Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-02-17, 08:27   #51
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

-Wiek:23
-Profesja oraz subprofesje: Ryc 1h duch/ele (później potestuję duala)
-Imię Twojej postaci: Vailo Neolithańczyk
-Poziom postaci:37 (i rośnie ;) )

-Doświadczenie w grze:
W Altaronie pierwszy raz pojawiłem się gdy był tylko serwer pvp. Miałem tam rycka 2h. Za długo też nie pograłem. Na dłużej pojawiłem się gdy powstał serwer non, tam wbiłem ~70 poziom rycerzem duch/ele 1h, po resecie miałem 20 rycka.

Od zawsze Non, w pvp raczej małe doświadczenie.
Th: w teorii wiem wiele, lecz brakuje praktyki, co nie znaczy że unikam wspólnych polowań.

-Czy posiadasz mikrofon: Posiadam, lecz nie wiem czy działa. Nie używam go za wiele.

-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Gra samemu nie sprawia takiej frajdy, jak w jakiejś społeczności. Tym bardziej, że podzielam poglądy dotyczące pomocy dla słabszych i nowych graczy. ;)

Ostatnio edytowane przez Arkadiasz ; 24-02-17 o 08:34
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-02-17, 00:04   #52
Kierka120316
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 3
Domyślnie

-Wiek: 18
-Profesja oraz subprofesje: Eliterny Rycerz Duchowny Elementalista / 2h.
-Imię Twojej postaci: Kieron
-Poziom postaci: 109
-Doświadczenie w grze: Od początku altaronu
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Szukam ekipy, która lubi team hunty, a widziałem filmiki, że jednak takim teamem jesteście. Nie lubię expić solo, wolę bardziej ciekawe expy ;)
Kierka120316 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-02-17, 09:50   #53
Evul
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Skąd: Toruń
Postów: 18
Domyślnie

Witam.
Mam na imię Michał lat 28 :)
nick postaci to "Miskov" profesja Zwiadowca subprofesja puki co jedna Nekromanta.
Level narazie mały(24) choć codziennie się zmienia.
Jeśli chodzi o doświadczenie to za duże to ono nie jest jeśli chodzi o Altaron grałem 2 lata temu na serwerze non pvp ale przestałem z powodu braku czasu no i rzecz jasna małej aktywności ludzi na serwerze.
Mikrofon jest :) wiadomo musi być bo co to za gra bez porozumiewania się z sobą.
Dlaczego chciałbym do was dołączyć? Ano dlatego że tez lubię klimat Rpg i nie tylko ale to wyjdzie podczas dalszego poznawania się :)

Ps.mogę zaczekać z dołączeniem jeżeli level jeszcze jest nie odpowiedni nie ma problemu.

Pozdrawiam Miskov
Evul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-17, 10:24   #54
trup5831
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 28
Domyślnie

HEllo
-nick postaci to "Movady" profesja Czarodziej Nekromanta (jasno ściemniający).
-Level 35 obecnie sporo zgonów przez lagi ale ide do przodu
-Doświadczenia w miarę duże grałem nim wyłączyli server nicki wątpię żeby ktoś kojarzył (Drambory,kerran,kerenza,Rabisa) jak przenieśli postacie na nonpvp przestałem grać nie było wiadomo czy będzie i jak długo stał server Altaronu.
-nie mam mikrofonu ale iż aż ażalisz w telefonie mam tsa.
-lubie rpg pierwszy jaki grałem był gothic 1 pózniej diabełek, wow
-ps. przez 1,5 tygodnia zabardzo nie mam czasu zeby wbijac lvl

Ostatnio edytowane przez trup5831 ; 11-03-17 o 10:26
trup5831 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-17, 22:35   #55
TheSkay2k
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 3
Domyślnie

Wiek: 20
Zwiadowca Nekromanta
Elite Skay
37 poziom ale systematycznie spada
-Doświadczenie: Dosyć spore biorąc pod uwagę, że grałem wcześniej na nonpvp.
-Czy posiadasz mikrofon: Oczywiście
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chciałbym dołączyć do HertagoNu ponieważ właśnie dowiedziałem się, że 2 najlepszych znajomych ze starych czasów grania na nonpvp gra obecnie tutaj i chciałbym kontynuować z nimi swoją przygodę. Byliśmy razem w WKL na nickach Elite Skay, Lilith oraz Inferno. Grał tam również Daiverix i kilka innych osób. Moje podanie może być odebrane jako żart biorąc pod uwagę, że miałem lekkie spięcia z niektórymi członkami tej gildii (głównie spowodowane krótkim konfliktem z graczem Elvira oraz Miskov) ale jest jak najbardziej poważne.
Z większością członków nie mam żadnego konfliktu jak np Rahilux czy Sando i wierzę, że wszystkie pozostałe da się szybko rozstrzygnąć.
Zdaję sobie sprawę z błędów popełnionych dawno podczas gry w starym składzie i chętnie zasilę szeregi nowego by udowodnić, że jestem odmienioną i lepszą wersją siebie. Na zakończenie chciałbym pozdrowić każdego kto przeczyta ten post i zapraszam do dyskusji pod moją aplikacją, chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.
TheSkay2k jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-17, 23:56   #56
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał TheSkay2k Zobacz post
Elite Skay
37 poziom ale systematycznie spada
No to ja nie wiem, czy to dobrze, że systematycznie spada poziom ;DD
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-17, 22:15   #57
krepellll
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie zgloszenie

Wiek:30
-rycek duch elementalista
-Stanpol
-Poziom postaci:jeszcze 106
-Doświadczenie w grze: jestem stary jak altaron od samego poczatku potem 2 lata przerwy
-Czy posiadasz mikrofon: posiadam ale ze wzgledu na dzieci ktore moga biegac wokol nie zawsze aktywny
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:szukam neutralnego klanu lubie dobra zabawe a w grupie na leprze ciekawe hunty mozna isc
krepellll jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-03-17, 22:59   #58
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie



REKRUTACJA

Ostatnio byłem cokolwiek nieobecny, wspierałem Westa w otwieraniu placówek handlowych na dalekim południu.

W tym tygodniu dokładniej przyjrzę się naszej rekrutacji. Na ten moment jednak, oczyścimy troszkę kolejki.

Vailo Neolithańczyk, Stanpol, Movady - ostatnio byłem poza miastem i nie miałem czasu przeprowadzić solidnego wywiadu. Przed rozpatrzeniem podania chcielibyśmy Was lepiej poznać. Postaram się Was złapać i przegadać sprawy. Zachęcam również pozostałych graczy do wypowiedzi na ich temat.

Tymczasem zwycięzcą dzisiejszego odcinka zostaje Miskov, który dał się poznać naszej ekipie z jak najlepszej strony.

Elvira - nad Twoją kandydaturą musieliśmy się solidnie pokłonić i zastanowić. Ostatecznie w walnym i w sumie nawet dość demokratycznym głosowaniu zdecydowaliśmy się je odrzucić.

Łatwiej było natomiast odrzucić podanie Kierona, który jest chociażby teraz członkiem Dignitate. A przecież nie chcielibyśmy podkradać im tak dzielnych wojowników!

Odrzucone zostaje także podanie Elite Skay
ze względu na ostatnie wypowiedzi na forum.

Na dzisiaj to tyle!
Niech Wasze miecze pozostaną ostre!

Podpisano,
Argaryen Dworkin
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-03-17, 22:51   #59
Maritno
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 2
Domyślnie

Podania prosimy składać wg następującego wzoru:
-Wiek:21
-Profesja oraz subprofesje:Woj
-Imię Twojej postaci : Martin'emo
-Poziom postaci:10
-Doświadczenie w grze: 114 woj 2h 2 lata temu
-Czy posiadasz mikrofon:Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chcę pograć w klimacie RPG, a z tego co pamiętam HERTAGON zawsze to zapewniał, pomagać graczom i z tego co wiem to lepiej się gra z kimś a nie samemu pozdrówki
-Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG (akapit) - nie jest obowiązkowe: BENG
Maritno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-03-17, 23:37   #60
Dalinar
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Postów: 3
Domyślnie

-Wiek: 22 lat
-Profesja oraz subprofesje: Mag elementalista (+ będzie duchowny)
-Imię Twojej postaci : Dalinar
-Poziom postaci: 47
-Doświadczenie w grze: ok. 80lvl Mag przed resetem na PVP. Pózniej grałem na N-pvp, gdzie miałem 115 poziom Magiem. Ogólnie grywałem głównie magiem i w tym się specjalizuje. Pare lat będzie, ze sporymi przerwami.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak (ale głównie bywam wieczorami, więc nie zawsze wypada mi hałasować)
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Dołączyć chcę żeby mieć z kim pogadać, ewentualnie ubić jakiegoś złego potwora bo jak wiadomo samemu to nudno. Klimat RPG mi bardzo odpowiada, a nie zawsze samemu można roleplay'ować.
*Jak mi jakieś Polskie uciekły to przepraszam, ale system mmam nie Polski i musiałem mozolnie kopiować z Wikipedii - literka po literce ^^
Dalinar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin