Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-07-17, 20:32   #85
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Witam wszystkich serdecznie. Skrupulatnie przeczytałem wszystkie posty tego tematu (trochę mi to zajęło) jako jeden z nielicznych magów obecnego Altaronu chciałbym wyrazić swoje sugestie i propozycję co do tak świetnej profesji jak MAG. A więc największą bolączką maga według mnie jest brak dywersyfikacji co do bicia potworów jak i PVP. Mag na low lvl opiera się na CZARACH, no jest spoko póki ma ten mały mlvl bije se z tych czarów. Później dochodzą POCISKI. Jest wszystko pięknie niby POCISKI i CZARY, ale POCISK > CZAR. W końcowej fazie jest duża dysproporcja między POCISK, a CZAR. POCISKI robi się długo, teraz doszła opcja kupienia ich w sklepie, ale jako mag, który włada magią w późniejszym okresie gry powinien mieć alternatywę czy bije z POCISKU, czy z CZARU. Nie ma CZARU dla maga, który w późniejszej fazie gry choć w znaczącym stopniu równał by się sile POCISKU. W tibi mag ma sporo czarów i ma alternatywę,na jednym expie używa RUN, a na innym różnych CZARÓW. Konkludując: powinny zostać dodane nowe czary dla magów, każda pod profesja powinna dostać mocniejsze CZARY bijące w jedną lub w kilka postaci, w zależności od pod profesji np. od 100 lvl. Wiadomo nowe CZARY powinny być lekko gorsze niż POCISKI. Nie chcesz klepać tych runek czy ich kupować, masz czar popierdzielasz z większą ilością manasów, a mag za wiele więcej ich i tak nie weźmie i expisz.

Co do utamo vity i utamo ringa. Lepiej mieć wybór niż nie mieć go wcale. Nie zawsze musisz używać czaru, jeśli ktoś woli balansować na ringu proszę bardzo. Ale w momencie uciekania w PVP przed wrogiem mając mała ilość HP nie ma się takiego wyboru, zakładasz ringa by ŻYĆ inaczej buła i elo. Tak jak Marek mówiłeś ten swój minus to prawda, ale po to też jest ring jeśli ktoś umie balansować.

Co do wystartowania po raz 4 Altaronu: reklama, wersja angielska, w niewielkim stopniu próby rozbudowy i rozwoju mapy i gry. Inaczej znów upadnie..

Co do reszty nie będę się wypowiadał, w większości popieram co tam pisaliście, prócz Leviego niektórych wypowiedzi dotyczących blesów i pvp enfo xD

Pozdrowionka świry ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem