PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Trzecia w Nocy


Irdorath
12-07-14, 16:22
.................................................. .................................................. ................................

Obles
12-07-14, 18:28
Yoss aktywnie uczestniczył w ostatniej "akcji".
Wasz limit zaufania, którym zostaliście obdarowani, został wielokrotnie nadwyrężony i obecnie ja, i wszyscy z koalicji, których ośmielę się teraz reprezentować, nie mają do Was zaufania.
Jaką mamy gwarancję, że za tydzień, lub dwa sytuacja się nie powtórzy?
Czekam na propozycję rozwiązania patowej (dla Was) sytuacji.

Collegium.

Aha... i mamy klany. Gildie to są alchemików, wojowników i takie tam.

didekman1
12-07-14, 18:55
Mozecie pisac na Uzdow gdyz to postac irdoratha, jednak nie radzilbym bo to czlowiek bez honoru, nie dosc ze crashowal server z innymi i napisal odwolanie w ktorym wkopal swoich kumpli a sklamal ze nie bral w tym udzialu, tak samo uczestniczyl na akcjach na Collegium. Ale czlowieka nie zmienisz, dla mnie jest j*banym zerem i klamca. Ciesze sie ze nie mam juz z nim kontaktu. Pozdrawiam Szakalakabum

Irdorath
12-07-14, 19:06
A Ty jesteś pionkiem w tej grze, dlatego chcesz zaistnieć wyimaginowanymi intrygami.
Wielu już takich było jak Ty.

Przynajmniej nieświadomie poinformowałeś reszte serwera, że nastąpił podział, dziękuję.

Lerios
12-07-14, 19:14
Wow Szakalaka.

Byłem bardzo często na "akcjach" i jakoś Adama tam nigdy nie widziałem ...

Szkielko
12-07-14, 19:19
Po prostu strach ma wielkie oczy

didekman1
12-07-14, 20:28
Dobra Adam skoncz, jestes przegranym w oczach wszystkich i tak nie bedziesz free wiec nie placz, nie wazne co bys napisal, jakie bajki wymyslil kazdy Ciebie bedzie zabijal bo jestes zerem.

Walles
12-07-14, 21:02
Biegać na akcje z psem zwanym morgianem... dziękuje nie mam pytań.

PS dajcie mu invy do domków bo chłopak nie okradł dawno nikogo

naabster999
12-07-14, 21:07
oj tam spinacie nie potrzebnie panowie wyszlo jak wyszlo, to tylko gra, ja osobiscie do nikogo nie zywie urazy, walic hunty gramy dalej i expimy ;D

Co do morgiana, Casual mowilem Ci on od dzikow jest.... mowisz cos kur... 10x razy a ten dalej swoje ;D Ja nie mam wplywu na sklad w zadnym teamie mnie sie nikt nie slucha ;P

Irdorath
12-07-14, 21:38
Yoss aktywnie uczestniczył w ostatniej "akcji".
Wasz limit zaufania, którym zostaliście obdarowani, został wielokrotnie nadwyrężony i obecnie ja, i wszyscy z koalicji, których ośmielę się teraz reprezentować, nie mają do Was zaufania.
Jaką mamy gwarancję, że za tydzień, lub dwa sytuacja się nie powtórzy?
Czekam na propozycję rozwiązania patowej (dla Was) sytuacji.

Collegium.

Aha... i mamy klany. Gildie to są alchemików, wojowników i takie tam.


Mniejsza o klany, ważne jest to, że ludzie wiedzą, o co chodzi.
Yoss sam sobie zapracował na to, rozmawiałem z nim.

Ludzie w naszej społeczności, sami kopią sobie grób. Dyletant, ciągnie za sobą dyletanta... Nie wiem, czym ludzie się tutaj kierowali i nie chce wiedzieć.

Sytuacja ta pokazała, że większość nie ma racji, ponieważ pociągła za sobą łańcuch niesprzyjających "klanowi" zdarzeń. Życzę powodzenia odłamowi, gdzie część ludzi przykleiła nam etykietę kłamców, zdrajców i złodziei. Pomijając już fakt, że ja sam zostałem nazwany sprzedawcą gdyż opacznie zrozumieli moje intencje. Był to jeden z gwoździ do trumny tego "klanu". Gdyby arogancja pewnych osób pozwoliłaby nie wchodzenie mi w drogę, sprawy potoczyłyby się o wiele lepiej. Chciałem z tego “klanu” stworzyć potęgę, jaką udało mi się urzeczywistnić na innym serwerze, widocznie ludzie tu grający mają w planach robić jedynie rozpierdol, który nie ma żadnego jaśniejszego celu i palić jedną postać za drugą, a przypominam, że niektóre osoby pożyczały ponad sto talarów po to, aby wyexpić postać na 50 poziom, a następnie znów ją spalić.

Dla mnie wszelkie działania negatywnie wpływające na rozgrywkę Collegium były dla mnie paradoksem. Początkowo sam powiedziałem by ludzie robili noobchary na 30 poziomie, jednak szybko wycofałem się z tego pomysłu, niestety za późno.

Za wszelką destrukcję jestem odpowiedzialny ja, jednakże nie byłem nigdy na polu walki.
Wiedziałem już w chwili przyjęcia pewnych osób, że ten “klan” upada. Ale co z tego? To tylko gra;)

Mały bonus
http://images63.fotosik.pl/1162/da6ba3da887e7132.png

Nie będę wspominał, że owy gracz, szakalakabum był inkryminowany przez Collegium, nie jeden raz. Trzymajcie go dalej w szeregach, zdrajców się zabiją panowie, zaintrygowaliście mnie tym, że pomimo tego wszystkiego nikt z Was po niego nie pobiegł.

Życzę miłej gry

naabster999
12-07-14, 21:53
"Gdyby arogancja pewnych osób pozwoliłaby nie wchodzenie mi w drogę, sprawy potoczyłyby się o wiele lepiej", to jakas aluzja do mojej osoby??? Bo jesli tak to powinny byc moje slowa, pytaj zreszta pana na M co o tym sadzi. Koniec tematu bo wszyscy sie wyzalaja a powinnysmy expic.

didekman1
12-07-14, 21:56
Gildia jest hunted, pozdrawiam Szakalakabum.

A tutaj macie link do screena ktory napisal Adam do administracji, w ktorym sprzedaje swoich kolegow... http://images64.fotosik.pl/1120/831c8665efa302f7.png

naabster999
12-07-14, 22:06
Dobra spokoj Pany, znamy sie juz troche po co te spiny przeciez i tak wiadomo ze wygramy haha ;D

didekman1
12-07-14, 22:31
Mustafa slonko, nie zlosc sie tak, ja nie mam czasu na robienie nowej postaci i bede gral szakalem, mysle ze pozwolisz mi expic co? ; )

Szkielko
12-07-14, 23:13
Mustafa co jak co ale to zmuszasz mnie aby wam znowu spuścić lanie :D I tak będę robić swoje i mieć na tą waszą opinie wyj ba ne grubo :D Nie z takimi się wojowało i się serwer zdobywało :D Cóż dodać mogę, uważajcie bo pociągnę was, że rozłożę was na deski i zaczniecie grać w kreski :D

naabster999
13-07-14, 00:23
Trzeba expic~!!! kto expi wygrywa!!!

bilsom
13-07-14, 09:51
Szakal


Wiesz że jeszcze ci talarki na manasy rzucę:*


Szyba

W swojej karierze, niedługiej fakt, przeszedłem już takich jak ty z pińset miliardów. Do dzisiaj logują i każdy z nich za każdym razem pisze do mnie "pamiętaj że jesteśmy i zawsze będziemy", po tych słowach spierdalają na LOLa i miesiąc ich nima. Ja to traktuje jako taką motywację typu "mustafa exp bo nadchodzimy". Prawda taka że drugie 200ście w drodze, a was jak nie było tak nie ma, więc nie pierdol mi tutaj, tylko weź się do roboty i zacznij grać. Bo takimi tekstami ty sobie możesz podbić forum, a nie serwer.

huahuahua mustafa wojownik aż srać mi sięę zachciało jak to czytam, a z tym 200 lvl idz się schowaj pod łóżko!!!!!!

bilsom
13-07-14, 11:55
Mustafa Al Andri altaroński kosmita!!! Chcesz zaczerpnąć odrobinę marsjanizmu wbij na Altaron, pogadaj z nim wrażenia nie zapomniane!!!

Szkielko
15-07-14, 16:23
No to mamy podział na złych i tych dobrych więc strzeż się Adam :D Bo teraz nadciąga aby spuścić ci wpierdol :D Będziesz cierpiał

naabster999
15-07-14, 18:06
Nie ma podziału jest Adam i jego wielkie ego. Teraz przynajmniej rozumiem Casuala, miał racje trzeba było cie wywalić wcześniej zaraz po tym jak go z ts wyjebales, a ja cie psie bronilem. Po raz drugi probujesz sie wykpic i zwalasz wine na innych, gdyby nie ty i twoje mieszanie nikt nie bylby bity teraz. W sumie jak Tisaja sciaga na twojego ts'a exoritow to niech i gwandera wezmie bedziecie mogli sobie rece podac i wymienic sie numerami ^:^
Cale Coll ma brechte z ciebie i twojego tematu

Szkielko
15-07-14, 18:38
Widzisz Nabster sam jak jest. Łajza nie potrafi się przyznać bo brakuje mu jaj. A Adam się teraz tym zgrywa i głupio gada bo go każdy tyra i sądzi, że mimo tego iż siedzą tam ludzi typu wiemy ,, kto '' to sądzi, że to i tak jego team zebrany ahaha brech na całego

Irdorath
15-07-14, 20:13
Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej

Szkielko
15-07-14, 20:15
Adam nie pucuj się bo marny Twój tu wysiłek i tak spotka cie kara.

Wicher
15-07-14, 22:09
Collegium teraz bedziecie bic sie z 80 lvlami ? So much fun xD

Garok
17-07-14, 01:31
Mustafa Al Andri altaroński kosmita!!! Chcesz zaczerpnąć odrobinę marsjanizmu wbij na Altaron, pogadaj z nim wrażenia nie zapomniane!!!

O czym Ty chłopie pierdolisz? O.o
Składnia zdania jak i poziom godny starszaków, Gratuluję. :uśmiech2:

dawidees
17-07-14, 11:34
Zdrajców się zabija panowie, a szaka na truskawie po expach zapierdala, coś jest nie halo. Halo?



Nie będę wspominał, że owy gracz, szakalakabum był inkryminowany przez Collegium przeciw Trzeciej w Nocy, nie jeden raz. Trzymajcie go dalej w szeregach, zdrajców się zabiją panowie, zaintrygowaliście mnie tym, że pomimo tego wszystkiego nikt z Was po niego nie pobiegł.

Życzę miłej gry

Mój post był odpowiedzią do tych słów Adama :)

Walles
17-07-14, 11:37
jak jestem online to nie biega ;/

Ezzak zaloguj bo jest sprawa :)

dawidees
17-07-14, 18:16
Juz poprawiam tamtego posta zeby rozwiac wszystkie wątpliwości

A TERAZ UMIERA

Szkielko
18-07-14, 21:49
Jak to szło Ezzak? Taki był mądry a dalej umiera haah