Zobacz pojedynczy post
Stare 16-02-17, 21:59   #1
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie Blokada skilli (zwiadowca)

Witam, przyglądam plikowi z blokadą skilli i coraz większa ogarnia mnie rozpacz. Tym, którzy nie grali nigdy zwiadowcą, wytłumaczę: zwiadowca w ogóle nie skilując zdobywa "zakulisowo" jakieś 105 czy więcej dista już na 35-40 lvlu. To oznacza, że (bez żadnego skilowania) jest skazany na męczenie się ze skillem o kilkadziesiąt poziomów niższym, niż w rzeczywistości. Stąd zawsze brała się siła zwiadowcy jako shootera na niższych poziomach: mógł szybko wbić skilla, co rekompensowało mu braki w dmg do maga. Moja propozycja jest następująca: na przedziale 46-56lvl (gdzie skile zablokowane są na poziomie 85) pozwolić zwiadowcy zdobywać 1 skill na każdy poziom, tym samym przesuwając minimalny poziom wbicia 200 skilla o ze 175 na 165 lvl. Przez blokadę na tak makabrycznie niskim dla zwiada poziomie niestety nie mogę, grając 43 zwiadem, wyrwać się z ghuli i truposzy na Raindar, w każdym innym miejscu mam max 55k/h exp (kościeje, gryfy, żywiołaki energii etc.), a zrobiłem już wszystko, żeby podnieść obrażenia: wydropiłem łuk +0.2 prędkości ataku, używam profilowanych strzał (mimo, że mój skill łapie się na zwykłe), zawsze używam szczupaków i często potionów na dista, a mimo wszystko biję słabo i niestety jestem skazany na ghoule.

Dla porównania: mag na 56 lvlu ma już taką samą blokadę mlvl, co zwiad dista. Jest kolosalna różnica między magiem z 85 mlvl a zwiadowcą z 85 distem.
909794 jest nieaktywny