PDA

Zobacz pełną wersję : Clash Of Clans!


Garok
26-08-14, 14:43
Czy szkuasz gry na swojego Smartfone'a bądź iPhone'a?
Spróbuj zagrać w Clash Of Clans! :wąsacz:
Clash Of Clans to strategiczna gra firmy Supercell, której anglojęzyczny opis znajdziecie poniżej.
Build your village into a mighty fortress that other players can only dream of conquering. Raise an army of Barbarians, Wizards, Dragons and other mighty fighters. Crush the Goblin Horde and any player who stands against you!

Join a clan of players and rise through the ranks, or create your own Clan to contest ownership of the Realm. Driving back the goblins is just the first step - your quest isn't over until your clan reigns supreme over all others!
Gra cieszy się prawie taką samą sławą jak Altaron - ma 50 milionów pobrań w Google Play oraz 4,5 miliona polubień na Facebooku.
Gra jest oparta głównie na grze drużynowej, gra na wyższych poziomach bez klanu jest utrudnieniem, liderzy klanu mogą rozpocząć wojnę z innym klanem dobranym pod względem troophies do naszego klanu. Jeśli jesteś zainteresowany tą grą zapraszam Cię do klanu którego jestem członkiem- Polish Clan z ikonką klanu przedstawiającą dwa kolory zazębiające się- biały i czerwony.
Co oferuje nasz klan?
Nasi liderzy są bardzo często aktywni, dają nam wybrane jednostki do Clan Castle, wygrywamy teraz kolejną wojnę wojnę z rzędu, od kiedy jestem żadnej nie przegraliśmy (wojna trwa jeden dzień+dzień na przygotowanie).
Jeszcze Cię nie przekonałem? Spójrzmy jak wygląda to w praktyce! :uśmiech:

Statystki ostatniej wojny- ostatecznie osiągneliśmy wynik 101 do 12, ze statystycznym zniszczeniem wioski wynoszącym 97.1%.
http://i62.tinypic.com/ih6sz9.png

Moja wioska
http://i59.tinypic.com/21oxcgl.png

Wioska lidera klanu
http://i62.tinypic.com/x38r42.png

Wioska top1 z naszego klanu.
http://i57.tinypic.com/ek2el1.png

To co tu napisałem to namiastka, tysięczna tego, co czeka Was podczas przygody z Clash Of Clans. Z całego serca polecam tą grę jak i mój klan bez którego gra nie była by taka przyjemna. :uśmiech:
Lista budowli obronnych (http://clashofclans.wikia.com/wiki/Defensive_Buildings)
Lista jednostek ofensywnych (http://clashofclans.wikia.com/wiki/Troops)
CoC Wiki (http://clashofclans.wikia.com/wiki/Clash_of_Clans_Wiki)

bilsom
26-08-14, 15:25
a to można reklamować inne gry na forum??

Garok
26-08-14, 15:30
Gra na urządzenia mobilne nie konkuruje z Altaronem.

Tron
26-08-14, 17:04
Gra to gra. Obydwie pochłaniają ogromne ilości czasu, szczególnie ta, więc Altaron pozwalając reklamować inną grę nawet na inną platformę naraża się na stratę graczy z prostego powodu - po prostu przejdą oni z Altaronu żeby grać w tą reklamowaną grę.

Samą grę polecam mocno, wciąga jak bagno, gram od dwóch lat, poziom 95 wbity, ale nie polecam polaków. Toksyczny naród w tej grze, prawie jak rosyjscy gracze w Docie, a polskich klanów jest jak grzybów po deszczu. Lepiej dojść do innego, zamiast do polskiego tylko dla tego że są w nim rodacy i bawić się przy tym lepiej.

PS. Powiedz koledze TOP1 z twojego klanu aby wstawił DR storage i CC w centrum wioski...

Garok
26-08-14, 17:51
@UP
typ ma jakieś ustalone zmiany w trakcie różnych momentów gry, ilości surowców itp.
Polacy w setkach gier są gównem, ale tu jest o tyle dobrze, że na moim poziomie dobiera nam w chuj słabo aktywne klany które praktycznie nie atakują, a u nas jest masa osób aktywnych. Może i może być lepiej, ale nie narzekam. :uśmiech:j

7667155
27-08-14, 17:45
Słabą wioske masz hihi

Arkon
09-09-14, 00:55
powiem Ci, że jednak ta gra wciąga... ;o nick Arkon xd.


http://i.imgur.com/iOD3Z3y.jpg