PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc na start i nie tylko


Mervakis
21-05-14, 22:47
Witajcie drodzy gracze!

Postanowiliśmy z kolegą Casualem nieco wspomóc na starcie nowych graczy. Jeżeli nie potraficie się odnaleźć po wyjściu na główny kontynent piszcie śmiało! Każda nowa osoba otrzyma "małe co nieco", pomagamy również odzyskać utracony ekwipunek w przypadku, gdy zostaniecie pokonani przez potwory (oczywiście jeżeli akurat mamy czas).

Jeżeli chodzi o pomoc w postaci ekwipunku, nie krępujcie się i piszcie śmiało do Casual. Do mnie piszcie na postać Mervakis po pomoc inną niż ekwipunek.

Zaznaczam, że nie pomagamy w zadaniach (nie spoilujemy), chyba że gracz sam dowie się jak zadanie rozwiązać, ale będzie miał z nim problemy, wtedy może liczyć na Naszą pomoc.

Mamy nadzieję, że do Naszej ekipy, chcącej zintegrować społeczność Altaronu i grać w przyjemnej atmosferze, dołączy jak największa ilość osób!

Niedługo do oferty pomocy dojdzie naprawienie uszkodzonego ekwipunku, ale najpierw muszę zdobyć więcej młotków.

Naszą "jakość" może potwierdzić wiele osób, mile widziane ich wpisy. :)

LISTA POMOCNYCH:

PVP:

CASUAL
CATTHON
JOKER THE FREAK
MERVAKIS
MIKELORD
PARADOKS

NON-PVP:

ELETRIX
VAILO

tomakeo
21-05-14, 22:52
To ja też się dołączam i oferuję pomoc na świecie non-pvp. Mogę pomóc już od samego startu (licor) wręczając małą sumkę pieniędzy na podstawowy ekwipunek.
W razie potrzeby pisać na Eletrix lub Leiren

Prośby o spoilowanie zadań będą ignorowane :)
Miłej gdy.

Walles
21-05-14, 23:11
Na początek chciałbym zaznaczyć by żaden z nowych graczy nie przeraził się oraz nie wystraszył postów niedorozwiniętych ludków którzy tej gry nie pojęli i teraz się wyzywają zabijając słabszych.. Nic takiego miejsca mieć nie będzie ponieważ jest nowy system za zabijanie i taki delikwent robiąc PZ, szybko wróci na Licor ;)

Zapraszamy i życzymy miłej gry!

Klima
21-05-14, 23:46
Dzięki Merv za uwolnienie mnie dzisiaj z Hydr bez Ciebie pewnie bym tam tkwił do server save'a :D

PS tez zawsze pomogę piszcie na Joker The Freak

Catthon
21-05-14, 23:50
Nieśmiało podłączam się pod ofertę, choć póki co służę jedynie radą (mam za słaby internet i mało czasu).

Paradoks
22-05-14, 03:47
Ja również służę pomocą w miare możliwości oraz dobrymi radami "co, jak i gdzie?" :oczko:

siwyus
22-05-14, 04:43
Naszą "jakość" może potwierdzić wiele osób, mile widziane ich wpisy

Potwierdzam, Merv zna każdy pixel tej gry. :)

Arkadiasz
22-05-14, 05:49
Vailo NonPvp chętnie pomogę, jeśli gracz później sam bd pomagał innym. Noobkom dziękuję :]

mikeleplacido
22-05-14, 14:49
Mogę potwierdzić, że Casual jest świetnie zorganizowany i jest bardzo pomocny. (Dzięki za pomoc w misji nekro.) Ja również chętnie służę pomocą.
Prawie zapomniałem... Potwierdzam jakość Merva :)

Mervakis
29-05-14, 22:25
Wydawanie paczek chwilowo wstrzymane ze względu na napływ większej ilości osób niż się spodziewaliśmy, potrzebujemy chwilki na uzupełnienie zapasów.

Mervakis
30-05-14, 03:07
Pracowita noc i świeże paczuszki gotowe do odbioru. :)

Siupek
30-05-14, 10:44
W ten weekend mnie nie będzie ale przyłączem się i bardzo chętnie pomogę. Po weekendzie wydropię trochę łuskowych setów, które popakuje w paczki. Poza tym oczywiście w miarę swojej wiedzy służę radą.

Edit
Obecnie posiadam 5 wyprawek (paczek :P) dla graczy, którzy są świeżo po opuszczeniu Licoru. Zapraszam :).

Veliothe
30-05-14, 17:47
Łuskowy set bardziej opłaca się kupić u npc niż dropić na Twoim poziomie.