PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiany


Cannabis
08-08-14, 23:22
Witam
Otóż wróciłem po małej przerwie, dokładnie jednotygodniowej, i widzę, że sporo się tego nazbierało na forum. Jako że jestem nieco leniwy, i nie chce mi się przeszukiwać forum, to chciałbym, by ktoś z Was, gracze, poinformował mnie, czy były jakieś większe, może mniejsze zmiany w ciągu tego tygodnia.
Byłbym bardzo wdzięczny ;)
Pozdrawiam serdecznie :uśmiech:

Adrondil
08-08-14, 23:23
Witam
Otóż wróciłem po małej przerwie, dokładnie jednotygodniowej, i widzę, że sporo się tego nazbierało na forum. Jako że jestem nieco leniwy, i nie chce mi się przeszukiwać forum, to chciałbym, by ktoś z Was, gracze, poinformował mnie, czy były jakieś większe, może mniejsze zmiany w ciągu tego tygodnia.
Byłbym bardzo wdzięczny ;)
Pozdrawiam serdecznie :uśmiech:

0 Zmian, admini mają nas gdzieś, nawet nie czytają tego forum.

Cannabis
08-08-14, 23:26
Nawet tych najdrobniejszych poprawek, które przydałoby się w wielu miejscach wprowadzić? Ech. Trochę słabo. :/

bilsom
09-08-14, 00:01
0 Zmian, admini mają nas gdzieś, nawet nie czytają tego forum.

ciebie na pewno mają gdzieś, a co do tego że nie czytają to gówno prawda, czytają tylko nie chce im się odpisywać na pomysły, które kolidują z ich koncepcją gry, odpowiadają tam gdzie coś jest na rzeczy i tam gdzie są pomysły które im się podobają :) a że większość pomysłów uznają za gówno i nie odpisują to już inna sprawa hehehe

cewix
09-08-14, 00:26
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11457&page=2 Istnieje coś takiego jak changelog :|

Cannabis
09-08-14, 08:48
Okej, dzięki za info.
Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam