PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja na temat wojny.


Mcree
03-09-14, 20:43
Caveki zażyczył sobie, żeby w jego temacie były wpisywane wyłącznie informacje o fragach.
Ja natomiast tym temacie zachęcam do prowadzenia dyskusji związanych ze skonfliktowanymi klanami.
Na pierwszy ogień chciałbym spytać co przeszkadza stronie przeciwnej w systemie Warmode- jeśli nawet go nigdy nie testowali :oczko:

bilsom
03-09-14, 21:38
war mode promuje silniejszych z większymi lvlami i liczebniejszych wystarczy ci ta odpowiedz???

Magnaturon
03-09-14, 21:40
Jak już mówiłem z 15 razy war mode nie przyjmiemy z powodu następującego.
Większość naszej gildii to 100lvle~. War mode wyglądałoby tak, że gracze z 200 poziomami z Collegium wpadaliby zabić od nas jakiegoś low lvla i uciekali potem po mapie (nie będziemy bawić się w kotka i myszke).
Jak już również mówiłem wbijamy normalnie skulle, co można było zobaczyć na ob gdy po 10 minutach od pierwszego starcia praktycznie wszyscy gracze od nas mieli białe czaszki.
Oczywiście nie mamy zamiaru wbijać skulli na Waszej hordzie noobharów z 30 poziomami, którymi tak nieustannie robicie te "masslogi" bo to mija się z celem.

Pozdrawiam
Caveki

Tron
03-09-14, 23:28
A o jaki system dokładnie się tutaj rozchodzi? Propozycji było wiele.

war mode promuje silniejszych z większymi lvlami i liczebniejszych wystarczy ci ta odpowiedz???

A co ma robić? Promować słabszych? To wojna, jesteś słaby i niepewny swojej siły to się na nią nie porywaj (nie mówię tu o tobie czy o kimkolwiek).

Magnaturon
03-09-14, 23:58
Przy obecnym systemie punktów pvp war mode nie jest do niczego potrzebny.
Na starych zasadach po zabiciu 3 osób dostawało się czerwoną czaszkę i nie ważne czy był to 200 czy 10 poziom.
Collegium twierdzi, że nie będą się bić bo "szkoda im pkt".
Daliśmy im rozwiązanie tego problemu. Bez problemu możemy znów ustawić się na battle i my wbijemy skulle bo nam "nie szkoda pkt".
Jedyną możliwością wbicia czerwonej czaszki przez większe grono osób jest właśnie battle gdzie ginie sporo osób.
Przy normalnych sneakach w systemie gdy naprawdę można zabić sporo osób problem "marnowania pkt" znika ponieważ punkty nie są naliczane dla wszystkich atakujących tylko dla jednej osoby.
By większe grono osób wbiło czerwone czaszki robiąc sneaki to naprawdę musieliby zabijać 50 osób dziennie.

Chcę usłyszeć jaki jest kontrargument przeciwników. Dlaczego nie chcecie wyjść znów na battle tylko, że tak się wyraże odpierdalacie szopki noobharami? Powiecie, że sami organizowaliśmy akcje noobami? Owszem, ale dlatego, że na ten czas tylko kilka osób było gotowe do większych akcji a reszta dopiero expiła postacie, a oprócz tego miała do dyspozycji jedynie magów nekromantów z dość niskimi poziomami.

Co do wypowiedzi Selba zamieszczonej w temacie z fragami.
Jak tak wszystkich "gówno" obchodzą te fragi to dlaczego robicie taką gównoburze o to wszystko? Dlaczego domagacie sie bym kogoś również policzył i wypisujecie jego nick?

Jeszcze jedno pytanie. Sporo z was nie wbija regularnie poziomów, jeżeli w ogóle je wbija...tyle osób od was mówi, że ma ten cały Altaron gdzieś. Mimo wszystko boicie się wyjść na battle i stracić poziom?

Zorganizujmy po raz ostatni wojnę, normalną wojne. Każdy ma od cholery talarów w banku, zdobytych w mniej lub bardziej nieuczciwy sposób. Teraz po ostatnim update każdy ma postać, którą może coś na tej wojnie zrobić.
W końcu battle nie wygląda tak, że wszyscy stoją koło siebie, trzy m walle na krzyż i liczenie w kółko wszystkich, aż ktoś padnie na perfect combo.
Jest okazja się normalnie pobić to ją wykorzystajmy, 80% osób od nas jak i od was i tak już nie gra. Siedzą wszyscy tylko na vc i zalogują nieraz na jakiegoś bossa, albo by kogoś zabić.

Zapewne w odpowiedzi znów usłysze jakieś bluzgi albo argumenty jak u naszych polityków. No nic, napisałem co uważałem za słuszne a co z tym zrobicie to już nie moja brożka.

Pozdrawiam
Caveki

corkarypto
04-09-14, 00:19
Zorganizujmy po raz ostatni wojnę, normalną wojne. Każdy ma od cholery talarów w banku, zdobytych w mniej lub bardziej nieuczciwy sposób. Teraz po ostatnim update każdy ma postać, którą może coś na tej wojnie zrobić.W końcu battle nie wygląda tak, że wszyscy stoją koło siebie, trzy m walle na krzyż i liczenie w kółko wszystkich, aż ktoś padnie na perfect combo.
Jest okazja się normalnie pobić to ją wykorzystajmy, 80% osób od nas jak i od was i tak już nie gra. Siedzą wszyscy tylko na vc i zalogują nieraz na jakiegoś bossa, albo by kogoś zabić.
Pozdrawiam
Caveki
Jestem ZA jak wrócę do Polski, ale to prawda że na tym Altaronie już nic nas dobrego nie czeka.

dobryziomek
04-09-14, 01:28
Dlaczego nie chcecie wyjść znów na battle tylko, że tak się wyraże odpierdalacie szopki noobharami?

Dlaczego szeroko rozumiane Exorit nie wychodzi na akcje "mainami", które mogliśmy spotkać na ostatniej wojnie? Gdzie Wszechobecny, Wicher Master, ~The Prodigy, Perfect Hunter i reszta ze skullem (ze skullem i gotowi do walki).

Owe postacie (duża większość - zwiadowcy) nie sprawdzają się w walce. Dlatego zrobiliście magów, których nazywacie "mainami". Ja czy moi koledzy robimy bardzo podobnie. Tworzymy również magów do wojny.

Nie pojawiacie się na walkach waszymi wysokopoziomowymi postaciami, tylko magami około 100 lvl. Macie zarówno pretensje o to, że my nie wystawiamy naszych wysokopoziomowych postaci (wiem - ja takiej nie mam) i walczymy magami o (jeszcze) niskim lvl.

Grupa rządząca może pozwolić sobie na ustalanie reguł na danym świecie (czyt. na PVP). Grupa walcząca o władze może pozwolić sobie jedynie na wspomnianą "gównoburzę", lecz nie na ustalanie reguł.

mody189
04-09-14, 03:44
Spiny, spiny, spiny... WSZĘDZIE SPINY xD

Liczy se fragi, niech se liczy. Jak to Wicher niegdyś mawiał "przeszkadza? załóż swój temat".

Rekerafi całą tamtą wojnę przebiegał noobcharem i nikt i nic nie miał mu za złe. No może poza połową Collegium xD Więc occm?

Magnaturon
04-09-14, 09:15
Dlaczego szeroko rozumiane Exorit nie wychodzi na akcje "mainami", które mogliśmy spotkać na ostatniej wojnie? Gdzie Wszechobecny, Wicher Master, ~The Prodigy, Perfect Hunter i reszta ze skullem (ze skullem i gotowi do walki).

Owe postacie (duża większość - zwiadowcy) nie sprawdzają się w walce. Dlatego zrobiliście magów, których nazywacie "mainami". Ja czy moi koledzy robimy bardzo podobnie. Tworzymy również magów do wojny.

Nie pojawiacie się na walkach waszymi wysokopoziomowymi postaciami, tylko magami około 100 lvl. Macie zarówno pretensje o to, że my nie wystawiamy naszych wysokopoziomowych postaci (wiem - ja takiej nie mam) i walczymy magami o (jeszcze) niskim lvl.

Grupa rządząca może pozwolić sobie na ustalanie reguł na danym świecie (czyt. na PVP). Grupa walcząca o władze może pozwolić sobie jedynie na wspomnianą "gównoburzę", lecz nie na ustalanie reguł.

Może dlatego, że to nie do końca Exorit? Sporo osób ze starej ekipy nie gra, nie którzy mają popsute skille. Po co Damian ma wybiegać 220 zwiadem, którym bije po 200, jeżeli ma maga, którym bije po 800? Wicher i Sadysta przecież normalnie grają. Perfect walczy 130 magiem.
Poza tym nie rozumiem tego kontrargumentu, co ma do rzeczy czy wbijemy skulla na 100 magach czy na 200 zwiadowcach?

Ty nazywasz walką logowanie na 10-50 magów, padanie po 30 razy, ale w końcu udaje się wam zabić komuś od nas normalną postać?
Jest was przynajmniej dwa razy więcej od nas i macie sporo magów z lepszymi poziomami niż my, więc argument, że wasze mainy nie sprawdzają się w walce leży i kwiczy bo macie taką samą bułe jak my jak nie większą.

Od kiedy to Collegium "rządzi" serverem? :zaskoczony: Aktualnie wypowiedzieliśmy wam wojne i jakoś nikt z nas w pz stać nie musi, jedyne co robicie to robicie akcje noobami, boicie się wyjść na battle argumentując ten strach w dość komiczny sposób.


@Proszo

Nie znam Cię, ale już Cię lubie :uśmiech6:

mario
04-09-14, 09:21
Z tym staniem w pz to jednak nie masz racji bo cykacie się jednej osoby ; oo

bilsom
04-09-14, 09:35
A o jaki system dokładnie się tutaj rozchodzi? Propozycji było wiele.



A co ma robić? Promować słabszych? To wojna, jesteś słaby i niepewny swojej siły to się na nią nie porywaj (nie mówię tu o tobie czy o kimkolwiek).

o czym ty piszesz skoro wojować można skutecznie bez war moda!!! Nawet wtedy jak jest się słabym, ma się małe lvl, mało ludzi, w war modzie już nie i dlatego nie jest akceptowany proste, chcieli odpowiedzi to ją dostali, ja z nikim nie jestem, ale z doświadczenia z rl wiem jak war mode działa. Tam war moda akceptowali jak mieli masy bo innego wyjścia nie było, 20 fragów za jedną osobę mocno boli, jak grupa przegrywała to albo spierniczała na inny świat zjebany transfer, który tak naprawdę rozjebał wszystkie serwery na tibii, albo nie akceptowali war moda i tak zwany push war co komicznie wygląda. Jedyne plusy warmoda to takie że zlicza fragi nic po za tym!!!

Magnaturon
04-09-14, 09:41
Z tym staniem w pz to jednak nie masz racji bo cykacie się jednej osoby ; oo

A co dla krawaciarza jest "cykaniem się"?
Biegasz i spamujesz parale gdy od was stoi pełno noobharów, na które szkoda pz? O ten fakt ci chodzi? :zaskoczony:

mario
04-09-14, 09:44
O to że jak zaloguje to połowa waszego teamu panicznie exivuje mnie, nie mówię tu o tobie akurat ale są tacy ; ) i boją się wyjść z pz bo jestem online ;x

Obles
04-09-14, 11:16
OB? Hmy... Bieganie w mieście i łapanie ludzi na mw to nie jest OB.
I nie mówię - zrobiliście to dobrze i mądrze. Pozabijaliście Nas, bo:
a) popełniliśmy błędy podczas akcji
b) nasze mainy sprawdzają się gorzej podczas walk w zamkniętym terenie
I tamtej akcji Wam gratuluję.

Niemniej nie będziemy się więcej pchać w ciasne tereny miejskie mainami, bo wtedy to My jesteśmy na pozycji przegranej. Po prostu w mieście lepiej sprawdza się ekipa samych magów necro-alchemików 100lvl niż mieszanka zwiadowców-rycerzy-magów z 200 poziomami.

Za to Wy nie wyjdziecie na otwartą - i to oczywiste, bo to My mamy tam przewagę. Widzisz, to działa w dwie strony :P.

Wszelkie argumenty, że to, hehe, "dead serwer" odkładam na bok. Jaki niebyły stan serwera to zawsze gra i nigdy nie ma tak na prawdę o co walczyć. Jedynie o pixelki, niezależnie czy gra tu 100 czy 1000 osób. Bynajmniej ja to tak postrzegam.

Zachęcasz ciągle do walki i byśmy się nie bali o postacie - ok.
Jednak Wasze postacie zostały zrobione w kilka miesięcy. Nasze w trzy lata.
Ludzie przywiązują się do swoich ludzików i czasem nie chcą się bić, i narażać na straty. Bo te straty nie są równe obustronnie.

Poza tym z jednej strony piszesz, że sie boimy, że to tylko gra, blabla... a war-mod przyjąć nie chcesz. Czemu? Bo to dla Was niekorzystne.

Ją tą wojnę dalej nie traktuje poważnie. Wy nie macie pieniędzy, supli. Nie jesteście w stanie walczyć dłuższy okres czasu. My jesteśmy.

Taktyka Collegium jest taka, bo jest Nam na rękę. Nie myśl, że uwarunkujemy się do Waszych zasad, bo tak chcesz. Bo Nas powyzywasz. Pamiętaj, że ten klan walczy tu nieprzerwanie od początku serwera. Braliśmy udział we wszystkich wojnach. Wiemy co dla Nas dobre, a co nie.

dobryziomek
04-09-14, 11:23
Może dlatego, że to nie do końca Exorit?

Dlatego powiedziałem szeroko rozumiane Exorit, zamiast Exorit w czystej postaci.

Po co Damian ma wybiegać 220 zwiadem, którym bije po 200, jeżeli ma maga, którym bije po 800?

Zwiadowcy nie sprawdzają się aktualnie w PVP (o tym mówiłem). Można wyliczyć wiele osób z Collegium, który cierpi na ten sam problem co Damian. Czyli Damian nie wybiega, a ja i koledzy mamy wybiegać?

Wicher i Sadysta przecież normalnie grają.

Grają to prawda (i w sumie to plus dla nich). A reszta, i ich "stare mainy"?

Perfect walczy 130 magiem.

Na to zwróciłem Ci uwagę. 130 mag nie jest dla 200 lvl "atrakcyjnym targetem", za to Perfect Hunter: tak. Dlaczego nie wystawia zwiada?

Poza tym nie rozumiem tego kontrargumentu, co ma do rzeczy czy wbijemy skulla na 100 magach czy na 200 zwiadowcach?

Na przykładzie Perfect Huntera wyjaśniłem (mniej więcej). Najlepiej sprawdźcie to sami - skoro nie macie problemu z tym aby wystawić 200 zwiadowców.

Jest was przynajmniej dwa razy więcej od nas i macie sporo magów z lepszymi poziomami niż my, więc argument, że wasze mainy nie sprawdzają się w walce leży i kwiczy bo macie taką samą bułe jak my jak nie większą.

Nie ma sensu podliczanie się w taki sposób (ile osób u nas, ile u was; ile magów macie wy, ile my), bo można zapisać kilka stron tego tematu i nie dojść do żadnego porozumienia. Mówimy albo o mainach, albo o magach, bo to nie jest to samo. I przez to Twoje wyliczenia nie są odpowiednie.

Mniejsza z tym, bo nie chodzi o to jaką mamy bułę. Chcesz wojny? To wystaw odpowiedni skład (który macie w zanadrzu). Może doczekasz się tej "ogromnej buły".

Od kiedy to Collegium "rządzi" serverem? :zaskoczony: Aktualnie wypowiedzieliśmy wam wojne i jakoś nikt z nas w pz stać nie musi, jedyne co robicie to robicie akcje noobami, boicie się wyjść na battle argumentując ten strach w dość komiczny sposób.

Jeżeli Collegium nie rządzi serwerem to kto? Wy? Hm... to po co macie do nas tyle pretensji... Co do strachu et cetera to w sumie przemilczę.

Kończę tutaj. Jeżeli chciałbyś polemizować to w grze, ewentualnie PW

bilsom
04-09-14, 11:31
smuty wszyscy walicie i tyle, a czas pokaże co będzie z wojną, co będzie także z altaronem i kto będzie grał, a kto nie będzie grał, tak jest od 3 lat i to jest nie zmienne :)

MaciejB
04-09-14, 11:36
a Co wy się ujebaliście tego " altarona " jako gry ? Ludzie graja i grac będą bynajmniej na non-pvp :)

to ze na pvp macie syf to nie wina gry.

bilsom
04-09-14, 11:41
na pvp też ludzie grają, tylko jak zawsze powstaje jakiś konflikt, to idzie wielka fala uderzeniowa na altaron jaki on jest chujowy, jaki syfiasty i że nikt tu nie gra i grać nie będzie, ale to norma jest idzie się przyzwyczaić :)

Magnaturon
04-09-14, 12:10
@maciek from askara

"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."
Idealnie pasuje ten cytat do ciebie, nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji, nie warto na ciebie marnować czasu.
p.s wyexpiłem postać

@selbo

Nie chodzi o to, że war mode nie jest dla nas korzystny. Tylko z tym war mode było by tak jak napisałem wcześniej. Też byście nie wychodzili na battle tylko latali po naszych ludzi z 100 poziomami a potem biegali po mapie...
Ostatnio nie wyszliśmy na otwartą bo było nas za mało. Przy każdym battle trzeba obrać taktykę (jeszcze tego nie wiecie?), było was dwa razy więcej i do tego kilka noobharów więc biliśmy się w mieście, proste.
A na czym polega bicie się w tibii na battle jak nie rzucaniu m walli i składaniu przeciwników? To, że wy nauczyliście się, że wbiegniecie sobie 200lvlem i przy sio wystoicie nawet bułe od 20 osób to nie nasz problem. Teraz wszystko się zmieniło, trzeba myśleć, rzucać m walle, trzeba mieć taktykę.
Zrozumcie to w końcu, a nie płaczcie, że nie wychodzimy śmiesznymi zwiadami tylko magami.

@lewski

Lepszym targetem jest zwiad Perfecta, którym nie gra, stoi tylko w dp niż jego mag, którym regularnie expi? Śmieszne...
Ja niemam pretensji, cały czas namawiam was do normalnej wojny.

Tisaya
04-09-14, 14:19
OB? Hmy... Bieganie w mieście i łapanie ludzi na mw to nie jest OB.
I nie mówię - zrobiliście to dobrze i mądrze. Pozabijaliście Nas, bo:
a) popełniliśmy błędy podczas akcji
b) nasze mainy sprawdzają się gorzej podczas walk w zamkniętym terenie
I tamtej akcji Wam gratuluję.

Niemniej nie będziemy się więcej pchać w ciasne tereny miejskie mainami, bo wtedy to My jesteśmy na pozycji przegranej. Po prostu w mieście lepiej sprawdza się ekipa samych magów necro-alchemików 100lvl niż mieszanka zwiadowców-rycerzy-magów z 200 poziomami.

Za to Wy nie wyjdziecie na otwartą - i to oczywiste, bo to My mamy tam przewagę. Widzisz, to działa w dwie strony :P.

Wszelkie argumenty, że to, hehe, "dead serwer" odkładam na bok. Jaki niebyły stan serwera to zawsze gra i nigdy nie ma tak na prawdę o co walczyć. Jedynie o pixelki, niezależnie czy gra tu 100 czy 1000 osób. Bynajmniej ja to tak postrzegam.

Zachęcasz ciągle do walki i byśmy się nie bali o postacie - ok.
Jednak Wasze postacie zostały zrobione w kilka miesięcy. Nasze w trzy lata.
Ludzie przywiązują się do swoich ludzików i czasem nie chcą się bić, i narażać na straty. Bo te straty nie są równe obustronnie.

Poza tym z jednej strony piszesz, że sie boimy, że to tylko gra, blabla... a war-mod przyjąć nie chcesz. Czemu? Bo to dla Was niekorzystne.

Ją tą wojnę dalej nie traktuje poważnie. Wy nie macie pieniędzy, supli. Nie jesteście w stanie walczyć dłuższy okres czasu. My jesteśmy.

Taktyka Collegium jest taka, bo jest Nam na rękę. Nie myśl, że uwarunkujemy się do Waszych zasad, bo tak chcesz. Bo Nas powyzywasz. Pamiętaj, że ten klan walczy tu nieprzerwanie od początku serwera. Braliśmy udział we wszystkich wojnach. Wiemy co dla Nas dobre, a co nie.



bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»
bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»


1!

beta2468
04-09-14, 18:45
Technika stosowana przez szereg osób mających cokolwiek wspólnego z administracja. Nie masz argumentu w dyskusji? Czep sie błenduf ortograficznyh i składni.

Co do tematu cały system jest skopany, ale nie będę się wdrążać do tematu. Ot, chciałam skomentować post wyżej.

Tisaya
04-09-14, 19:10
Technika stosowana przez szereg osób mających cokolwiek wspólnego z administracja. Nie masz argumentu w dyskusji? Czep sie błenduf ortograficznyh i składni.

Co do tematu cały system jest skopany, ale nie będę się wdrążać do tematu. Ot, chciałam skomentować post wyżej.


błędów


1


@topic
Podoba mi się ten system, nic dodać, nic ująć.

mody189
04-09-14, 19:11
http://aziajko.veranet.pl/nowe/foto/konik_na_biegunach_jokomisiada_01.jpg

Bubsko
04-09-14, 19:38
błędów


1


@topic
Podoba mi się ten system, nic dodać, nic ująć.


Szkoda komentowac twoje posty,jak to mowi twoj ulubiony czlowiek z Exoritów "żenua".

Tisaya
04-09-14, 19:42
http://www.artisticglobe.com/wp-content/uploads/2013/10/Friesian-Stallion-Horse.jpg

@topic

Uważam, że zmiany nie są potrzebne.

mody189
04-09-14, 19:53
http://www.po-land.pl/img/upload/20120314171712.jpg

@topic

Chyba ty

19960314II
04-09-14, 20:02
http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20140208114843/nonsensopedia/images/archive/b/b9/20140208115021!Ko%C5%84_Rafa%C5%82.jpg

Ale o co chodzi?

Tisaya
04-09-14, 20:10
http://worekpomyslow.pl//wp-content/uploads/e-commerce.pl/zdjecia/Podlogi/Panele-podlogowe-Buk-Lyon-kolekcja-Allegretto-Quick-9872-big.jpg


@topic
Nie rozumiem, dlaczego wszyscy narzekają. Nic się nie podoba.

mody189
04-09-14, 20:15
http://www.tribologia.org/ptt/try/tr06140r.gif

Tu masz wzór, tylko dobrze dane uzupełnij, wtedy wszystko stanie się jasne.

Tisaya
04-09-14, 20:19
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a2/Septate_gregarine.jpg/190px-Septate_gregarine.jpg

Opowiedz mi o tym.

mody189
04-09-14, 20:29
http://kopalniawiedzy.pl/media/lib/21/1200660830_994172-aa977a8f78829331c550b754afc8cec5.jpeg

Jest to nierozwinięta cząstka (obrazek twój) tego, co już jest bardziej rozwinięte (obrazek mój).

dawidees
04-09-14, 20:30
Ja wam dam chujowego zwiadowcę :/

Pusty łeb mustafy

http://marucha.files.wordpress.com/2013/02/pusty_leb.gif?w=248&h=280

mody189
04-09-14, 20:35
Lepszy

http://www.niam.pl/rimages/crop/600/450/files/images/PRODUCT/BACKUP/PRODUCT_535_43802881971323248569552044657741.jpg

Niż

http://szemranyterapeuta.pl/wp-content/uploads/2013/11/pomaranczowy.gif

bilsom
04-09-14, 22:01
ja pierdole ale wy macie wszyscy nasrane w głowach ahahahahaha

mody189
05-09-14, 01:29
http://img.wiocha.pl/images/5/5/553b19ceec5037df7ed7e9c9e50402a0.jpg

tak? czy w samej czaszce?

bilsom
05-09-14, 10:21
i tak i tak :)

Wicher
05-09-14, 11:27
Jesli o mnie chodzi to ja zakonczylem swoja gre ze wzgledu na to ze zjebali ta gre konkretnie. Miala ona potencjal, przed super popierdolonym balansem (przed ktorym mowilem ze wszystko przekombinuja i bedzie efekt odwrotny do zamierzonego) bylo wszystko ok. Balans praktycznie byl, wystarczylo lekko poprawic dmg magowi. Tymczasem odwrocili caly serwer do gory nogami i ja 205 zwiadem mam skille jak 120 zwiad, tylko ze wzgledu na to ze rozdalem PNy w zreke duzo wczesniej niz bylo jakiekolwiek info o wprowadzeniu nowego updatu i moje skile zostaly przeiczone ta chujowo, ze szkoda gadac :) Jednak co tu gdybac, altaron skrecil w droge ktora osobiscie przestala mi sie podobac wiec zakonczylem gre.

Teraz jesli chodzi o wojne to w sumie mozemy sie jeszcze chwile pobawic. Ustawmy sie na jedno konkretne OB, zbierzmy mozliwie jak najwiecej ludzi i zabawmy sie jeszcze troche tym co z tej gry zostalo :)

mody189
05-09-14, 11:52
Mimo że bardzo Cię lubię i darzę Cię ogromnym szacunkiem, niestety muszę się z Tobą nie zgodzić... Balans na ten moment jest a altaron idzie w dobrym kierunku. Mag ma, co miał mieć, zwiadowca jest do leczenia, lub do donoszenia potków (najszybszy) a knajt stoi wszystko (no chyba że Yoss), jak dla mnie pasuje. Jeśli chcecie OB, wychodźcie na otwarta tak jak ostatnio, a nie w mieście, bo co to za wojny w mieście? Hmmm?

Wicher
05-09-14, 12:07
Przy teamie do 20 osob z duża amplituda lvlowa wychodzenie na otwarta jest mega chujowe. Wlasnie to co mi sie nie podobalo w wojnach altaronskich wysokolvlowe ,,czołgi'' mogly wbijac w drugi team nie zwazajac na nic bo wiedzialy ze i tak nie padna na combo. W tych wojnach zawsze brakowalo 5-10 ludzi walczacych zeby kazdego skladac na combo, wtedy nie byloby bezmyslnego wbijania w czyjs team, wiedzac ze i tak sie przezyje. Tak wiec walka w miescie sprawdza faktyczny poziom umiejetnosci pvp, a nie bezmyslnego wbiegania w przeciwny team.


Ot moje zdanie, wasze moze byc inne.

Total
05-09-14, 12:07
bo co to za wojny w mieście? Hmmm?

Jak dla mnie najlepsze, ale o gustach się nie dyskutuje.

Każda akcja, nie ważne w jakim miejscu sprawia mi frajdę, walczę bo lubię, jeśli ktoś nie lubi to zawsze znajdzie wymówkę czemu nie walczyć...

Kwestia czasu a wyjdziemy na otwarty teren, tylko więcej mw do plecaka załadujemy.

Pzdr
Tuz Pik

mody189
05-09-14, 12:19
Ciekawi mnie tylko dlaczego większość filmików z woje altarońskich jest z otwartej, ale nie ważne. Dążę do tego oto przesłania:

Wy sobie walczcie w mieście, my będziemy na otwartej :) (chwila, chwila, przecież resp potworów to otwarta, a kto expi wojne wygrywa [czy to znaczy że nie walcząc w mieście i zabijając was na respach, uciekając na otwartą wygramy wojne? {BO WY NIE WYJDZIECIE NA OTWARTĄ<przypominam, walczycie na naszych zasadach, wasze skończyły się pół roku temu>}])

Temat prosty, wojny nie ma, bo kurwa macie problem z warmodem. My się nie będziemy w wasze chore gierki wciągać i pierdolić z wami w mieście (a wy sobie żyjcie w świadomości że nie ogarniamy walli, czy tam jakiej schizofrenii chcecie, mnie to osobiście jak i resztę klanu jebie).

Przypominam, walczymy chłopaki na naszych zasadach, nie na WASZYCH!:) A SPINANIE TEGO ETHEINECOSTAMJEB NIC NIE DA, expijmy, wtedy okaże się, kto lepszy ;]

P.S.

Pierdolenie że nikt nie gra, jest równie zabawne jak zdjęcie Bastka z nożem w ręce. Depo ciągle pełne, ciągle ktoś na expie, więc darujcie sobie, jak exority tak i druga strona!

KOCHAJĄCY WICHRA AKA BEZ SIUSIAKA

mUFASA :)

Wicher
05-09-14, 12:27
Pelne depo czyli Uiopek z Mervakisem ? xD

Mastach
05-09-14, 13:24
Przypominam, walczymy chłopaki na naszych zasadach, nie na WASZYCH!:) A SPINANIE TEGO ETHEINECOSTAMJEB NIC NIE DA, expijmy, wtedy okaże się, kto lepszy ;]

Wasze zasady też skończyły się tydzień temu :]

Uiop
05-09-14, 15:16
Pelne depo czyli Uiopek z Mervakisem ? xD

Wiejesz hipokryzją, kolego który nie gra, a 'wojny już nigdy nie będzie'

W ogóle skąd w Was tyle nienawiści? I po co? Czujecie się lepsi? Hejterzy... Umrzyjcie.

Dedykuję to wjatrowi majstrowi, Cavekiemu, morgianowi nie, bo on powinien być izolowany i innym hipokrytom i pajacom.
https://www.youtube.com/watch?v=7D5Iv76coKw

Wicher
05-09-14, 15:43
Hipokryzja ? Hejterzy ? xD Poprostu smieszy mnie twoja postac i to co soba reprezentujesz w tej grze, nic na to nie poradze :D

A czy widzisz mnie zebym gral ? Zdanie podtrzymuje na temat wojny, bo ciezko nazwac te przepychanki wojna. Obecny stan rzeczy wskazuje na to ze wojny, zwlaszcza normalnej aka ciekawej juz nie bedzie. A to ze czasami zaloguje jak jest ktos do zabicia to juz inna sprawa :)

mody189
05-09-14, 16:00
Hipokryzja ? Hejterzy ? xD Poprostu smieszy mnie twoja postac i to co soba reprezentujesz w tej grze, nic na to nie poradze :D

A czy widzisz mnie zebym gral ? Zdanie podtrzymuje na temat wojny, bo ciezko nazwac te przepychanki wojna. Obecny stan rzeczy wskazuje na to ze wojny, zwlaszcza normalnej aka ciekawej juz nie bedzie. A to ze czasami zaloguje jak jest ktos do zabicia to juz inna sprawa :)


Po prostu

1


@topic

Juleczko dla Ciebie wychwyciłem błąd tego pana!

@wjater

http://romet.pl/wicher/images/p65_wicher_logo_small.jpg

Mervakis
05-09-14, 17:12
W ogóle skąd w Was tyle nienawiści? I po co? Czujecie się lepsi? Hejterzy... Umrzyjcie.

Nie pisz tak. :( Poza tym, Twój filmik jest be. Ten lepszy na hejterów. <3

https://www.youtube.com/watch?v=zp-1y8OaNk8

Co do tematu - wojna to stan wypowiedziany, nie mający nic wspólnego z działaniami, stan wojenny można utrzymywać przez wieki (tak jak tu od 3 lat), tak więc wojna "trwa", a trwa ona tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=cPYj-WeQ454 .

Magnaturon
05-09-14, 17:23
@uiop

Nazywasz mnie hejterem ponieważ prowadzę dyskusję na temat wojny? Ciekawe. Póki co to ja słyszę w grze obraźliwe docinki z przeciwnej strony.
To, że nieraz mi puszczą nerwy i już naprawdę mam dość, jak np widzę wypociny maćka z askary, które nic nie wnoszą do tematu a mają na celu obrazić kogoś to inna sprawa.

@mustafa itp

Kilkanaście razy już pisałem dlaczego nie zaakceptujemy war mode, ale okej, napiszę jeszcze raz.
War mode wyglądałoby tak, że wysokie lvle od was bezustanie wpadały po ludzi z niskim lvlem od nas. Potem bawilibyśmy się w kotka i myszkę bo biegalibyście po mapie. Do tego ludzie są w 30 różnych gildiach.
Ponadto war mode nie wyłania silniejszej gildii ponieważ można go wygrać nie wychodząc na żadne battle.

Co do otwartej. Było jedno battle. Jak już również pisałem wcześniej było Was dwa razy więcej od nas i do tego mieliście pomiędzy nami kilka osób na noobharach. Nie wiem co dla was jest nielogicznego w tym, że wybraliśmy na starcie miasto.
Mieliśmy plan wyjść na otwartą, ale po przeanalizowaniu za i przeciw stwierdziliśmy, że dwukrotnie mniejszą ekipą nie będzie to korzystne dla nas starcie.
Cofneliśmy się więc do miasta, gdzie wbiliśmy po chwili skulle. Przy pierwszym starciu (to gdzie Fardon padł pierwszy raz) musieliśmy się cofnąć bo Ecrotha wbiegł w trapa (nie zabiliście go bo nie chcieliście wbić skulli i tu jeżeli byłby war mode to możliwe, że by się złożył, jednak jest to jedyna sytuacja gdzie przez brak war mode ktoś od nas nie padł). Potem już przy cmentarzy gdy wbiegł Selbo w trapa wszyscy od nas odpalili skulle i od tego czasu nie mieliście żadnych przeszkód by nas bić.
Spokojnie w tym mieście mogliście nas zamknąć. Do tego u nas, w kilku sytuacjach w pierwszej lini stały same magi z 50-100 poziomami z powbijanymi skullami. U was większość wysokich lvli biegało gdzieś, albo stali na samym końcu nie widząc nawet targetów. To naprawdę nie nasza wina, że ludzie od was boją się o lvl i z przodu musiały stać 100 poziomy gdy mieliście w zanadrzu sporo ponad 200, których wcale nie byłoby tak łatwo poskładać gdybyście się potowali nawzajem. Ludzie od Was nie podchodzili w ogóle na m walle i mieliśmy naprawdę ułatwione zadanie.

Skąd stwierdzenie, że macie przewagę na otwartej jeżeli nie było żadnego open battle? Obieramy zawszę korzystną dla nas taktykę, gdy stwierdzimy, że bardziej opłacać się będzie wyjść na otwartą to na nią wyjdziemy.

Stwierdzenie, że trzeba się bić na czyichś zasadach jest idiotyczne. Zasady można narzucać jak się rządzi serwerem. Po update gdy grało od nas mało osób, a Ci co grali expili postacie mogliście robić co wam się podoba bo nikt się wam nie przeciwstawiał. Teraz gdy jest "wojna" to wasze zasady możecie sobię za przeproszeniem w dupę wsadzić.
To, że ludzie od nas nieraz nie wyjdą z pz gdy lata od was horda noobharów też nie jest zbyt dziwnym faktem. Walka z noobharami to jak walka z wiatrakami. Co z tego, że zabije 20x jakiegoś 30 maga, spadnie mu z 10 poziomów ale dalej będzie miał tą bułe. Śmierci noobharami nic nie znaczą więc nie widzimy sensu bawienia się z wami w taką grę.

Ostatnia sprawa, mówicie, że też walczymy noobami. To uświadomię Was, że 80% naszej ekipy nie ma innych postaci. Kilka osób raptem wyexpiło magów po popsuli swoje postacie źle rozdawając pny i stały się one bezużyteczne. Kilka osób dostało od nas delete, w tym ja i walczymy tym co mamy.
I co do cholery ma za znaczenie, że mamy samych magów? Wcześniej ludzie robili zwiadów bo miało się nimi bułe i dobrze leczyło. Nie będą od nas, niektóre osoby walczyły popsutymi postaciami bez buły bo wy takimi chcecie się bić.


Nudzi mnie już ta cała kłótnia więc jest to mój ostatni post w tym temacie.
Dalej będziemy Was bić, dalej będziemy biegać magami. Nie będziemy bawić się w gierki z waszymi noobharami. Jeżeli uznamy za stosowne wyjść na otwartą to wyjdziemy, jeżeli nie to nie, proste. Dalej możecie również pisać "niema wojny" a ja dalej będę umieszczać w moim temacie fragi. Nie przyjmiemy war mode i za przeproszeniem koło chuja mi lata co z tym faktem zrobicie. Niektórzy od was dalej expią więc będziemy ich dalej zabijać, a wy możecie dalej siedzieć na noobharach i spinać się na forum.

Pozdrawiam
Caveki

mody189
05-09-14, 17:35
@uiop



Dalej będziemy Was bić, dalej będziemy biegać magami. Nie będziemy bawić się w gierki z waszymi noobharami. Jeżeli uznamy za stosowne wyjść na otwartą to wyjdziemy, jeżeli nie to nie, proste. Dalej możecie również pisać "niema wojny" a ja dalej będę umieszczać w moim temacie fragi. Nie przyjmiemy war mode i za przeproszeniem koło chuja mi lata co z tym faktem zrobicie. Niektórzy od was dalej expią więc będziemy ich dalej zabijać, a wy możecie dalej siedzieć na noobharach i spinać się na forum.

Pozdrawiam
Caveki


To ja odpowiem tylko na to, co w cytacie. Dalej będziemy Was bić, będziemy bawić się w gierki z waszymi noobharami. Jeżeli uznamy za stosowne wyjść na MIASTO to wyjdziemy, jeżeli nie to nie, proste. Dalej możecie również pisać "JEST WOJNA" a ja dalej będę MIAŁ WYJEBANE NA TWOJE FRAGI. Nie przyjmiECIE war mode BO SIE #$#@! BOICIE WPIERDOLU ALE TEŻ za przeproszeniem koło chuja mi lata co z tym faktem zrobicie. od was NIKT NIE expi więc NIE MA KOGO NAWET zabijać, a wy możecie dalej siedzieć na noobharach i spinać się na forum.

Pozdrawiam
Mustafa


JAK motyla noga WIDZISZ, DZIAŁA TO W DWIE STRONY! I MASZ RACJE, NIE WYPOWIADAJ SIĘ.

bilsom
05-09-14, 17:57
Nie piszcie z mustafą bo to sensu nie ma, wy go karmicie, wiecie jaki on znerwicowany jak nikt na forum nie pisze. Siedzi na altaronie i tylko na pasku przełącza z altaronu na forum i odświeża z nadzieją, że już ktoś coś napisał :)

a wojna to będzie wtedy kiedy u jednych i u drugich ludzie zaczną grać systematycznie, a nie te garstki bidulki po 5 osób na krzyż

mody189
05-09-14, 18:07
Taka taktyka xd Czytając moje głupoty nie macie czasu expić xd

19960314II
05-09-14, 23:25
http://memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Wyczuwam+5+stron+hejt%C3%B3w&insbox2=po+dzisiejszej+akcji&insbox3=16256&fin=1

http://trannitis.wrzuta.pl/audio/0FSnQRUsUUy/jazda

Wicher
05-09-14, 23:36
Czemu ? bylo dosc ciekawie. Leczycie kompleks malych pindoli rzucajac we mnie po 5x bomb na parale, ale wrozbita maciej wam nie pomoze.

mody189
06-09-14, 00:12
Głodnemu chleb na myśli? Wicher, kompromitujesz się...

dawidees
06-09-14, 00:17
dobra bez lipy, mufasa :*

mody189
06-09-14, 00:40
AKCJA KAMIKAZE! 05.09.2014
LICZY SIĘ PRZYGODA!




Kamikaze z której strony?

Magnaturon
06-09-14, 00:51
Kamikaze z której strony?

Naprawdę nie możesz jednego dnia bez spiny przeżyć?
Napisałem tak bo osoby od nas biegały z 20 manasami albo i bez (Paczus xd).

Było dobre battle, była i otwarta i zamknięta. Niema co się spinać...

Total
06-09-14, 02:10
happy new year

sokon12
06-09-14, 14:27
czekajcie wojna bedzie jak col bedzie miala przewage 300 % ludzi

Oxar
06-09-14, 19:55
I tak exorit przejebie.

mody189
06-09-14, 20:09
Chyba że wróci eremce.

sokon12
06-09-14, 20:47
chyba ze bedzie cofka do dawnego pvp to mustafa bedzie grzal parÓfki w dp

mody189
07-09-14, 00:52
ściałeśby chyba ty!

Windykator
08-09-14, 11:34
Jak będę obrabiał film z wojny to w tle będzie leciał Trupi jad - melodie rozkładu (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13110)...

elthii
09-09-14, 02:52
Mustafa wez idz sobie "zwal" z tego podziwu ze ktos moze zrobic blad ortograficzny.. a potem se jeb..j tatuaz na czole z tym bledem i moze ujdzie ci troche pary bo jarasz sie jak pier... gimbazjan..
Pozdrawiam i nie grzej zbyt dlugo w tym depo bo sciany przemalujesz

mody189
09-09-14, 07:56
Tyle w was nienawiści...

mody189
12-09-14, 22:29
------------------------------------------------------------

Myślę że pomyliliście tematy.. w sprawach pierdół i innych głupot to na "Dyskusję o wojnie". Tu fragi o ile pamiętam.. ale czego można od mustafy wymagać.. 2 rs ? ;D hahaha


Nie będę się z tobą spinał, bo nie dość że padasz jak "paput parcel", to trzy kropka poprawnie napisać nie potrafisz (nie wspomnę o ortografii czy cenzurowaniu), ale swoje powiedzieć muszę. Te dwa RS'y ganialiście po mapie całą ekipą, i fragów z nich nie widzę ;)

Bubsko
12-09-14, 22:31
Myślę że pomyliliście tematy.. w sprawach pierdół i innych głupot to na "Dyskusję o wojnie". Tu fragi o ile pamiętam.. ale czego można od mustafy wymagać.. 2 rs ? ;D hahaha

Generalnie miałem sie nie wypowiadać,ale jak juz Yoss aka oreh wreh sie tutaj 'mondrzy' to ciężko przejsc bez żadnej reakcji obok.Nie masz sie z czego cieszyc jak 12 ludzi jednego gościa z rsem nie umialo dogonic...

szymongal
13-09-14, 09:20
http://oi57.tinypic.com/t7e9ua.jpg
I żyje!
Chyba sam Altrel jest po naszej stronie :D

Garok
13-09-14, 11:53
http://oi57.tinypic.com/t7e9ua.jpg
Weź wstaw jako zdjęcie, to usunę post, bo ja osobiście nie lubię jak ktoś wrzuca w formie url.