PDA

Zobacz pełną wersję : Co was zniecheca do gry na PVP


gohan131
01-08-14, 19:33
Witajcie. Tak jak w temacie chcialbym byście wypowiedzieli sie co was zniecheca do gry na serverze PVP.

Mnie najbardziej denerwuje i w sumie zastanawia to dlaczego niektóre osoby z rzadzacej gildii narzuciły jakies ograniczenia lvlowe... tzn ze jezeli ktos sie szybko w miare expi jest huuunted...To takie mam pytanie do was, skoro wydalem moje ciezko zarobione pieniadze na status to mam go zmarnowac siedzac w depo i patrzeć na ludzi ?. Kolejnym ich argumentem jest to ze gram magiem necro/alch.... gralem duchownym magiem i to ktos od was mi powiedzial bym sobie ta postacia glowy nie zawracal bo jest tragiczna....to dlaczego nie mialem zrobic postaci ktora jest najlepsza i ktora wszyscy tworzą, poniewaz od najmniejszych lvli bardzo szybko sie nia expi...Z tego co zauwazylem to gra tu bardzo malo ludzi, a wasze dzialania nie prowadza do poprawienia tego wyniku, poniewaz kazdy 60 lvl + to dla was "żyd"... no chyba ze chcecie tu sami grac to OOOK.

To bylo takie moje skromne zdanie. Prosilbym nowych graczy o swoje wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam

19960314
01-08-14, 19:36
Noo, ja to nienawidzę tych kolegjum czy jak ich tam, nie pozwalają expić szybko i zabijają, chyba ide na non pvp :/

bilsom
01-08-14, 19:43
Witajcie. Tak jak w temacie chcialbym byście wypowiedzieli sie co was zniecheca do gry na serverze PVP.

Mnie najbardziej denerwuje i w sumie zastanawia to dlaczego niektóre osoby z rzadzacej gildii narzuciły jakies ograniczenia lvlowe... tzn ze jezeli ktos sie szybko w miare expi jest huuunted...To takie mam pytanie do was, skoro wydalem moje ciezko zarobione pieniadze na status to mam go zmarnowac siedzac w depo i patrzeć na ludzi ?. Kolejnym ich argumentem jest to ze gram magiem necro/alch.... gralem duchownym magiem i to ktos od was mi powiedzial bym sobie ta postacia glowy nie zawracal bo jest tragiczna....to dlaczego nie mialem zrobic postaci ktora jest najlepsza i ktora wszyscy tworzą, poniewaz od najmniejszych lvli bardzo szybko sie nia expi...Z tego co zauwazylem to gra tu bardzo malo ludzi, a wasze dzialania nie prowadza do poprawienia tego wyniku, poniewaz kazdy 60 lvl + to dla was "żyd"... no chyba ze chcecie tu sami grac to OOOK.

To bylo takie moje skromne zdanie. Prosilbym nowych graczy o swoje wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam

wywalczyli sobie władzę to robią co chcą, Król w swoim królestwie też robi co chce i ścina głowy komu chce, do momentu aż się przeciw jemu zbuntują i mu tej głowy nie zetną proste :)

Breaner
01-08-14, 19:48
Podobno szykuję się rewolucja ale co ja tam wiem :P

dobryziomek
01-08-14, 19:51
Ja to nie wiem... może te ludziki co tak po mieście biegają. Czasem loguję, bo chcę rozwiązać jakieś zadanie i po drodze mijam jakiś tam zwiadowców, rycerzy, magów i takie takie. No i nie wiem co robić wtedy. Nie lubię też kiedy chodzę na spacery i biją mnie jakieś potwory typu smoki i takie inne. Nie lubię, zniechęca mnie to trochę.

Irdorath
01-08-14, 20:51
Cisza przed burzą

Nic mnie nie zniechęca, a wręcz motywuje do boju.

begar321
01-08-14, 20:58
Uu powiało grozą , mam nadzieje , że bd warmod bo tymi 100 lvlami fajnie się będzie nabijać statystyki xd

gohan131
01-08-14, 21:09
Jesli chcecie rozmawiac na temat bicia sie to znajdzcie sobie inny temat. Prosilem o wypowiedzenie sie nowych, neutralnych graczy a nie "Weteranow".

P.S
Nie nabijajcie sobie postow glupimi komentarzami w tym temacie.

pan
01-08-14, 21:18
A mnie osobiście denerwują takie płaczki. Chodz sam nie pkuję to wkurzają mnie nobki, których ktoś raz zabije, a im się życie wali i zamiast potraktować to jako motywację żeby się wyexpić i dokopać sk##wielowi ktory go zabił to wolą się nad sobą użalać...

Indianin
01-08-14, 21:19
Mi wszystko sie podoba:) jeszcze nie miałem żadnego zatarcia a nawet pare osób z wysokimi poziomami mi pomogło ! Pozdrawiam!

begar321
01-08-14, 21:35
Co do tematu . Po co zakładać takie durnoty jak "niepodoba mi się , że hlvle robią to i to ". Odpowiedź nasuwa sie prosta . Robią to bo mogą , walczyli by robić takie klocki . A czemu biją ? Bo to wkońcu pvp na które pozwala na takie coś

begar321
01-08-14, 21:42
Ja jego :-o

Arkon
02-08-14, 00:40
ale serio, podejrzewanie każdego, że jest waszym wrogiem jest okazaniem strachu jak dla mnie, i dawanie huntów bo expią jest dziwne, przetłumaczą klienta to br itd, itd też ogarniecie? w końcu tego będzie za dużo, że nie dacie rady pilnować każdego. (jeśli alt będzie się rozwijał na+). :v nie chcecie wojny z nową gildią? lub chociażby starymi wrogami?
od 3 lat walczą ci sami innych wojen tu nie było ;d

Tron
02-08-14, 01:33
Na serwerach panuje stagnacja w ilości aktywnych graczy, a korzystając z doświadczenia śmiem nawet twierdzić, że graczy jest coraz to mniej (tak będzie do czasu nowej aktualizacji, gdzie ten proces zatoczy koło). Grają ciągle te same osoby - jeśli nie na swoich głównych postaciach, to na jakiś nowych. Ci faktycznie nowi gracze, którzy przejdą przez sito Licoru, "trudnego Altaronu" i postanowią nadal grać na serwerze stanowią ułamek grających. Na Altaronie... wszyscy znają wszystkich, jak na wsi, przy czym buraków więcej.

Dla rządzącego klanu nie ma żadnej konkretnej opozycji, a dodając do tego mały ruch na serwerach nikt nie powinien się dziwić, że robią co chcą (bo w sumie mają do tego prawo dzięki przeważającej sile). Bo teraz grupa X osób, kontroluje populację serwera, czyli niewiele więcej co liczy sama grupa sprawująca władze. Problem ten nie miałby miejsca gdyby na Altaronie grały setki osób - nie marne dziesiątki. A jako, że liczba grających graczy prędko się nie polepszy, co gwarantuje, bo żadna aktualizacja tego nie sprawi - tutaj trzeba drastycznych zmian - nowego startu, a na ten się nie zanosi bo tutaj trzeba jaj do tego, to do tego czasu - albo marnuj ten status i wspieraj serwer, który i tak nie przynosi zysków mimo minimalnych wydatków i jakoś egzystuj, albo sprzeciw się władzy i licz że coś wskórasz.

Powodzenia i życzę miłej gry na serwerze... :oczko: ... jeśli jeszcze nie odpuściłeś.

Irdorath
02-08-14, 01:49
Gdybym walczył z tymi dwoma panami u góry, gra była o wiele przyjemniejsza pomimo wojny.

Niestety... To prawda co piszą

Nie jestem ani ja, ani nikt inny w stanie ściągnąć na raz wszystkich ludzi, dlatego że KLAN "rządzący" inwigiluje każdego kto szybko zdobywa doświadczenie. Uważają, to za potencjalne zagrożenie. Chyba, wszyscy wiemy co na ten temat sądzić...
Ściągam jednego, później się dowiaduję, że ktoś od nich napisał mu że za szybko expi. Paradoks.

gohan131
02-08-14, 08:10
Jeszcze nie odpuściłem. Po stracie pieniedzy na oplacenie statusu przez 4 miesiace chce przynajmniej wbic ten 3cyfrowy lv i wtedy dam sobie spokoj z ta gra, poniewaz moje expienie teraz wyglada w ten sposob, ze albo bede grał bardzo bardzo pozno albo bardzo bardzo wczesnie...expienie w dzien konczy sie wizyta "znudzonych" lub "wystraszonych" wysokolvlowców. Miałem zamiar posciagac paru znajomych bo nudno gra sie samemu, ale teraz widze, ze dobrze sie stalo...poniewaz nie beda miec przynajmniej do mnie pretensji, ze sa ograniczani w grze za ktora placa........

jacobs93
02-08-14, 08:48
Klient anglojęzyczny to rozwiązanie ;) + reklama jako ots.. innego wyjścia nie ma ;) Altaron to dobra sprawa, wiele osób zza granicy by się tym zainteresowało i problem z ilością graczy byłby rozwiązany... wyobraźcie sobie tylko kilka albo kilkanaście gildii aktywnych i kilka z nich prowadzi ze sobą wojny.. piękna sprawa nie? Ale co ja tam mogę wiedzieć skoro jestem neutralny od 2011 roku :uśmiech9:

Obles
02-08-14, 08:50
Serio?
Na litość bierzecie?
Ludzie... kogo Wy chcecie oszukać :>.

Tron, mimo iż jest noobem jakich mało, podsumował ładnie wszystko. Jak na dłoni widać różnice miedzy graczami nowymi a starymi. A Ci starzy jak nie są z Collegium, to są Naszymi wrogami.
Piszcie, że się boimy, piszcie, że się nudzimy - macie do tego prawo. My po prosty wykorzystujemy władze. A ja jak zwykle mam ubaw z takich tematów, bo nagle Ci, co mieli sie za wyjadaczy pvp, piszą takie brednie, że wydaje mi się, iż pvp to widzieli, ale na evo ots :(.

Ah, czekam jeszcze na tematy w stylu "Ban dla Collegium" czy "Collegium złe". No bo przecież trzeba spróbować wszystkich możliwych sposobów, by tylko... właściwie nie wiem co.

dawidees
02-08-14, 09:57
Ten Sir Adam to widzę ze wszystkimi by walczył, on to jakiś popierdzielony chyba, ale co ja mogę wiedzieć o "dwóch gongach"

Mervakis
07-08-14, 19:49
I znów temat założony przez osobę, która nie ma odwagi wyświetlić swojej postaci na forum co zapewne świadczy, że pisze z innego konta, by udawać poszkodowanego. :| Mi na pvp nie przeszkadza pk, bo to naturalne, bardziej złodziejstwo pewnych osób!

Wladzio
07-08-14, 21:27
Siemano tu jeden z noobów który zakończył grać na 40 lvlu :D
Powód hunted za nie wyrzucenie jakiegoś kolesia z klanu bo komuś kiedyś coś ukradł bla bla bla.
Byłem liderem klanu w którym grało z 5-6osób jednak pokończyli grę lub przeniosli się na non-pvp.
Powód ciągłe oskarżenia że jesteśmy z new ery (W sumie w 2012 grałem z Paralkiem na jakimś evo może wtedy zostałem nieświadomie zwerbowany, ale co z innymi?)
Nie chce mi się już pisać (nie wiem już nawet co pisać)
Nie mam nic do Coll ja mam tylko coś do tych co wszędzie czują spisek.

P.s Pozdrawiam Mustafe (Wpadniemy po cb już niedługo, dosyć expienia w ukryciu mamy już na tyle mocne combo że zejdziesz, ja tylko skończyłem grać wladziem :) )






Jebać Mustafe