PDA

Zobacz pełną wersję : Pożegnania graczy


Walles
03-08-14, 18:32
Temat, w którym gracze mogą pożegnać się oficjalnie z resztą społeczności.

zacznę :)

No i jednak przyszedł czas na mnie :>
W końcu się uwolniłem od tej gry!
zakończyłem swoją 3 letnią przygodę na Altaronie.
Przez te 3 lata poznałem masę wspaniałych ludzi z czego większości jestem wdzięczny za pomoc, dzięki nim dużo osiągnąłem, dziękuję wam za to ^^
Dziękuję za masę masslogów tych wygranych jak i tych przegranych, za cierpliwość co do mnie, za te nerwy jak i śmiech.
Jednak nic nie trwa wiecznie, gra i tak straciła już sens, coraz więcej znajomych odchodzi, wojny są monotonne, nie ma co robić, nawet nie ma z kim walczyć, to już nie ten sam Altaron co kiedyś ;/
Przez ostatnie tygodnie tylko wchodziłem na grę po to żeby zrobić dwa kółka wokół Neolith a następnie pozostawała mi jedyna opcja - > "zakończ grę" ;x
Teraz chciałbym podziękować graczom którym w szczególności dziękuję za fajną zabawę jak i tym którzy mi utkwili najbardziej w pamięci, tym którzy już nie grają a również dużo mi pomogli ^^
Tak więc zaczynamy!

Mervakis
Alos Delon
Lord Hordan
Selbo
Zurvy
Arteron
Uruboros
Sis Roy
Siemanos
Uruboros
Beata
Paradoks
Esthis
Trianos
Colens
Ryży
Pampeluna
Buhajek
Uiopek
Joker
West
Keavira
Nill
Eletrix
Arkon
Taran
Irvizz
Janelka
Lewski
Matt
Stary Rastaman
Rekerafi
Lai
Mustafa
Bubsko
Tranitis
Rubson

Jeżeli o kimś zapomniałem to niech nie czuje się pominięty :) z wieloma z was będę i tak regularnie spotykać się na wódeczkę, czy i inne tego typu sporty, także do zobaczyska! Może mnie jeszcze natchnie by coś popykać.. póki co The End
Collegium NIGDY NIE ZGINIE!!

Nillu zadzwoń w sprawie odbioru EQ
Mustafa również
reszty nie rozdaje bo jak wrócę to trzeba mieć czym grać :zły:

PS. morgian i tak nie pograsz, je**ć cie! :uśmiech7: :uśmiech7: :uśmiech7:

PS2. Panie Altrelu, Panie Pregusia, róbcie swoje i nie dajcie się :) również was pozdrawiam! "Altaron nie zginie kiedy my żyjemy" :)

PS3. Uipek bracie wejdź czem na Facebooka :D

PS4. Mustafa nie zamykaj mojego tematu ^^ hahahah

Mervakis
03-08-14, 18:38
Karny na drogę, rozmiarem długi na stołową nogę! Cierp na uchodźstwie. ^^

Walles
03-08-14, 18:39
Karny na drogę, rozmiarem długi na stołową nogę! Cierp na uchodźstwie. ^^

Widzimy się niebawem to zobaczysz karnego :zły: :zły: :zły:

Klima
03-08-14, 18:41
Altaron bez Ciebie nie będzie juz taki sam mam nadzieje ze się nawrócisz i pojdziemy jescze razem na jakiesgos BOSA xD haha (w głowiem mam epick faila na khanie)
Pozdrawiam Joker

dawidees
03-08-14, 18:45
z fartem.
lepiej się witać niż żegnać :)

Walles
03-08-14, 18:54
Altaron bez Ciebie nie będzie juz taki sam mam nadzieje ze się nawrócisz i pojdziemy jescze razem na jakiesgos BOSA xD haha (w głowiem mam epick faila na khanie)
Pozdrawiam Joker

Możliwe :P Khana na pewno nie zapomne ^^ a wy moich komentarzy na TSie :uśmiech7:

dobryziomek
03-08-14, 19:00
Szerokiej drogi i szczęśliwego życia :oczko:

RubSon
03-08-14, 19:07
No nie fajnie... Altaron traci kolejnego człowieka który brał czynny udział w rozmowach na forum jak i w grze. Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz pomimo tego, że nie grałem na pvp i nie znałem Cię tak dobrze. Dziękuję bardzo za wymienienie mnie, oczywiście nie ukrywam, że bardzo mnie zaskoczyłeś. :-)

Tak więc szerokiej i suchej a w domu mokrej i wąskiej. :-D

Pozdrawiam,
RubSon

kasko43
03-08-14, 19:19
No to powodzenia:oczko:.

Bubsko
03-08-14, 19:30
Powodzenia i do uslyszenia!

Mcree
03-08-14, 19:50
Powodzonka! Ah te wspólne akcje jak grałem na pvp ^^

tomakeo
03-08-14, 20:08
Powodzonka bracie!

Obles
03-08-14, 20:17
Dobra dobra gnojku, nie żartuj.

Walles
03-08-14, 20:24
Dobra dobra gnojku, nie żartuj.

kolejny na karniaka się załapał :uśmiech2:

CySiO
03-08-14, 21:38
Powodzenia i szczęścia w realu :).
~ Rekerafi

Mastach
03-08-14, 22:02
W końcu...

Walles
03-08-14, 22:14
W końcu...

Ty się nie martw, jebany będziesz przez całą pozostałą ekipe :uśmiech4: Mustafa wie co z takimi robić.

Narwashi
03-08-14, 22:56
Stawiam 100k że będzie logował codziennie i wróci po miesiącu oficjalnie.

PS. Nareszcie wszo.

Kennis
03-08-14, 23:15
po co tu colegiumy odpisuja na vc nie mogliscie sie pozegnac tylko zasmiecacie temat
co do teamtu mam nadzieje ze w rl nie zachowujesz sie tak jak czasami pokazales to w altaronie, ale co mi tam oceniac jedno gra co innego rl good luck

Paradoks
04-08-14, 01:38
Mam nadzieje, że jednak wrócisz!!
Jeżeli jednak to postanowienie o kończeniu gry tutaj jest pewne to powodzenia w realnym życiu xd

Arkon
04-08-14, 03:01
Casual jak wrócisz, poexpisz może ze mną na PVP : > Uiop wie co jest 5.
Między innymi dzięki Tobie jakoś było na tym PVP fajnie, Wiadomo, jak ktoś się zaczepiał to nie byłeś miły, tak więc Kennisek schowaj swój ból dupy. Spotka cię kara.
Portalak trzymaj się, chociaż ty mnie wspominasz dobrze. : >
i pamiętaj...
"A tym wszystkim rurom, które szukają dziury w całym, ośli kutas w dupe!" hyh.

Pozdrawiam,
Arkon!

Walles
04-08-14, 07:58
Casual jak wrócisz, poexpisz może ze mną na PVP : > Uiop wie co jest 5.
Między innymi dzięki Tobie jakoś było na tym PVP fajnie, Wiadomo, jak ktoś się zaczepiał to nie byłeś miły, tak więc Kennisek schowaj swój ból dupy. Spotka cię kara.
Portalak trzymaj się, chociaż ty mnie wspominasz dobrze. : >
i pamiętaj...
"A tym wszystkim rurom, które szukają dziury w całym, ośli kutas w dupe!" hyh.

Pozdrawiam,
Arkon!

Forum czytam regularnie, może wejdzie coś co mnie skusi do dalszej gry :) powodzonka więc i trzymaj się tych co potrzeba bo głupi facet nie jesteś.

kennisek, banda dzików i inne noby co się z chujem na głowy zamienili :uśmiech2: ja to i tak was mało męczyłem, to że mnie teraz nie będzie nie oznacza że macie spokój bo zapewne jesteście/będziecie orani non stop :zły:

Mustafa byku Ty to szykuj wątrobę na otwarcie stadionu Górnika :)

Thudaron
04-08-14, 09:10
Będzie jakaś dobra wojna w końcu to wrócisz :oczko:

beta2468
04-08-14, 11:47
Jeszcze Merv odejdzie i nie będzie komu bronić tego Altaronu, hie hie.
Trzymaj się mordko :)

Estebano
04-08-14, 14:18
Nie pozdrawiam ;)

Uiop
04-08-14, 21:04
Wszedłem, ziom. Pozdro i do piwa :)

Nil Loth
04-08-14, 23:09
zgadamy się jakoś, przede wszystkim powodzenia w rl. To jest najwazniejsze.

pozdro

Walles
10-08-14, 16:03
Dziękuje za te posty :) cóż więcej pozostaje, do zobaczenia bracia!

Rayo
10-08-14, 20:32
Omg, dopiero doczytałam, ze odchodzisz z Alta. Myślę jednak, że wrócisz, więc nie ma co się żegnać. Nie zapominaj, Altaron to nałóg :uśmiech6:

Do zobaczenia :uśmiech:

Walles
10-08-14, 20:38
Pozdrawiam również Orma który sprintem po rembertowie jest lepszy niż Husain Bolt :D

leavemealone!
11-08-14, 22:23
Zapierdala ode mnie szybciej tylko kibic polonii warszawa, którego gonią legioniści

Garok
11-08-14, 22:27
Trzymaj się mordo, z fartem!

Typeczek
11-08-14, 23:13
Dużo już tych graczy nie zostało:(

Narwashi
12-08-14, 02:08
banda dzików i inne noby co się z chujem na głowy zamienili

Słyszałem że to ty się z matką chujem na głowę zamieniłeś.

tomakeo
15-08-14, 23:49
To przyszedł czas na mnie.

Już od dłuższego czasu loguję się tylko po to, żeby postać z 5 minut w depozycie. Dzisiaj jednak oficjalnie ogłaszam, że kończę grę.

Altaron z pewnością będę wspominał długo, zarówno ze względu samej gry, jak i ludzi których dane mi było tutaj poznać. Z niektórymi zżyliśmy się tak bardzo, że z pewnością będziemy utrzymywali dalej kontakt.

Najbardziej chcę podziękować oczywiście ludziom z klanu Jeźdźcy Apokalipsy (wcześniej Niezniszczalni). To w dużej mierze Wasza zasługa, że zdarzało się zarywać nocki, po to żeby wspólnie pograć, porozmawiać, pośmiać się. Wszystkie moje przedmioty są do Waszej dyspozycji i znajdują się w moim pokoju w rezydencji klanowej.

Następnie pragnę podziękować graczom z klanu Wild Rose. Między nami bywało różnie, ale koniec końców znaleźliśmy wspólny język. Dzięki Wam można było poczuć chociaż odrobinę rywalizacji na serwerze non-pvp.

Na końcu chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy na to zasługują. Nie jestem w stanie wymienić chociażby części ludzi, a co dopiero wszystkich, więc nie wymienię nikogo.


Chciałbym na koniec życzyć wszystkim miłej gry, samych profitów, jak najmniej zgonów oraz jak najwyższego poziomu doświadczenia.

Pozdrawiam, Eletrix.

Shidar
16-08-14, 00:34
Legenda Altaronu odchodzi ;)


Dzięki za grę Szefie ,w końcu 99% doświadczenia zdobyłem na naszych wspólnych wypadach.

Czekam na porcję dobrego czarnuszego rapu z krainy myszki miki ;)

Będziemy w kontakcie panie kierowniku, jak jeszcze będę w pobliżu to zajade na sok z gumijagód i wyręcze sąsiada w jego obowiązku ;)

RubSon
16-08-14, 00:36
No i odszedł kolejny... a co jest najgorsze odeszła osoba której wiele mogę zawdzięczać, zawsze slużył radą. Nie mniej jednak mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy w grze. :-)

Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. :-D

Pozdrawiam,
RubSon

PS. Weź się skup na nagrywaniu kolejnych kawałków bo ten jeden był naprawdę dobry. :-)

19960314II
16-08-14, 00:50
Cóż.. chyba wszystkich starych graczy to czeka. Pozdrowienia i powodzenia w lepszym życiu.

Rayo
17-08-14, 17:51
Tomaszu, ja Tobie zawsze życzyłam, życzę i będę życzyła wszystkiego najlepszego w realu, ale tej decyzji absolutnie nie przyjmuję do wiadomości. Nie raz miałeś okres stania tylko w depo, więc myślę, że jeszcze mógłbyś tam czasami "sztuczny tłok" porobić :smutny:

Walles
18-08-14, 02:37
Eletrix powodzenia!! zaglądaj czasem na forum, bo będę pisać ;)

Arkon
18-08-14, 02:41
eletrix Pierdol to, zróbmy rapsa, gdzie tam mieszkasz?
będziesz sławny z moim swagiem!

Catthon
18-08-14, 07:47
Trzym się Eletrix.
Szkoda.

Garok
19-08-14, 20:13
Również dołączę się do postu.
Przygoda z Altaronem będzie dla mnie bardzo miłym wspomnieniem. Ludzi których poznałem w tej grze na pewno nie zapomnę jeszcze przez bardzo długi czas, oczywiście głownie mam na myśli członków Collegium oraz ich sprzymierzeńców, Sevillę, Czemyka, Kraa, Ezzaka (!), na pewno kogoś pominąłem. To oni głównie pomagali mi podczas mojej Altarońskiej przygody.
W klanie odnajdywałem się jako najgorszy z tych najlepszych, może zabrzmi to głupio, ale byłem dumny z dołączenia do Collegium. Wszyscy członkowie klanu są fantastycznymi ludźmi z którymi dziesiątki godzin spędziłem na komunikatorze.
Chciałbym po sobie coś zostawić, ale nie mam co. Wszystkie pieniądze oprócz kilkunastu talarów które mam zamiar przeznaczyć na dokończenie mojego celu najzwyczajniej przepierdoliłem na bicie rekordów expa czy bicie się 4fun pod depo. Zostawię więc to co mogę- mój dom, od dzisiaj każdy członek ma tam dostęp jako gość, sublokatorami zostaną za to Selbo, Lai i Mustafa.
Może wrócę do gry, jednak w najbliższym czasie czuję do niej wstręt i nie mam tego w dalekosiężnych planach.
Życzę miłej gry,
Powodzenia.

dawidees
19-08-14, 20:38
@Garok

Okrutny jesteś :(


@To ja też edytuje

:*******

szymongal
19-08-14, 23:35
No to się posypało... Byleby Administracja też się z nami nie pożegnała :D


Powodzenia!!