PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Arena Walk


Toku
26-05-11, 18:03
Jak wiadomo gra w dużej mierze opiera się na pvp lecz wiąże się to z dużym ryzykiem a zdarzają się sytuacje w których gracz chce pokazać, że jest lepszy lub odzyskać honor gdy zostanie np skradziony mu lot. Cobyście powiedzieli na wprowadzenie areny walk gdzie odbywały by się bezpieczne pojedynki. Tj przypuśćmy dwóch graczy sprzeczają się pod DP jeden z nich rzuca wyzwanie- Honorowy pojedynek. Tacy gracze udają się do miejsca areny. Tam Pojawiają się w odpowiednim dla swojej profesji sprzęcie (ale zawsze tym samym, niezależnie od lvl) oraz ustaloną ilością mikstur. Zaczynają walkę lecz nie na śmierć i życie. Na takiej arenie gdy wartość hp spadnie np do 10 zostaje ona automatycznie przerwana z ogłoszeniem zwycięzcy. Nie jestem programistą i nie wiem czy zrobienie takiego czegoś jest trudne lecz myślę, że wprowadzenie takiego systemu było by ciekawe (można rozwinąć fabułę poprzez igrzyska, zakłady, stałych wojowników, walki na pieniądze, legendy areny)

Ravorager
26-05-11, 19:13
Pomysl nie glupie, ale ten co ci ukradnie loot na 100% zgodzi sie na honorowy pojedynek xd

Slythia
26-05-11, 19:14
To już jest w planach, lecz w nieco innej formie :>.

Kradniesz moje pomysły!