Zobacz pojedynczy post
Stare 14-02-17, 10:45   #16
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał 909794 Zobacz post
W sumie prawda, nie należy doprowadzać do zmiany ceny piórek, bo jej zmniejszenie sprawi, że exp na wyższych levelach będzie zbyt tani. W takim razie chyba najlepiej byłoby po prostu zmniejszyć ilość piórek lecących z kur, wprowadzając zarazem możliwość wymiany piór gryfa na kurze po korzystnym kursie, ale w taki sposób, żeby runku nie zalała piórkowa powódź, tylko żeby ilość piórek na handlowym była podobna do obecnego. Co powiesz na taką opcję, Dworkin?
Taki "balans" miałby swoje plusy. Nie byłoby miliona noobków na 10 poziomach na każdym respie kur, nie byłoby przelogowywania tylko po to, by te piórka zebrać - a raczej takie przelogowywanie przynosiłoby mniej korzyści.

Problem: Jest bardzo mało respów gryfów, by w przypadku obniżenia piór z kur o połowę można było zaspokoić rynek w dotychczasowym stopniu.

Problem 2: Trzeba by dokładnie określić ile piór gryfa można zebrać w godzinę na respach gryfów i z tą baza zweryfikować przelicznik i liczbę piór na respach kur.

Problem 3: Należałoby znerfić loot z gryfów - znacząco. W godzinę polowania miałem tam na niskiej zręczności i 30 lvlu 60 piórek. Z wysoką zręcznością 100. Przy przeliczniku 1 do 3, jest to 300 piórek - 15k. To podwaja wartość loota.

Cytat:
Napisał wejnos Zobacz post
A może trzeba zmienić składnik mikstury na coś mniej dostępnego?
Kiedyś rezygnowaliśmy z gruczołów czerwia dla bodaj mikstur mocy. To mogłoby zastąpić piórka. Noobki nadal zarobią, ale nie tak szybko, respów jest dużo, gruczoły można wycinać, nie będzie 10 lvli przelogowujących na respach kur. Mi się nawet podoba.

Problem: słyszałem, że teraz w godzinę wyciąga się tego 900 sztuk biegając szybko. Znowu konieczny byłby znaczny nerf.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 14-02-17 o 10:53
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem