PDA

Zobacz pełną wersję : Ciężki los nowego gracza....


shamkis
13-04-14, 13:49
Witam
Jestem nowym graczem<gram od 2 miesięcy> i niestety pewna gildia się na mnie uwzięła "bo podobno jestem z klanu new ery" i zastanawiam się kto z ne widział mnie na "vc" new ery. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat proszę się wypowiedzieć albo napisać pw w grze.
Pozdrawiam Shamkis

Wladzio
13-04-14, 13:54
Chciałbym również zaznaczyć że klan TWD nie ma nic wspólnego z żadnym klanem i nie zamierzamy się z nikim łączyć ani pomagać którejś ze stron w czasie wojny.

P.s wszystkie znane mi osoby z NE i COLL zostały dzisiaj wydalone z naszego klanu.

Walles
13-04-14, 14:05
Ciężkim losem bym tego nie nazwał, podczas gdy już na starcie zapowiadacie że będziecie w stanie wojny..



Pamiętaj!! jeżeli do nas wstępujesz to wiedz że kiedyś pewnie będziemy w stanie wojny z inną gildią.

Mcree
13-04-14, 14:14
P.s wszystkie znane mi osoby z NE i COLL zostały dzisiaj wydalone z naszego klanu.

Dobra postawa obronna, wszystkie znane Tobie osoby :) Ja tam widzę jeszcze 2 noobchary ;)

shamkis
13-04-14, 14:15
Pamiętaj!! jeżeli do nas wstępujesz to wiedz że kiedyś pewnie będziemy w stanie wojny z inną gildią.
Nie widzę w tym nic dziwnego, ponieważ "kiedyś" nie znaczy jutro.

Walles
13-04-14, 14:19
W tym nic dziwnego nie widzisz ale coś dziwnego w dedach na serwerze PvP to już tak.

Wladzio
13-04-14, 14:26
Mcree wymień mi te osoby.
Walles napisałem tak z tego powodu iż zauważyłem przeglądając forum dziwny przypadek gdzie kilku graczy odeszło od klanu z tego powodu że nie wiedzieli że ten klan ma zamiary w przyszłości prowadzić wojne.

Arkon
13-04-14, 15:02
Altarony PVP to chyba od początku bijące się exo z coll. Może oni chcą znaleźć nowych przeciwników nie mających prawie* nic wspólnego z Exo i coll i ich ziomków?

*bo tu gra tyle osób że każdy zna każdego.

shamkis
13-04-14, 15:11
Może i tak, ale czy wbijanie lvli świadczy o mnie ze jestem po którejś ze stron?

Mcree
13-04-14, 15:13
@Wladzio
Podjąłeś się prowadzenia gildii to ponoś tego konsekwencje. Nie będę Ci podawał jak na tacy nicków, myślę że z czasem dojdziesz do tego sam z kim masz do czynienia.