Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-11-16, 23:25   #1
adrx00
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie Pomysły / koncepcje

Witam, chciałbym przedstawić moje pomysły / koncepcje na tibie.
Wszystkie te pomysły to są żeczy które chciałbym żeby były w grze lub są ciekawe.
Z racji iż to wy polska grupa robicie otsa w dodatku macie za sobą jeden
(wg. mnie) bardzo udany projekt tibi, chodzi mi o innowacje, to postanowiłem powierzyć wam moje pomysły na nowego otsa.
Wiem, źe nie wszystkie moje pomysły zostaną wykorzystane, ale jak część z nich wejdzie do nowego altaronu to i tak będę szczęśliwy.
Tak poza tym to myśle, że moje koncepcje / pomysły mogą pomóc w rozwoju tibi.
Nie wczytywałem się w wypowiedzi innych na temat pomysłów, więc niektóre żeczy się powtarzają, ale z moją koncepcją.


Pomysłów mam dużo dlatego postaram sie je pogrupować tak, aby nie robić bałaganu przy komentowaniu.

Pomysły 1-7


------------GŁÓWNE------------
1. Powiększyć widok z aktualnej 15/11 kratek do przykładowo 22/18 kratek

Powodem tego pomysłu jest to, źe potwory w tibi mają przewage w takim sensie,
że one zawsze pierwsze są w stanie nas zobaczyć i zaatakować nawet z poza zasięgu naszego widzenia.
Oczywiście wiem, że to zmniejszy dotychczasowe przedmioty potwory i wszystko ale myśle, że warto.


2. Dodać muzyke / głos do clienta

W zależności gdzie się znajdujemy - miasto czy expowisko czy inna lokacja
myśle, że było by fajnie gdyby delikatne dzwięki umilały by nudne chodzenie z jednej lokacji do drugiej,
a jakieś szmery, szumy czy nawet odgłosy kapającej wody gdy biegamy po nieznanym nam niebezpiecznym kanale mogą wzbudzić w nas strach.

Jeżeli by dobrać jakieś darmowe dzwięki to myśle, że to by był bardzo dobry pomysł.


3. Opcje

Aktualnie opcje są adekwatne tylko do tego co potrzebuje każdy gracz, ale czemu by nie dodać zmienienia układu rozmieszczenia tego
gdzie powinna być widoczna zawartość backpacka ( z góry, z lewej strony itp.) i innych żeczy.
Jeszcze dużo innych opcji myślałem żeby dodać, ale to musiscie przeczytać wszystkie moje punkty.


4. Screeny z awansów

Dobrze by było gdyby zostały dodane automatyczne screeny z naszych awansów na następny lvl, sword, axe itp.
Mało kto robi takie screeny, ale jakby każdy je mógł automatycznie dostać to napewno by to nie jednego uszczęśliwiło.
Tą opcje można byłoby w każdej chwili wyłączyć w opcjach.
Awanse mogły by był bardziej huczne. Zamiast tylko napisu - awansowałeś na kolejny poziom gratulacje
to malutkie fajerwerki albo inne żeczy które by powodowały uśmiech na naszych twarzach.

5. Animacje / grafika

Animacje potworów gdy wykonują jakąś akcje praktycznie nie istnieją i niespodziewamy się kiedy dany potwór zaatakuje nas jakimś czarem czy skilem.
Gdyby większość potworów posiadała by animacje można byłoby uniknąć, albo przygotować się na to.
Nie chodzi mi o animacje zwykłych ataków ale przykładowo -
smok chce w nas rzucić kulą ognia wtedy zatrzymałby sie na 1 sekunde jednocześnie w jego pysku pojawił by się ogień i reszta została by po staremu.

6. Pogoda / pory roku

Dodać pogode w grze. Widziałem już animacje tego pomysłu i myśle, że było by to ciekawe.
Podczas różnych pór roku,( a że w tibi czas płynie szybciej to szybciej by się zmieniało) to efekty czarów były by nieznacznie mocniejsze czy słabsze.
Dodatkowo można dodać chodzenie po śniegu bez butów spowolnienie jak i u niektórych / większości potworów.

7. Bossy

Wiem, że regionalne bossy są już w altaronie, ale osobiście bym dodał, że po zabiciu większej liczby potworków w danej lokacji pojawia się boss, ale nie tak megamocny tylko
taki średniej klasy boss - mocniejszy i z lepszym dropem i drop z lepszymi bonusami


Shiro
adrx00 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-16, 23:33   #2
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Całkiem fajnie to wygląda, mimo że popełniasz rażące błędy ortograficzne, to piszesz sensownie. Założę się, że jesteś nieprzeciętnie dojrzałym 13/14-latkiem, mam rację? xD
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin