie jak niewiadomo co to widac i slychac ^^

moge sie zalozyc ze jestem w stanie w tydzien od 0 zrobic taka postac zeby cie leszczu polozyc ;] tak wiec uwazaj i upier***** wszystkich magow nekro bo ktorys to na pewno ja ;]



Ehh jestem pionem :( Szkoda.

Felt Down
27-06-11, 12:37
Jak nie chcecie padać to wbijajcie najpierw 45 magami a potem robcie sube lol :D... nikt nie ubija nekrusow, ktos musi zasluzyc by pasc ot co. Moze nie kazdy akurat bije za cos ale w wiekszosci przypadkow tak jest. Z reszta serwer pvp to pvp.

Seku88
28-06-11, 19:44
Myślę że już nie tylko nekro-magowie są bici bez powodu, dziś zabił mnie sadysta mówiąc przy tym że robiłem PA i wywaliłem go kiedyś z oficerów, co w ogóle nie miało miejsca. Widzę że nie mają już kogo bic i wymyślają beznadziejne powody. Szkoda bo myślałem że serwer utrzyma się w klimacie RPG, a nie robieniu przez rządzącą grupę PA na graczach nie zrzeszonych w żadnych klanach.

Nil Loth
28-06-11, 20:58
Riposta Waskiego :)



A co do tematu: przeszkadza wam sposób rządzenia Planu B? Zbierzcie wszystkich pokrzywdzonych zbitych graczy z podkulonym ogonem, stwórzcie klan i zacznijcie krwawą waśń. Tak zostało rozbite Securum. I zakończcie do ku*wy nędzy te narzekania. Pozdrawiam starych graczy z Fallen Angels i Spectrum!

Nas już nie pozdrowisz?