PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] utamo vita dla maga


Lord Darkei
28-05-11, 11:33
Witam, chciał bym zaproponować wprowadzenie dla magów utamo vity, ponieważ mag ma ciężkie expienie ze względu na to że ma mało hp a większość expowisk wygląda tak ze są ciasne i małe pomieszczenia a na dodatek w tym pomieszczeniu jest kupa potworów naraz, a nawet jeśli obszar expowiska jest szeroki to i tak na tego maga rzuca się całe stado potworów z czego mag zdąży ubić tylko połowę z tego stada a dróga połowa maga zabije. powyżej 20 lvl mag ma ciężko bo na czym ma expić ? miałem taką sytuacje nie raz np na minotaurach, wchodzę 20 magiem na mino, 2 sekundy zobaczyłem napis "Zostałeś pokonany" zostałem zabity przez 2 mino archery, to było jak mrugnięcie oka, nie tylko ja tak mam na czacie gry też zauważyłem jak gracze z profesją maga powyżej 20 lvl dyskutowali na temat ciężkiego expienia magiem, podam nawet cytat jednego z graczy "HUNT BEZ DEDA MAGIEM TO WIELKI WYCZYN". Na exp mamy chodzić z wojami ? bezsens, mamy kasę wydawać na poty, ładowanie rózgi i płacenie wojowi żeby nam pobloczył ? jak ma mag nazbierać kasę ? w takim wypadku kasy magiem się nie da nazbierać, bo do tego dochodzi jeszcze mała liczba uncji do zebrania (chodzi o możliwość pojemności maga) bo poty swoją wagę też mają, jedzenie też się przyda to lotu wiele nie wejdzie do plecaka, więc bardzo bym prosił o wprowadzenie utamo vity dla maga.

Howking
28-05-11, 11:43
Właśnie takie było założenie - gra zespołowa. Po to my, rycerze ćwiczymy walkę bronią jednoręczną i tarczą, żeby wam, magom dogodzić i chodzić razem na polowania.

Lord Darkei
28-05-11, 12:16
Tylko że żadnemu wojowi nie chce się iść z magiem na hunt, dobra dmg z sd może być zmniejszone ale żeby ta utama była, żeby mag nie padał na hita od potworów

Evenix
28-05-11, 13:15
Moim zdaniem powinny być coś ale energy ringi... przecież na huncie jak poleci z drugiej strony potworek na maga to może na hita paść.

Kosiara
28-05-11, 13:21
Kto powiedział, że nie ma?

Lord Darkei
28-05-11, 15:00
a jest takie coś jak energi ring w altaronie ? i ile takie full set czarnoksieznika +2 kosztuje ?

Kosiara
28-05-11, 15:08
Nikt nie powiedział, że nie ma więc mogą być. I zapewne nie są łatwo dostępne... ;>

Lord Darkei
28-05-11, 15:32
to dobrze ze jest chociaż ten energy ring lecz to znów kolejny wydatek u maga, na set nie mam kasy narazie bo teraz wiele funduszy pochłaniają misje u grabarza

Denny
28-05-11, 15:49
Ta, nie dość, że mag na wysokim poziomie (50+) bije po 700 z sd, to jeszcze zróbmy go nieśmiertelnego ;] .

ZycieJestHajem
28-05-11, 18:02
Stanowczo NIE !~Wtedy Mag bedzie nie zniszczalny ! Bedzie go klepalo 2 lucznikow a on se wrzuci utamke beda lecialy w neigo odes kpiro po 40 kilka hitow a on se tylko manasa wrzuci za 230 i co za problem ich jeszcze rozbic
?

Mag i tak jest juz potega w swoim DMG teraz ma miec jeszcze milion hp ? Manasy duzo go lecza wiec bedzie niezniszczalny nawet i dla 5-6 osob. NIE !

amindos
29-05-11, 15:24
Sam mam maga i uważam że wcale nie potrzebna jest utamka. Chodzi o to żeby zachować jakiś poziom trudności. Wojownik i łucznik też powinni mieć możliwość rozklepania Cie jak staniesz im na odcisk;). My mamy duże obrażenia z SD przez co płacimy utratą utamki i wedlug mnie jest to dobre rozwiązanie:)

tharoo
01-06-11, 06:33
Dużo osób chce z Altarona zrobić Tibię, to jest inna gra, są inne rozwiązania inne patenty gra jest ciekaw i fajna bo inna, jak będę chciał grać w Tibię pójdę grać w Tibie na razie chcę pograć w Altarona.