PDA

Zobacz pełną wersję : Zrecznosc - co mnie boli ...


Aftomaro
01-07-14, 13:26
Witam wszystkich parafian Altaronu :uśmiech6:

Temat, ktory chce poruszyc jest to stosunek przyrostu umiejetnosci "zrecznosc", do czasu jaki poswiecamy na ten terning. Mianowicie sprawa wyglada nastepujaco. Przed latka, zrecznosc nie byla uwzgledniona od blood hitow, za to teraz juz musimy zadac blood hity, aby dana zrecznosc nam sie zwiekszyla. O co mi chodzi ? Jak zauwazylem system ktory teraz odpowiada za przyrost zrecznosci jest niedopracowany. Co wiecej, osoby ktorej graly juz przed latka, w szybki sposob osiagnely duzy poziom zrecznosci. Jest to duze niedopracowanie Administracji oraz postawianie graczy w swietle nierownego rozwoju postaci, bo ile teraz czasu poswieci nowy gracz na podniesienie swojej umiejetnosci ( zrecznosci ), a ile potrzebowal kiedys. Zdecydowanie jest to nie sprawiedliwe. W zrecznosci mozna, takze awansowac przez lowienie ryb. Ale chwila... Pojawia sie kolejny problem! Zrecznosc wzrasta tylko i w momencie kiedy zlowimy rybe, a to nie jest takie proste, co za tym idzie czas awansowania i poswiecenia na ta umiejetnosc znacznie sie wydluza niz przed LATKA.

Dlaczego poruszylem ten temat ? Poniewaz postanowilem zrobic nowa postac - zwiadowce
I wlasnie w tym momencie zauwazylem niedopracowanie oraz jak wielka roznica przyrostu zrecznosci zmienila sie po latce...

Prosze aby moj temat zostal potraktowany powaznie, jesli nie wiesz co odpisac, czy tez zbierasz sobie liczbe postow na forum nie wypowiadaj sie...
Prosze, takze aby Administracja wziela sobie ten temat do serca.

Pzdr.

cewix
01-07-14, 13:29
Sam jestem osobą która wbiła w miarę dużą zręczność przed łatką(157) i ja się pytam jak JA, a co dopiero NOWI gracze mają wbić 165 zręczność do używania najlepszej kuszy, zręczność prawie w ogóle nie rośnie, a wbicie pnami z 157 na 165 to cena 300 pnów, masakra :D

Śliski
01-07-14, 13:35
Popieram wniosek o przywrócenie pierwotnej metody przyrostu zręczności.
Obecny system jest tragiczny. Z umiejętności 157 na 160 awansowanie zajęło mi LEDWO 2 dni. Jeśli miałbym robić to od 1 do 165 (co jeszcze nie jest maksymalnym wymaganiem kuszy bo są wyższe jest CHORE).

Chciałbym spytać administracji czy słowo TRUDNE oznacza setki godziny spędzone na tak absurdalnym pomyśle jak skillowanie? Jest to nietrafiony zamysł Tibii, który jest tu praktykowany. Co o za przyjemność z gry spędzić miesiąc czasu na staniu w miejscu?

Lonewolf
01-07-14, 13:41
Zabawnym jest fakt, że żeby nosić kuszę czy uderzać krytycznie, musimy poświęcić masę czasu na... łowienie rybek, bardzo dużo maja te rzeczy ze sobą wspólnego. Łowienie rybek powinno mieć odrębny wyznacznik. A zręczność powrócić do stanu pierwotnego, niekoniecznie skill musi wchodzić tak samo szybko jak było po upie, ale żeby chociaż szło to w ten sposób. Już prędzej bicie dwoma sztyletami skojarzę z zadawaniem krytycznych obrażeń czy sprawnym posługiwaniem się orężem niż łowienie rybek.

Arkon
01-07-14, 14:00
w Altaronie by być dobrym zwiadowcą muszę być dobrym rybakiem? SUPER!
aaa i mogę być farmerem? odlot :D
usuńcie te bloodhity ;c

Breaner
01-07-14, 14:04
Jako świeży gracz mam pytanie, czy administracja kiedykolwiek wprowadziła coś w update a nastepnie to cofnęła ? Bo jeżeli nie to takie tematy niestety nie mają sensu. Wiele zmian na które ludzie narzekają i płaczą mi nie przeszkadza ale te, które robią kolosalną różnicę w łatwości i zaoszczędzenia czasu i pieniedzy pomiędzy "starymi" a "nowymi" graczami są naprawdę uciążliwe. Obecne trenowanie zrecznosci by mi nie przeszkadzala gdyby dla starszych graczy zręczność została przeliczona tak jakby trenowali z blood hitami.
Na swoim zwiadowcy którego miałem przed update wbiłem bodajże 128 zręczności bez większych problemów. Obecnie na swoim rycerzu mam 78 zr i nawet nie pałam się do treningu bo szkoda mi tracić na to czas przy obecnym systemie skillowania zr.

Yooshi
01-07-14, 14:07
Do 1 posta.
Nie dostałem PN za misje po resecie, to ty nie mozesz mieć teraz lepszej zręczności.
Łacińska sentencja "Altaron ma być trudny" pasuje tutaj idealnie.
Dodam jeszcze troszkę od mojego ulubionego filozofa greckiego Mervakisa
"Wszystko jest ok, a Altaron jest wolny od błędów."

Adrondil
01-07-14, 14:39
Zręczność jest w porządku przecież... co wy chcecie ja sobie wbiłem 152 to i wy wbijecie, duale też jest super, po co zmieniać jest super super super.

Aftomaro
01-07-14, 14:57
Adrondil, niniejszym mowilem "osoby niekompatybilne, prymitywne sa proszone o nie zabieranie glosu w tym temacie" jak tez w/w https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12020


ODSWIEZAM i czekam na wasze dalsze opinie, oraz na zdanie Administracji...

Śliski
01-07-14, 15:04
Adrondil nie cwaniacz bo wbiłeś ten skill w większość na starym systemie afcząc całymi dniami.

Adrondil
01-07-14, 15:04
Zręczność jest w porządku przecież... co wy chcecie ja sobie wbiłem 152 to i wy wbijecie, duale też jest super, po co zmieniać jest super super super.

To był sarkazm...

Narwashi
01-07-14, 15:59
To był sarkazm...

Albo srakazm.

carlcoxxx
01-07-14, 16:29
@up

Jeżeli nie masz niczego istotnego do przekazania, to pozostaw takie błyskotliwe wypowiedzi dla kolegów...

kaczkaspa
01-07-14, 16:34
jak on kolegów niema ;)

Arkon
01-07-14, 16:42
chyba znam już znaczenie "Altaron ma być trudny" - chodzi o to, że ma być trudny do zrozumienia, i trudność ma sprawiać nam kolejne updaty, nerfienie postaci, poprawianie jednej psucie drugiej, itp. Przecież były testy : >

kaczkaspa
01-07-14, 18:10
Niech zrobią że można ścinać zboże bez przesuwania snopków i żeby nie tylko za złowioną rybe leciała zręka ;)

I wtedy by było dobrze nie za łatwo nie za trudno tyle w tym temacie ;p

Arkon
01-07-14, 18:57
nie, bo lepiej jest odblokowac duala. Dlaczego? Bo co w tym fajnego... machając kijem nie musisz kogoś uderzyć by machać zręczniej - wystarczy trochę się namachać.
a bijąc mieczem, by bić lepiej trzeba już to trenować - w tym to jest sens bloodhita.

kaczkaspa
01-07-14, 19:03
No to by był najlepszy sposób ale wątpię żeby administracja znowu to przywróciła

bonusbgc
01-07-14, 19:52
Dokładnie, jak szła zręczność przed łatką, a po łatce.. no to jest mega różnica, i wbicie teraz tej zręczności na 160-165 bez wpakowania w nią pierdyliard PNów graniczy z cudem, gdzie przed łatką dało się to zrobić, dlatego jest to nie sprawiedliwe wobec tych którzy nie mają tej zręczności wyskillowanej. Moim zdaniem rozwiązania są dwa. Pierwsze - przywrócić system nabijania zręczności sprzed łatki. Drugie - znacznie obniżyć koszt nabijania zręczności PNami

Adrondil
01-07-14, 20:14
Jestem przeciwny, bo grając dualem, jeszcze kiedyś wbiłem 152 zręki, od 152 do 162 dodałem pny, jeśli teraz zmienili by ilość wymaganych pnów to kto mi chara naprawi? Przypuszczam nie tylko mi. Chyba, że obecne wartości zręczności przeliczą na inne.

kaczkaspa
01-07-14, 20:29
Obniżenie kosztu pn'ów jest bezsensu

Adrondil
01-07-14, 20:34
proponuję wszystkim powyżej 100 zręczności podnieść ją o około 20% lub 30%, załatwiło by to wasz problem, w sumie i mój.

kaczkaspa
01-07-14, 20:50
A co z graczami którzy mają zręczność poniżej 100?

krrystian
01-07-14, 20:56
Nic nie zrobią.

Dla profesji:

Rycerz
siła - 1h/2h/obrona

zwiad
zręczność - dist

Tak jak ryc musi nabić 150 siły do najlepszych broni tak zwiad musi nabic tyle by nosić najlepsze kusze. Albo poświecisz na to X czasu na skilowaniu albo dodasz pny twój wybór.

Zwiad musi nabic też sile ale za to nabicie 150 zręczności ręcznie jest realne i wymaga tylko troche czasu i cierpliwości. Siły do 150 wyskillować natomiast ręcznie sie nie da.

Jak sie zrobi bilans to wszystko jest uczciwe i porównywalne miedzy profesjami.
Cały problem to chwilowy błąd ze skillem bloodhitów gdzie nabicie 150 to był moment i kto juz nabił ten nabil.

RubSon
01-07-14, 21:26
Fakt faktem... zręczność idzie teraz porażająco wolno. Sam mam wojownikiem 142 a chcialem sobie doskillowac najmniej 150, przed latka moj trening trwal juz okolo 3-4h wiec troche czasu bylo... no ale w porownaniu z teraz to w ten czas moze 1-2% wbije... :-)

Pozdrawiam,
RubSon

Aftomaro
01-07-14, 22:45
Widze, ze niektorzy gracze nie zrozumieli sensu tego tematu albo tez do czego on prowadzi...

Prosze, aby nie wypowiadali sie Ci, co przed latka wbili Hight zrecznosc...
Dazycie tylko do tego, aby nikt z was nie mogl stac sie wam rownym. Wykorzystaliscie okazje, by nabic wysoki poziom zrecznosci, a teraz broncie sie przed tematem, aby zostal zniesiony, aby nikt wam nie dorownal... Niech wypowiadaj sie Ci, co grali wczesniej i zaczeli od nowa nowa postacia. Badz Ci co nie wywyzszaja sie nad innych...

ODSWIAZAM!!! Delete dla nowej latki!!!

http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2012/091/2/2/delete_all_the_shet_gif_by_autopup-d4ukzn0.gif

Adrondil
01-07-14, 22:50
Właśnie między innymi przez przelicznik zręki u woja, gra dualem traci sens, chyba podziękuje za grę nim i zrobię zwiada. Do tego jego czary pffff, nie możecie zrobić tego, że hity duala tylko od zręki zależą?

RubSon
01-07-14, 22:55
Czy ja się wywyższam? Bo czegoś nie rozumiem... napisałem, że wbiłem taki skill ale pomimo tego i tak dla mnie głupotą była ta nagla zmiana... i jakos mi to wisi za przeproszeniem, ze inni beda ode mnie lepsi. Tylko teraz po prostu zrecznosc leci zbyt wolno na moim skillu aby oplacalo sie skillowac i sam jestem za poprawieniem tego poniewaz chcialbym osiwgnac lepsze rezultaty. Wbicie tej zręczności zajelo mi 2tygodnie, siedzialem od 8 do 14-15 codziennie skillujac. I ja to rozumiem ze czujecie sie poszkodowani i macie racje. Dlaczego my wtedy moglismy sie tak szybko wyskillowac a Wy teraz na osiagniecie takiego rezultatu macie poswiecac wiecej czasu? Nie dbam tylko o swoje dobro bo sam twierdze, ze i tak duzo udalo mi sie uzyskac przed latka... dlatego tez rozumiem wasz bol i gdybym byl na miejscu Nowych Graczy rowniez bym sie unosil. Stad tez moje poparcie dla tej calej sprawy...

Pozdrawiam,
RubSon

Aftomaro
01-07-14, 22:57
RubSon
Nie nie nie... Nie chodzilo mi o Ciebie :oczko: Spij spokojnie :uśmiech6:

RubSon
01-07-14, 23:02
No a już myślałem... skoro tak to przepraszam za moje uniesienie. :-D No i życzę miłych snów. :-D

Pozdrawiam,
RubSon

P.S. To również nie zmienia faktu, że macie moje pełne poparcie. :-)

Adrondil
01-07-14, 23:09
Rub'son przyznaj, zawiodła cię ta łatka odnośnie duala? Mieli na poprawić czary i dupa...

Altrel
01-07-14, 23:31
Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana, pozostałe umiejętności wymagają rozdawania PN, tak więc i zręczność musi jej wymagać, aby osiągnąć dobre efekty. Autor tematu nie zauważył, że przed łatką (3 lata odkąd Altaron ruszył) ludzie ginęli, tracili umiejętności i obecnie są słabsi jeśli chodzi o umiejętności niż nowi Gracze, którzy umiejętności nie tracą i mogą je wysoko wyszkolić bez użycia PN. Zmian w przyroście zręczności jak i punktów nauki wymaganych do podwyższania kolejnych jej poziomów zmieniać nie będziemy, chyba że wiązałoby się to z drastycznym podniesieniem ilości PN wymaganych do podniesienia mniejszych poziomów umiejętności (do 130-140) dla broni 1-ręcznych, 2-ręcznych, obrony tarczą, itp. Wtedy byłoby jak to Autor określił "sprawiedliwie".

W natłoku zmian pojęcie sprawiedliwości nie funkcjonuje, gdyby wszystko miało być sprawiedliwe to każda zmiana balansu, łupu potworów i innych ważnych elementów rozgrywki musiałaby wiązać się z resetem, aby wszyscy "byli równi".

Arkon
01-07-14, 23:48
Ale chodzi też o to, że bloodhity w skillu zręczność jest głupia. niech się smaży ten co to wymyślił. teraz Zwiadem mam 144 zręczność, jastrząb z Czarnoksiężników to nic nie leci, moglibyście nie robić z tych kusz rare itemów... PN rozdałem w siłe, która leci jak krew z nosa i da się ją skillować do 30? ręcznie. potem PIERDYLIARD PN. Poza tym nie wiemy dokładnie ile mamy PN bo zasrany licznik jest do 255. Dałem sugestie by PNy były w okienku umiejętności, ale miała być pełna liczba. Zręczność mogła zostać nikomu nie przeszkadzało, bo to był jeden przyjemny skill który leciał przyzwoicie i Gracz nie musiał tracić kilku dni na skillowanie. Ja wolałbym Grę Dynamiczną a nie być rybakiem, czy Farmerem, czy też napierdalać daily by zbierać PN na skille. Gra jest za wolna jeśli chodzi o skille.

Aftomaro
02-07-14, 00:05
Powiem krotko... Administracji pali sie grunt pod nogami, szukaja punktu zaczepienia aby zamydlic nam oczy...

Szanowna Administracjo

Dlaczego odnosicie sie az o 3 lata wstecz? Taki krok do tylu jest nieistoty w tym momencie. Na poczatku "Altaron" byl calkiem inny, calkiem innym serwerem... Liczne aktualizacje zmienily go w stopniu dosc duzym... Nie mozecie wkoncu dac nam gracza, tego czego oczekujemy? Tylko spelniacie swoje zludne "marzenia" ?
Dlaczego odnosicie sie do wojownikow? Przeciez z nimi jest wszystko wporzadku... Sila, 1h/2h oraz obrona tarcza leci zbalansowanie. Zrecznosc dla wojownika to tylko dodatkowy atrybut, by ten mogl zadawac coraz czesciej ciosy krytyczne. Natomiast dla zwiadowcy ma duze znaczenie w stosunku do uzywanie kusz, lukow, amunicji...

Altrel cyt : "Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana" Dlaczego ten blad trwal az kilka dni?? Nie mozna bylo tego zauwazyc na tescie ??? No chyba ze NIE BYLO TESTOW

Altrel cyt : "pozostałe umiejętności wymagają rozdawania PN, tak więc i zręczność musi jej wymagać, aby osiągnąć dobre efekty."
- Pozostale ale dla kogo ??? Dla wojownika/maga zrecznosc moze byc "pozostala wartoscia", lecz dla zwiadowcy jest to wazny atrybut...

Kolejny watek:
Altrel cyt : "Autor tematu nie zauważył, że przed łatką (3 lata odkąd Altaron ruszył) ludzie ginęli, tracili umiejętności i obecnie są słabsi jeśli chodzi o umiejętności niż nowi Gracze, którzy umiejętności nie tracą i mogą je wysoko wyszkolić bez użycia PN."
- Jak w/w dlaczego cofamy sie o 3 lata wstecz??? 3 lata temu zapewne nie bylo planow, by zrecznosc miala wazne znaczenie dla gry. Gineli bo sami do tego dazyli... Wgl te zdanie Altrel'a nie ma sensu...

Altrel cyt : "Zmian w przyroście zręczności jak i punktów nauki wymaganych do podwyższania kolejnych jej poziomów zmieniać nie będziemy, chyba że wiązałoby się to z drastycznym podniesieniem ilości PN wymaganych do podniesienia mniejszych poziomów umiejętności (do 130-140) dla broni 1-ręcznych, 2-ręcznych, obrony tarczą, itp. Wtedy byłoby jak to Autor określił "sprawiedliwie". "
- Co ma piernik do wiatraka ??? Dlaczego umiejetnosci zwiadowcy maja odnosic stosunek do umiejetnosci wojownika? Wojownik posiada umiej. (1h/2h/sile/obr.tarcza) Zwiad ( dyst/zrecznosc/) . To tak samo jakby porownac mrowke do slonia... Nie widac roznicy nie ?? :uśmiech6:


Jeszcze raz, wraz ze spolecznoscia ALTARON podtrzymuje zniesienie obecnego systemu trenowania zrecznosci, na poprzedni, zniesieniu blood hitow i przyspieszenie przyrostu % zrecznosci!!

http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2012/091/2/2/delete_all_the_shet_gif_by_autopup-d4ukzn0.gif

cewix
02-07-14, 00:27
Powiem tak, mam 157 zręczność, skillując dual wieldem katanami wbiłem jakieś 6% w 2 albo 3 godziny, tak na oko mówie, skillujać dual wieldem+wędką, wbiłem w 15 minut jakieś 2/3%, czyli abym mógł korzystać z kruka który wymaga 160 zręczności musiałbym poświęcić calutką dobę na łowienie ryb+dual, a co dopiero ma powiedzieć nowy gracz.
"Rozdaj pny" powiecie, szkoda tylko, że 3 skille będą mnie kosztować lekko ponad 100...

Mervakis
02-07-14, 01:02
Challange Accepted!

Powiem krotko... Administracji pali sie grunt pod nogami, szukaja punktu zaczepienia aby zamydlic nam oczy...

Tobie się coś chyba spaliło bo nie widzisz, że jako nowy gracz masz dużo lepiej.

Szanowna Administracjo

Dlaczego odnosicie sie az o 3 lata wstecz? Taki krok do tylu jest nieistoty w tym momencie. Na poczatku "Altaron" byl calkiem inny, calkiem innym serwerem... Liczne aktualizacje zmienily go w stopniu dosc duzym... Nie mozecie wkoncu dac nam gracza, tego czego oczekujemy? Tylko spelniacie swoje zludne "marzenia" ?
Dlaczego odnosicie sie do wojownikow? Przeciez z nimi jest wszystko wporzadku... Sila, 1h/2h oraz obrona tarcza leci zbalansowanie. Zrecznosc dla wojownika to tylko dodatkowy atrybut, by ten mogl zadawac coraz czesciej ciosy krytyczne. Natomiast dla zwiadowcy ma duze znaczenie w stosunku do uzywanie kusz, lukow, amunicji...

Taki krok do tyłu jest bardzo istotny bo wtedy te umiejętności rosły dużo wolniej, dodatkowo nikt nie skillował zręczności ani nie wydawał na nią PNów bo nic nie dawała, jak myślisz czemu dali nadgonić w tak krótkim czasie zręczność osobom, które mają postacie ponad 3 lata i zaraz po tym zmienili? Teraz pewnie jeszcze bardziej zaczniesz hejtować.

Zręczność nie ma znaczenia u wojowników? Chyba kpisz, wojownik używający dual-wielda potrzebuje więcej zręczności niż Twój łuczniczek a wbija ją dużo wolniej niż Ty, więc Twój argument w odniesieniu do całości klasy wojowników jest inwalidą.


Altrel cyt : "Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana" Dlaczego ten blad trwal az kilka dni?? Nie mozna bylo tego zauwazyc na tescie ??? No chyba ze NIE BYLO TESTOW

Odpisałem wyżej, możesz się burzyć.

Altrel cyt : "pozostałe umiejętności wymagają rozdawania PN, tak więc i zręczność musi jej wymagać, aby osiągnąć dobre efekty."
- Pozostale ale dla kogo ??? Dla wojownika/maga zrecznosc moze byc "pozostala wartoscia", lecz dla zwiadowcy jest to wazny atrybut...

Też odpisałem, dual-wield.

Kolejny watek:
Altrel cyt : "Autor tematu nie zauważył, że przed łatką (3 lata odkąd Altaron ruszył) ludzie ginęli, tracili umiejętności i obecnie są słabsi jeśli chodzi o umiejętności niż nowi Gracze, którzy umiejętności nie tracą i mogą je wysoko wyszkolić bez użycia PN."
- Jak w/w dlaczego cofamy sie o 3 lata wstecz??? 3 lata temu zapewne nie bylo planow, by zrecznosc miala wazne znaczenie dla gry. Gineli bo sami do tego dazyli... Wgl te zdanie Altrel'a nie ma sensu...

System siły, zręczności, stopniowania magii oraz szkół żywiołów, które będą na nowym silniku jest z 2011 roku, więc tutaj też masz błędne info. Sami dążyli do śmierci, specjalnie padali od pk, od kicków neta and shit.

Altrel cyt : "Zmian w przyroście zręczności jak i punktów nauki wymaganych do podwyższania kolejnych jej poziomów zmieniać nie będziemy, chyba że wiązałoby się to z drastycznym podniesieniem ilości PN wymaganych do podniesienia mniejszych poziomów umiejętności (do 130-140) dla broni 1-ręcznych, 2-ręcznych, obrony tarczą, itp. Wtedy byłoby jak to Autor określił "sprawiedliwie". "
- Co ma piernik do wiatraka ??? Dlaczego umiejetnosci zwiadowcy maja odnosic stosunek do umiejetnosci wojownika? Wojownik posiada umiej. (1h/2h/sile/obr.tarcza) Zwiad ( dyst/zrecznosc/) . To tak samo jakby porownac mrowke do slonia... Nie widac roznicy nie ?? :uśmiech6:

Bardzo ładne porównanie, wojownik posiada więcej umiejętności do rozdawania niż zwiadowca, na wszystkie musi wydawać PN, więc Wy też wydawajcie.


Jeszcze raz, wraz ze spolecznoscia ALTARON podtrzymuje zniesienie obecnego systemu trenowania zrecznosci, na poprzedni, zniesieniu blood hitow i przyspieszenie przyrostu % zrecznosci!!

Już Ci odpisali, osoby kończącej dyskusję, która posiada prawo veta nie wywołuje się do odpowiedzi ponownie.

Tak na koniec, ile czasu wojownicy potrzebują na wbicie siły, aby nosić najlepsze zestawy oraz bronie? Jak bardzo trudne jest ich zdobycie w porównaniu z broniami dla zwiadowców? Dać palec to rękę całą będą chcieli, macie lepiej i płaczecie.

Dobranoc misiaczki. <3

cewix
02-07-14, 01:29
@up
Dali nadrobić zręczność starym graczom, bo dużo gineli. No dobra ale co z tymi którzy założyli w tym czasie nowiusieńkie postacie i wyskillowali zręczność bo mogli? ;)

Tutaj mogę się mylić, ale wydaje mi się że wojownicy potrzebują mniej czasu na wyskillowanie siły, niż zwiad zręki, a pozatym zwiad również musi dbać o swoją siłę, więc twój argument jest inwalidą :)

Mervakis
02-07-14, 01:51
Nie widziałeś mnie agresywnego. :) Nie lubię jak ktoś odpisuje z konta, które ma tydzień i uważa, że wszystko wie o serwerze bo znalazł jakiś temat w archiwum. :(

Wynajmę jakichś Amerykanów żeby Cię dopadli terrorysto! Nawet sfinansuje im łuskowe sety! xD

@up
Tutaj mogę się mylić, ale wydaje mi się że wojownicy potrzebują mniej czasu na wyskillowanie siły, niż zwiad zręki, a pozatym zwiad również musi dbać o swoją siłę, więc twój argument jest inwalidą :)

Zależy kto i jak, ja nie narzekam chociaż mam siłę, 1h, shielding no i mlvl, który dużo PN zjada, więc jest porównywalnie do zwiadów.

Rycek 2h nie musi shielda, więc ma trochę lepiej.

Taki dual-wieldista, który chciałby sobie pograć musi pakować dużo więcej PNów niż zwiadowca.

Chodziło mi o jego porównanie do całości profesji rycerza. ;p

beta2468
02-07-14, 07:53
A ja jeszcze bardziej nie lubie gdy tacy gracze myślą, że wpadli na genialny pomysł i proponują najazdy!usunięcie informacji o locie! skilowanie poprzez blood hity!światło w grze całą noc! itd....

No to do rzeczy. Wbijałam umijetności przed i po łatce. Jako wojownikowi rosły one wolniej niż zwiadowcy, ale ja nie mam co narzekać, bo skilując i łowiąc rybki naprawdę ta zręczność leci szybko. Pan Altrel w jakimś temacie napisał, że podczas złowienia ten przyrost jest większy niż wcześniej.

Cóż, kwestia wcześniejszego wbijania zręczności była błędem, a czemu po raz kolejny gracze mieliby płacić za bląd administracji? Jak to Arteron napisał : leży 100 talarów - co, nie podniosę? Skąd mam wiedzieć, że są z jakiegoś buga.

Zwiadowcy i tak ta zręczność leci szybko. U wojownika ten przyrost jest najwolniejszy, do tego ma inne skile, a jakoś nie widze by starzy wojownicy narzekali.

Rzygać się chce od narzekania takich lvli. Nie wiecie czym to skutkuje nawet bo nie macie konkretnych poziomów by móc przetestować ich wpływ na rozgrywkę. Dopiero raczkujecie po altaronie hi hi hi.

A jeszcze tak mi się nasuneło: ludzie skilowali dysta, teraz w ofertach sa dostępne miotane noże, dzięki którym dyst leci ciut szybciej. I co teraz mają powiedzieć ludzie którzy się wyskilowali? Teraz nowi gracze mają lepiej. ŁUCZNICY! ŻĄDAJCIE ODDANIA WAM STRACONEGO CZASU XD I RESET SKILI DLA WSZYstKICH HIHI.

Taki wniosek do autora tematu - nie szukaj sprawiedliwości tam, gdzie jej nie ma.



Tutaj mogę się mylić, ale wydaje mi się że wojownicy potrzebują mniej czasu na wyskillowanie siły, niż zwiad zręki, a pozatym zwiad również musi dbać o swoją siłę, więc twój argument jest inwalidą :)
Masz rację - mylisz się :)

Aftomaro
02-07-14, 12:59
Do Mervakis i wszystkich tych wojownikow co wypowiadaja sie na temat zwiadowcy po doswiadczeniu gry wojownikiem...

Mervakis ;

cyt. "Tobie się coś chyba spaliło bo nie widzisz, że jako nowy gracz masz dużo lepiej. "

-Z czym ma duzo lepiej ? Z tym ze zrecznosc nabije sie strasznie dlugo ?! BEKA!

cyt. "Taki krok do tyłu jest bardzo istotny bo wtedy te umiejętności rosły dużo wolniej, dodatkowo nikt nie skillował zręczności ani nie wydawał na nią PNów bo nic nie dawała, jak myślisz czemu dali nadgonić w tak krótkim czasie zręczność osobom, które mają postacie ponad 3 lata i zaraz po tym zmienili? Teraz pewnie jeszcze bardziej zaczniesz hejtować."

- System ktory stworzyli byl "dziecinny", bo tak jak ktos juz wspomnial, w tym czasie nowi gracze mogli za "free" w szybki sposob nabic sobie skilla... Administracja powinna usiasc na dupie i zrobic przelicznik zrecznosci co do lvl'a!!! Proste nie ? tak samo jak zrobili to np. z magic lvl ...

cyt. "Zręczność nie ma znaczenia u wojowników? Chyba kpisz, wojownik używający dual-wielda potrzebuje więcej zręczności niż Twój łuczniczek a wbija ją dużo wolniej niż Ty, więc Twój argument w odniesieniu do całości klasy wojowników jest inwalidą."

- Mervakis? Dlaczego oszukujesz sam siebie? Dual nie rowna sie ani z 1h ani z 2h... Jest poki co bezsensownym systemem gry... 1h posiada duza obrone, natomiast 2h duze obrazenia, dual nie posiada nic z tych rzeczy jedynie predkosc ataku ktora jest o wiele wieksza niz w/w .. Okey ale wyjdzie to prawie to sam co 1h po przeliczeniu nietrafionych uderzen w potwory...

- Okey, jesli ktos chce zagrac dual wojem to tak samo ten temat jest mu potrzebny skoro napisales "Zręczność nie ma znaczenia u wojowników? Chyba kpisz, wojownik używający dual-wielda potrzebuje więcej zręczności niż Twój łuczniczek a wbija ją dużo wolniej niż Ty" Stajesz dosc grubym murem za Administracja, lecz ten mur posiada fose w ktorej toniesz... Tu widzimy, iz zrecznosc jednak okazuje sie waznym aspektem gry...

Cytat:
Napisał Aftomaro :
Altrel cyt : "Zręczność wbijało się zbyt szybko stąd ta zmiana" Dlaczego ten blad trwal az kilka dni?? Nie mozna bylo tego zauwazyc na tescie ??? No chyba ze NIE BYLO TESTOW

Mervakis cyt. "Odpisałem wyżej, możesz się burzyć."

Ktos tu nie wiem jaki argument podac na obrone tego absurdalnego bledu Administracji :oczko: smieszne...

Mervakis cyt. "Też odpisałem, dual-wield."

-kolejny ... -.-

Mervakis cyt. "System siły, zręczności, stopniowania magii oraz szkół żywiołów, które będą na nowym silniku jest z 2011 roku, więc tutaj też masz błędne info. Sami dążyli do śmierci, specjalnie padali od pk, od kicków neta and shit."

- Czy gracze musza byc odpowiedzialni za dostawce internetu oraz za programistow silnika??

Mervakis cyt. "Bardzo ładne porównanie, wojownik posiada więcej umiejętności do rozdawania niż zwiadowca, na wszystkie musi wydawać PN, więc Wy też wydawajcie."

- Mervakis... Usiadz sobie wygodnie, zrob kawe albo odnos sie do tematu w dzien!! To co napisales nie ma sensu... To tak samo jakbym napisal "Wszyscy chlopcy chodza w spodniczkach to wy tez chodzcie"... Gdzie tu sens ?? Moze wszyscy zagramy w sloneczko ?? Bo wszyscy inni graja??

Mervekis cyt. " Już Ci odpisali, osoby kończącej dyskusję, która posiada prawo veta nie wywołuje się do odpowiedzi ponownie."

- o swoje prawa bedziemy walczyc do konca!!

Mervekis cyt. "Tak na koniec, ile czasu wojownicy potrzebują na wbicie siły, aby nosić najlepsze zestawy oraz bronie? Jak bardzo trudne jest ich zdobycie w porównaniu z broniami dla zwiadowców? Dać palec to rękę całą będą chcieli, macie lepiej i płaczecie."

- Nowa latka odslonila nowe kusze oraz luki ktore nie naleza do najtanszych oraz do najlatwiejszych do zdobycia ;) wbij 165 zrecznosci aby uzywac kusz "Orzel" wtedy zapalimy pogadamy :oczko:


Na zakonczenie podsumowania posta Mervekis'a, chcialem dodac iz pionek Administracji bledu nie schowa...

A teraz do graczy wypowiadajacych sie na temat lucznikow, grajacych wojownikiem

- Delikatnie wasz prosze, nie wypowiadajcie sie w tym temacie tylko po to, aby reszta uzytkownikow mogla was zauwazyc, ze istniejecie.. Nie macie doswiadczenia grania lucznikiem od samego poczatku po latce... Mowicie cos czego nie doswiadczyliscie, tylko po to aby cos napisac... Wypowidacie sie ze zwiad ma teraz dobrze,a gracie wojownikiem. To tak samo jakbym powiedzial ze kierowca tira ma lekka prace, a sam pracowalbym w sklepie na kasie... Dla waszej informacji, nie gram w altarona od wczoraj, gram juz od samego startu, wiec dlaczego chcecie uczyc ojca dzieci robic ?? Niektorzy gracze moze dopiero zaczeli grac w altarona i czuja ta niedogodnosc.. Ale to ich zdanie jest bardziej cenne niz wasze, graczy NO_LIFE...

Co do hejtow Panie Mervakis, to jest to dzial "dyskusje ogolne" mozna wypowiadac tutaj swoje przekonania. Jesli wstawilbys swoje zdjecie i bym dodal do niego brzydki komentarz to to juz jest hejt. Dlaczego ? Poniewaz hejt odnosi sie konkretnego czynnika, czyli np. Twojego zdjecia... Natomiast wypowidanie slowa w luznym temacie na forum, jest tylko wypowiedzia.


To Tyle....

Wypowiadajcie sie dalej

Mervakis
02-07-14, 13:07
I teraz znów pokazujesz swoją niewiedzę bo zwiadowcą również grałem/gram. :|

Policz ilośc PN jaką wydaje wojownik, a jaką zwiadowca, aby rozwijać swoje umiejętności. Nie masz zielonego pojęcia na ten temat, a się wypowiadasz. Zrób woja, łuka, maga i wtedy pogadamy, ja mam wszystkie 3 profesje i wiem co ile PN wymaga.

Aftomaro
02-07-14, 13:15
To teraz bez nerwow odpalam papieroska i uswiadamiam Cie, iz takze mam 3 postacie, a nawet wiecej, 2 woj, 1 luk, 1 mag. Wiem jak Altaron sie drastycznie zmienia. Wysoko poziomowe postacie tego nie czuja, skoro dazyli sobie juz skila dobic. Za to nowi gracze nie wbija 165 zrecznosci tak szybko.. nawet 100 nie wbija :oczko: Zwiad musi wydawac na dyst,zrecznosci i troche w sile. natomiast wojownik
1h - sila, tarcza , zrecznosc znikoma
2h - sila, zrecznosc wiekszy stopien
dual - sila, zrecznosci w duzym stopniu, 1h

jeszcze raz zwiad - dyst, zrecznosc w duzym stopniu, sile - troszke

zwiad i woj dual - moja na prawde ciezka gre, przez owa zrecznosc ;/

beta2468
02-07-14, 13:48
Ahhh, jak z Mervakisem ostatnio się nie zgadzam, tak teraz jego popieram i rozumiem jego frustrację w pewnych sprawach. Nc nie wiesz kolego a się wypowiadasz. Tłumaczyć nie będe, albo nie, wysile się.

Po pierwsze, jak sam napisałeś każdy ma prawo wypowiedziec się w temacie więc nie dyryguj tutaj i nie zabraniaj nikomu zabierać głosu

Po drugie, to, że na forum nie mam (tyczy się to innych osób również) wyświetlonej jakieś postaci nie znaczy, że nią nie gram

Po trzecie, zresetowałam skile po upie i skiluje, i mam ponad 100 zręczności, gdzie wojownikowi leci najwolniej i nadal uważam że ją łatwo wbić

Po czwarte, wojownik ma również pny na mlvl potrzebne, nie zapominaj o tym, a to wiele kosztuje. A! i jeszcze alchemia dla alchemików. i oczywiście skil broni, nie wiem czemu napisałes to przy daulu, a przy samym wojowniku nie. Dualowi dochodzi zręczność a odchodzi obrona, więc nie wiem o co Ci się rozchodzi

Po czwarte, zręczność przydaje się zwiadowcy nekro chociażby, bo może bić z pugi w dual wield albo z miotanych noży w przypadku palka nie-nekro.

Po piąte i chyba ostatnie bo mi się nie chce, tak jak Merv napisał przeanalizuj palka jak będziesz miał już wszystkie kusze, i wtedy ponarzekaj. Teraz zrobili tak, by dyst (jak i inne skile) miał zawsze znaczenie bo podnieśli atak amunicji.

Edit: takie moje przemyślenie, dla mnie, przy kazdym skilu, jesli 1% wbijasz góra 4 minuty to nadal zalicza się to do łatwych do wbicia. Chociaż palkowie wbijając 1% w 8 minut skila jeszcze nie narzekają a skilują. Nie wiem jaka Twoja jest górna granica, ale myślę, że narzekanie powinno zacząć sie gdzieś tak od 12 min... Ale przeciez wtedy już są pny więc co ja plote...

krrystian
02-07-14, 14:04
Zgadzam sie z beauty bet.

Nie da sie w 2 dni nabić takich skilli by używać najlepszych broni, takich end game.

Jak poświecisz tyle czasu na skilowanie co rycerz na skilowanie siły to tez nabijesz odpowiedni poziom.

Sam mam tylko 115 zręczności ale sprawdzałem jak leci na łowieniu i wiem że gdy bede potrzebować to powoli nabije te 150-160

Inna sprawa że zręczność powinna rosnąć wraz z strzelaniem z łuku, miotaniem nożami czy coś takiego a nie na czynnościach totalnie niezwiązanych z grą jak łowienie ryb czy ścinanie zboża.

Wkoncu to profesja zwiadowca czy profesja rolnik?

Arkon
02-07-14, 17:41
toteż mówę od kilku dni, że nie jestem porąbanym rolnikiem, nie chcę wbijać zręczności na łowieniu u ścinaniu zboża.
Wojownikiem siła leci do dużego skilla bardzo ładnie a zwiadowcy do 30, więc proponuję także by siła dla zwiada była przyjemna do 50+ wtedy PN jakoś bym miał na zręczność, Przepraszam ja nie, bo już mam słabą postać, bo ginełem i traciłem PN na skille. a resetu nie zrobiłem, bo nie po to grałem, by skillować miesiąc czasu.
Altaron jest trudny, bo największą trudność sprawiają nam zmiany. oczywiście Pan Mervakis radzi sobie najlepiej :oczko:
Pozdro Marek :D

Kr92
03-07-14, 11:22
Nie czaje płaczu, kuźwa bez jaj żeby w dzień czy tydzień osiągać max skile.
Mając w tym momencie 181 zręczność zwiadowcą mimo tego, że wydałem wszystkie pny, jestem w stanie w ciągu 1-2 dni wbić kolejnego skila co też robię.
Jak czytam, że ktoś ma 100 czy tam 130 i marudzi, że wolno leci to mi ręce opadają. Chcesz mieć dobry skil - poświęć czas.
Szkoda Ci czasu - wydaj PNy
I niech nikt nie mówi, że na dist też są potrzebne pny bo mając 147, wbijam skila dziennie.
Jedyne na co potrzebne są pny u zwiada to siła która np u necro średnio jest potrzebna od razu, przy tych kuszach które są teraz nawet i duch nie potrzebuje siły jedynie dist.

Także tego,

Pozdrawiam xd

EDIT.

Ja rozumiem, że jak się przyszło z OTSa czy tam Tibi i przyzwyczaiło do skilowania na bocie / afk training to teraz jest ciężko.
Jeżeli komuś szkoda poświęcać czas to niech expi wbija poziomy, zbiera pny i maxuje skile w taki sposób ;)

Mcree
03-07-14, 11:32
Spokojnie, co się tak unosisz dzisiaj :oczko:
Z takim humorem to spamuj żeby te dniówki w końcu co zapis wpowadzili:zły:

Kr92
03-07-14, 11:39
Spokojniejszy nie byłem od dłuższego czasu,
nie nabijaj postów bo to można nazwać spamem ;>

Adrondil
03-07-14, 12:49
Że tak powiem, ja skończyłem z zakładaniem tematów i publicznymi wypowiedziami na tym forum, ale denerwuje mnie 1 rzecz. Gdy ja grzecznie prosiłem o coś, nazwaliście mnie płaczkiem i sfrustrowanym dzieciakiem jak widać role te się odwróciły.

@Arteron - ten pan ma rację.

Aftomaro
03-07-14, 13:17
Nie czaje płaczu, kuźwa bez jaj żeby w dzień czy tydzień osiągać max skile.
Mając w tym momencie 181 zręczność zwiadowcą mimo tego, że wydałem wszystkie pny, jestem w stanie w ciągu 1-2 dni wbić kolejnego skila co też robię.
Jak czytam, że ktoś ma 100 czy tam 130 i marudzi, że wolno leci to mi ręce opadają. Chcesz mieć dobry skil - poświęć czas.
Szkoda Ci czasu - wydaj PNy
I niech nikt nie mówi, że na dist też są potrzebne pny bo mając 147, wbijam skila dziennie.
Jedyne na co potrzebne są pny u zwiada to siła która np u necro średnio jest potrzebna od razu, przy tych kuszach które są teraz nawet i duch nie potrzebuje siły jedynie dist.

Także tego,

Pozdrawiam xd

EDIT.

Ja rozumiem, że jak się przyszło z OTSa czy tam Tibi i przyzwyczaiło do skilowania na bocie / afk training to teraz jest ciężko.
Jeżeli komuś szkoda poświęcać czas to niech expi wbija poziomy, zbiera pny i maxuje skile w taki sposób ;)

Z tego co napisales wynika ze Altaron nie jest trudny, lecz stworzony dla NO_LIFE'ow... Wiec spoko grajcie sobie, ale ja nie bede marnowal wielu godzin zycia na pie*dolona gre, ktora nie jest przystosowana dla ludzi co maja malo czasu na gre...

pzdr.

Niech Administracja sobie wszystko przemysli, a moze kiedys na serwerze bedzie na prawde mnostwo ludzi...

Kr92
03-07-14, 13:39
Przeczyta sobie to jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.
Jeżeli nie wymagasz żeby postać była idealna na 10lvlu to po prostu exp a nie skiluj.
Jeżeli expienie też nazwiesz nolifieniem to idź na simsy

elo

cewix
03-07-14, 14:38
Arteron, 1 dist dzienne przy 147 diście? to chyba skillujesz od 00:00 do 00:00, wtedy MOŻE jest to możliwe, ja rozdałem pny na 111 mając 0%, wbiłem wtedy jakoś 130, od tamtej pory wbiłem ponad 20 lvli i rozdawałem kolejne pny w dist aktualnie mam 149 i wbite 81%, czyli przez 20 lvla expa nie wbiłem nawet tyle co ty rzekomo wbijasz w 1 dzień

Kr92
03-07-14, 14:43
policz sobie 1% wbijam w 3min 26 sec, sprawdź ile czasu skiluję człowieku małej wiary

acha i 1 skil wcześniej 3min 16sec~

beta2468
03-07-14, 14:53
Jakie 'może jest możliwe'? Arteron dał Ci dowód, a nie gdyba sobie, ze teoretycznie jest możliwe to wbić. Zwróc uwagę, że skil leci gdy zadajesz obrazenia. No dalej, zagadka jak arteron z tego korzysta? Może spamując kpiro? XD oczywiście też macie rację w tym, że wymaga to duzego nakladu czasu, nie każdemu się chcę, nie każdy moze.

cewix
03-07-14, 15:10
@Arteron, a można wiedzieć jakim sposobem to robisz? ^^

ReeZo
03-07-14, 15:15
ja nie bede marnowal wielu godzin zycia na pie*dolona gre, ktora nie jest przystosowana dla ludzi co maja malo czasu na gre...

Stary to zauwaz, ze moze problem nie lezy w grze tylko w twoim braku czasu na nia ? Pomyslales o tym ?

policz sobie 1% wbijam w 3min 26 sec, sprawdź ile czasu skiluję człowieku małej wiary

acha i 1 skil wcześniej 3min 16sec~

wyszłoby 57 godzin.

Kr92
03-07-14, 15:38
serio matmy mam uczyć
3min/60sec masz 180 sec dodaj 26 masz 206sec 1 % x 100 masz 206 000 sec/ 60min= 343,3 ~ min/60 = wychodzi niecałe 6h ;|
nvm xD

Troszcz
03-07-14, 15:44
@ReeZo
Chyba ci przecinka zabrakło.

cewix
03-07-14, 16:43
A ten sposób to? Bo nie wierze, że zwykłe skillowanie sperami, czy łukiem, albo miotanymi nożami, prędzej odes kpiro z szybką kuszą xd

ReeZo
03-07-14, 16:53
@ReeZo
Chyba ci przecinka zabrakło.

Hahaha prawda :d zapomniałem, że tam miałbyć przecinek :) dzięki :)

serio matmy mam uczyć
3min/60sec masz 180 sec dodaj 26 masz 206sec 1 % x 100 masz 206 000 sec/ 60min= 343,3 ~ min/60 = wychodzi niecałe 6h ;|
nvm xD

True :) zapomniałem o przecinku :) licząc na sekundach, ale też coś się dziwiłem, że dużo mi wyszło :P

Arkon
03-07-14, 17:09
dysta to akurat szybko się wbija nawet.
140-143 w 3 dni expienia na górskich i klepania ich kpiro. expienie było max 2h.

beta2468
03-07-14, 19:31
Death,, kazdemu sie zdaza ;)
Co do sposobu wbijania skili..... nie jest to niz kosztownego. Tak jak pisałam. . .Skilujemy razem, więc hity w wojownika prawie za każdym razem wchodzą, ale bez większej szkody dla mnie. Skoro Arteron pisze ze wbija na palku % w niecale 4 min to znaczy, że tak jest, po co mamy wam podawac fałszywe informacje. Poświęcamy na to nie mało czasu, ale i tak w tej grze nie ma co ciekawego do roboty więc skilujemy :p

Kr92
03-07-14, 20:06
A ten sposób to? Bo nie wierze, że zwykłe skillowanie sperami, czy łukiem, albo miotanymi nożami, prędzej odes kpiro z szybką kuszą xd

jeżeli już zaczniesz to testować, wszystkie możliwości zwracając uwagę jak najskuteczniej to robić i powiesz mi, że to nie możliwe wtedy Ci udowodnię, w tym momencie sobie gdybasz więc nie będę wdawał się w dyskusję.

Temat dotyczy zręczności, a nie dista także na tym zakończę offtopy


pozdrawiam ;)

Breaner
03-07-14, 21:01
Problem nie tkwi w obecnym systemie ale w tym że wcześniej inni "mieli łatwiej" i teraz wychodzi swojego rodzaju "zazdrość" a nawet żal do samego siebie w stylu "czego nie pomyślałem żeby trenować zręcznośc póki tak łatwo chodzi, jestem na siebie zły wyładuje to na forum!" :uśmiech4::uśmiech2:

beta2468
03-07-14, 23:14
Problem nie tkwi w obecnym systemie ale w tym że wcześniej inni "mieli łatwiej" i teraz wychodzi swojego rodzaju "zazdrość" a nawet żal do samego siebie w stylu "czego nie pomyślałem żeby trenować zręcznośc póki tak łatwo chodzi, jestem na siebie zły wyładuje to na forum!" :uśmiech4::uśmiech2:


Dokładnie, starzy gracze nauczyli się, by skorzystać z okazji. :) chociaz polemizować można na temat tego, w ktorym momencie bardziej opłaciło sie bić zręcznośc. Bo co do dystansu, może się powtórzę, ale uważam ze teraz jest łatwiej.

Kr92
03-07-14, 23:20
W tym rzecz, że wcale tak nie jest. Fakt wcześniej łatwiej było tylko i wyłącznie pod tym względem ,że mogłem wbijać zręczność praktycznie full afk (raz na 15 połowiłem rybki + dual) w tym momencie jest dokładnie na odwrót, dual do tylko dodatek do łowienia ryb.

I nie wypowiadam się jak większość która pobiła 10min w dualu nie wbiła % i hejtuje forum, a jako osoba która poświęca praktycznie 7-8h dziennie od miesiąca? na skilowanie (taką los mi dał sposobność-możliwość w pracy)

Jeżeli regularnie wyławiam respawn ryb (nie ruszając się z miejsca), a jednocześnie bijąć w dualu osiągam praktycznie ten sam efekt co przed łatką.

Czytanie, że coś jest niesprawiedliwe osobiście mnie śmieszy (mając 110~+ zwiadowcę który zmarnował WSZYSTKIE pny na skill który może normalnie wbijać ręcznie (przy odrobinie chęci i poświęconego czasu))

Tak jak pisałem wcześniej jeżeli ktoś nie ma możliwości i chęci tracenia czasu na skilowanie ma możliwość wytrenowania skili na tyle ile da radę, a następnie expienia + robienia misji, zbierania PNów (w evencie zdobyłem ich +- 100) a następnie rozdania ich w skile które potrzebuje.

Tutaj są dwie drogi albo się ktoś dostosuje, że sprawiedliwości od dawna nie było i pewnie już nigdy nie będzie (NIGDZIE), albo zaprzestania przygody grania w grę (każdą możliwą)

dziękuję dobranoc, pozdrawiam eh

scymork22
04-07-14, 22:55
Powinni usunąć te bloodhity z woja też /../

sokoskiiii
05-07-14, 11:52
Ja osobiscie wydałem pny na 70 zręcznosci i wbilem 130 przez co zaprzestalem grac palkiem. W ostaniej łatce weszły nowe kusze wiec postanowilem wbijac tą zrecznosc recznie i idzie to bardzo ładnie według mnie problem jest tylko taki, ze trzeba segregowac te ryby czasami 1 rybe przekladam 5 razy zanim w trafie na dany stos ryb xd.

Kr92
25-07-14, 16:09
http://oi58.tinypic.com/o51cb4.jpg

Jakby ktoś dalej twierdził, że po łatce jest poszkodowany względem starych ;)

Dzięki za motywację ;]

beta2468
25-07-14, 16:11
Wielkie brawa ! Spam wyzwisk od noł lajfów za 3, 2, 1.....

Masterglocker
25-07-14, 16:14
jak ty to zrobiłeś?
zdradź sekret

Mcree
25-07-14, 16:44
Gratulacje! I to szczere!

Kubush
25-07-14, 20:09
No zdradź wszystkim sekret -.- szczególnie nowym graczom jak mają wbić taką zręczność bez starego "sposobu". Nie zapomnij się przyznać do wałów -.-. Aaa zapomniałem zrobiłeś to w 100% uczciwie.

cewix
25-07-14, 20:13
Serket? No jak to jak, no-life xD

beta2468
25-07-14, 20:17
O nie serio??? W postach wyzej jest wszystko napisane Carachimm....

Kubush
25-07-14, 20:20
Cieszę sie że jesteś tak szczodry w słowach do mojej osoby. Dla Twojej informacji nawet gdybym miał nieskończoność czasu i możliwości to nie poświęciłbym tej grze nawet godziny. Czasami wchodzę na forum w drodze do lub z pracy i patrzę na tę patologie. Czasami mnie poniesie i za to przepraszam i zabiorę głos w dyskusji tak jak dziś. Wiem co nieco o grze ale o ludziach jak widać nic a nic. Gratuluję "uczciwie" wbitej zręczności. Pff

pan
25-07-14, 22:59
o sk##wesyn :-P gratuluję

Adrondil
29-07-14, 16:06
O w pi**u, ja wbiłem 152 zręki przed łątką i myślałem, że jestem kox, ale koxem jesteś ty, gratulacje.

Arkon
29-07-14, 16:09
152 przed tą zmianą to jest nic, byli co wbili po 180+ itd.
@kr92, którą masz siłę?

@niżej
na pewno nie, kto powiedział że mowa o rycerzu :]

cewix
29-07-14, 16:17
@up Jesteś pewien, że ktoś przed łatką wbił 180+ RYCEM?

@Edit To, że gość któremu odpisałeś wbił 152 zręczność ryckie,

WarlordPL
29-07-14, 16:23
Dodal sobie Pn'ami,wbil przed upem +170,180 a reszta PN ...

Kr92
29-07-14, 18:59
W sumie mogę rozwiać wątpliwości,
Przed łatka wbiłem 176 zre, w momencie kiedy weszła łatka rozdałem WSZYSTKIE pny w zre, wbijając "aż" 181 (tak dużo trzeba pnów na zre), druga sprawa 115~ lvlem za dużo ich nie miałem.
Później okazało się, że biedy nie ma i można to bić ręcznie, więc biłem ;>

Dodal sobie Pn'ami,wbil przed upem +170,180 a reszta PN ...

Wbicie od 190 do 200 zre, kosztuje 1000PN. Tak, 100 każdy skill także jak będziesz miał wolne to zapraszam do marnowania ;>

Don Kule
29-07-14, 21:13
Gratuluje ;)

ReeZo
29-07-14, 23:08
W sumie mogę rozwiać wątpliwości,
Przed łatka wbiłem 176 zre, w momencie kiedy weszła łatka rozdałem WSZYSTKIE pny w zre, wbijając "aż" 181 (tak dużo trzeba pnów na zre), druga sprawa 115~ lvlem za dużo ich nie miałem.
Później okazało się, że biedy nie ma i można to bić ręcznie, więc biłem ;>



Wbicie od 190 do 200 zre, kosztuje 1000PN. Tak, 100 każdy skill także jak będziesz miał wolne to zapraszam do marnowania ;>

A czasu ile Tobie zajelo ? pi razy drzwi

Kr92
30-07-14, 07:54
A czasu ile Tobie zajelo ? pi razy drzwi

Nie da się tego określić.
Powiem tak, od łatki do momentu wystawienia screena, to chyba jest pi razy drzwi co? xd

WarlordPL
31-07-14, 18:58
Zręcznośc normalnie można wbić od 157 do 160 szybko leci,tylko trzeba cierpliwości. Każdy by chciał najlepiej wbić w 1 dzien max skilla. Zeby wbic wysoki skill to naprawde trzeba poswiecic troche czasu na to minimum pól roku albo i wiecej. Więc po co zmieniać...
Niech już zostanie jak jest. Kazdy musi się z tym pomęczyc żeby osiagnać.
A żeby coś osiągnąc trzeba ZAPIERDALAĆ!!!!! :zły: