PDA

Zobacz pełną wersję : O hejtach - beka czy prawda ?


BubblePro
17-05-11, 22:24
Witam
Co by tu mówić, trochę prawdy o hejterkach siedzących na "Gejm Czatach ", i innych takich. Napewno nie mi tylko to leży na serduszku :)
Do rzeczy.
Mam pare Pytań ?

Ile będziecie, jeszcze płakać, że nie będziecie spojlowali low lvl'ą qusty, respy ?
- jeśli niechcecie tego robić, to po co hejtujecie w związku z tym na chacie na ten temat?
- w grze połowa z was piszę, po co robić strony altaronu, nie pomagać innym to jest RPG < tu największe jaja z was >, a później na forum sami dupę liżecie, o tym i tym quescie, gdzie ten exp etc.
- Ile będziecie gadali ze ALTARON, to nie tibia ? Nie sądziecie, że to jest to samo póki wygląd postaci i więkosci jest taki sam, Sprawdzcie twórczośc innych graczy, może wpadnie cos fajnego, w taki sposób, nazwiemy to ALTARONEM.
- Na chacie non stop piszecie, to nie tibia, tutaj jest RPG, a tam nie. Matko, aż boje się przez takie coś nazwać się polakiem.
- dużo daję wam zabawy lurować low lvl'a abitanskie i inne monstery, żeby padły na hita etc .. ?
- połowa z was mówi to jest RPG zwiedzajcie a sami prosicie o pomoc - żałosne.
- jak tacy z was RPG-owcy, to po co macie otwarty czat, zeby hejtowac, powyzywać ? poznać kolegów ? jak tak Zapraszam wyjśc na świat dzienny
- chat słuzy, żeby sobie pogadać, pomóc komuś.
- Zajmicie się lepiej innymi rzeczami, choćby na forum są docenione osoby, które pokazują swoje prace np zaiponował mnie Shikate
-Jakies h lvl'owcy, pkują, low, dają im pay-menty, wbijają się na respy typu CYCE, choć leży liścik. Myśla, że maja h lvl to sobie mogą. Ale to jak wiadomo w końcu odwróci się karta:)
- Dla MG, radziłbym trochę zajać banowaniem botów, wiem, że to robicie, choć jeszcze jest ich pełno skilujących nocki i dnie. Nie tylko na expie oni są :))

narazie skończyłem, w razie wypadku dopiszę trochę
a teraz zapraszam do hejtowania, pisania głupit, i nabijania postów.

i możecie pisać co ja wiem, mam low lvl, pewnie nie mam RL życia, gram 24h, i mnie huncą na mainie. Ale cóż takie życie naszych Kochanych Hejtów ;*.
Żegnam.

cado
18-05-11, 05:46
Jeśli chodzi o spoilowanie, gdzie jest dany resp - wyobraź sobie, że znalazłeś jakiś fajny ukryty spawn potworow i możesz sobie dobrze zaexpić bez przeszkod. Ale już nastepnego dnia będzie tam biegać conajmniej 5 graczy albo botów. Co ty na to?

Hpplttlbzr
18-05-11, 12:44
Też uważam, że temat bez większej wartości. Równie dobrze można powiedzieć, że skoro tak bardzo przeszkadza Ci skład Game Chat'a, to po prostu go nie otwieraj.

I jeszcze jedna kwestia... Nie znam stanowiska twórców w tej sprawie, ale ja na ich miejscu wkurzałbym się (albo po prostu byłoby mi przykro) na stwierdzenia w stylu: "Altaron to normalnie Tibia, tylko mapa inna i zmian pare!!!!111". Ktoś miał pomysł, fajnie go zrealizował, stworzył coś zupełnie nowego, oryginalnego, chociaż opartego o dostępne już wcześniej rozwiązania, a trafiają się ludzie, którzy zupełnie nie potrafią tego docenić, bo interesuje ich tylko wbijanie lvl'a, przenoszą nawyki z Tibii i nie dostrzegają wszystkiego tego, co w Altaronie "Tibią" nie jest. Równie dobrze można powiedzieć, że drogi polskie i niemieckie to w zasadzie jedno i to samo, bo przecież i tu i tu asfalt.

BubblePro
18-05-11, 13:27
cado - i o tym mówie jak ktoś nie chcę mówić, to niech wogóle nie komentuje a nie gada głupoty. No ale cóz bywa , każdy szuka respów i muszą byc w końcu więcej niż 1 osoba ;p

skuper, czemu jestem debilem, ja własnie jestem za tym aby lurowac potwory komuś, wtedy respy masz puste :)

hpp a ty swoje , tak jak inni, tu nic się nie rózni od tibi oprocz paru potworów, misji i spolszczenia :)

w sumie juz wiem, czemu robili ten projekt 4 lata, trzeba było robić więcej trawy i skał :))

a tak pozatym doceniam ich prace i włożony w to trud :), ale sami wiecie..

Hpplttlbzr
18-05-11, 14:00
Jak nic? Próbowałeś chociaż troche podążyć za fabułą? Wiesz w ogóle, że tu jest fabuła? Na profesje nowe zwróciłeś uwagę? Czary? Alchemię? Nowe przedmioty? Bonusy zestawów? Nowy system skilli z rozdziałem na 1h i 2h? Napisałem to, co przyszło mi do głowy od razu, bez usilnego wymyślania (a gram od bardzo niedawna...)

Poza tym sam sobie przeczysz... jeśli doceniasz, to po cholere taka nieudolna ironia?

I jeszcze jedno: jeśli ten temat, a następnie Twój post są wynikiem jakiejś frustracji, to po prostu sobie odpuść. Gra nie jest przymusowa i powinna dawać przyjemność. Jeśli nie spełnia swojej roli w Twoim przypadku, to może poszukaj czegoś innego.