PDA

Zobacz pełną wersję : Multi Client


Vaxol
17-08-14, 08:12
Witam mam takie pytanko, chciałbym pograć na altaronie, ale rownocześnie chciałbym pograć na innym otsie, moje pytanie brzmi czy za takie mc mogę dostać bana? Głównie chodzi o to aby wyskillować sobię Rycerza na altaronie i żeby się nie nudzić to trochę pograć na innym otsie. Liczę na odpowiedź i pozdrawiam :P

RubSon
17-08-14, 08:28
Witaj, moim zdaniem mc jest zabronione nawet do tak 'szczytnych' celów. Wszelkie boty, ułatwiacze itd są zabronione. No i polecam zapoznać się z FAQ.

Pozdrawiqm,
RubSon

PS. Kto w ogóle pyta na publicznym forum o to czy można używać mc co również prawie wiąże się z boceniem? Fuck logic... :-P

Mastach
17-08-14, 09:04
Mysle, ze jest to niewykrywalne, a wiec legalne. Zabronione jest chyba tylko bycie online na 2 różnych postaciach, na tym samym komputerze,

Breaner
17-08-14, 09:04
Witaj, moim zdaniem mc jest zabronione nawet do tak 'szczytnych' celów. Wszelkie boty, ułatwiacze itd są zabronione. No i polecam zapoznać się z FAQ.

Pozdrawiqm,
RubSon

PS. Kto w ogóle pyta na publicznym forum o to czy można używać mc co również prawie wiąże się z boceniem? Fuck logic... :-P

Tylko ze to nie jest mc bo kolega tutaj tak naprawde chce grac na dwoch roznych klientach a nie na jednym (czyli nie wystepuje multiclient).

Rownie dobrze moglibysmy dostac bana za skillowaniu i np jednoczesn graniu w jakas inna gre na przegladarce. To taka sama sytuacja.

Jedynie czego nie moze zrobic to ingerowac w klienta Altaronu.

Nie pozdrawiam bo was nie znam
Nie Rubson

Catthon
17-08-14, 09:26
Myślę, że mógłby się wypowiedzieć ktoś bardziej oficjalnie, ale gdy altaron mógł się otwierać wielokrotnie, to można było grać jednocześnie na pvp i non pvp. Było to legalne.

Myślę, że także w tym wypadku, gra na dwóch serwerach nie jest niezgodna z duchem regulaminu.

bilsom
17-08-14, 10:43
mój koleszka to na altaronie gra sobie rpg wykonuje questy i takie tam, a równocześnie na jakimś otsie boci 3 postacie którymi się potem bije w warach :) nawet jak dla nich jest to nie legalne to i tak nie wykrywalne hehe

Arkon
17-08-14, 12:42
jest to 100% legalne.
gram na innym serwie, a tu sobie stoję czasem na licor RPG wow wow
a tam gram sobie na dynamicznym serwerze, expie, robię co chce!