Zobacz pojedynczy post
Stare 29-05-11, 13:56   #6
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Łucznika ciężko oceniać, bo większość łuczników to low lvl. Jedyny wyższy łucznik jakiego znam to Cwaniako (chyba jakoś tak) i nie widziałem, żeby na forum żalił się odnośnie swojej profesji.
Na low lvlu każda postać jest dość słaba.
Wysocy wojownicy 1h też mogliby narzekać, bo na dużych lvlach nadają się tylko na expa, o zabiciu kogokolwiek mogą pomarzyć (na 55 lałem 28 maga w zwarciu (miał trapa) łapa + exori ze skillem 88 i bronią 43 atak i spokojnie leczył się na tawisie + od święta potek hp).
Dlaczego tak? Ano dlatego, że exori i uderzenia z łapy mają ogromny rozrzut dmg, z exori raz uderzysz w moba za 270, a raz za 90 i to samo w pvp, nie wspominając o hitach z broni po 10-30, które wcale nie są takie rzadkie.
Więc w sumie każdy mógłby narzekać i prosić o zrobienie z niego maszyny, bo przecież jak nie idzie zbyt łatwo, to jest źle. Te wszystkie otsy z ogromnym expem sprawiły, że każdy, kto nie ściąga mobów/graczy na hita, uważa to za błąd.
Jak ja nie lubię jak ludzie płaczą na forum, że ich postać jest zła. Nie osiągnie taki nawet 50 lvl i się wypłakuje, że jego postać nic nie umie, gdy w sumie jeszcze nie powinna nic umieć, siłę zyskuje się od wysokich lvl, nikt Ci nie da jakiś super silnych skilli na małym lvlu.
xahiv jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem