Zobacz pojedynczy post
Stare 13-03-14, 10:18   #9
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

RPG ? Naprawde chcecie dostosowac ta gre tylko dla tych co graja tu tylko dla klimatu RPG ? Prosze was....co wy wciagacie ? Zakonczenie wszystkich questow nowemu graczowi zajmie góra 3-5 miesiecy od momentu rozpoczecia przygody. Co ma potem robic ? Zabijac kury i zbierac piórka, aby mogl pozniej troche poexpic ? Taki klimat RPG ?

Wracajac do hape odes kpiro. Co ma mi dac obnizenie many o 10 ? :S Dalej bede mial waste prawie wszedzie gdzie pojde expic solo, no moze abitanskie monstra gdzie wyciagne 450k/h na staminie expa dadza mi jakis zarobek (jakies 8-10h abym wbil lvl, wliczajac to obkupowanie sie etc). Najs. Co maja zrobic zwiadowcy którzy chca zarobic na lepsze sety ? Swiety set koszt okolo 450t, demoniczny 800t. Co beda musieli robic ludzie walczacy w wojnie ? Jak beda zarabiac pieniadze na blessy ? Przciez nikt wtedy nie bedzie chodzil odrabiac lvli, bo po co jesli ma do tego dokładać ? Nie rozumiecie, ze to iz idziesz na expowisko, zarabiasz troszke pieniazkow, wbijasz lvl, pieniadze mozesz wydac na wszelakie sety, wieksze i lepsze domki etc. TO DAJE LUDZIOM RADOSC Z TEJ GRY ! Wiem questy niektore moze i sa ciekawe (ja nie jestem fanem robienia questow, ale niektore mi sie podobaly), ale one maja byc tylko dodatkiem. Wisienką do tortu....


Odnosnie testowania zmian, pisalem o tych we wczesniejszych postach. 99% graczy nie bedzie sie chcialo isc i marnowac 2h życia na testowanie expowisk na test serwie ZA DARMO. Wyznaczajcie pare osob, które sie tego podejma. Za to iz zrobia konkretne statystyki z danego huntu, dajcie im 3-7 dni pacca. Mala rzecz a ucieszy, prawda ? Poza tym co ja dlugo mialem tam testowac ? Poszedlem na pare respow, wszedzie ledwo wyrabialem z manasowaniem sie, a potki szly mi jak woda w upalne dni. Logiczne bylo, ze wszedzie bedzie waste i nie ma sensu siedzenia godzine na respie.


PS. Czekam na odpowiedz do tego posta od administracji. Bo widze, ze na zadnego jeszcze nie dostalem konkretnej odpowiedzi mimo iz podawalem konkretne powody, ba nawet poszlem na smoczki aby sprawdzic jak tragicznie to wyglada. Jesli moje argumenty zostana olane, to nie pozostaje nic jak zakonczyc gre.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem