Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-11-14, 18:57   #21
Lilit
Doradca
 
Avatar Lilit
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Skąd: Warszawa
Postów: 104
Domyślnie



__________________
Każdy ma w oczach coś prócz pustki
Nawet jej oczy,
jasne i zimne.
Lilit jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 19:49   #22
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Gratuluję! Zgarniasz trzy punkty! Nie tak brzmi oryginał, ale wszystko się rymuje, a co najważniejsze dalej ma sens!

Pozostaje zatem czekać na drugiego zwycięzcę, który musi uzupełnić, w konkretnych miejscach, wiersz inaczej niż Lilith Warhallyah.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 20:44   #23
jopi
 
Avatar jopi
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 52
Domyślnie



jopi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 20:51   #24
widzezekogosbolirzyc
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siupek Zobacz post
Cytat:
Napisał Xerion Zobacz post
Mozna tutaj wrzucać takze opinię odnośnie Waszych zadań? Nie chce Was w żaden sposób krytykować, ani nic, ale te zadania to nie są na myślenie, tylko na to kto jest aktualnie online (szybkość wykonania). A chyba Wam o to nie chodzi. W sumie z drugiej strony ciężko jest wymyślec jakieś trudne zadanie, dlatego zastanawiałem sie jakie to będą zadania.
Qass
Pewnie, że można oby tylko była merytoryczna! Twoja taka jest, jednakże...
Więc moja opinia jest taka, że wszystkie chętne osoby powinny brać udział w konkursie. Chcesz zachęcić ludzi do aktywności, a ograniczyłeś niektórym osobom udział w konkursie. Zastanawiam się tylko dlaczego tak zrobiłeś, bo według mnie to jest pozbawione sensu.

--

A teraz proszę tamtą osobę, która mi usunęła posta o usunięcie tego i zbanowanie konta "widzezekogosbolizyc" za to, że posty są na temat i nazwa konta nie łamie regulaminu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 21:33   #25
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Cytat:
Napisał widzezekogosbolirzyc Zobacz post
Więc moja opinia jest taka, że wszystkie chętne osoby powinny brać udział w konkursie. Chcesz zachęcić ludzi do aktywności, a ograniczyłeś niektórym osobom udział w konkursie. Zastanawiam się tylko dlaczego tak zrobiłeś, bo według mnie to jest pozbawione sensu.

--

A teraz proszę tamtą osobę, która mi usunęła posta o usunięcie tego i zbanowanie konta "widzezekogosbolizyc" za to, że posty są na temat i nazwa konta nie łamie regulaminu.
Twój post (drugi) nie jest na temat, co więcej łamiesz świadomie regulamin tego turnieju i co najgorsze psujesz ludziom zabawę (pierwszym postem), a po tym to chyba już każdy ma w nosie twoją opinię. Był ponad tydzień na zapisywanie się do tego turnieju. Mogłaś to zrobić w każdej chwili - cały czas stałaś przed depo (dzień w dzień), a ja wysyłałem linka na czacie ogólnym i wielu osobom na PW w grze. Dostałaś link na PW, ponad to stałaś obok mnie cały czas i rozmawiałaś z Marańczą - a ona nawet wspominała, że bierze udział w turnieju. To też zignorowałaś. Ewidentnie nie byłaś zainteresowana, więc nie rozumiem co próbujesz teraz wszystkim udowodnić? To, że specjalnie (trzy razy) piszesz z konta założonego dla "beki", zamiast z ze swojego głównego, tłumaczy twoje intencje...

Tydzień to wystarczająco dużo czasu, aby się zapisać. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie zdąży albo ktoś, kto przegapi okazję. Takie jest życie...jakoś nigdy nie widziałem aby w jakimkolwiek turnieju zawodnicy dołączali w trakcie jego trwania...a fakt faktem 1/4 wyzwań już za uczestnikami.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 21:42   #26
widzezekogosbolirzyc
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siupek Zobacz post
Tydzień to wystarczająco dużo czasu, aby się zapisać. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie zdąży albo ktoś, kto przegapi okazję. Takie jest życie...jakoś nigdy nie widziałem aby w jakimkolwiek turnieju zawodnicy dołączali w trakcie jego trwania...a fakt faktem 1/4 wyzwań już za uczestnikami.
Moim zdaniem robisz z tego turnieju jakieś igrzyska olimpijskie, o to Ci chodziło? Ma to jakiś sens? Gdzie tu zabawa? Gdzie zachęta do pozostania w grze? Tyle osób rezygnuje, bo nie widzi sensu..

Cytat:
Napisał Siupek Zobacz post
Jako, że w turnieju bierze udział tylko 12 osób z czego, z tego co wiem, dwie są na razie offline z powodu "nagłych wypadków" (a zatem zostaje 10 osób) staram się wymyślać zadania przystępne dla wszystkich, zarówno jeśli chodzi o czas, poziom, znajomość gry, klasę postaci oraz SS/brak SS, tak aby jak najbardziej zachęcić ludzi do aktywności - co by to nie uszczuplić składu uczestników :P.[/B]
Możliwe, że są jakieś osoby, które chciałyby wziąć w tym udział, może i zachęcasz do aktywności, ale nie wszystkich graczy tylko graczy, którzy są na liście i mogą brać udział w Twoim turnieju. Cóż.. Twój turniej, Twoje zasady, widzę, że nie ma co tu dyskutować.
  Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-14, 23:38   #27
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Cytat:
Moim zdaniem robisz z tego turnieju jakieś igrzyska olimpijskie, o to Ci chodziło? Ma to jakiś sens? Gdzie tu zabawa? Gdzie zachęta do pozostania w grze? Tyle osób rezygnuje, bo nie widzi sensu...
Tak. Dokładnie o to chodziło. Ma to z pewnością większy sens niż twoje psucie zabawy innym. Zabawa? Była z tego co słyszałem od zainteresowanych nawet niezła - przed opublikowaniem twojego posta. Tyle osób rezygnuje? Ile? Ponoć piszesz właśnie dlatego, że są ludzie, którzy chcą wziąć udział a nie mogą.

Cytat:
Możliwe, że są jakieś osoby, które chciałyby wziąć w tym udział, może i zachęcasz do aktywności, ale nie wszystkich graczy tylko graczy, którzy są na liście i mogą brać udział w Twoim turnieju. Cóż.. Twój turniej, Twoje zasady, widzę, że nie ma co tu dyskutować.
Zachęcałem do aktywności wszystkich...a Ci którzy chcieli zapisali się na turniej. Twierdzisz, że "możliwe", że są "jakieś" osoby, które chcą wziąć w "tym udział" - dopiero sama chciałaś. Ja rozumiem, że kobieta zmienną jest, ale bez przesady...przeczysz sama sobie.

Masz racje tylko w jednym. Mój turniej, moje zasady. Ja poświęcam swój wolny czas na organizowanie tego i jeśli cokolwiek ci się nie podoba nie musisz brać w tym udziału. Są jednak osoby osoby, którym się to podoba i które przystają na wymyślone przeze mnie zasady, więc proszę nie psuj im zabawy.

Do jakiejkolwiek dalszej polemiki zachęcam w grze. Mój nick na NON-PVP to Liara. Nie piszmy już offtopów w tym temacie.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-14, 01:03   #28
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Xazax jesteś drugim zwycięzcą! Zdobywasz 1 punkt! Gratuluję!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-14, 18:38   #29
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Pierwszy tydzień turnieju za nami i jako, że 1/4 wyzwań została już ukończona to jest to doskonała okazja na aktualizację i prezentację punktowej tabeli uczestników!

1. Lilith Warhallyah 5 pkt
2. Broom 3 pkt
3. Lutzipher 3 pkt
4. Wymiatacz 2 pkt
5. Xazax 1 pkt
6. Ark The Shadow 1 pkt
7. Laramlir 1 pkt
8. Marańcza 0 pkt
9. Lord Hordan 0 pkt
10. Hajabuza 0 pkt
11. Marilyn 0 pkt
12. Bard 0 pkt


Na razie prowadzi Lilith Warhallyah! Zostało jednak jeszcze 9 wyzwań, tak więc sytuacja może ulec zmianie. Wszystko rzecz jasna w waszych rękach! Najbliższa okazja do wprowadzenia zmian w tej tabeli już jutro pomiędzy godziną 17 a 20. Bądźcie czujni! Pozdrawiam.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-14, 17:57   #30
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE IV !

Gdzieś na froncie jest potężny rycerz. Fechmistrz z niego niezrównany, nic więc dziwnego, że niewielu jest w stanie się z nim mierzyć. Plotki głoszą jednak, że jego siła nie leży wyłącznie w technice i doświadczeniu. Wielu wierzy, że wojownik ten czerpie też siłę ze swojego krzyku czyniąc nadludzkie rzeczy. Jednakże...jak głosi znane przysłowie "Nec Hercules contra plures" i on nie jest w stanie wiecznie opierać się wciąż nacierającym falom abitańskiego najeźdźcy. Chodzą plotki, że ten dzielny mąż ostatnio podupadł na zdrowiu. Wraz ze swoim oddziałem dalej dzielnie stawia opór, lecz nie jest już tak zajadły jak wcześniej...złapał bowiem straszliwą chrypę. Odnajdź go i wraz z nim wykrzycz jego charakterystyczny, dodający sił okrzyk bojowy. Niech siła Twego głosu go wesprze!

Tym razem screena z wykonanym zadaniem wysyłacie mi jako WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ na forum. Pierwsze trzy zwycięskie screeny zostaną później opublikowane, a ich autorzy nagrodzeni punktami. Powodzenia!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin