PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja co do pvp


Pamelson
26-05-11, 17:49
Każdy z nas zna reguły PVP czyli gracz kontra gracz na chwilę obecną.

Jako główną rzecz chciałbym zmienić maxymalną ilość osób które dostają unjusta czyli fraga za zabicie jednej osoby.

Proponuje zmiane ilości unjustów zmniejszyć do 2 maxymalnie. Dlatego że PVP odgrywa ważną role w fabule na dłuższą mete.

-Ilość 2 Max Unjustów spowodowała by że w przyszłości gildie mogły by ze sobą normalnie rywalizować!
a) Dzięki temu nie było by potrzeby robienia głupich jak dla mnie war systemów czy jak to tam kto nazwie,Gildie mogły by się zabijać i nawet jak któraś z osób wbiła by rsa nic by to nie zmieniało oprócz tego że oczywiście wypada mu cały sprzęt.(Przykładem tego jest,osoba z gildi która wygrywa wojne i która wbiła czerwoną czache na wojnie może spokojnie expic lecz musi uważać by jego przeciwnicy nie zastosowali zasadzki by go zgładzić. Gdy w przypadku ze zasadzka będzie zorganizowana gracz może poprosić o pomoc jego kolegów z gildi. Więc dla przeciwników nie bedzie to takie łatwe bo będa musieli liczyć się z tym że w każdej chwili mogą wpaść towarzysze ofiary. Prowadzę do tego że gdy osoba z rsem expi i wpadają po niego przeciwnicy to ona praktycznie jest bez szans bo gdy go zabiją w 10 osób to nie ma szans żeby zrobic odwetu ponieważ gdy przyleci pomoc mają oni maxymalnie do dyspozycji 3 unjusty czy 2 unjusty na dzień więc moga zabić 2 osoby od przeciwnika lecz gdy włączą skulle wiadomo że wszyscy padna. Na tym pvp osoba ze skullem jest praktycznie trupem a osoba bez skulla nieśmiertelna... Oczywiscie na odwrót gdy osoba expi bez skulla czyli bez czerwonej czachy i wpadają po niego przeciwnicy którzy odpalają czachy... W tedy mają szanse do zabić ale juz nie mają szans sie obronic gdy przybędzie odsiecz bo będa mieli tylko do dyspozycji 2 unjusty na całą drużyne. Bez sens. Można wiele o tym tłumazcyć ale komu by się chciało tyle czytać... Ci co posmakowali PVP w grze zwanej Tibią wiedzą o co chodzi. ALtaron był zrobiony na podstawie Tibi nie okłamujmy się. Ponad 20 Tyś ludzi odeszło z Tibi z powodu zmiany PVP.


!!! 2 FRAGI ZA JEDNĄ OSOBĘ !!!
-PIERWSZEGO ZDOBYWA TEN KTO ZADAJE NAJWIĘCEJ OBRAŻEŃ DRUGIEGO TEN KTÓRY OBIJA PRZECIWNIKA !!!

Dzięki temu PVP stanie się o wiele ciekawsze i na prawdę trzeba będzie mieć duże doświadczenie i umiejętności by byćw tym dobrym :)

Tomek119
26-05-11, 19:37
Haha, może od razu 10 ? dla każdego kto walnie, i kto stoi obok... jestem na NIE !!

Klawizna
26-05-11, 20:09
2 unjusty za 1 osobe SIgggggggggggned









/S

Pamelson
26-05-11, 20:19
Tomek własnie widze ze nie znasz PVP !! Własnie teraz pvp jest takie jak napisałes kto walnie tą osobe zada cios otrzymuje obrazenie !! Teraz mamy 20 unjustów za jedna osobe a ja walcze o to zeby było maxymalnie 2 !!JESTEM ZA !!

Zly On
26-05-11, 23:19
Dobry pomysł!
Jestem za 2;)

Mervakis
27-05-11, 00:01
Signed ofc.

Kosiara
27-05-11, 00:22
Wiele razy signed, w tym przypadku też.

Pamelson
27-05-11, 06:21
Wprowadzanie war systemów jest śmieszne bo różne zasady da sie złamać i różnych zasad da sie uniknąć, 2 UNJUSTY kto dojdzie do wojny łątwo od niej nie odejdzie !!

bilsom
29-05-11, 21:24
oczywiście 100% poparcia, a Tomek119 widać ze nie potrafi czytać ze zrozumieniem

Gibax
29-05-11, 22:14
JESTEM ZA JESTEM ZA JESTEM ZA X 999 !!
Pvp najważniejsze !!

888901a
31-05-11, 08:06
Popieram!!

Afganiec
31-05-11, 08:15
Signed...******

gex1995
31-05-11, 08:43
Oczywiście , że za .

Krootki
31-05-11, 11:13
Zaa !!!!!!!!

Zembolx
31-05-11, 11:29
Jestem ZA :)

hafcik
31-05-11, 23:34
jak najbardziej za !

tharoo
01-06-11, 05:53
Noo mi się podoba, ale i tak magowie będą zdobywać najwięcej fragów. Ja bym proponował zrobić system wojny, jak to jest w tibii, na stronie pokazywane były by fragi, wynik wojny i co najważniejsze, nie dostawało by się fraga za zabicie wroga.

Gibax
01-06-11, 06:23
Zaden system wojny!! To nie tibia a z systemu wojny mozna w kazdej chwili dojsc i wyjsc wiec odpada!! Wlasnie przez to przez system wojny ludzie odeszli z tibi !! 2 unjusty nic wiecej !! Szczerze na rl tibi walczylem knightem i mialem bardzo duzo fragow... ZADEN SYSTEM WOJNY !! 2 UNJUSTY !! NIE ZEPSUJMY TEGO JAK W TIBI !!

Kosiara
01-06-11, 07:35
Noo mi się podoba, ale i tak magowie będą zdobywać najwięcej fragów. Ja bym proponował zrobić system wojny, jak to jest w tibii, na stronie pokazywane były by fragi, wynik wojny i co najważniejsze, nie dostawało by się fraga za zabicie wroga.


Najlepszą opcją jest stary system. Bez kombinowania.

kakaj
01-06-11, 08:23
Jestem za ! :)

Jadek
01-06-11, 08:55
jestem za ;D

bilsom
01-06-11, 09:38
Noo mi się podoba, ale i tak magowie będą zdobywać najwięcej fragów. Ja bym proponował zrobić system wojny, jak to jest w tibii, na stronie pokazywane były by fragi, wynik wojny i co najważniejsze, nie dostawało by się fraga za zabicie wroga.

bez war mode 2 unjusty za osobe plx

Tron
01-06-11, 12:37
A co sądzicie o moim pomyśle: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=731&highlight=Propozycje+r%F3%BFne+tematy

Punkt 3.

bilsom
01-06-11, 13:06
A co sądzicie o moim pomyśle: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=731&highlight=Propozycje+r%F3%BFne+tematy

Punkt 3.



to ewidentny war mode a co do pola bitwy to bitwę można przeprowadzić gdzie się chce i nie musi to być wcale zamknięte pole :). To że któraś ze stron wygrała by na takim zamkniętym polu to nie znaczy że jest mocniejsza.

Oczywiście war mode może być ale pod warunkiem że także zostaną wprowadzone owe 2 unjusty za osobę żeby można było ścigać kolesia gdyby wcześniej zachciało mu się wyjść z war moda...

Tron
01-06-11, 13:16
Oczywiście war mode może być ale pod warunkiem że także zostaną wprowadzone owe 2 unjusty za osobę żeby można było ścigać kolesia gdyby wcześniej zachciało mu się wyjść z war moda...

Raczej chodziło mi o to, że jak się wejdzie na takie pole, to nie ma w ogolę unjustów. A wygrywa ten klan który zostanie. A różnica pomiędzy takim polem jest taka że nie uciekniesz.

bilsom
01-06-11, 13:25
Raczej chodziło mi o to, że jak się wejdzie na takie pole, to nie ma w ogolę unjustów. A wygrywa ten klan który zostanie. A różnica pomiędzy takim polem jest taka że nie uciekniesz.

a w "war modzie" są unjusty?? bo raczej chyba też nie ma... a co do pola to było by strasznie rzadko używane. Takie pola z tego co wiem są na ots i są strasznie rzadko używane no chyba że jakiś turniej gildii. Po co bić się na jakimś polu skoro można bić się wszędzie indziej a nawet w przypadku gdyby klanowi owa bitwa się nie udała można liczyć na fart że się uda uciec..

Dzudas
01-06-11, 14:44
Ja proponuje zrobić pvp od 25, a najlepiej 35 lv. :-) Bo nooby non stop lov lv ubijają i się zniechęcają...

Slythia
01-06-11, 14:46
Ja proponuje zrobić pvp od 25, a najlepiej 35 lv. :-) Bo nooby non stop lov lv ubijają i się zniechęcają...

Na pewno nie będzie pvp od lvla. Albo dla wszystkich, albo dla nikogo.

Dzudas
01-06-11, 14:52
Na pewno nie będzie pvp od lvla. Albo dla wszystkich, albo dla nikogo.

To proponuje dla nikogo, bo to co tu się dzieje to kpina... Bez obrazy ale sobie skiluje, a nagle podbiega 30 łucznik i padam... Bez powodu...

Slythia
01-06-11, 14:57
Uroki świata pvp? Poza tym, zastanów się czy na pewno bez powodu. Liczba fragów jest na tyle niska, że mało kto zabija 'ot tak'.

Tron
01-06-11, 15:31
To proponuje dla nikogo, bo to co tu się dzieje to kpina... Bez obrazy ale sobie skiluje, a nagle podbiega 30 łucznik i padam... Bez powodu...

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=906&highlight=Petycja

Elminster
01-06-11, 15:34
100% popieram

Tomek119
01-06-11, 16:24
:D teraz jak to rozumiem to popieram !! :D wcześniej odpisać nie mogłem.. 'kłopoty z kompem' wybaczcie za moje niezrozumienie na początku :3

Dzudas
01-06-11, 17:39
Uroki świata pvp? Poza tym, zastanów się czy na pewno bez powodu. Liczba fragów jest na tyle niska, że mało kto zabija 'ot tak'.

To był widać wyjątek jakiś ale nie mam ochoty non stop padać, bo już cały cenny majątek straciłem...

bartossiek
02-06-11, 22:55
A ten który Cie zabił coś zyskał ;] Może teraz ty pobawisz się w morderce ? Tak już jest, ale zazwyczaj tacy ludzie zabijający niewinnych ludzi po prostu kończą grać i muszą się jakoś "godnie" pożegnać z tym światem, ale na szczęście nie zdarza się to bardzo często.

Okocim
03-06-11, 05:59
Jak dla mnie system wojen mógł by wyglądać tak...
Gildie walczące mogły by wypowiedzieć sobie wojnę trwającą do czasu podpisania przymierza za zgodą obu stron. Wypowiadanie wojny powinno odbywać się bez zgody strony przeciwne... jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji:
-To oznacza WOJNĘ.
-nie dzięki nie mamy na to czasu, złóż podanie a my rozpatrzymy je w ciągu 7 dni roboczych i ustalimy termin w przyszłym roku.
W ostateczności można by to uregulować umożliwiając wypowiedzenie wojny tylko w przypadku gdy ktoś z wrogiego klanu zabije członka/członków klanu wypowiadającego wojnę.
Potraktujcie to jako luźną propozycję osobiście nie biorę udziału w pvp, więc nie zdziwie się jeżeli uznacie to za głupi pomysł.

pamela1993
13-06-11, 09:51
O widzicie mamy nową wojne ! Zmiana pvp na 2 unjusty za osobe to najlepsze rozwiązanie,bez warmodów,bez innych pierdół tak jak na tibi... Stare czasy z pvp przyciagały ludzi i były najlepsze dopoki ludzie nie zaczeli płakac ze ich bija i zmienili pvp... Jak ich bija to wypad na inny server typu non pvp !!Tyle


JETEM 999x ZA !!

Nathaniel1991
13-06-11, 10:01
zagadza sie stary system pvp przyciagał ludzi a teraz przyciaga noobow... mowia o RPG i RPG a tu chodzi o komerche... Drodzy MG i inni twórcy ten server nie bedzie taki jak Tibia tu glownie beda ludzi przychodzic sie bić. Oczywiscie beda tacy ktorzy chca sie pobawic w questy ale z czasem i tak zaczna sie bic bo tacy sa ludzie... Ci 13 latkowie co teraz płacza za 3 lata beda juz chciali sie bić. Zmieńcie PVP na stary system fragow a zobaczycie ze to wypali.

Pomysł Okocima tez jest moim zdaniem ciekawy :]

Xevred
13-06-11, 11:34
jak najbardziej popieram kolege. ►signed◄

eremce
19-06-11, 18:04
Jestem za. Najlepiej wprowadźcie pvp-enfo, 0 skulli, 0 fragów = porządek.

odpowiadamnoca
19-06-11, 21:10
Podpisze się pod tym.(Bo z dp wyjść nie mogę bo plan B podobno tutaj rządzi grać normalnie nie można chyba że muszę się logować o 2.00 w nocy ;/):confused:

Eresol
19-06-11, 21:46
Podpisze się pod tym.(Bo z dp wyjść nie mogę bo plan B podobno tutaj rządzi grać normalnie nie można chyba że muszę się logować o 2.00 w nocy ;/):confused:

chłopie o 2 w nocy plan b dopiero wychodzi expić ;)
a jeżeli im nic nie zrobiłeś nie ma się czego bać

leavemealone!
19-06-11, 22:43
Podpisze się pod tym.(Bo z dp wyjść nie mogę bo plan B podobno tutaj rządzi grać normalnie nie można chyba że muszę się logować o 2.00 w nocy ;/):confused:

PA i nieuzasadnione zabijanie graczy jest u nas surowo zabronione.

Signed, Ormo

9106796
21-06-11, 10:07
Jestem na tak,bardzo dobry pomysł !!
2 unjusty max ;)


---------------------------------------------------------------------------------
Maciek.