PDA

Zobacz pełną wersję : Czar na zmiejszenie udzwigu


eremce
13-08-14, 00:27
Dajcie Elementalistom czary typu deszcz przez który ubrania robią się cięższe, albo burze piaskową, przez którą piach do kieszeni naleci, zabierając udźwig.

Arkon
13-08-14, 03:38
i czemu ma to służyć? w plecaku będzie woda/piasek?
chcesz spowalniać ludzi/moby? czy jak?
Poza tym napisałeś "dajcie" to są sugestie i propozycję. Popraw się!

proponuję..., mam pomysł na..., sugeruję dodanie nowego czaru... /o/

i wyjaśnij co ma robić, bo nie wiem czy chcesz siebie spowalniać, czy kogo :uśmiech8:

eremce
13-08-14, 08:35
Ty jesteś debilem?

Catthon
13-08-14, 08:41
Mi się pomysł podoba. Brak udźwigu powoduje spowolnienie, choć nieznaczne. Pomogłoby to w przypadku wysokolvlowych rycerzy, którzy z szaloną prędkością mogą mknąć w pvp. Pytanie tylko, czy nie pokryje się to z paralem.

eremce
13-08-14, 10:33
Zależy jak jest zrobiony skrypt na zwalnianie postacie wraz z utratą udźwigu. Runa lub czar piaskowej burzy, mogłaby tworzyć piasek w plecaku, co by odbierało udźwig, aby odzyskać udźwig, trzeba by było wyrzucić piasek z plecaka. Runa lub czar ulewy, po prostu zabierała by udźwig z racji mokrych rzeczy, można to też zrobić, że każda rzecz z ekwipunku tj. hełm, zbroja, nogawice, buty, tarcza, miecz, plecak, kołczan, zwiększały by swoją wagę trzykrotnie, czyli w przypadku gdy rzecz waży 10 jednostek, to po rzuceniu czaru czy tez runy, ważyłaby 30.

Można ewentualnie, stworzyć czar "Oddech elementalisty", który sprawia, że rzeczy z ziemi, lub sama ziemia, trawa, piasek czy też śnieg, pojawią się u przeciwników którzy stoją na drodze tego wave'a. Taki eamo ofla, tylko troche zmienione.

Arkon
13-08-14, 14:21
a co jeśli chodzi o moby? też piasek im naleci do plecaka? pamiętaj o 2 serwerze, bo piszecie i pvp. : > można by po prostu zrobić skrypt kradnący udźwig, piasek będziesz mi wsypywał do bp, co jeśli nie mam plecaka przy sobie? nic mi się nie dzieje?
następną rzeczą jest to dla jakiej profesji dać taki czar, dla maga? mag ma dużo czarów, w porównaniu do zwiada ele. nie wiem jak to teraz z rycerzem jest.

ja to myślałem nad cain kpiro co ma nekro, dać to elementaliście - żywioł lodu i jak dla mnie bomba. albo po prostu stworzyć odpowiednik dla ele i niech mają obie subki.

nie marnuj postów na obrażanie ludzi, mogłeś po prostu wytłumaczyć. zerknij na godzinę, byłem po nocce w pracyy. wybacz, że cię nie zrozumiałem. :v