PDA

Zobacz pełną wersję : Info o locie


tygrys21
26-05-11, 15:41
Chciałbym wystąpić przeciw za tym, iż skasowanie informacji dotyczącej lota psuje całkowicie grę.

1. Klimat się psuję, gdyż jest to jedna z najlepszych opcji o podpowiadaniu i wyświetlaniu statusu aktualnego lota, którego zdobywamy.
2. Wymyślił to CipSoft bodajże od klienta 8.4. i był to hit z bardzo dobrej funkcjonalności.
3. Zarabianie kasy i szybki exp pozwala nam informacja o locie.
4. Otwieranie bagów bez informacji w locie wyszło już dawno z mody.
5. Zostaje to utrudnione jak na ten czas.
6. Wolę jak i zarówno większość tutaj ludzi widzieć co lotnęliśmy i być z tego zadowolonym.
7. Lipne będa wspólne wypady, chodzi mi party
8. Zapominanie o locie, utrata kasy i czasu na podbieganie do kazdego moba
9. Przy masowym zabijaniu potworków także jest to utrudnione. Załóżmy że wcześniej było zabitych 10 banditów i teraz zabilismy kolejnych 5. Weź szukaj lota w takim respie ciał i na dodatek nie wiesz co lotnałeś, jakbyś wiedział co lotnales np. łuk to masz priorytet że i tak znajdziesz ten łuk a tak to każdy będzie na odpał bylejak szukał.

P.S. Kto chciałby spowrotem Info o locie, proszę się podpisywać. :)

btw
nie wiem czemu twórcy altaronu nie wspominają o wzmiankach typu newsy dla nas przed taką zmianą

Spinacz
26-05-11, 15:44
Jestem za przywróceniem,
pozdro

jacobs93
26-05-11, 15:47
Jestem za widocznym lootem :) Pozdrawiam

johnson91
26-05-11, 15:48
jestem za przywroceniem

Sanczo
26-05-11, 15:48
Również jestem za widocznym lotem

Ghaso
26-05-11, 15:49
Jestem za przywróceniem

sadysta
26-05-11, 15:51
Jestem za przywróceniem tejże wyświetlanej informacji. Jest baaardzo pomocna nie tylko w zdobywaniu doświadczenia lecz też w wspólnych wypadach na mocniejsze potworki :)

tomakeo
26-05-11, 15:51
1. Jeśli klimatem nazywasz to, że zabity mob pośmiertnie wysyła ci sms z info o tym co z niego spadło to pozdro.
2. Nie wiem o co ci tutaj chodzi ...
3. Tracisz sekunde na sprawdzenie co pozostawił po sobie mob.
4. Co tu mam moda do rzeczy 8)
5. Kolejny argument bez najmniejszego sensu
6. A ja wolę być zaskoczony otwierając bag w dedzie moba i zobaczyć tam item.


Dla mnie to może być ale nie musi....

431100
26-05-11, 15:52
Ja jestem za przywróceniem , ponieważ teraz często zapominam o locie ;<.

tomakeo
26-05-11, 15:54
Jestem za przywróceniem tejże wyświetlanej informacji. Jest baaardzo pomocna nie tylko w zdobywaniu doświadczenia lecz też w wspólnych wypadach na mocniejsze potworki :)

Do tego mógłby być kanał grupy w którym wyświetla się info o dropie.

Nil Loth
26-05-11, 15:56
Chciałbym wystąpić przeciw za tym, iż skasowanie informacji dotyczącej lota psuje całkowicie grę.

1. Nie jest to żaden klimat, kasując info o locie. Właśnie w ten sposób klimat się psuje.
2. Wszyscy obecnie znamy to co wymyślił CipSoft bodajże od klienta 8.4.
3. Szybciej się expi.
4. Otwieranie bagów bez inforamcji w locie wyszlo już dawno z mody.
5. Zostaje to utrudnione jak na ten czas.
6. Wolę jak i zarówno większość tutaj ludzi widzieć co lotnęliśmy i być z tego zadowolonym.

P.S. Kto chciałbym spowrotem Info o locie, proszę się podpisywać. :)

Nie podpisze się, może troszkę pospamuje i skrytykuje ale..

1. Może psuło by klimat Tibii, nie Altaronu
2. Ja nie wiem. To nie Tibia
3. Tu masz rację ale kto powiedział że ma być łatwo
4. Teraz chodzi o to żeby było modnie?
5. Ma być trudno
6. No widzisz, wystarczy podejść


Pozdrawiam
//Nill

Magic Zarram
26-05-11, 15:56
Również zwracam się o przywrócenie informacji o locie,ponieważ to strasznie utrudnia grę,przez to tracimy czas oraz psuję ten cały nastrój jaki został stworzył na Altaron ots.Mam nadzieję,że również inni się ze mną zgodzą w tej sprawie.

Karooleq
26-05-11, 15:59
moim zdaniem to jak coś to tylko na kanale drużyny info o locie powinno być w razie wspólnych huntów , tak dla samego siebie nie jest to wcale niezbędne , grałem od tibi 7.5 przez 10 updatów + mnóstwo łatek i jakoś póki nie było to nie było tez problemu :)


ps ; nie wszystko musi ułatwiać grę

bartossiek
26-05-11, 16:00
Jestem absolutnie przeciw przywróceniu.
Tak jest dużo bardziej realistycznie i ma to swój klimat. Jeżeli nie chce wam sie podchodzić do każdego ciała to tego nie róbcie, bo jeszcze wam k/h spadnie...

Afganiec
26-05-11, 16:00
oddawac info o loocie -,-

Fiefióra
26-05-11, 16:02
Chciałbym wystąpić przeciw za tym, iż skasowanie informacji dotyczącej lota psuje całkowicie grę.

1. Nie jest to żaden klimat, kasując info o locie. Właśnie w ten sposób klimat się psuje.
2. Wszyscy obecnie znamy to co wymyślił CipSoft bodajże od klienta 8.4.
3. Szybciej się expi.
4. Otwieranie bagów bez inforamcji w locie wyszlo już dawno z mody.
5. Zostaje to utrudnione jak na ten czas.
6. Wolę jak i zarówno większość tutaj ludzi widzieć co lotnęliśmy i być z tego zadowolonym.

P.S. Kto chciałbym spowrotem Info o locie, proszę się podpisywać. :)

1. Konający wilk wrzeszczący(szczekający?) do ciebie o tym, że lootnąłeś z niego 2 mięska i 3 robaki jest klimatyczne, że cholera.
2. Eee... Aha.
3. Szybki exp priorytetem MMO? Aha.
4. Modna na retro.
5. To chyba dobrze, bo jest dość łatwo.
6. Jestem widać dziwolągiem, bo jestem przeciw.


Liberum Veto!

bartossiek
26-05-11, 16:04
6. A ja wolę być zaskoczony otwierając bag w dedzie moba i zobaczyć tam item.


O to między innymi chodzi, ale jak widzę mało jest tu graczy starej daty którzy to rozumieją.

KarolOs
26-05-11, 16:06
ja jestem za przywróceniem, jeszcze teraz jak nie wiadomo czyj jest loot to jest to przydatne, bo czasami idziesz po loota zabijając potwora, a tu wyskakuje ze nie jest twój..

Nil Loth
26-05-11, 16:10
@up

słuszna uwaga

tomakeo
26-05-11, 16:14
ja jestem za przywróceniem, jeszcze teraz jak nie wiadomo czyj jest loot to jest to przydatne, bo czasami idziesz po loota zabijając potwora, a tu wyskakuje ze nie jest twój..

W sumie nie brałem tego pod uwagę. Masz piwo.

cintorek1
26-05-11, 16:26
Za przywróceniem.

Nathaniel1991
26-05-11, 16:34
Ja proponuje, aby przywrocono ale tylko w kanale "Komunikaty" gdyż na ekranie czasem to troche przeszkadza:P

Lub mozna zrobic taka opcje w kliencie, ze kto chce miec na ekranie ma na ekranie a kto nie ten nie.

Co do klimatu gry to nie ma to nic w spolnego z klimatem gry panie Mobztrakt.

Spoon
26-05-11, 16:38
Wybaczcie, ale to jest jawne olewanie graczy! Logujecie się pięknego ranka, zabijacie potworka i... nic. Kolejnego- znów nic. Dalej tak samo. Żadnej informacji na stronie (gdzie są podobno zapisywane zmiany w grze), na forum żadnej odpowiedzi. Po prostu olewatorstwo swoich de facto klientów. Niby błahostka, ale od tego się zaczyna...

Wanel Rost
26-05-11, 16:39
Moim zdaniem ten zielony napisik nie wiele zmienia w mojej grze jednak proponuje po prostu dodać w opcjach możliwość ustawienia. Proste chcesz widzisz nie chcesz nie widzisz. wtedy każdy będzie zadowolony. Ja mam "klimat" ty nie musisz podchodzić do każdego trupa. :)


WOLNOŚĆ WYBORU!!

apollo
26-05-11, 16:41
Chciałbym wystąpić przeciw za tym, iż skasowanie informacji dotyczącej lota psuje całkowicie grę.

1. Nie jest to żaden klimat, kasując info o locie. Właśnie w ten sposób klimat się psuje.
2. Wszyscy obecnie znamy to co wymyślił CipSoft bodajże od klienta 8.4.
3. Szybciej się expi.
4. Otwieranie bagów bez inforamcji w locie wyszlo już dawno z mody.
5. Zostaje to utrudnione jak na ten czas.
6. Wolę jak i zarówno większość tutaj ludzi widzieć co lotnęliśmy i być z tego zadowolonym.

P.S. Kto chciałbym spowrotem Info o locie, proszę się podpisywać. :)


1. Mylisz sie, to bardzo poprawia klimat, zalozmy zabijesz jakiegos bossa i odrazu wiesz co polecialo a tak to zanim otworzysz jest ta tajemniczosc co poprawia klimat.
2. Jak zauwazyles 90% graczy altaronu nie podobaja sie zmiany cipsoftu i graju tu (tak jak w moim przypadku)
3. Gra tutaj nie polaga wyłącznie na expieniu...
4. To co napisales w tym punkcie zostawie bez komentarza... bo jaka moda?!
5. Co zostaje utrudnione? nie potrzebnie wymyslales tyle punktow, 1 i 2 wystarczyl...
6. Skad wiesz co woli wiekszosc, a moze ta wiekszosc to wieczne 15lvl ktore gowno wiedza o RPG i klimacie.

ja jestem za przywróceniem, jeszcze teraz jak nie wiadomo czyj jest loot to jest to przydatne, bo czasami idziesz po loota zabijając potwora, a tu wyskakuje ze nie jest twój..

tak bo te całe 2 sekundy zmienią twoją przyszłosć..

baster
26-05-11, 16:46
Nie przywracać ! to jest gra rpg! Chcecie by potwór wam darł pysk co z niego wypada to wypierdalać na tibie!
Niech żyje Altaron:)!

tygrys21
26-05-11, 16:49
1. Mylisz sie, to bardzo poprawia klimat, zalozmy zabijesz jakiegos bossa i odrazu wiesz co polecialo a tak to zanim otworzysz jest ta tajemniczosc co poprawia klimat.
2. Jak zauwazyles 90% graczy altaronu nie podobaja sie zmiany cipsoftu i graju tu (tak jak w moim przypadku)
3. Gra tutaj nie polaga wyłącznie na expieniu...
4. To co napisales w tym punkcie zostawie bez komentarza... bo jaka moda?!
5. Co zostaje utrudnione? nie potrzebnie wymyslales tyle punktow, 1 i 2 wystarczyl...
6. Skad wiesz co woli wiekszosc, a moze ta wiekszosc to wieczne 15lvl ktore gowno wiedza o RPG i klimacie.



tak bo te całe 2 sekundy zmienią twoją przyszłosć..

srz ale wnioskujc po twoim poscie widze ze malo grales w takową tibię.. nawet nie wiesz jak to utrudnia.. dosc ze nie wiesz co lotnales, zapominasz o locie, tracisz czas.. wolniej expisz czasami mniej zarabiasz.. a ten twoj klimat z tym bosem to tylko na chwile "tworzy się ów klimat" i wszyscy pokradna lota i co to za klimat jak nikt nic nie wie..

btw
nie wiem czemu twórcy altaronu nie wspominają o wzmiankach typu newsy dla nas

erniule
26-05-11, 17:01
Jestem za przywróceniem

maja1414
26-05-11, 17:08
jestem za przywróceniem. I niech się nie wypowiadają w tym temacie 10 lvl co expią na ratach lub na wężach i nie muszą zbierać loota

baster
26-05-11, 17:11
jestem za przywróceniem. I niech się nie wypowiadają w tym temacie 10 lvl co expią na ratach lub na wężach i nie muszą zbierać loota

Masz 2 lvl expisz na szczurach wiec nie zabraniaj innym wypowiadania się .

Riku
26-05-11, 17:27
Ja również jestem za przywróceniem.

Hebraj
26-05-11, 17:30
Jestem za.

amindos
26-05-11, 17:41
Grałem w Tibie bodajże od 7,4 i nie było problemu kiedy nie było informacji o przedmiotach znajdujących sie w potworkach , lecz teraz kolejna kwestia, podczas wspólnych wypadów/huntów z rycerzami gdzie mag nie może sprawdzić co w worku sie znajduje ma mały problem, musi strasznie liczyć na uczciwkość blokera, co nie oszukujmy sie staje sie rzadkością. Więc sam nie wiem jakby to można było rozwiązać. Można zrobić tak, aby na pt channel wyskakiwało tylko. To taka moja drobna sugestia.

408028
26-05-11, 17:57
Ja jestem za tym aby zostało tak jak jest w tej chwili, dlaczego? Prosta sprawa.
Administracja robi z serwerem co chce i robią słusznie, pomyślcie, czy na prawdę jakbyście zabili potwora, to byście znali co z niego wyleciało? Czy to tak trudno podejść i sprawdzić? Tak ważny dla Was jest czas? Jeżeli aż tyle tracicie to sobie grajcie nocą aby to odrobić.Niektórzy tutaj piszą takie bezsensowne posty że nie ma już mody na zbieranie z worków, że Tibia tak ma itd. Zacznijmy od tego że to nie jest Tibia, tylko Altaron, coś nowszego, większość grafik jest z Tibii, ale wszystko inne jest tutaj z expem, skillami i opancerzeniem, więc skończcie mówić "Tibia ma tak to tutaj też tak musi być".
Może się ze mną nie zgadzacie, ale każdy ma niestety swoje zdanie :).

Mervakis
26-05-11, 18:12
Panowie i panie, ileż to otworzyć ciało potworka i sprawdzić co spadło? Czy jest ta informacja czy jej nie ma, dla mnie to nie ma różnicy.

Zembolx
26-05-11, 18:26
Nareszcie skasowali to info :) Dzięki :) Jestem za NIE PRZYWRACANIEM :D

!Aadie.
26-05-11, 18:41
jestem za przywróceniem, ale tylko w chacie, bo loot zbyt mocno przeszkadza mi na screenie..

Tron
26-05-11, 19:05
Jestem na nie, i już. Dla mnie to możemy wrócić do czasów Tibi 7.6, wtedy było najlepiej.

Van Taron
26-05-11, 19:08
Taaakkk... Usuńcie jeszcze Party bo też psuje klimat gry. Albo nie... w ogóle kanał Komunikaty jest nie potrzebny hehe

Gra jest skomputeryzowana jeśli mogę to tak współcześnie nazwać albo nie.

Dostaje informacje kto jest w drużynie, ile kto mi zadał obrażeń, jaki jest mój stan życia i many to czemu nie mogę wiedzieć przed sprawdzeniem co pozostawił.

Tak samo możecie usunąć informacje o tym ile obrażeń dostaje bo przecież widzę na stanie życia że czerwony pasek maleje albo liczyć na palcach ile zabiłem abitańców w zadaniu.

Też podobny temat był o wprowadzeniu ukrycia poziomu postaci gracza dla innych graczy. Nie wiem kompletnie co o tym myśleć ale wiem jedno : Te zmiany nam są na razie nie potrzebne !

Moim zdaniem zamiast zmieniać to co jest nieprzeszkadzające, wręcz dobre, weźcie się za ważniejsze rzeczy bo jest masa błędów takich jak np. problem ze staminą, polskie litery w nazwach potworów, błąd z własnością posiadania ciała potwora po zabiciu gdy ktoś inny też go uderzy, błędy na których korzystają inni gracze, chociaż by nawet to że po szlachcie nadal można mieć strój dla szlachty. Tak samo szarpanie gdy próbujemy się poruszać, przeważnie na boki.

Kosiek
26-05-11, 19:12
Sprawa jest prosta: niektórym graczom przeszkadzały te komunikaty. Pójdźmy na kompromis: niech informacja o łupie z potwora nie będzie wyświetlana na zielono, lecz na biało, w dolnym rogu okna gry, tam gdzie inne komunikaty typu "Tracisz 4 punkty życia". Dodatkowo, pojawiałoby się w konsoli.

Edyta: Tibia poczyniła także kilka innych sensownych usprawnień, jak stackowanie mikstur i run. Można by chociaż na próbę wprowadzić to usprawnienie.

Graudenz
26-05-11, 19:13
Równięż podpisze się za przywróceniem, ewentualnie opcja do zaznaczenia czy chce sie widziec dropa czy nie.Poza tym dziwi mnie troche sytuacja jaka zaistniała.Było przedtem jakieś info?,jakaś sonda o takiej zmianie.Widąc administracja idzie na żywioł.
A co do samego tematu.,swoje zdanie popieram tym że:
1:) Znaczne ułatwienie gry,nieoszukujmy się- 90% graczy była zadowolona z widocznej informacji
2:) Dziś expiąc na terenech gdzie wystepuje dużo mobków,jeden pada na drugim po jakimś czasie ciężko określic co i gdzie leży, i czy warto otwierać
3:) Wspólne hunty- brak opisu dropa może doprowadzić do niedomówień

Pozdrawiam Grau

Nerchio
26-05-11, 19:15
Ja was trochę nie rozumiem. Jak można mówić, że usunięcie tej informacji nie prowadzi do polepszenia klimatu? To tak jakby się czytało książkę, a tam nagle jest informacja, iż bohater dostaje +3 do magii >.<
Aż tak to nie przeszkadza w expieniu ani graniu, więc nie warto się tym przejmować zbytnio.

Van Taron
26-05-11, 19:16
Sprawa jest prosta: niektórym graczom przeszkadzały te komunikaty. Pójdźmy na kompromis: niech informacja o łupie z potwora nie będzie wyświetlana na zielono, lecz na biało, w dolnym rogu okna gry, tam gdzie inne komunikaty typu "Tracisz 4 punkty życia". Dodatkowo, pojawiałoby się w konsoli.

Edyta: Tibia poczyniła także kilka innych sensownych usprawnień, jak stackowanie mikstur i run. Można by chociaż na próbę wprowadzić to usprawnienie.

No Kosiek, muszę się tu z Tobą zgodzić. Tylko że to nie wykonalne :)

No chyba że mają programistę który mógł by taką małą konsolę wstawić, ale już bez wniku. Każdy mógł by sobie ją otworzyć albo zamknąć, są ucieszeni Ci co chcą i Ci co nie chcą.

No i też jestem za sortem mistur w jednym slocie, skoro mogę mieć 100 mięs to czemu nie 100 butelek? I tak wszystko zależy od udźwigu.

2513951
26-05-11, 20:49
jestem za przywoceniem komunikatu z lootem

Kosiek
26-05-11, 21:51
No Kosiek, muszę się tu z Tobą zgodzić. Tylko że to nie wykonalne :)
:o To mnie zdziwiłeś, ta modyfikacja to zmiana jednego słowa w kodzie, w najgorszym wypadku kilku linijek. (a od silnika jest Optym)

blanko2222
26-05-11, 21:55
Jestem na nie, i już. Dla mnie to możemy wrócić do czasów Tibi 7.6, wtedy było najlepiej.

Najlepiej ten sam klient i nic nie zmieniać ;)

Przeciez to jeden pies czy jest czy niema.

Kosiara
26-05-11, 23:04
Edyta: Tibia poczyniła także kilka innych sensownych usprawnień, jak stackowanie mikstur i run. Można by chociaż na próbę wprowadzić to usprawnienie.

Połowicznie coś takiego istnieje. Tylko trzeba wiedzieć jak (:


A co do tematu to wreszcie będzie wielki koniec zielonego spamu na ekranie. I dobrze jest.

tygrys21
26-05-11, 23:34
Widzę, że wolicie sobie utrudniać grę jak zwykle tracąc przy tym czas, nie wspomne o innych czynnikach.

Większośc jak zwykle byłem pewien jest za tym aby przywrócić info lota. Jak to może komuś przeszkadzać podzczas gry to nie rozumiem.

hardcore123
27-05-11, 00:15
O ile już ktoś tego nie napisał. Mam znakomity pomysł tzn. w drużynie loot byłby pokazywany w ekranie "Drużyna" które proponuje stworzyć. I w tym okienku powinien się pokazywać loot z potwora, którego biliśmy razem z uczestnikami drużyny. Wiem, że trochę ściągnięte z rl tibi... A i jeszcze dodam, że jeżeli potwór został zabity tylko przez 1 uczestnika drużyny loot nie pokazuje się nam w tym oto oknie :) i nie powinien być widoczny na ekranie gry.

Scree
27-05-11, 06:43
Przy masowo zabijanych mobach, jest to znaczne utrudnienie.

Opcja powinna zostać przywrócona.

apollo
27-05-11, 07:02
srz ale wnioskujc po twoim poscie widze ze malo grales w takową tibię.. nawet nie wiesz jak to utrudnia.. dosc ze nie wiesz co lotnales, zapominasz o locie, tracisz czas.. wolniej expisz czasami mniej zarabiasz.. a ten twoj klimat z tym bosem to tylko na chwile "tworzy się ów klimat" i wszyscy pokradna lota i co to za klimat jak nikt nic nie wie..

btw
nie wiem czemu twórcy altaronu nie wspominają o wzmiankach typu newsy dla nas

Tak 10 lat to faktycznie mało i nic nie wiem o tibi, a 243 msa to kupiłem na alllegro. Kto powiedział że to jest tibia? I kto powiedział że będzie łatwo jak się nie podoba to wypierdalac na tibie

Jestem na nie, i już. Dla mnie to możemy wrócić do czasów Tibi 7.6, wtedy było najlepiej.
Rejczel ;d

Kosiara
27-05-11, 07:42
Przy masowo zabijanych mobach, jest to znaczne utrudnienie.


Wręcz PRZECIWNIE. Nareszcie nie spamuje całego ekranu na zielono (: Do tego jeszcze przydało by się zmienić fakt, że przez ileś tam sekund nie można poruszyć ciała z ziemi i będzie git.

Hardy
27-05-11, 07:56
jestem za pokazywaniem lota

Kosiek
27-05-11, 08:02
Połowicznie coś takiego istnieje. Tylko trzeba wiedzieć jak (:
Wiem, jak i mnie nie rajcuje co kawałek latanie do kolegi żeby mi zestackował runki...

Wracając do pomysłu, jeszcze raz zacytuję swojego posta:
Sprawa jest prosta: niektórym graczom przeszkadzały te komunikaty. Pójdźmy na kompromis: niech informacja o łupie z potwora nie będzie wyświetlana na zielono, lecz na biało, w dolnym rogu okna gry, tam gdzie inne komunikaty typu "Tracisz 4 punkty życia". Dodatkowo, pojawiałoby się w konsoli.

Scree
27-05-11, 10:24
Wręcz PRZECIWNIE. Nareszcie nie spamuje całego ekranu na zielono (: Do tego jeszcze przydało by się zmienić fakt, że przez ileś tam sekund nie można poruszyć ciała z ziemi i będzie git.

No pewnie, przecież kradzieże lota są fajne(:

Kosiara
27-05-11, 12:18
No pewnie, przecież kradzieże lota są fajne(:


Rozwiń wypowiedź. Jeżeli mówimy o rzucaniu sie w 10 na jednego moba to i tak system pierwszeństwa lootowania z monstera jest i tak niedopracowany i tak. Ani to osoba zadająca najwięcej obrażen nie jest pierwsza ani w ogóle NIKT. Czysty random, wystarczy puknąć w moba 1 hp (a może nawet i nie) i już nie wiadomo kto będzie go loocił. Więc co za różnica? Ano taka, że podczas expienia na powiedzmy mass cyc z exori czy tam innych obszarówek nie trzeba będzie czekać 10h na przerzucenie jednej kupy ciał na drugą aby obczaić co zdropił (nie mówiąc o wycinaniu skór itp).

Jestem za przywróceniem z wielu powodów, choćby kradzieże loota przez członka drużyny.

Jak sie lata z random typami.. Heh.

888901a
27-05-11, 12:46
Jestem za przywróceniem

Dynd
27-05-11, 13:16
To Polska. Tu brat okrada brata.

brat bratu bratem, masz błędne stwierdzenie kolego

Denny
27-05-11, 13:53
Zaraz prawdopodobnie zostanę zasypany wyzwiskami i nieprzemyślanymi wypowiedziami, ale nie obchodzi mnie to ;) .
Ludzie którzy wolą klimat, który z pewnością tkwi w tych pixelkach, nie chcą kolejnych na środku ekranu (zielonych napisków).
Ale proszę was nie piszcie takich bzdur, że te napisy psują klimat... Czasami jest tak: Zabijesz sobię smoczka, a drugi smoczek puści ognia i tamtego nie otworzysz. I co teraz? Nie wiesz czy potem się tu wracać bo może wypadła cenna tarcza? Jestem pewien, że gdybyś wiedział o tarczy wrócił byś się tu i zabrał łup. Ale bez napisów, po minucie expienia już byś o tym zapomniał. To tylko przykład.
A psucie klimatu? Potwory nie mają kieszeni tak? Więc jeśli coś z nich wypada to mogą to upuścić a nie krzyczeć "WYPADŁY ZE MNIE 2 MIĘSA".
Jestem za przywróceniem

Pozdro!

gex1995
27-05-11, 14:39
Jestem za przywróceniem !

tygrys21
27-05-11, 14:46
Widzę, żę coraz większa liczba osób jest za przywróceniem. Co na to admin?

baster
27-05-11, 14:53
Admin na to ma wyjebane! i dobrze. Nie przywracać

Joker0700
27-05-11, 14:53
ja tez jestem za przywróceniem, najlepiej to zróbcie (o ile sie da) żeby dało się to włączyć w ustawieniach tak jak np. standardowe sterowanie itd. wtedy nie będzie problemu i każdy będzie miał jak lubi ;]

Seku88
27-05-11, 15:00
Mi to w sumie obojętne, lecz utrudnia trochę wspólne hunty, osoby bijące z dystansu nie wiedzą co wypadło z potworka. Mogło by to działać w jakiś sposób w drużynie. :p

Kamilson
27-05-11, 15:03
Jestem za przywróceniem, ponieważ szczególnie to gry nie ułatwia a tak nie trzeba się cofać do każdego moba.

Dzejko
27-05-11, 15:18
Singed !! :b

tygrys21
27-05-11, 15:33
Jeżeli administracja chce żeby grało tu jak najwięcej osób to powinna się przychylać do prośby graczy zwłaszcza jak połowa serwa spamuje na forum o coś. Ostatnimi czasy z Altaronu odeszło sporo osób więc niech się nie zdziwią jak będzie grało max 50 osób.

Jestem w pełni za tym co powiedziałeś. :)

Van Taron
27-05-11, 15:37
Jestem w pełni za tym co powiedziałeś. :)

I tak odejdziesz, masz hunta u wszystkich :p:p:p:p

Lasmala
27-05-11, 16:07
Ja również jestem za przywróceniem. Jeżeli byłaby taka opcja do wyboru "Pokaż co wypada z potworów" to jestem pewna, że zdecydowana większość osób miałaby ją włączoną. Gra powinna iść do przodu, a w ten sposób tylko się ją cofie. Skoro na początku Altaronu taka opcja była, to już coś znaczy, że nie była niepotrzebna.

Pytanie tylko dlaczego nastąpiła taka zmiana, czy ona wyszła od samych administratorów gry czy osób pobocznych też?

Czytaliście na pewno nie raz słowa
"Żeby Altaron mógł być w przyszłości tym, o czym wszyscy marzymy, potrzebujemy WAS. To WY tworzycie ten serwer. To dzięki WAM losy świata potoczą się w określonym kierunku. Altaron wzywa."

W ten sposób raczej ludzi nie przyciąga...

Nerchio
27-05-11, 16:21
Czekam aż ludzie zrozumieją, że pokazywanie loota dużo i tak nie daje. Ludzie patrzą i od razu wiedzą, co wypadło, ale tak na prawdę i tak 99% przypadków ciało otworzą bo wyleciała kasa. Tak samo nie widzę zbyt dużego problemu w otwarciu potwora i zobaczeniu co jest w środku, bo zajmuje to około 0,5 sekundy.

tygrys21
27-05-11, 16:43
Czekam aż ludzie zrozumieją, że pokazywanie loota dużo i tak nie daje. Ludzie patrzą i od razu wiedzą, co wypadło, ale tak na prawdę i tak 99% przypadków ciało otworzą bo wyleciała kasa. Tak samo nie widzę zbyt dużego problemu w otwarciu potwora i zobaczeniu co jest w środku, bo zajmuje to około 0,5 sekundy.

.. dla porownania na cycach to bede mial wolniej o okolo 5-8k/h expa, wiecej nie będę wymieniał.. możesz zobaczyć sobie na pierwszej stronie.. ale tu nei chodzi ogolnie o exp.. nie przyjemnie sie gra :)

Howking
27-05-11, 17:48
Jestem za przywróceniem! :)

Evenix
27-05-11, 17:53
Za przywróceniem

Arkon
27-05-11, 17:56
jestem za przywruceniem informacji o "locie"

tygrys21
27-05-11, 18:09
Naliczyłem 52 głosy mniej więcej. Zwyklych wypowiedzi nie bralem pod uwagę.

42 - tak - 81%
10 - nie - 19%

tygrys21
27-05-11, 18:13
nie chodzilo mi o sondę lecz o wypowiedź, co gracze myślą i jakie wnioski beda wyciągnięte z tego :)

Spinacz
27-05-11, 18:32
Hmm, z tego co zauważyłem...
Większość osób które nie są za przywróceniem info to knighty...
Heh no tak niby nie głupie przecież po co knightowi info skoro on i tak nawala z 1kratki i potworek pada koło niego. On się przecież nie musi wracać specjalnie do potworka...Więc co mu tam lepiej aby zlikwidować info, u knighta to wiele nie zmieni a innym profesjom znaczenie utrudni grę
Heh,
Zauważyłem że każdy myśli tylko o sobie...

miko123
27-05-11, 18:41
1. Jeśli klimatem nazywasz to, że zabity mob pośmiertnie wysyła ci sms z info o tym co z niego spadło to pozdro.
2. Nie wiem o co ci tutaj chodzi ...
3. Tracisz sekunde na sprawdzenie co pozostawił po sobie mob.
4. Co tu mam moda do rzeczy 8)
5. Kolejny argument bez najmniejszego sensu
6. A ja wolę być zaskoczony otwierając bag w dedzie moba i zobaczyć tam item.


Dla mnie to może być ale nie musi....


Niezle, ale nadal mam ochote widziec loota (:8)

Na Marsz O Przywrucenie! :D

tygrys21
27-05-11, 19:22
Hmm, z tego co zauważyłem...
Większość osób które nie są za przywróceniem info to knighty...
Heh no tak niby nie głupie przecież po co knightowi info skoro on i tak nawala z 1kratki i potworek pada koło niego. On się przecież nie musi wracać specjalnie do potworka...Więc co mu tam lepiej aby zlikwidować info, u knighta to wiele nie zmieni a innym profesjom znaczenie utrudni grę
Heh,
Zauważyłem że każdy myśli tylko o sobie...

słuszna uwaga! większość to rycerze bo są blisko mobków .. łucznik i mag musi leciec i tak do lota.. nie dziwie sie dlaczego im to nie pasuje bo stoja blisko mobkow..

Thudaron
27-05-11, 21:15
Wbrew temu co mówicie nie tylko wojownicy są za tym aby loot nie był wyświetlany. Ja gram łucznikiem i zupełnie mi to nie przeszkadza a nawet lepiej mi się gra kiedy mój ekran nie zostaje zaspamowany wiadomością o loocie.

Jestem za tym aby info o loocie nie zostało wprowadzone ponownie, chyba że tylko na kanale drużyny jak już ktoś wyżej proponował.

Magic Zarram
27-05-11, 21:35
Jeżeli,aż tak bardzo wam przeszkadza ten spam na ekranie,to nie lepiej by było zrobić oddzielną zakładkę gdzie będzie wyświetlany drop ? 19 % jest na Nie,więc to wcale nie jest tak mała liczba graczy,jeżeli w życie gry zostanie wprowadzona taka opcja to raczej każdy będzie z tego zadowolony i nikt nie będzie miał o to pretensji.Proszę o przemyślenie tego pomysłu ...

Van Taron
27-05-11, 22:03
Mam lepszy pomysł, niech info o pozostawionych przedmiotach nie pokazuje się na środku ekranu tylko w komunikatach. I jedni i drudzy będą zadowoleni.

tygrys21
27-05-11, 22:27
Mam lepszy pomysł, niech info o pozostawionych przedmiotach nie pokazuje się na środku ekranu tylko w komunikatach. I jedni i drudzy będą zadowoleni.

To jest też dobry pomysł.

Kosiek
28-05-11, 10:04
Van Taron, nie żeby to nie był Twój pomysł... :rolleyes:
(...) Pójdźmy na kompromis: niech informacja o łupie z potwora nie będzie wyświetlana na zielono, lecz na biało, w dolnym rogu okna gry, tam gdzie inne komunikaty typu "Tracisz 4 punkty życia". Dodatkowo, pojawiałoby się w konsoli. (...)

Ozi
28-05-11, 10:05
Witam ! Jak się nigdy na forum nie wypowiadam tak popieram pomysł aby loot był wyświetlany na zakładce default. Pozdro Ozi

Van Taron
28-05-11, 12:00
Kosiek ja źle przeczytałem bo myślałem że chodzi o jakąś nową tabelkę :D:D

Ogólnie to jestem za innym kolorem, może różowy? Też ładny :p

Ludik
29-05-11, 09:07
Chciałbym wystąpić przeciw za tym, iż skasowanie informacji dotyczącej lota psuje całkowicie grę.

1. Klimat się psuję, gdyż jest to jedna z najlepszych opcji o podpowiadaniu i wyświetlaniu statusu aktualnego lota, którego zdobywamy.
2. Wymyślił to CipSoft bodajże od klienta 8.4. i był to hit z bardzo dobrej funkcjonalności.
3. Zarabianie kasy i szybki exp pozwala nam informacja o locie.
4. Otwieranie bagów bez informacji w locie wyszło już dawno z mody.
5. Zostaje to utrudnione jak na ten czas.
6. Wolę jak i zarówno większość tutaj ludzi widzieć co lotnęliśmy i być z tego zadowolonym.
7. Lipne będa wspólne wypady, chodzi mi party
8. Zapominanie o locie, utrata kasy i czasu na podbieganie do kazdego moba
9. Przy masowym zabijaniu potworków także jest to utrudnione. Załóżmy że wcześniej było zabitych 10 banditów i teraz zabilismy kolejnych 5. Weź szukaj lota w takim respie ciał i na dodatek nie wiesz co lotnałeś, jakbyś wiedział co lotnales np. łuk to masz priorytet że i tak znajdziesz ten łuk a tak to każdy będzie na odpał bylejak szukał.

P.S. Kto chciałby spowrotem Info o locie, proszę się podpisywać. :)

btw
nie wiem czemu twórcy altaronu nie wspominają o wzmiankach typu newsy dla nas przed taką zmianą

Popieram w 100% :)

tygrys21
29-05-11, 10:02
Petycja udana!

Dziękujemy za przywrócenie informacji o locie. Jak widać, większość graczy altaronu popierała powrót tej opcji. :)