PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Strata umiejętności po śmierci


Flash
27-05-11, 12:35
Wiem, że było mnóstwo tego typu tematów, ale wydaje mi się, że zredukowanie strat skilli po śmierci 2-3 krotnie byłoby dobre dla wszystkich. A najważniejsze moim zdaniem jest zmniejszenie strat mlvla i broni 2h, bo teraz to masakra, jak wydasz na nie dużo PN :(. Jak nie chcecie tego zmieniać, to zróbcie chociaż, aby mlvl kupiony za PN zawsze skakał o 100%, a nie do pełnego skilla, bo ciężko odrobić mlvl do pełna, a tak można by było robić to stopniowo podczas expienia.
Ps. Strata doświadczenia na 70+ lvlu nie jest już taka mała ;).

Mervakis
27-05-11, 12:59
Przez to ludzie przestali grać w tibię że zredukowano te straty do śmiesznych wartości, kiedyś wbicie 200lvla to był wyczyn a teraz byle noob go wbija, im większe straty tym bardziej zbalansowany server bo nie będzie kosmicznych różnic w lvlach między graczami.

samatron
27-05-11, 13:04
Przez to ludzie przestali grać w tibię że zredukowano te straty do śmiesznych wartości, kiedyś wbicie 200lvla to był wyczyn a teraz byle noob go wbija, im większe straty tym bardziej zbalansowany server bo nie będzie kosmicznych różnic w lvlach między graczami.

Oj coś mi się zdaje że będa skoro tutaj typek 90 lvl w miesiąc wbija to tak pół roku na 200 a to jest szybko

Flash
27-05-11, 13:04
Straty w doświadczeniu można zwiększyć. Ale moim zdaniem straty umiejętności są za duże, bo przez PN po śmierci lvl odrobimy dość szybko, a skille na stałe nam spadną, bo odrobienie ich jest o wiele trudniejsze. :(

Kosiara
27-05-11, 13:38
Oj coś mi się zdaje że będa skoro tutaj typek 90 lvl w miesiąc wbija to tak pół roku na 200 a to jest szybko


Sie wie jak, sie ma czas to sie bije.

Barrbosa
27-05-11, 16:33
Oj coś mi się zdaje że będa skoro tutaj typek 90 lvl w miesiąc wbija to tak pół roku na 200 a to jest szybko

zawsze się znajdzie kto ma dużo czasu, ale mało takich graczy jest także bez przesady ;p

tygrys21
27-05-11, 16:51
oni robie maxymalne pg bo nolifią ... ja raz tak zrobilem to 4 levelki wpadly z 38 - 42 .. a taki eksterminator czy pocket caly czas przed kompem siedzi i expi albo w dp siedzi