PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] System rozmów, tudzież RPG.


Reynevan
27-05-11, 18:31
Witajcie zacni kompani! Otóż siedząc w karczmie i sącząc piwo naszły mnie refleksje o czasach minionych. Jak wszyscy wiemy-drzewiej było lepiej. Tak więc, wszystkie zmiany przeprowadzone przez króla Tibianusa były złe. Stop reformom! Przywróćmy dawny ład i prawa! Nasze nowe władze powinny usunąć Nakaz Rozmów Osobistych, w skrócie NPC-chat. Toż to rujnuje i kulturę i klimat! No, jakże to tak? Całe piękno stania w kolejkach i wysłuchiwania rozmów w tym tkwi! Wiem, że to tylko "piwna filozofia", ale mam taką cichą, wewnętrzną nadzieję, że nasze władze przychylą się do niej i zrobią coś w tym kierunku. No ale cóż, jam prosty Landsknecht, daleko mi do polityki.

Ze quasi średniowiecznego na nasze:

Wprowadzenie NPC chatu to wg. mnie najgorszy pomysł CipSoftu. Niszczy RPG i cały klimat. Sam czat z NPCami to zabawa, więc ukrycie go przed postronnymi graczami itd. to wg. mnie głupota. Zaznaczam, że WEDŁUG MNIE.

Dlatego też proszę administrację o przemyślenie w miarę możliwości tego "projektu poprawy klimatu", czy jak to tam nazwane zostanie.

Dynd
27-05-11, 18:39
Jesteś grubo szalony. Jest to bardo dobry pomysł cip softu. Jeden z lepszych. NIe pomyslales o noobach ktorzy by stali specjalnie i blokowali rozmowe.

Dynd
27-05-11, 18:42
no właśnie, w jakim RPGu sie tyle stoi do npc? Bo nie przypominam sobie zadnego. Po za tym w Tibi 7.6 najepsze bylo to ze nie bylo HOT KEYOW! I to dawalo umiejetnosc gry, kto potrafil grac to gral, a kto mial problemy z uhaniem sie pada

Reynevan
27-05-11, 18:53
A tutaj jest kolejny pomysł. Skoro blokują, to znaczy, że plotą bez sensu i konsensu. A więc zniecierpliwiony, dajmy na to, kowal, rzeknie: "Kupujesz coś waćpan, czy nie, bo mi klientów płoszysz!", a w przypadku wielokrotnego pytania o pierdoły "Ile razy jeszcze się mnie o to spytasz?! Paszla!". Proste, przejrzyste i w klimacie RPG.

Howking
28-05-11, 11:48
Jestem zdecydowanie ZA powrotem starych, dobrych czasów :)