Zobacz pojedynczy post
Stare 12-12-13, 22:15   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

O boże boże Bożenko, widzę buzie w tym "tęczu". Moje wtrącenie odnosiło się do 2 noobków*/**. Miało na celu podkreślenie, że temat nie jest o minusach, a o reklamie i jednoczesne zamknięcie (zawczasu) dyskusji, która mogłaby tu się zacząć odnośnie wprowadzenia ang. wersji (która to propozycja pojawia się średnio raz na miesiąc). "Widzisz serce? NIE, NIE WIDZĘ." Nie mów też, że polski jest minusem i basta, czemu wiele gier via net głównie tych przeglądarkowych wypuszcza wiele wersji językowych swoich mniej lub bardziej udanych tworów? Najpierw gry (przeważnie) pojawiają się na rynku lokalnym, zyskują fanów, dopiero od sukcesu na tymże rynku zależy czy pójdą dalej w świat i zostanie włożony trud w tłumaczenie ich na inne języki. PUK PUK, język ang. jest w planach, ale dopiero, gdy będzie własny klient i silnik gry, gdyby Altarona obecnie przetłumaczyć i wrzucić na otservlista czy inny shit (wiem, że tu jacyś admini tych shitów wchodzą więc wybaczcie moją subiektywną ocenę) to przy nastawieniu otsowiczów ukierunkowanych na:
a)bocenie,
b)exp x100-10000,
c)walkę, walkę i jeszcze raz walkę,

nie miałby szans przebicia. Wejdź na OTSa jakiegokolwiek i spytaj ludzi czy graliby na OTSie (bo tak zwiecie Altaron) o trybie NON-PVP z expem x1. Zabiliby Cię śmiechem. Sad but true.

*(moich znajomych)
**(noobków o wydźwięku niepejoratywnym tego słowa ofc.)



Dobra, kończę bo zmęczony jestem, a tutaj można by epopeje napisać na ten temat + każdy ma swoje subiektywne odczucia.

Jeżeli Ty odpowiadasz za reklamy na tychże forach jesteśmy Ci wdzięczni. Dobra robota.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem