Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-08-17, 10:23   #351
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Ty śmieszku :p chodziło mu o wejściu na "przeszłość" aby sprawdzić elfy tamtejsze :D
A co do tych elfów, to ja nie jestem pewien czy za dużo one nie biją jak próbowałem bić je 100 Zwiadem to 2 luczników jak dobrze przytrafiła to za 800-1k potrafilem dostac ( gdze mam 1,4k hp)
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-17, 12:11   #352
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Coś odnośnie zwojów.
Szansa ulepszenia zwykłym zwojem na +1 wynosi: 70% +1
Szansa ulepszenia błogo zwojem na +1 wynosi: 60%
Chciałem zrobić to na większej próbie, aczkolwiek przyszedł ALOR i mi wszystko porozrzucał. ;(
Na 1600 zwoi:
- 197 średniego opancerzenia
- 118 średniego opancerzenia błogo
- 220 1h
- 114 1h błogo
- 160 2h
- 147 2h błogo
- 211 dysta
- 129 dysta błogo
- 96 wysokiego opancerzenia
- 0 wysokiego opancerzenia błogo
- 208 różdzek błogo i zwykłych (ALOR TY PECIE!!111)

Wnioski:
Co z błogosławionymi zwojami wysokiego opancerzenia?
Z tego co widać, to utrzymuje się tendencja na otwieranie zwojów błogo dwa razy rzadziej niż zwykłych. Dlaczego 2h odbiega od tego?
Wylosowałem:
641 zwojów dla rycerzy
340 zwojów dla zwiadowców
208 zwojów dla magów

Czy te statystyki są zbliżone do tego co zostało zaprogramowane, Marku?

To było tak w ramach ciekawostki, teraz wróćmy do balansu. W ramach balansu proponuje nowy system tworzenia i łączenia run.

Pierwsza propozycja:
Kamienie runiczne z możliwością łączenia. Proponuje aby można było łączyć puste kamienie runiczne do 100.

Druga propozycja:
Przy robieniu run kamienie są automatycznie zastępowane w plecaku robioną runą. Czyli wystarczy mieć kamienie, pić manasy i wypowiadać inkantację runy.

Trzecia propozycja:
Możliwość łączenia fiolek, kolb, butli, zlewek, mikstur.

Czwarta propozycja:
Pociski bez kamieni. Przeliczamy strzały na manę i przy inkantacji pocisku bez posiadania pustego kamienia runicznego po prostu uderzamy w cel i pobierana jest mana jak w przypadku aluków.

Piąta propozycja:
Puste kamienie runiczne połączone po 100 wkładamy do rąk. Po inkantacji czaru, robiona jest ich maksymalna ilość w stosunku do naszej many. Pociski pojawiają się już połączone w głównym plecaku. Jezeli pocisk mroku zabiera 300 many, a my posiadamy 3k many, to po inkantacji czaru pojawia nam się w plecaku 50 strzałów z pocisku mroku.

Szósta propozycja:
Zlewki po wlaniu do destylatora łączą się automatycznie w plecaku głównym.

Siódma propozycja:
Usuńmy cooldown po nietrafieniu runą w cel. Łatwiej będzie uleczyć/uderzyć w locie, czy rzucić kluczową ścianę mocy.

Ósma propozycja:
Bossy powinny dawać więcej expa, tak z 20x więcej.

Dziewiąta Propozycja:
Z bosów zwykłe przedmioty powinny zawsze lecieć ze wnękami. Nawet tarcze!!!!xD

Propozycje można łączyć.

Podpowiedź:
Ukryty tekst:
Aby dostać się na pradawne elfy, trzeba wpisać /goto elficki łucznik
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.

Ostatnio edytowane przez eremce ; 13-08-17 o 12:35
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-17, 13:42   #353
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Witam, z tej strony Lord Askary, mianowany na lorda przez samego Księcia Askary za zasługi w walce z brazolami w latach 90-tych, odznaczony wieloma askarskimi medalami, commander walk o kazodroon i venore, zwycięzca wojen altarońskich po stronie exorit i collegium, przyjaciel bułgarów oraz norwegów, posiadacz jednego z pierwszych knight setów na askarze, altarońska ręka sprawiedliwości, wzór cnót, oraz wzór naśladowania dla fasola, mojego kumpla, wynalazca askarskiego podniebienia

Kilka słów ode mnie, rozmawiałem wczoraj z Ivanem, niestety siedzi w guantanamo, miałem z nim tutaj szarować postać, razem mieliśmy grać knightem i robić askarskie podniebienie. Niestety zostało mu jeszcze 42 lata odsiadki, więc chyba się nie wyrobi na rozpoczęcie serwera. Więc, doszedłem do wniosku, że sam nie będę brał udziału, wiem, że masa fanów czekała na mój udział w tej edycji, niestety będę musiał Was rozczarować, ale nie płaczcie, nie smućcie się, życie trwa dalej, wiem, że dla większości z Was jest to tylko wegetacja no, ale chuj. Pozdrawiam wszystkich którzy mieli ze mną styczność, tą pozytywną i negatywną, wszyscy którzy płacili mi paymenty, oraz zginęli z ręki mojej i moich przyjaciół. Trochę z mojego życia prywatnego, porzuciłem mundur, nie jestem już żołnierzem, teraz przemycam na granicy czeczeńskiej uran razem z Jurkiem Owsiakiem, pozdrawiam wszystkich. Wasz Lord Askary
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-17, 18:42   #354
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Witam, z tej strony Lord Askary, mianowany na lorda przez samego Księcia Askary za zasługi w walce z brazolami w latach 90-tych, odznaczony wieloma askarskimi medalami, commander walk o kazodroon i venore, zwycięzca wojen altarońskich po stronie exorit i collegium, przyjaciel bułgarów oraz norwegów, posiadacz jednego z pierwszych knight setów na askarze, altarońska ręka sprawiedliwości, wzór cnót, oraz wzór naśladowania dla fasola, mojego kumpla, wynalazca askarskiego podniebienia

Kilka słów ode mnie, rozmawiałem wczoraj z Ivanem, niestety siedzi w guantanamo, miałem z nim tutaj szarować postać, razem mieliśmy grać knightem i robić askarskie podniebienie. Niestety zostało mu jeszcze 42 lata odsiadki, więc chyba się nie wyrobi na rozpoczęcie serwera. Więc, doszedłem do wniosku, że sam nie będę brał udziału, wiem, że masa fanów czekała na mój udział w tej edycji, niestety będę musiał Was rozczarować, ale nie płaczcie, nie smućcie się, życie trwa dalej, wiem, że dla większości z Was jest to tylko wegetacja no, ale chuj. Pozdrawiam wszystkich którzy mieli ze mną styczność, tą pozytywną i negatywną, wszyscy którzy płacili mi paymenty, oraz zginęli z ręki mojej i moich przyjaciół. Trochę z mojego życia prywatnego, porzuciłem mundur, nie jestem już żołnierzem, teraz przemycam na granicy czeczeńskiej uran razem z Jurkiem Owsiakiem, pozdrawiam wszystkich. Wasz Lord Askary
Czesc i chwala dla Askarskich Wojownikow. To byly niezapomniane czasy. Te akcje z 2005-2007 do dzis przyprawiają mnie o dreszcze. Salut!
/exo
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-17, 19:31   #355
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Druga propozycja:
Przy robieniu run kamienie są automatycznie zastępowane w plecaku robioną runą. Czyli wystarczy mieć kamienie, pić manasy i wypowiadać inkantację runy.

Czwarta propozycja:
Pociski bez kamieni. Przeliczamy strzały na manę i przy inkantacji pocisku bez posiadania pustego kamienia runicznego po prostu uderzamy w cel i pobierana jest mana jak w przypadku aluków.
eee... co do drugiej - za duże ułatwienie lol
czwarta: chyba jakiś żart bo sobie każdy tako będzie biegał i nie robił run XDD
za przeproszeniem, jak Ty coś pierdolniesz czasami z tego łba to nie wiem czy mam płakać czy śmiać XD - wszystko pod tego jebanego maga robisz by było najlepiej ;_;
__________________
~`' .Fabulis non expletur venter. '`~
poiuyt321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-17, 20:13   #356
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-17, 21:16   #357
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Eieiejej. Merv, usuwaj /goto, wprowadzaj zmiany i startuj serwer! Nie chce nam się czekać do września :[…
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-17, 07:04   #358
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Nerf yase unar albo puginalow. Oczywiście zmniejszenie ilości many i/lub pieniędzy potrzebnych do użycia czaru.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-17, 11:44   #359
grrysikk
 
Avatar grrysikk
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 27
Domyślnie

Po co . W końcu ma normalny DMG i jest zaletą palka nekro . Wcześniej bardziej opłacało się bić kpiro lub rixa niż yase unar
grrysikk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-08-17, 12:36   #360
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

już nikt nie chce grać zwiadkiem :(
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin