Zobacz pojedynczy post
Stare 14-12-21, 05:41   #102
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 472
Domyślnie

Skradanie jak najbardziej do usunięcia. Myślałem, że to zaleta zwiadów nekro, zaś jest inaczej. Jest to zaleta każdego zwiadka, a ów czar jest bardziej op niż niektóre na evo ots'ach. Tj. lurowanie, gubienie pz, przebieganie hard respów jakimś kapciem, expienie na hard respach jakimś kapciem v2, etc.

Na nerf yase unar się nie zgadzam. Nie będę grał zwiadem nekro jc. Jest to moja własna opinia oparta na wieloletnim doświadczeniu. Sd rośnie na wyższych magiach bardzo gwałtownie, natomiast dmg yase unar rośnie praktycznie linijnie na większych poziomach dysta. Kto widział tabelki mervakisa, ten wie.

Jestem już jednak przeciwko podniesieniu dmg maga z sd. Jestem za ogarnięciem jego tabelki wzrostu dmg z sd, która na test serwie 3 edycji została zgwałcona. Tak samo ograniczenie poziomów magii na magu jest najbardziej ograniczona ze wszystkich innych profesji.Gdybyścię się za to zamierzali zabrać, to polecam zosttawienie niskich poziomów w spokoju - mag i tak na początku jest majlepszy do wyeskpienia się.

Jestem również przeciwko zrównania speeda wszystkich profesji. Nie jest to ani trochę sensowne, żeby ryc biegał tak szybko jak zwiad.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 14-12-21 o 06:24
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem