PDA

Zobacz pełną wersję : Obrażenia Duchownego


nike123
19-06-14, 19:24
Niniejszym ogłaszam że duchowny nie ma dmg i nic nie robi nawet ledwo się wyleczyć może nie zaliczając wysoko poziomowego czaru leczenia.

mody189
19-06-14, 19:30
Wstałeś? Wspaniale, to teraz kawa i zakładaj maga, ale to już!

nike123
19-06-14, 19:42
W końcu przejrzałem jaki duchowny jest do ...Jest jakaś możliwość polepszenia tego duchownego ?

zolxik
19-06-14, 19:49
W końcu jakiś temat n/t duchownego. Popieram w 100% i również apeluję o jakieś zmiany!!!

Mcree
19-06-14, 19:55
Pozwolę sobie wyprzedzić Beatę. Mam nadzieję, że się Merv nie obrazi :>
http://oi60.tinypic.com/2mq7xbb.jpg

nike123
19-06-14, 20:02
Trudny to wy macie sposób myślenia. Nawet nie zagraliście pewnie duchownym większość z was a wyjeżdżacie z takim czymś.

NinjaArabStrateg
19-06-14, 20:17
Trudny to wy macie sposób myślenia. Nawet nie zagraliście pewnie duchownym większość z was a wyjeżdżacie z takim czymś.

To jest sakrazm...

mody189
19-06-14, 20:30
Było miliard tematów, szkoda gorączki, dyskusji i nerwów, pogadaj z Uruborosem co myśli na temat palka duchownego (największy na serwie), dziwię się że jeszcze ma siłę nim grać. A im szybciej zrozumiesz że nic nie wskórasz tematami tego typu tym dla ciebie lepiej.

nike123
19-06-14, 20:40
Bolesny jest fakt że pacca kupiłem na trochę do przodu i teraz żałuje ...

Bubsko
19-06-14, 20:55
Tak jak Mustafa mówi,było duzo tematów na temat grywalności(a raczej jej braku)zwiadowca duchownym.
Administracja twierdziła inaczej i doprowadziła do sytuacji,ze z dużej ilości zwiadowców zostało 2 graczy.(Mówie o wyzszych levelach)

Jeszcze lepiej wyglada sytuacja wsrod nowych graczy,tam duchownego sie nie uswiadczy...

Voltix
19-06-14, 21:22
Przypomnial mi sie wypad na klasztor duchownych 9 ryckow, 1 zwiad i jakos 2 magow ;D ahh ten balans. Administracja i jej fantazja.

begar321
19-06-14, 22:12
Boze ludzie duchowny ma byc to tankowania , po co piszecie tu takie glupoty ?
A jesli nie wiecie to oreh wreka i kostelenaara kupicie w gildi wojownikow zwiadowcy


A tak serio to napprawde jest cos nie tak , ze ja jako 170 wojownik duchowny alchemik bije mocniej
od Bubska czy Mustafy....

adrianos20
19-06-14, 23:42
Aktualnie Duchowny ma tak oslabione dmg, ze nie jest w stanie przyciagnac graczy do gry "Druzynowej"

cewix
20-06-14, 12:17
Aktualnie zwiadowca duchowny to chyba jedyna poszkodowana profesja(i elementalista alchemik :D) (choć i tak już dostał buffy to nie ma zastosowania w grze drużynowej)

beta2468
20-06-14, 15:19
Bo wy nie rozumiecie tabelki.... Altaron ma być trudny, czy was po**bało?!
Zamykam..

A tak całkiem poważnie to powinni chociaż zwiększyć ten dmg dla palka ze świętości.

Catthon
20-06-14, 15:25
Ostatnio podnieśli o 10%.

cewix
20-06-14, 15:53
@up No tak, ale dalej nie widać jego zastosowania w grupie, już lepiej wziaść nekro i tyle

my life
20-06-14, 15:54
Zwiadowca i tak bije więcej (może to samo) od maga ;P mówimy o duchownych

Mcree
20-06-14, 21:59
Odniosę się do obrażeń ryca 1h ducha, broń na światło->pogromca smoków.
Na skillu 121 odes rago koło 200-220
Na skillu 141 odes rago koło 250-400
Także różnica między skillem 121 a 141 w obrażeniach jest dwukrotna!
Expiąc dzisiaj z Piedzim na wrl zadawał on większe obrażenia ode mnie mimo że nie wydał ani 1 PN po upie, także stwierdzam że da się grać Zwiadem Duchem. Problemem nadal jest to, że jest on lepszym blokerem ode mnie :)
Przynajmniej na wrl i mobach bijących na dysta

Catthon
20-06-14, 22:23
Ciekawe. Właśnie wróciłem z wrl z rycerzem. Miałem większy dmg, to fakt, ale ja straciłem 900 mikstur maga, a kolega rycerz 500.

Obaj duchowni, choć kolega był alchemikiem.
Koszt kpiro w przełożeniu na dmg jest katastrofalny.

Mcree
20-06-14, 22:31
Catthon polecam brązowe amulety na przyszłość ^^

Kennis
20-06-14, 22:35
co zrobic cathon powinni zrobic tak ze palek robi dmg w 1 cel mag robi mocne dmg obszarowo a rycerz jest nie do zabicia szkoda ze all sie zgadza poza tym jak bije palek sam mam palka ducha elemntaliste 90 lvl i solo nie poexpie nigdzie wziolem zrobilem experyment pnami wbilem 40 m lvl i z gfb na oboz poszedlem ponad 300k expa na godzine bez bonusu a na jakis trolach czy rekinach albo czerwonych smokach 200k max nie wiem czy o to chodilo administracji ale jest jak jest

Catthon
20-06-14, 22:47
Mcree, miałem amulety.

Bubsko
20-06-14, 23:24
Odniosę się do obrażeń ryca 1h ducha, broń na światło->pogromca smoków.
Na skillu 121 odes rago koło 200-220
Na skillu 141 odes rago koło 250-400
Także różnica między skillem 121 a 141 w obrażeniach jest dwukrotna!
Expiąc dzisiaj z Piedzim na wrl zadawał on większe obrażenia ode mnie mimo że nie wydał ani 1 PN po upie, także stwierdzam że da się grać Zwiadem Duchem. Problemem nadal jest to, że jest on lepszym blokerem ode mnie :)
Przynajmniej na wrl i mobach bijących na dysta

To niech nie rozdaje bo nie zobaczy roznicy :D

Mcree
20-06-14, 23:28
heh a co ma z nimi zrobić? :D
Miał 600+ przed upem, jak się postara i trochę poskilluje to może coś wymaxuje, chyba że ktoś już to zrobił u was?

Bubsko
21-06-14, 00:16
heh a co ma z nimi zrobić? :D
Miał 600+ przed upem, jak się postara i trochę poskilluje to może coś wymaxuje, chyba że ktoś już to zrobił u was?

Jak rozda pny to jedyna roznice jaka zobaczy to,ze kpiro wiecej many kosztuje :D.

Majkul
21-06-14, 08:55
Dlatego w pierwszej kolejności powinien rozdawać w siłę i ulepszyć sobie kuszę, dopiero wtedy rozdawać w dyst, bo inaczej mu się obrażenia zablokują.

Voltix
21-06-14, 13:07
Dlatego w pierwszej kolejności powinien rozdawać w siłę i ulepszyć sobie kuszę, dopiero wtedy rozdawać w dyst, bo inaczej mu się obrażenia zablokują.

Ale mnie olsniles, dziekuje Ci z calych sil. Ciagle mialem 0 sily i sie dziwilem dlaczego tak slabo mi idzie.

zolxik
22-06-14, 13:53
Więc na prawdę uważacie, że nie ma żadnego sensu granie zwiadem duchownym oraz, że nie zostanie jakoś zmodyfikowany? Exp jaki nim wyciągam i waste są straszne. Nie wiem już czy dalej się męczyć, czy założyć nową postać...

mody189
22-06-14, 14:06
Załóż nową postać:)

Bubsko
22-06-14, 14:08
Więc na prawdę uważacie, że nie ma żadnego sensu granie zwiadem duchownym oraz, że nie zostanie jakoś zmodyfikowany? Exp jaki nim wyciągam i waste są straszne. Nie wiem już czy dalej się męczyć, czy założyć nową postać...

Jak nie masz 500lv i plecaków talarów to załóż nowa postać :P

zolxik
22-06-14, 14:15
No niestety...
Sam widzę, ile talarów pochłania granie tą profesją, nie mówiąc już o tym, że gram sam. Aż się boję co jest na wyższych poziomach.
Tak więc zostaje założyć nową postać, tylko jaką?
Dzięki za pomoc w oderwaniu sie od duchownego.

mody189
22-06-14, 14:17
Bubsko, ani lvl ani talary nic tutaj nie zmienią (przynajmniej do aktualizacji za pewne ;DD). Na ten moment Mag nekro alchemik:)

mario
22-06-14, 17:06
Mag nekro alchemik ;D Udało mi się trafić z subprofesjami na początku gry, ale przez 3 lata tak miło nie było jak jest teraz. Ale było warto czekać żeby teraz mieć pierdolnięcie mimo że nie udało mi się odzyskać wszystkich pn dzięki którym bym miał dużo większy mlvl niż mam teraz.

naabster2
22-06-14, 20:02
Mam taki pomysł, co update będzie na serwerze NPC od jednorazowej zmiany sub-profesji i to byłoby sprawiedliwe i sensowne rozwiązanie. Istnieje multum plusów takowej sytuacji ( żaden z graczy nie został by pokrzywdzony i nie zniechęcało by to już do gry starych graczy etc). Najprostsze rozwiązania są najlepsze!!!! O czym nie wie nasza administracja, która jest zbyt ..... by po trzech latach prowadzenia serwera RPG ogarnąć iż każda zmiana w sub-profesjach łączy się z falą hejtów i ogólnego niezadowolenia. Sprawiedliwa byłaby możliwość powtórnego wyboru sub-profesji i taka jest prawda.

my life
22-06-14, 20:23
Mam taki pomysł, co update będzie na serwerze NPC od jednorazowej zmiany sub-profesji i to byłoby sprawiedliwe i sensowne rozwiązanie. Istnieje multum plusów takowej sytuacji ( żaden z graczy nie został by pokrzywdzony i nie zniechęcało by to już do gry starych graczy etc). Najprostsze rozwiązania są najlepsze!!!! O czym nie wie nasza administracja, która jest zbyt ..... by po trzech latach prowadzenia serwera RPG ogarnąć iż każda zmiana w sub-profesjach łączy się z falą hejtów i ogólnego niezadowolenia. Sprawiedliwa byłaby możliwość powtórnego wyboru sub-profesji i taka jest prawda.

Są dwa ale ;)
1. Co z questami od gildi?
2. Ci co akurat trafili z subprofesjami byliby zapewne przeciw ;D aż do następnego update...

mody189
22-06-14, 21:45
Pny przepadły to exp za misje nie może przepaść?! LOL zajebisty pomysł! Do tego aktualizacja niszcząca wszystko na sam konieć, co rycerz nie założy nawet mosiężnego bo wprowadzą skill wysokości chłopka, zwiadowca nie założy kuszy bo za mały bicek, a mag będzie chodził tyłem i nichuja żeby rzucił czar. To jest moc!